Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Marzena Rogalska RONI ŁZY, wspominając trudny okres życia: "Byłam zmęczona i zapracowana"

352
Podziel się

Zapowiadając niedzielny live z Marzeną Rogalską, Beata Sadowska przytoczyła fragment rozmowy z dziennikarką nagrany latem tego roku. Coś zapowiadało zmiany?

Marzena Rogalska RONI ŁZY, wspominając trudny okres życia: "Byłam zmęczona i zapracowana"
Marzena Rogalska w pierwszym wywiadzie po odejściu z TVP (Instagram)
bDZvjSER

We wtorek Marzena Rogalska po 12 latach pracy w Telewizji Polskiej niespodziewanie oznajmiła, że zakończyła przygodę ze stacją. Pod swoim instagramowym oświadczeniem dziennikarka mogła liczyć na ogrom słów wsparcia i uznania nie tylko od fanów, ale i od wielu znanych znajomych. "Odwagi" pogratulowali jej między innymi Agnieszka Włodarczyk, Margaret, Katarzyna Zielińska czy Michał Piróg.

bDZvjSET

Choć na razie była prowadząca Pytanie na śniadanie nie zdradziła powodów odejścia, wszystko wskazuje na to, że niebawem poznamy kulisy zakończenia współpracy z TVP.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych live z Rogalską zapowiedziała Beata Sadowska. Według przekazanych przez 46-latkę informacji szczerą rozmowę pań będziemy mogli zobaczyć już w najbliższą niedzielę.

O sztuce celebrowania życia i przyjaźni porozmawiamy tu z @marzena_rogalska w niedzielę o 21.00. Do zobaczenia - informuje Beata i dodaje pod załączonym wideo: PS A to zapowiedź wykładów Marzeny.

bDZvjSEZ

Na nagraniu, które powstało kilka miesięcy temu, możemy usłyszeć między innymi, jak Marzena żali się na spowodowane natłokiem pracy przemęczenie:

Byłam tak zmęczona i zapracowana, że odkrywałam, że potrzebuję bardzo daleko wyjechać, żeby wreszcie usłyszeć własne myśli - możemy usłyszeć.

Rogalska mówi, że to właśnie z podróży czerpie największą radość:

Na co najlepiej wydawać pieniądze? To zawsze pojawiają się podróże. Myślę sobie, o to warto zawalczyć - twierdzi miłośniczka dalekich wypraw.

bDZvjSFa

Znalazło się i miejsce na szybki przepis na rosół:

Skrobie te wszystkie warzywa, wkładam te zagrodowe kurczaki. Przepraszam wszystkich wegan. I gotuję rosół według pięciu przemian - zdradza prezenterka.

Podczas rozmowy nie zabrakło łez wzruszenia. Rogalska rozkleiła się, gdy poruszyła wątek przyjaciół:

Przyjaźń, przyjaciele, to są łzy wzruszenia i szczęścia, bo myślę sobie, że naprawdę, nie byłoby mnie tu, gdzie jestem - przekonuje, po czym dzieli się swoimi przeczuciami dotyczącymi przyszłości:

bDZvjSFb

Na usta ciśnie mi się słowo nieeleganckie, że jeszcze nie spiczniałam, o, takie słowo mi się ciśnie, że jeszcze nie jest ze mną tak źle, że daje sobie prawo do przyjemności. Będę szczęśliwa, jeśli będę się nagradzać. (...) Ale wiecie co, to jest niebywałe Sadzia, że my tyle lat pracujemy w tym zawodzie, a ja zawsze mam takie poczucie, że ja jednak mam więcej do powiedzenia po drugiej stronie - słyszymy.

Jesteście ciekawi rozmowy koleżanek z branży?

bDZvjSFc
bDZvjSFu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(352)
Moni
3 miesiące temu
ludzie obrażają Rogalską w komentarzach że za stara. To straszne! Takie rzeczy tylko w PL!!! w cywilizowanych krajach jest szacunek dla takich ludzi! Jest dla nich praca w TV i na kasie w tesco jak i w banku.
Ona
3 miesiące temu
To ze zarabia godne pieniądze nie znaczy ze nie może miec dosc. Jest w trudnym dla kobiety wieku, nie ma męża i dzieci, pewnie mimowolnie robi jakieś podsumowania. Dajcie ludziom prawo do bycia słabym do diaska!
Kira
3 miesiące temu
Ludzie - czy nie możecie zostawić po kimś dobrego zdania - po wesolej kobiecie! Wszystkiego dobrego Pani Marzeno!
bDZvjSFv
Przepracowana
3 miesiące temu
Ona przepracowana? Ja robię na dwóch etatach żeby utrzymać dwoje dzieci. Stary odszedł i nie płaci alimentów
Emi
3 miesiące temu
Czemu nie napiszecie ze z tvn odszedł Sokołowski i 2 innych
Najnowsze komentarze (352)
Papa
3 miesiące temu
Strasznie się zestarzała
Henia
3 miesiące temu
Płakać male dzieci , kreatywna Powinna zaproponować prezesowi że chce prowadzić utworzyć. program starszyel Pany szukające przygody
Janina
3 miesiące temu
Rogalska będziesz miała czas na rosolki gotować itd taka mizerna zajechać przez młodych
Rolnik
3 miesiące temu
Rogalska remize na kurpiach przekształcają w przedszkole będziesz miała zajęcie
Emeryt
3 miesiące temu
Dajcie spokój to już jest śmieszne.robicie z igły widły.
Ghc
3 miesiące temu
Skończyła się pewna era starych, dobrych dziennikarzy pełnych luzuuu może ddtvn jak Ciebie nie chcą w publicznej?
Bleee
3 miesiące temu
A ja jestem tak zmęczona i zapracowana, że położę się spać na 7 godzin
SIN
3 miesiące temu
Moja Marzenko, tak bardzo lubiłam Cię słuchać. Masz wiedzę, poczucie humoru i zawsze o wszystkich dobrze mówisz. Jesteś bardzo dobrym człowiekiem. Twoje książki podobno są świetne! Muszę je przeczytać. Jesteś inspiracją dla wielu z nas.
bDZvjSFn
Ejhh
3 miesiące temu
Latem tego roku? To już lato przeminęło czy jak?
Dorka
3 miesiące temu
Marzenko jesteśmy w jednym wieku nie martw się pamiętaj że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Czasem trzeba wszystko postawić na głowie i zacząć od nowa.Życzę Ci powodzenia.
Kobieta
3 miesiące temu
Pani Marzeno, zmęczona i zapracowana, to jest samotna matka trójki dzieci, albo matka trójki dzieci z mężem alkoholikiem. Samotna, bezdzietna, wiekowa kobieta, to czym może być zmęczona. A ten płacz i zmiany nastroju to menopauza. Trzeba do ginekologa.
gruba
3 miesiące temu
i dobrze ze odeszła przyjdzie młodsza i ładniejsza
Henry
3 miesiące temu
Ludzi na świecie jest prawie 8 miliardów, a wy zajmujecie się Rogalską.
Tyyyr
3 miesiące temu
Cudowną i naturalna babeczka.
...
Następna strona
bDZvjSFP