Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|
aktualizacja

Meghan Markle NIE MA ZAMIARU zbliżyć się do królowej Camilli? Ekspertka grzmi: "W końcu ROZPĘTA PIEKŁO! Nigdy nie przekona do siebie ludzi"

140
Podziel się:

Meghan Markle i królowa małżonka Camilla ponoć nie pałają do siebie szczególną sympatią, a żona Harry'ego nie zamierza tego zmieniać. Królewska ekspertka uznaje ruch Meghan za "idiotyczny", a zmarłą królową Elżbietę nazywa "buforem" między Sussexami i resztą royalsów.

Meghan Markle NIE MA ZAMIARU zbliżyć się do królowej Camilli? Ekspertka grzmi: "W końcu ROZPĘTA PIEKŁO! Nigdy nie przekona do siebie ludzi"
Meghan Markle nie chce zbliżyć się do królowej Camilli? Ekspertka jest oburzona (East News)

To, że relacje Meghan Markle z rodziną królewską pozostawiają wiele do życzenia, wiadomo nie od dziś. Od żony Harry'ego dystansuje się nie tylko nowy król, lecz także Kate Middleton, która podczas niedawnych aktywności upamiętniających zmarłą monarchinię obawiała się nawet zamienić z nią kilka słów. Można więc śmiało stwierdzić, że atmosfera nie jest najlepsza.

Trudne relacje Meghan Markle i królowej Camilli

Na temat tego, jak Meghan Markle dogaduje się z Kate Middleton czy królem Karolem III, powiedziano już chyba niemal wszystko. Do tej pory nie było natomiast jasne, jak wyglądają relacje żony księcia Harry'egokrólową małżonką Camillą, która - jakby nie było - jest jej teściową. Niedawno mówiło się o tym, że księżna odrzucała wskazówki macochy Harry'ego, gdy ta usiłowała dawać jej rady na początku związku.

Faktem jest natomiast, że medialnych doniesień na temat spięć między Meghan i Camillą było dużo więcej. W lipcu spekulowano, że to żona księcia Karola wygłaszała rasistowskie uwagi na temat potomka pary. Na niewybredny komentarz dotyczący włosów przyszłego dziecka Sussexów miała sobie pozwolić na krótko po tym, jak ich związek stał się publiczny. Od tego czasu ich relacje były ponoć coraz gorsze.

Swego czasu mówiło się nawet, że Meghan celowo przyćmiła jedno z wystąpień Camilli, na co druga z nich miała zareagować wyjątkowo nerwowo. Teściowo rzekomo nie pozostawała dłużna żonie Harry'ego i pojawiły się plotki, jakoby... donosiła na nią tabloidom. Daily Mail twierdził, że Markle od początku miała obsesję na punkcie prywatności i nie mogła uwierzyć, gdy skrywane przed mediami tajemnice trafiały potem do prasy. Winną uznawała właśnie Camillę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rutkowscy jeb*ą biedę, a Wieniawa szokuje strojem

Meghan i Camilla się nie dogadują? Ekspertka ostro komentuje

Dziś, gdy Camilla została królową, stosunki obu pań nadal dalekie są od serdeczności. Głos w sprawie postanowiła zabrać królewska ekspertka Daisy Cousens. Na antenie Sky News pochyliła się nad kwestią relacji Meghan i Camilli, uznając pierwszą z nich za winną wszelkich nieporozumień.

W książce Angeli Levan wspomniano, że Meghan nie miała zamiaru zaprzyjaźnić się z królową Camillą i była znudzona oraz mało zainteresowana jej radami. To idiotyczne. Meghan powinna już wiedzieć, że nie przekona do siebie ludzi, jeśli nie zyska aprobaty Camilli - wyjaśnia ekspertka.

Co więcej, Cousens spekuluje, jakoby wkrótce miało dojść do kolejnego potężnego skandalu, a wszystko przez śmierć królowej Elżbiety, która dotąd była "buforem" w relacjach między Sussexami a royalsami.

Królowa Elżbieta była swoistym buforem między Meghan, Harrym i resztą royalsów, którzy po cichu wciąż są na nich wściekli. Bez starań królowej, która starała się za wszelką cenę oczyszczać atmosferę, w końcu rozpęta się prawdziwe piekło - ostrzega.

Myślicie, że Meghan i Camilli uda się jeszcze odsunąć na bok dawne nieporozumienia?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(140)
Lisica
2 miesiące temu
W sumie to fakt, że książęca kochanka jest teraz królową jest bardziej zabawny niż ta cała bitwa o Meghan XD
?
2 miesiące temu
??? Kamila jest żoną jej teścia. Gdyby była matką męża to byłaby inna sytuacja, ale jest absolutnie normalne, że syn nie ma zażyłych relacji z żoną ojca, a synowa to już w ogóle co ma z tym wspólnego. Skończcie wymyślać te bzdury
Polak
2 miesiące temu
skończcie z tą zdartą płytą, Meghan mieszka z rodziną w USA, a Kamila w UK, kogo to wszystko obchodzi, kto sie zbliży, a kto nie...
Hehe😆😆
2 miesiące temu
Dajcie spokój z tymi aferami na siłę. Mam wrażenie że odkąd Meghan się pojawiła w tej rodzinie to mamy jakiś wysyp wszelakich ekspertów od rojalsów, mowy ciała, etykiety i kij wie czego. No i niezawodne "tajemnicze, pałacowe ŹRÓDŁA. No ludzie 😆😆
Marek
2 miesiące temu
A po co ma to robić?
Najnowsze komentarze (140)
Co zrob…
2 miesiące temu
?? ???
Gosc
2 miesiące temu
Poddani płaca na te kapeluszowe nadal
ann
2 miesiące temu
Kamila nie jest jej teściową.
Uno
2 miesiące temu
Camilla dostała tytuł królowej, bo w związku z Karolem to ona rządzi. I monarchią też w głównej mierze ona będzie zarządzała. Karol to przez całe życie były takie rozmemłane ciepłe kluchy. Nigdy się nawet mamusi nie umiał postawić. To królowa zdecydowała o tytułach tak, żeby oddawały obraz rzeczywistości.
Saraj
2 miesiące temu
Camila nie jest królową i nie będzie. Jest małżonką króla. Dianie przysługiwałby tytuł królowej.
Grace
2 miesiące temu
Harry i Meghan od ponad dwóch, niedługo już trzech, kat, nie są członkami instytucji znanej jako BRF, zjawiają się jedynie gdy jest to absolutnie konieczne (Jubileusz, na który zostali osobiście zaproszeni przez Królową, pogrzeb Elżbiety II), nie wypowiadają się praktycznie na temat Wielkiej Brytanii i jej Rodziny Królewskiej, prowadzą działalność zawodową i charytatywną, stanowią własną, 4-osobową rodzinę, a Pudel jak katarynka wciąż o nich nawija. Dajcie spokój, rozumiem że to jedyna charyzmatyczna para, ale nie reprezentuje od dawna BRF, na której punkcie Polki mają bzika. Czemu nie napiszecie choćby o Lady Louise, jej tatuśku Edwardzie, lub Żarze Tindall, przecież to fascynujące tematy?
Jojo
2 miesiące temu
Przeciez oni się tam wszyscy nie lubią a zwłaszcza nie cierpią Camilii
Gonk
2 miesiące temu
Cztery osoby z mojego najbliższego są zodiakalnymi lwami jak Megan. Te cztery osoby mają wspólne cechy. Nie lubią bezpośredniej konfrontacji, bo są tchórzami, działającymi z ukrycia. W oczy śmieją się i starają się być mili, ale to fałszywy śmiech i fałszywa uprzejmość. Intrygi, manipulacje, podpieprzanie i kłamstwa za plecami ofiary - to ich broń. Są zazdrosne o sympatię, popularność, uwagę i są zawistne. Nienawidzą konkurencji. A co najciekawsze - to lwy zakochują się bardzo namiętnie w komforcie, wygodnym życiu i w pozycji partnera życiowego. Miłością do tego partnera nie zawracają sobie głowy. Jest im potrzebny, tak jak potrzebny jest wygodny samochód, pralka, żelazko. To są moje spostrzeżenia i czkam na potencjalne łapki w dół.
Abc
2 miesiące temu
Też by mi nie zależało na dobrych relacjach z ,,królową", która przez pół swojego życia była pospolitą kochanką.
Jose
2 miesiące temu
Popieram Megan ,co z tej camili za krolowa , śmiechu warte
co ona
2 miesiące temu
chce ugrać meghan ,kolor skóry nie ma się do rasizmu --wiec ze jest mulatką ---jej dzieci będą płodzić mulatów , wiec co to za nagadywanie na białasów i to królewskich ----wypisali się z królestwa wiec czego
Ania
2 miesiące temu
Nie wiem, czy Meghan tak konieczne potrzebne są bliskie relacje z Camillą. I w ogóle nie wiem, czy ktokolwiek w całej tej rodzinie takie z nią utrzymuje. No może tylko Karol, bo on jest jedynym członkiem rodziny królewskiej, który z nią na codzień przebywa i mieszka. Reszta że swoimi rodzinami porozjeżdżała się po kompletnie różnych miejscach w całym kraju. I nie mówię ty tylko o Meghan i Harrym, którzy mieszkają na drugim końcu świata, a w UK bywają raz na pół roku. Ale nawet Kate i William mieszkają dosyć daleko, a z Camillą i Karolem nie widują się częściej niż raz na kilka tygodni. Ta rodzina nie jest jakoś bardzo ze sobą zżyta. Spotykają się na święta i inne takie okazje, ale poza tym to większość czasu spędzają z bliższą rodziną, małżonkami i dziećmi i wszyscy tam żyją swoim życiem. Poza tym, w tak dużej rodzinie to ciężko byłoby się z każdym tak samo lubić. Nic dziwnego, że niektórzy mogą tam trzymać do siebie dystans.
Ilo
2 miesiące temu
Meghan lepiej niech się do Camili nie zbliża. To jest kobieta, która musi mieć charakter. Wytrzymała upokorzenia, groźby, niechęć i nic jej nie powstrzymało od poślubienia Karola. Jak ciemnoskora będzie ją denerwowala to zapewne sobie z nią poradzi.
Gigo
2 miesiące temu
Dlaczego część imon w tej rodzinie się spalszcza, a część nie i od czego to zależy? Dlaczego mamy np. Karola, Annę, Elżbietę i Filipa, ale już Williama (nie Wilhelma), Harrego (nie Henryka) i Kate (nie Katarzynę). Rozumiem, ze istnieją imiona, których na język polski przełożyć się nie da, ale przecież istnieją również takie, które się da. Dlaczego tylko część z nich jest tłumaczona? Najciekawszy tutaj przypadek jest chyba z Camillą. Raz jest tłumaczona, a raz nie. Na jednym portalu w internecie jest Camillą, ale na drugim już Kamilą. Z biografiami jest dokładnie tak samo. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć specyfikę tego zjawiska?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie