Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Meghan Markle w obiektywie dawnego przyjaciela. Tak wspomina czasy, gdy GRAŁ Z NIĄ W SERIALU (FOTO)

70
Podziel się:

Rick Hoffman przed laty miał okazję pracować z Meghan Markle nad serialem "W garniturach". Dziś wielu współpracowników dość niechętnie wspomina żonę Harry'ego, która miała być trudna we współpracy i apodyktyczna. Aktor pokazał więc, jak wyglądała atmosfera na planie.

Meghan Markle w obiektywie dawnego przyjaciela. Tak wspomina czasy, gdy GRAŁ Z NIĄ W SERIALU (FOTO)
Dawny przyjaciel wspomina Meghan Markle. Jak im się pracowało? (Getty Images)
bEUWZgOd

Meghan Markle budziła wśród Brytyjczyków skrajne emocje praktycznie od momentu, gdy postawiła pierwszy krok na królewskim dworze. Ówczesna trzecioligowa aktorka miała wyraźny problem z odnalezieniem się w Pałacu i trudności z walką o sympatię poddanych, które w końcu doprowadziły ją do decyzji o "Megxicie".

Jak donosiły swego czasu tamtejsze tabloidy, Meghan Markle miała problem z dogadaniem się z królewskimi współpracownikami i piętrzyła wymagania, którym ciężko było sprostać. Mówiło się też, że robiła sceny i doprowadzała niektórych z nich niemal do histerii, czemu ona sama jednak zaprzeczała. Problem w tym, że w podobnym tonie wypowiadali się o niej także dawni znajomi, między innymi z planu serialu "W garniturach".

bEUWZgOf

Jak ujawniono w połowie 2020 roku, Meghan była nazywana przez część obsady "księżniczką" i tam również dawała się we znaki współpracownikom. Operator, który miał okazję z nią pracować, wprost nazywał ją "diwą" i twierdził, że "kiedy kończyli ujęcia, Meghan przestawała też grać miłą osobę". Nie był to zresztą pierwszy raz, gdy padły podobne stwierdzenia.

Zobacz także: Meghan Markle zawsze stawiała na swoim. Jej zachowanie było nie do przyjęcia

Teraz głos postanowił zabrać Rick Hoffman, aktor i również były współpracownik Meghan z czasów pracy na planie "W garniturach". Co ciekawe, ma on najwyraźniej dobre wspomnienia z tych czasów, co zdaje się być rzadkością w przypadku żony Harry'ego. Aktor udostępnił na swoim koncie na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy, jak razem z Markle śmieją się do rozpuku i raczą napojami po pracy.

bEUWZgOl

Stare, dobre czasy... - napisał krótko.

Warto wspomnieć, że Hoffman już publikował zdjęcia z Meghan ze wspomnianych czasów. Nie sprawia więc wrażenia, jakoby, w przeciwieństwie do członków produkcji, miał do niej jakieś pretensje czy zastrzeżenia. Jeszcze kilka lat temu bywali także razem na ściankach i cierpliwie tulili się w blaskach fleszy.

Zobaczcie, jak bawiła się Meghan, zanim trafiła na królewski dwór. Lubicie jej "ludzką" stronę?

Która celebrytka dla rozgłosu i pieniędzy chciała sfingować własny ślub? Posłuchajcie w najnowszym Pudelek Podcast!

bEUWZgOm
bEUWZgOn
bEUWZgOG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(70)
Ahh
miesiąc temu
Kiedyś takie jak ona to sprzątać pomogły co najwyżej w Pałacu a dziś jest księżna...
Rycerz
miesiąc temu
Koleś wygląda jak Stachursky z Polski wokalista
Aniula
miesiąc temu
Dlaczego komentarz: Ludzie, wszystko wyszło... jest na samej górze pod każdym artykułem i ma ponad 600 lajkow. Pytam, czy Pudel śpi?
bEUWZgOH
Edy
miesiąc temu
ja też jestem wyniosła dla tych których nie lubie, i koleżeńska dla tych co się dają lubić. jak jak każdy chyba.
polkanikas
miesiąc temu
Świat się o niej dowiedział jak została księżną. O aktorce prawie nikt.
Najnowsze komentarze (70)
hej
miesiąc temu
co to jest"do rozpuku"???
edek
miesiąc temu
laska jakich wiele w swiecie aktorskim
Mee
miesiąc temu
Piekna jest
Lol
miesiąc temu
Rick był wyżej w hierarchii od niej, więc była milutka. Co innego ekipa filmowa, nimi można pomiatać
Ooo
miesiąc temu
Czarna
czytelnik
miesiąc temu
po dawnym wyglądzie ani śladu, teraz to kwadratowa sylwetka, cienkie nogi i puchata twarz, no cóż wiek posuwa się do przodu jak każdemu
gość
miesiąc temu
Z wróbla orła nie zrobisz, nie ma bata. Nie wystarczy wystroić się w luksusowe ciuchy i włożyć pożyczoną tiarę, nawet książę krwi u boku nie uczyni z niej prawdziwej księżnej. Tej damulce z przerośniętym ego pozostaje odgrywanie roli, a i tak wszyscy wiedzą o co chodzi i z kim naprawdę mają do czynienia.
Me hateful
miesiąc temu
Dlaczego to spotkalo Harrego?
bEUWZgOz
gość
miesiąc temu
Meghan, wspaniała kobieta i osobowość.
Moderrattorro
miesiąc temu
najohydniej sprzątać komentarze po Waldim i spółce, mam za to super premię i dobre słowo team leadera
pytanko
miesiąc temu
a). pasożytnictwo b).komensalizm c).protokooperacja (mutualizm) d). symbioza. Podaj, które z definicji biologicznych zmodyfikowanych na potrzeby groteski najpełniej oddaje związek między Harry, a Meghan wiedząc, że: a - życie kosztem drugiej osoby; b - współżycie dwóch osób korzystne dla jednej (komensala), nieszkodliwe dla drugiego (gospodarza); c - forma współżycia dwóch osób, nieodzowna ze względu na ich wzajemne współbytowanie (czasowo zawiązują sojusze, mogą się bez nich obejść i żyć odrębnie); d - współżycie dwóch osób, korzystne dla obu stron, najlepsza forma współpracy, przystosowane do siebie tak dalece, że odrębne życie poza układem jest niemożliwe.
Bnm
miesiąc temu
Dobrze tam grała choć dalej nie rozumiem tłumaczenia tytułu... nie powinno być 'sprawy sądowe'?
Mama
miesiąc temu
Jejku świetny serial !
Lola
miesiąc temu
Przeciez to oczywiste, ze dla kolegow z planu byla mila. Chodzi o to, jak potraktowala m.in makijazystki… Wredna jest, nie ma szacunku dla ludzi z tzw nizszego szczebla.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUWZgPs
bEUWZgPt
bEUWZgPu
bEUWZgPv
bEUWZgPw
bEUWZgPb