Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|

Monika Olejnik liczy na weto Andrzeja Dudy w sprawie "lex TVN": "Mam nadzieję, że znajdzie się strażnik wolności słowa!"

160
Podziel się:

"Nie może być tak, że ktoś zamyka stację, bo komuś się nie podoba" - powiedziała Monika Olejnik w wywiadzie z Pudelkiem podczas Sopot Top of the Top Festival.

Monika Olejnik liczy na weto Andrzeja Dudy w sprawie "lex TVN": "Mam nadzieję, że znajdzie się strażnik wolności słowa!"
Monika Olejnik broni wolnych mediów: "Najważniejsze, żeby widzowie mieli wybór" (East News)
bEUsjQgR

Podczas ostatniego dnia koncertów w Sopocie i świętowania 20-lecia TVN24 nie zabrakło złośliwych komentarzy prowadzących do tzw. lex TVN. Ze sceny o wolnych mediach mówiła między innymi Monika Olejnik, która współprowadziła imprezę z Piotrem Kraśką.

Monika Olejnik w rozmowie z Pudelkiem nie kryła emocji związanych z reakcją publiczności na jej słowa. Dodała, że najważniejsi są widzowie oraz możliwość wyboru stacji, którą ci chcą oglądać. Dziennikarka pokłada nadzieję w prezydencie, który niedawno ogłosił się "strażnikiem wolności słowa". Olejnik liczy więc na zawetowanie przez Andrzeja Dudę kontrowersyjnych przepisów.

bEUsjQgT
Zobacz także: Monika Olejnik broni wolnych mediów: "Najważniejsze, żeby widzowie mieli wybór"

Kiedy powiedziałam "Witam w wolnych mediach", to było szaleństwo. "Lex anty-TVN" mam nadzieję, że nie przejdzie przez Sejm. Mam nadzieję, że znajdzie się strażnik wolności słowa. Tak ostatnio obwieścił pan prezydent, że jest tym strażnikiem i zawetuje. Nie może być tak, że ktoś zamyka stację, bo komuś się nie podoba. Najważniejsze, żeby widzowie mieli wybór - orzekła przed kamerą Olejnik.

bEUsjQgZ
bEUsjQhu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(160)
Anzelika
4 miesiące temu
Pomijając politykę. Nie lubię Pani Olejnik i nie wiem dlaczego jest uważana za dobrą dziennikarkę..nie potrafi przeprowadzać wywiadów..zresztą dziennikarstwo w Polsce umarło już dawno..
Beata .
4 miesiące temu
Pani Moniko po wczorajszym koncercie na miejscu Pana Prezydenta podpisalabym tą ustawę.
Hmmm
4 miesiące temu
Kobieto o jakim wyborze Ty mówisz ? Między jedną propagandą a druga ? Czy macie ludzi za idiotów ? Dziennikarstwo powinno być OBIEKTYWNE. Przestańcie pluc jadem. Sam fakt, że może prawić takie brednie publicznie - to dowód na to, że owa wolność słowa ma się w Polsce dobrze. Dodatkowo mam wrażenie, że akurat pewne osoby nie powinny się wypowiadać na temat uczciwości...
bEUsjQhv
Hmmm
4 miesiące temu
Monia, a mogło być tak Twoj tato za Prlu zamykał w więzieniach ludzi za to że walczyli przeciwko komuchom? Hmmm
Zgrozo
4 miesiące temu
Lepiej zacznijcie czytac ustawe 1449 bo lextvn to tylko zaslona dymna, jestesmy straceni
Najnowsze komentarze (160)
WIKI
4 miesiące temu
olejnik wstydu , honoru i godności nie ma. Najpierw pluła na prezydenta a teraz się przymila.Ohydne to.
clara
4 miesiące temu
Wolne media ??? Propaganda niemiecko-amerykanska co każa to gadaja
Esti
4 miesiące temu
No jaja jakieś. komunistka olejnik wzywa prezydenta......ta stacja i pracujący w niej ludzie są śmieszni!
Smutne
4 miesiące temu
Tylko pogratulować artystom uczestnictwa w tym koncerciku (FESTIWAL W SOPOCIE PADŁ.) TVN-u z taką dawką hejtu I szczucia.
Tfu
4 miesiące temu
Tu jest cenzura
Tfu
4 miesiące temu
To był Cyrk nie festiwal.
Resort owy
4 miesiące temu
Olejnik, wolne media, buahahaaaaa.
LASY!!
4 miesiące temu
a ja was wzywam do OBRONY POLSKICH LASÓW PRZED PRYWATYZACJĄ! na stronie internetowej PRACOWNI NA RZECZ WSZYSTKICH ISTOT jest petycja apelująca do prezydenta o zawetowanie ustawy lex izera oznaczającej prywatyzację NASZYCH LASÓW!!!. Kto nie chce prywatyzacji naszych lasów -niech podpisze proszę! Czemu media nie informują, że to ostatnia prosta? Roześlijcie petycję wśród znajomych! Poprzyjcie proszę jeśli nie chcecie obudzić się pewnego dnia i mieć zakaz wstępu do lasu, obok którego mieszkacie! Wymyślą sobie inwestycję i wytną wasz las!!! Jest wiele nieużytków, tam budować, a zieleń zostawić społeczeństwu!!!!!! Błagam-podpiszcie!!!A media niech przestaną przeszkadzać i kasować ten komentarz, skoro nie chcą nagłośnić sprawy!!!!!!!!!! Sabotażyści!!!
bEUsjQhn
ZNIESMACZONY ...
4 miesiące temu
POdstarzała stokrotka nie powinna manipulować w tej sprawie... Wiadomo, że nie chodzi o likwidację TVN-u, a o zmianę struktury własnościowej w mediach ! Kapitał zagraniczny w poszczególnych mediach europejskich wynosi zaledwie kilka-kilkanaście %, a w Polsce aż, do 90 % ( niemieckie). Rząd polski dba o nasz interes narodowy i robi w tym temacie porządek ! Ot i cała prawda ! PO ostatnim koncercie, który okazał się żenadą, nie z powodu muzyki lecz z powodu POLITYKI , którą tam dyżurne tefałenoskie "gwiazdy" uprawiały, uważam, że repolonizacja mediów jest konieczna ! Oby jak najszybciej to nastąpiło !
Pimp
4 miesiące temu
Towarzyszka stokrotka walczy o wolne media świat oszalał.
Norma
4 miesiące temu
Nie lubię dziennikarzy, którzy nie są obiektywni, bo to się mija z wykonywaniem tego zawodu. No, ale za kasę robi się wszystko i można zaprezentować się w bogatych kreacjach i wykrzykiwać do tłumu narzucone przez pracodawców poglądy. Denerwują mnie dziennikarz, którzy prowadząc z kimś wywiad w napastliwy sposób przerywają i przekrzykują rozmówcę, nie dając do końca się wypowiedzieć. Ja uważam, że to jest zwykły brak szacunku dla rozmówcy.
Yog
4 miesiące temu
Brawo Stokrotka, brawo. Trzymasz się dzielnie, gasnąca gwiazdko.
Ewa
4 miesiące temu
PRZEJRZYJCIE WRESZCIE NA OCZY, CO ROBI TVN24 I TOTALNA OPOZYCJA! ATAKUJĄ RZĄD, ŻE NIE PRZYJMUJE ISLAMSKICH IMIGRANTÓW, KTÓRZY KOCZUJĄ NA GRANICY Z BIAŁORUSIĄ, WIDZIAŁAM JACHIRĘ CO WYPRAWIAŁA NA GRANICY I SŁYSZAŁAM DZIENNIKARZA TVN24, KTÓRY ATAKOWAŁ WICEMINISTRA WAWRZYKA W PROGRAMIE TAK JEST. MŁODZI POLACY TAKIEGO RZĄDU CHCECIE? KTÓRY NIE DBA O INTERES POLSKI? MAM 50 LAT I DOBRZE PAMIĘTAM RZĄDY TUSKA, A WCZEŚNIEJ LEWICY. NIGDY WIĘCEJ TAKICH ANTYPOLSKICH RZĄDÓW!
gość
4 miesiące temu
Stokrotka walczy o swoją gażę za którą może kupować te drogie ciuchy i torebki. Ona i jej podobni myślą jedynie o własnym korycie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUsjQig
bEUsjQih
bEUsjQii
bEUsjQij
bEUsjQik
bEUsjQhP