Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|

Monika Olejnik liczy na weto Andrzeja Dudy w sprawie "lex TVN": "Mam nadzieję, że znajdzie się strażnik wolności słowa!"

161
Podziel się:

"Nie może być tak, że ktoś zamyka stację, bo komuś się nie podoba" - powiedziała Monika Olejnik w wywiadzie z Pudelkiem podczas Sopot Top of the Top Festival.

Monika Olejnik liczy na weto Andrzeja Dudy w sprawie "lex TVN": "Mam nadzieję, że znajdzie się strażnik wolności słowa!"
Monika Olejnik broni wolnych mediów: "Najważniejsze, żeby widzowie mieli wybór" (East News)

Podczas ostatniego dnia koncertów w Sopocie i świętowania 20-lecia TVN24 nie zabrakło złośliwych komentarzy prowadzących do tzw. lex TVN. Ze sceny o wolnych mediach mówiła między innymi Monika Olejnik, która współprowadziła imprezę z Piotrem Kraśką.

Monika Olejnik w rozmowie z Pudelkiem nie kryła emocji związanych z reakcją publiczności na jej słowa. Dodała, że najważniejsi są widzowie oraz możliwość wyboru stacji, którą ci chcą oglądać. Dziennikarka pokłada nadzieję w prezydencie, który niedawno ogłosił się "strażnikiem wolności słowa". Olejnik liczy więc na zawetowanie przez Andrzeja Dudę kontrowersyjnych przepisów.

Zobacz także: Monika Olejnik broni wolnych mediów: "Najważniejsze, żeby widzowie mieli wybór"

Kiedy powiedziałam "Witam w wolnych mediach", to było szaleństwo. "Lex anty-TVN" mam nadzieję, że nie przejdzie przez Sejm. Mam nadzieję, że znajdzie się strażnik wolności słowa. Tak ostatnio obwieścił pan prezydent, że jest tym strażnikiem i zawetuje. Nie może być tak, że ktoś zamyka stację, bo komuś się nie podoba. Najważniejsze, żeby widzowie mieli wybór - orzekła przed kamerą Olejnik.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(161)
Anzelika
12 miesięcy temu
Pomijając politykę. Nie lubię Pani Olejnik i nie wiem dlaczego jest uważana za dobrą dziennikarkę..nie potrafi przeprowadzać wywiadów..zresztą dziennikarstwo w Polsce umarło już dawno..
Beata .
12 miesięcy temu
Pani Moniko po wczorajszym koncercie na miejscu Pana Prezydenta podpisalabym tą ustawę.
Hmmm
12 miesięcy temu
Kobieto o jakim wyborze Ty mówisz ? Między jedną propagandą a druga ? Czy macie ludzi za idiotów ? Dziennikarstwo powinno być OBIEKTYWNE. Przestańcie pluc jadem. Sam fakt, że może prawić takie brednie publicznie - to dowód na to, że owa wolność słowa ma się w Polsce dobrze. Dodatkowo mam wrażenie, że akurat pewne osoby nie powinny się wypowiadać na temat uczciwości...
Hmmm
12 miesięcy temu
Monia, a mogło być tak Twoj tato za Prlu zamykał w więzieniach ludzi za to że walczyli przeciwko komuchom? Hmmm
Zgrozo
12 miesięcy temu
Lepiej zacznijcie czytac ustawe 1449 bo lextvn to tylko zaslona dymna, jestesmy straceni
Najnowsze komentarze (161)
Polka
8 miesięcy temu
PANIE PREZYDENCIE NASZEGO KRAJU Niech Pan podpisze! Wszyscy mają być rowni wobec naszego prawa "kropka" szanowna dxiennikarko!
WIKI
12 miesięcy temu
olejnik wstydu , honoru i godności nie ma. Najpierw pluła na prezydenta a teraz się przymila.Ohydne to.
clara
12 miesięcy temu
Wolne media ??? Propaganda niemiecko-amerykanska co każa to gadaja
Esti
12 miesięcy temu
No jaja jakieś. komunistka olejnik wzywa prezydenta......ta stacja i pracujący w niej ludzie są śmieszni!
Smutne
12 miesięcy temu
Tylko pogratulować artystom uczestnictwa w tym koncerciku (FESTIWAL W SOPOCIE PADŁ.) TVN-u z taką dawką hejtu I szczucia.
Tfu
12 miesięcy temu
Tu jest cenzura
Tfu
12 miesięcy temu
To był Cyrk nie festiwal.
Resort owy
12 miesięcy temu
Olejnik, wolne media, buahahaaaaa.
LASY!!
12 miesięcy temu
a ja was wzywam do OBRONY POLSKICH LASÓW PRZED PRYWATYZACJĄ! na stronie internetowej PRACOWNI NA RZECZ WSZYSTKICH ISTOT jest petycja apelująca do prezydenta o zawetowanie ustawy lex izera oznaczającej prywatyzację NASZYCH LASÓW!!!. Kto nie chce prywatyzacji naszych lasów -niech podpisze proszę! Czemu media nie informują, że to ostatnia prosta? Roześlijcie petycję wśród znajomych! Poprzyjcie proszę jeśli nie chcecie obudzić się pewnego dnia i mieć zakaz wstępu do lasu, obok którego mieszkacie! Wymyślą sobie inwestycję i wytną wasz las!!! Jest wiele nieużytków, tam budować, a zieleń zostawić społeczeństwu!!!!!! Błagam-podpiszcie!!!A media niech przestaną przeszkadzać i kasować ten komentarz, skoro nie chcą nagłośnić sprawy!!!!!!!!!! Sabotażyści!!!
ZNIESMACZONY ...
12 miesięcy temu
POdstarzała stokrotka nie powinna manipulować w tej sprawie... Wiadomo, że nie chodzi o likwidację TVN-u, a o zmianę struktury własnościowej w mediach ! Kapitał zagraniczny w poszczególnych mediach europejskich wynosi zaledwie kilka-kilkanaście %, a w Polsce aż, do 90 % ( niemieckie). Rząd polski dba o nasz interes narodowy i robi w tym temacie porządek ! Ot i cała prawda ! PO ostatnim koncercie, który okazał się żenadą, nie z powodu muzyki lecz z powodu POLITYKI , którą tam dyżurne tefałenoskie "gwiazdy" uprawiały, uważam, że repolonizacja mediów jest konieczna ! Oby jak najszybciej to nastąpiło !
Pimp
12 miesięcy temu
Towarzyszka stokrotka walczy o wolne media świat oszalał.
Norma
12 miesięcy temu
Nie lubię dziennikarzy, którzy nie są obiektywni, bo to się mija z wykonywaniem tego zawodu. No, ale za kasę robi się wszystko i można zaprezentować się w bogatych kreacjach i wykrzykiwać do tłumu narzucone przez pracodawców poglądy. Denerwują mnie dziennikarz, którzy prowadząc z kimś wywiad w napastliwy sposób przerywają i przekrzykują rozmówcę, nie dając do końca się wypowiedzieć. Ja uważam, że to jest zwykły brak szacunku dla rozmówcy.
Yog
12 miesięcy temu
Brawo Stokrotka, brawo. Trzymasz się dzielnie, gasnąca gwiazdko.
Ewa
12 miesięcy temu
PRZEJRZYJCIE WRESZCIE NA OCZY, CO ROBI TVN24 I TOTALNA OPOZYCJA! ATAKUJĄ RZĄD, ŻE NIE PRZYJMUJE ISLAMSKICH IMIGRANTÓW, KTÓRZY KOCZUJĄ NA GRANICY Z BIAŁORUSIĄ, WIDZIAŁAM JACHIRĘ CO WYPRAWIAŁA NA GRANICY I SŁYSZAŁAM DZIENNIKARZA TVN24, KTÓRY ATAKOWAŁ WICEMINISTRA WAWRZYKA W PROGRAMIE TAK JEST. MŁODZI POLACY TAKIEGO RZĄDU CHCECIE? KTÓRY NIE DBA O INTERES POLSKI? MAM 50 LAT I DOBRZE PAMIĘTAM RZĄDY TUSKA, A WCZEŚNIEJ LEWICY. NIGDY WIĘCEJ TAKICH ANTYPOLSKICH RZĄDÓW!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie