Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Marzena Rogalska została WYCIĘTA ze spotu TVP Kobieta!

198
Podziel się

Telewizja Polska zaprezentowała w czwartek poprawiony spot kanału poświęconego kobietom, w którym nie pojawia się już Marzena Rogalska. Jej miejsce u boku Tomasza Kammela zajęła Izabella Krzan.

Marzena Rogalska została WYCIĘTA ze spotu TVP Kobieta!
Marzena Rogalska usunięta ze spotu TVP Kobieta (AKPA, YouTube)
bDTZFKEl

Przeszło tydzień temu okazało się, że Marzena Rogalska po ponad dekadzie zakończyła współpracę z Telewizją Polską. Dziennikarka nieoczekiwanie poinformowała o tym, że jej przygoda z TVP dobiegła końca za pośrednictwem oświadczenia opublikowanego na instagramowym profilu.

Choć wciąż oficjalnie nie wiadomo, jakie są powody rychłego rozstania 50-latki ze stacją, z pewnością nie była to dużo wcześniej zaplanowana decyzja. Świadczy o tym między innymi szybkie zastąpienie RogalskiejPytaniu na śniadanie znacznie mniej doświadczoną Izabellą Krzan i to, że Marzena zdążyła wystąpić jeszcze w spocie nowego kanału telewizji publicznej.

bDTZFKEn
Zobacz także: Nie tylko telewizja. Inne zajęcia Rogalskiej

Mimo że w opublikowanym w połowie lutego cukierkowym zwiastunie TVP Kobieta Marzena odegrała dość "kluczową rolę", bo w kulminacyjnym momencie zdzierała z siebie maskę z twarzą Tomasza Kammela, stacja sprytnie wycięła tę część, zastępując ją wchodzącą w kadr uśmiechniętą od ucha do ucha Krzan.

bDTZFKEt

Nową wersję spotu Telewizja Polska zaprezentowała podczas czwartkowej konferencji ramówkowej. Poinformowano także, że kanał poświęcony kobietom rozpocznie nadawanie już 8 marca.

TVP Kobieta będzie wyjątkowym kanałem wyspecjalizowanym - mądrym, misyjnym oraz pełnym pasji i inspiracji. Stacja będzie się wyróżniać dobrą, nowoczesną i zróżnicowaną ofertą programową. Jestem przekonana, że będziemy nr 1 wśród stacji lifestylowych w Polsce - zapowiada w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl pewna sukcesu przedsięwzięcia szefowa kanału, Iwona Bocian-Zaciewska i dodaje:

TVP Kobieta tworzyć będą wyjątkowe niesamowite kobiety - ekspertki w swoich dziedzinach. TVP Kobieta będzie pełna empatii jak Marta Manowska, pełna siły i pasji jak Milka Raulin, wykwintna i pięknie przyprawiona jak Agnieszka Mielczarek czy wreszcie - kolorowa i pachnąca jak kwiaty w ogrodzie Joanny Lewandowskiej - barwnie opisuje założenia stacji Bocian-Zaciewska.

Chciałabym, żeby kobiety w Polsce za pół roku, za rok mogły powiedzieć o TVP Kobieta: "To jest moje miejsce, to bliska mi stacja, tu odpoczywam, tu się relaksuję, tu tez uczę się oraz znajduję inspiracje do nowych aktywności" - kwituje.

bDTZFKEu

Myślicie, że jej marzenie się spełni?

bDTZFKEv
bDTZFKEw
bDTZFKEO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(198)
Bucha
2 miesiące temu
Jeżeli nie pracuje w TVP, to czemu ma występować w spocie tvp?! Jak zwykle szukacie dziury w całym. Może na odmianę napiszcie o zwolnieniach w tvn, a już napewno o tych co uciekają sami z,, tonącego statku".
Elsa
2 miesiące temu
Skoro tam nie pracuje już to chyba logiczne.
Ty45
2 miesiące temu
Nie róbcie sensacji. Normalnie, ona już nie pracuje więc o co chodzi?
bDTZFKEP
Paula
2 miesiące temu
No i w porządku. Skoro nie będzie już występować to po co ją pokazywać w spocie reklamowym?
Hipokryci
2 miesiące temu
Normalne ze wycięli skoro odeszła a zastępuje ją już inna osoba,dziwne by było oglądanie jej na ramówce skoro jej nie ma
Najnowsze komentarze (198)
Joko
2 miesiące temu
Co w tym dziwnego odeszła to ja wycięli, pudel szuka sensacji
Bazil
2 miesiące temu
W TVN nie ma ani jednej kobiety po pięćdziesiątce,więc Rogalska tam posady nie znajdzie,szanse maja młodsze wysztafirowane na Barbie kobietki ,pewnieTVP też idzie tą .drogą
Giza
2 miesiące temu
Podobno sama się wycięła z TVP to problemu nie ma.
Mietek
2 miesiące temu
Super że Rogalska już nie pracuje nie trzeba już jej paskudne twarzy oglądać i tego jej beznadziejnego śmiechu.az muszki się przewracaly jak ja się słyszało.
Ala
2 miesiące temu
Wielkie mi halo że Rogalska już nie pracuje i bardzo dobrze nigdy jej nie lubiłam beznadziejna i beznadziejny jej śmiech.najwyzsza pora zeby zniknęła z anteny po co ja pokazywać. Niech ośmiesza się w domu.duzo osób ja nie cierpialo
789
2 miesiące temu
No i dobrze odeszła to nie może być twarzą TVP proste.
vgo
2 miesiące temu
jakby nie wycieli to by było, że się na niej promują. ludziom nie dogodzi....
Eva
2 miesiące temu
No ale info dnia przecież nie pracuje już! Iza śliczna
bDTZFKEH
Mania
2 miesiące temu
A co mieli zrobić? Skoro już tam nie pracuje to trudno żeby swoją twarzą firmowała stacje
Ang
2 miesiące temu
Spektakl żenady
Samozaoranie
2 miesiące temu
Nawet twórcy nie widzą tam miejsca dla kobiet MYŚLĄCYCH czyli dla większości :) Tylko "ładne", "przyprawione""pełne pasji"(do czego, pokazują tylko garnki i sprzątanie ;))) Oni się zatrzymali w latach 50' Prawdopodobnie Kaczka zna tylko telewizję Gomułki i stąd zacofane pomysły. Ale to bardzo dobrze, bo gdyby byli inteligentni i na czasie,mogli by manipulować kobietami. A tak tylko są pośmiewiskiem i kolejnym programem dla wymierającego elektoratu z Radia Maryja 😆😆😆
DŻonny
2 miesiące temu
Skoro nie pracuje w tvp to wycieli. Nie oszukują ludzi. Ale że Zenka nie wstawili?
MERY
2 miesiące temu
Idiotyczny spot jak dla małych dzieci, a ci dorośli wariaci się cieszą jakby u szekspira grali ;-)))
Pioter
2 miesiące temu
Z tych wszystkich kobietek najbardziej ciepla jest kamelowa😂
...
Następna strona
bDTZFKFj