Trwa ładowanie...
Paww
|
aktualizacja

Największe KONFLIKTY w show biznesie: Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek, Maffashion i Jessica Mercedes. Niektóre spory finał miały w sądzie (ZDJĘCIA)

139
Podziel się:
139
Podziel się:

Maffashion i Jessica Mercedes pokłóciły się o zbyt podobne fryzury, a Blac Chyna zarzuciła rodzinie Kardashian zrujnowanie kariery. Skłócona Basia Kurdej-Szatan i Aleksandra Domańska postanowiły na własną rękę dojść do porozumienia. Kto jeszcze ma za sobą przepychanki?

1
 / 18
Największe KONFLIKTY w show biznesie: Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek, Maffashion i Jessica Mercedes. Niektóre spory finał miały w sądzie (ZDJĘCIA)
Największe KONFLIKTY w show biznesie: Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek, Maffashion i Jessica Mercedes. Niektóre spory finał miały w sądzie (ZDJĘCIA)
Największe KONFLIKTY w show biznesie: Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek, Maffashion i Jessica Mercedes. Niektóre spory finał miały w sądzie (ZDJĘCIA) (Licencjodawca)
0
0

Celebryci, mimo że zazwyczaj różnią się od przeciętnego Kowalskiego rozpoznawalnością i znacznie większą ilością zer na koncie, to mają jednak cechy wspólne ze "zwykłymi śmiertelnikami". Gwiazdy, tak jak każdy z nas, popadają w konflikty, które zazwyczaj odbijają się medialnym echem.

Coraz częściej celebryci zamiast stanąć oko w oko, by rozwiązać konflikty, wolą wymieniać złośliwości się w komentarzach i urządzać "bitwy" na oświadczenia. Tak było w przypadku fit gwiazd - Qczaja i Ewy Chodakowskiej. Trener wściekł się na trenerkę wszystkich Polek za to, że ta uważa się za prekursorkę w tworzeniu tanecznych treningów. Przypomnijmy, że najpierw zarówno Ewa, jak i jej fani zarzucili Annie Lewandowskiej kopiowanie pomysłu Chodakowskiej, co nie spodobało się Qczajowi. Trenerowi puściły nerwy i na InstaStory obwieścił, że tak naprawdę to on wymyślił taneczne ćwiczenia.

W świecie show biznesu celebryckie konflikty są więc na porządku dziennym. Do jednej z bardziej konfliktowych gwiazd należy Kinga Rusin, która ma na pieńku między innymi z Małgorzatą Rozenek, Magdaleną Ogórek czy Hanną Lis. Często kłótnie znanych i lubianych swój finał znajdują w sądzie. Z pomocy prawników skorzystała między innymi Joanna Krupa, Grażyna Szapołowska czy Blac Chyna. Skłócona Basia Kurdej-Szatan i Aleksandra Domańska postanowiły na własną rękę dojść do porozumienia.

2
 / 18
Barbara Kurdej-Szatan i Aleksandra Domańska

Na TikToku swego czasu popularny był trend "Cuc Challenge", który miał zwrócić uwagę na problem przemocy domowej. Nie przypadł on jednak do gustu Aleksandrze Domańskiej. Aktorka nie ukrywała swojego zażenowania filmikiem celebrytów.

Zamiast się tłumaczyć, powinniście to usunąć i przeprosić. Po prostu - napisała Domańska na profilu Kurdej-Szatan.

Aktorka doradziła koleżance, by ta odcięła się od social mediów i zrobiła sobie detoks. Napięta atmosfera szybko opadła, a panie w niedługim czasie podzieliły się z fanami zdjęciem ze swojego pojednania przy kawce.

3
 / 18
Kuba Wojewódzki i Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek i Kuba Wojewódzki przez wiele lat mieli napiętą relację. Ich konflikt zaostrzył się po udziale celebrycki w "Azji Express", gdzie "Perfekcyjną" wyjątkowo irytowała Renata Kaczoruk, wówczas dziewczyna dziennikarza. Wojewódzki stwierdził, że Rozenek "weszła do show biznesu jak do agencji towarzyskiej". Po wielu latach przepychanek celebryci spotkali się w podcaście dziennikarza i oficjalnie pogodzili się ze sobą.

4
 / 18
Grzegorz Skawiński i Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska przez dziewięć lat była wokalistką zespołu O.N.A. Członkowie zespołu zarzucali artystce, że popularność uderzyła jej do głowy. Później piosenkarka miała żal o reaktywację zespołu Kombii, co przełożyło się na niezbyt dobre relacje z Grzegorzem Skawińskim.

W pewnym momencie napięcie między nami było naprawdę silne. Na początku ona bardzo krytycznie się na nasz temat wypowiadała - że daliśmy d*py, wracając do Kombii - żalił się Grzegorz Skawiński

Do publicznego pojednania Agnieszki Chylińskiej i Grzegorza Skawińskiego doszło w 2014 roku podczas koncertu Top Trendy.

5
 / 18
Maffashion i Jessica Mercedes

Maffashion i Jessica Mercedes pokłóciły się o... fryzurę. Wcześniej nierozłączne początkujące modowe influencerki zakładały na siebie nawet te same kreacje na znak bliskiej relacji. Poróżniła je jednak wizyta u fryzjera. Dziś wymieniają się jedynie zaczepnymi komentarzami.

6
 / 18
Grażyna Szapołowska i Jan Englert

W 2011 roku Grażyna Szapołowska pożegnała się z pracą w Teatrze Narodowym. Aktorka zamiast pojawić się na spektaklu, w którym grała główną rolę, wybrała nagranie programu "Bitwa na głosy". Jan Englert zwolnił dyscyplinarnie Szapołowską, tłumacząc, że jej zachowanie było niezgodne z teatralną etyką. Aktorka skierowała sprawę do sądu, jednak musiała pogodzić się z przegraną.

Nie ma takich momentów, których bym żałowała. Za wyjątkiem może, kiedy pokłóciłam się z Jankiem Englertem i zostałam usunięta z teatru. To było niepotrzebne w mojej karierze. Nasze relacje nie zostały naprawione, nie mamy kontaktu. Udaje, że mnie nie zna cały czas. Mija mnie bokiem - powiedziała po latach Szapołowska w jednym z wywiadów.

7
 / 18
Cardi B i Nicki Minaj

Konflikty wśród raperek nie są czymś nadzwyczajnym. Jeden z nich skończył się jednak awanturą na czerwonym dywanie i rzucaniem butów. Nicki Minaj miała poddać w wątpliwości sukcesy młodszej koleżanki, Cardi B. Raperka wyśmiewała publicznie również przygotowanie piosenkarki do roli matki. Cardi B postanowiła skonfrontować się z Minaj na gali Harper's Bazaar Icons. Celebrytka wykrzyczała w stronę Minaj kilka gorzkich słów i rzuciła butem w kierunku Nicki.

8
 / 18
Will Smith i Chris Rock

Will Smith i Chris Rock na zawsze przejdą do historii rozdania Oscarów. Kąśliwe żarty prowadzącego w kierunku żony Willa Smitha nie spodobały się aktorowi. Kiedy komik zażartował ze sceny na temat łysiny Jady Pinkett Smith, Will w odwecie wszedł na scenę i spoliczkował Rocka. Aktor za swoje zachowanie został ukarany zakazem pojawiania się na gali Oscarów przez najbliższą dekadę.

9
 / 18
Anna Guzik i Katarzyna Bosacka

Anna Guzik podpadła Katarzynie Bosackiej formatem swojego autorskiego programu. Prezenterka oskarżyła aktorkę o plagiat, sugerując, że program jest kopią jej formatu, w którym opowiada o zdrowej żywności. Bosacka domagała się przeprosin i groziła sądem.

10
 / 18
Taylor Swift i Kanye West

Konflikt Taylor Swift i Kanye Westa zaczął się od rozdania nagród MTV Video Music Awards. West przerwał przemówienie odbierającej nagrodę Swift, stwierdzając, że to Beyonce bardziej zasłużyła na wyrożnienie za najlepszy teledysk. W 2016 roku raper wydał singiel "Famous", w którym sugerował, że piosenkarka zdobyła sławę dzięki niemu. Taylor szybko odpowiedziała na piosenkę Westa, przekonując, że to bzdury.

Gdyby Bóg nie chciał, żebym wbiegł na scenę i powiedział, że Beyoncé miała najlepsze wideo, to nie sprawiłby, że posadzono mnie w pierwszym rzędzie. Wtedy siedziałbym gdzieś z tyłu - tłumaczył Kanye.

11
 / 18
Edyta Górniak i Justyna Steczkowska

Edyta Górniak i Justyna Steczkowska pokłóciły się o niefortunny wybór daty premiery ich nowych albumów. Obie artystki zdecydowały, że ich krążki pojawią się na sklepowych półkach w Walentynki. Zbieżność dat poróżniła piosenkarki, które przez wiele lat unikały swojego towarzystwa. Oliwy do ognia dolało zamieszanie wokół wynagrodzenia gwiazd, które wzięły udział w koncercie "Solidarni z Ukrainą".

Steczkowska postanowiła po całym zamieszaniu wyciągnąć do Górniak rękę na zgodę.

Ja bym bardzo chciała, żeby Edyta pamiętała, że ja nie jestem jej wrogiem. Zawsze byłam orędownikiem jej talentu, jej urody i wszystkiego. Mam nadzieję, że kiedyś przyjmie to do serca i zaśpiewamy coś razem. Chciałabym bardzo.

12
 / 18
Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek i Kinga Rusin jeszcze kilka lat temu były widywane razem na kawce. Często towarzyszyła im również Karolina Ferenstein-Kraśko. Niestety celebryckie trio szybko się rozpadło. Spekulowano, że powodem konfliktu były bliskie relacje Rozenek z Piotrem Kraśko. Panie unikały się, jak tylko mogły. Jednak kiedy Rozenek została twarzą znanej marki kosmetycznej, Rusin zaatakowała, mówiąc, że Gonia promuje kosmetyki testowane na zwierzętach. Rozenek zarzuciła Kindze, że jej ekologiczne podejście jest tylko chwytem marketingowym. Rusin odparła wówczas, że "Perfekcyjna" jest "wypindrzoną lalą polującą na cudzych mężów".

13
 / 18
Joanna Krupa i Małgorzata Leitner

Joanna Krupa po ośmioletniej współpracy z Małgorzatą Leitner zdecydowała się rozwiązać kontrakt. Modelka domagała się od menadżerki wypłacenia zaległego wynagrodzenia. Dawne przyjaciółki ostatecznie swój konflikt zakończyły w sądzie.

14
 / 18
Black Chyna i Kardashianki

Blac Chyna długo nie zagrzała miejsca w rodzinie Kardashian. Choć na świat przyszło jej dziecko z Robem Kardashian, to celebrytka bardzo szybko postarała się o uzyskanie zakazu zbliżania się do niej.

Blac Chyna oskarżyła byłego partnera o przemoc, posądzając także jego rodzinę o bycie "medialnymi drapieżnikami", publiczne oczernianie jej i "zabicie jej hitowego telewizyjnego show". Sprawa ostatecznie trafiła do sądu.

15
 / 18
Magdalena Ogórek i Kinga Rusin

Magdalena Ogórek i Kinga Rusin od jakiegoś czasu regularnie przerzucają się w social mediach wzajemnymi atakami. Dziennikarka chętnie uderza w byłą kandydatkę na prezydenta. Ogórek często odpowiada na zaczepki, twierdząc, że Rusin brakuje klasy.

16
 / 18
Anna Mucha i Joanna Krupa

Anna Mucha na premierze filmu "Och Karol 2" pojawiła się w naturalnym futrze. Aktorkę zaatakowała Joanna Krupa, która była wstrząśnięta wyborem stylizacji, nazywając takie zachowanie barbarzyństwem. Modelka postanowiła zaprotestować i opuściła bankiet.

Słyszałam, że Asia wyszła. Cóż... jeśli będzie chciała zobaczyć film, będzie musiała kupić bilet. Nie znam Asi, ale może dzięki temu incydentowi zaistnieje kolejny raz w mediach. Co prawda monotematycznie, ale zaistnieje - odpowiedziała Anna.

17
 / 18
Maja Sablewska i Kuba Wojewódzki

Maja Sablewska i Kuba Wojewódzki pracowali razem przy programie "X Factor". Ich współpraca nie układała się najlepiej, a celebrytka często na antenie musiała wysłuchiwać uszczypliwych komentarzy Kuby.

Wierzę, że te programy zmieniają czyjeś życie, a przez to krajobraz polskiej sceny muzycznej. Owszem, zdarzają się też i błędy, jak choćby obsadzenie w jury Mai Sablewskiej, moim zdaniem dość wszechstronnej ignorantki - powiedział w wywiadzie dla miesięcznika "Bluszcz".

18
 / 18
Kinga Rusin i Hania Lis

Hanna Lis (wówczas Smoktunowicz) i Kinga Rusin poznały się jeszcze na studiach. Przez wiele lat łączyła je serdeczna przyjaźń, a Hania została nawet świadkową na ślubie Rusin i Tomasza Lisa. W 2005 roku małżeństwo rozpadło, a dwa lata później Lis wziął ślub z Hanną.

Myślę, że jak się na mnie spojrzy, to jest to najlepszy dowód, że można to przepracować. Po prostu, trzeba to przepracować w swojej głowie. Nie można odcinać się od przyjaciół, wręcz przeciwnie, ja się otoczyłam przyjaciółmi wtedy. I myślę, że te moje przyjaźnie, które się w tamtym czasie sprawdziły, to są te najtrwalsze przyjaźnie, najcenniejsze, które właśnie pokazały mi, że ludzie nie dzielą się na przyjaciół i wrogów, tylko na dobrych i złych - powiedziała po latach Kinga Rusin.

KOMENTARZE
(139)
Eliza
rok temu
W zasadzie to Rusin jest najmniej konfliktowa ze wszystkich wymienionych.
Dawid
rok temu
No nie, znowu Baśka. Idę stąd. Nie można na nią patrzeć.
Ers
rok temu
Niektóre konflikty są bez sensu. U mnie wujkowie nie odzywają się od 15 lat do siebie, bo jeden drugiemu zabrał jakieś narzędzie bez pytania w pracy... No po prostu dla mnie życie jest za krótkie żeby się kłócić o takie pierdoły.
Cede
rok temu
...i jeszcze konflikt Doda i Pundel
Aaaaaaa
rok temu
Gdzie Kingaaaa
Najnowsze komentarze (139)
Omenah
rok temu
Pewnie znalazłoby się drugie tyle z innymi nazwiskami ale widać te zapewniają klikalność :/
Anka
rok temu
Już nie macie o czym pisać, po co przywoływać konflikty?
Jolka
rok temu
Na każdym podwórku są waśnie i zwady, przestańcie wyolbrzymiać.
Widzowie TVN
rok temu
Rozenek i Rusin nieciekawe istoty i nawet szkoda słów żeby o nich cokolwiek pisać.
Tu i teraz
rok temu
a niech się żrą ...byle by tylko się nie pożarły...
Baśka
rok temu
Najgorsza w tym całym gronie to Rusin.Dobrze , że nie ma jej między nami.
Roska
rok temu
O większości z tych konfliktów nawet nie wiedziałam a teraz się czuję jakbym wygrała życie,dzięki pudel xd
Kami
rok temu
Przecież celebryci to są ludzie jak wszyscy,więc nic dziwnego że popadają w konflikty, nie da się lubić z każdym.
Ola
rok temu
Jest i Baśka chociaż przyznam że myślałam że już dawno zniknęła
Bum
rok temu
Ach te wojenki nawet się trochę uśmiałam
i co z tego
rok temu
czy to Polska, czy Francja czy USA na każdym lokalnym są zwady. Wielkie mi halooooo
pinezka
rok temu
Anna Mucha uwielbiam jej szpileczki;)))
tak jest!
rok temu
Kinga jest po prostu konktet babka. A was to boli, tyle.
Jarosław
rok temu
Reasumując, mało która z lokalnych gwiazd ma odwagę rozmawiać z innymi na konkretne argumenty. I tutaj przyznaję Kinga Rusin ma tę przewagę. I możecie jej ubliżać ile wlezie a i tak będzie ją mieć.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Edyta Jungowska ZNÓW na salonach. Tak dziś wygląda serialowa siostra Bożenka (ZDJĘCIA)

Edyta Jungowska była wielką gwiazdą szklanego ekranu. Rolą dobrodusznej pielęgniarki w "Na dobre i na złe" zaskarbiła sobie sympatię widzów na długie lata. Nieczęsto goszcząca na imprezach aktorka tym razem zrobiła wyjątek, oklaskując swoich kolegów i koleżanki z branży tuż po premierze nowej sztuki teatralnej.
9.

Te gwiazdy dokonały COMING OUTU: Michał Szpak, Andrzej Piaseczny, Joanna Okuniewska... (ZDJĘCIA)

Wokół wielu polskich sław narodziło się mnóstwo spekulacji dotyczących ich nieheteronormatywnej orientacji seksualnej. Na "wyjście z szafy" zdecydowali się wyłącznie nieliczni. Kto spośród znanych i lubianych deklaruje swoją przynależność do społeczności LGBT?
8.

Ubawiony Marcin Hakiel i umęczona Dagmara Kaźmierska z nerką Gucci "przyłapani" po treningu. Podwiózł ją swoim BMW. Ma gest? (ZDJĘCIA)

Marcin Hakiel i Dagmara Kaźmierska niebawem staną do walki o Kryształową Kulę. Na razie są na etapie treningów, zainteresowanym wyraźnie dopisuje dobry humor. Po kolejnej lekcji tancerz podrzucił "królową życia" pod jeden z apartamentowców.
7.

Te gwiazdy zafundowały sobie NOWE ZĘBY: Edyta Pazura, Krzysztof Ibisz, Grażyna Wolszczak, Blanka Lipińska... (ZDJĘCIA)

Celebryci chętnie korzystają z dobrodziejstw stomatologii estetycznej, płacąc za to niemałe pieniądze. Efektem są idealnie równe, białe i lśniące zęby, którymi można chwalić się na zdjęciach i przed kamerą.
6.

Monika Richardson i jej nowy ukochany odwiedzili STUDIO TATUAŻU. Przed wejściem namiętnie się całowali! (ZDJĘCIA)

Monika Richardson od jakiegoś czasu znów jest zakochana. Paparazzi wypatrzyli ją ostatnio, gdy wybrała się z nowym partnerem do studia tatuażu. Myślicie, że zrobiła sobie "dziarę" dedykowaną ukochanemu?!
5.

Jennifer Lopez świętuje 16. urodziny bliźniąt w Tokio BEZ BENA AFFLECKA (ZDJĘCIA)

Jennifer Lopez pokazała, jak świętowała ze swoimi bliźniakami ich 16. urodziny. Piosenkarka zabrała Emmę i Maximiliana do... Tokio, gdzie czekało na nich wiele atrakcji. Tym razem Ben Affleck nie poleciał z żoną.
4.

Joanna Przetakiewicz podjeżdża pod knajpę Bentleyem za 2 miliony i paraduje z torebką ze SKÓRĄ ALIGATORA (ZDJĘCIA)

Joanna Przetakiewicz wybrała się ostatnio do ulubionej warszawskiej restauracji celebrytów. Na miejsce przyjechała luksusowym Bentleyem, a na smyczy prowadziła rasowego czworonoga. Uwagę zwracała jej torebka w panterkę.
3.

Garstka celebrytów na charytatywnej gali: Marcin Hakiel z narzeczoną, Anna Popek i Borkowski z nową żoną (ZDJĘCIA)

W piątkowy wieczór odbyła się gala charytatywna "50 Osobistości Biznesu". Na wydarzeniu nie zabrakło rodzimych celebrytów. Swoją obecnością zaszczycili m.in. Marcin Hakiel, Anna Popek oraz Jacek Borkowski. Jak wypadli?
2.

Edward Miszczak z Anną Cieślak, Katarzyna Zielińska i Cezary Żak brylują na premierze w Teatrze Komedia (ZDJĘCIA)

W piątek w Teatrze Komedia miała miejsce premiera spektaklu "Czego nie widać". Na wydarzeniu nie zabrakło gwiazd. Swoją obecnością zaszczycili m.in. Katarzyna Zielińska, Cezary Żak oraz Edward Miszczak z żoną.
1.

Allan Krupa popala papierosa przed warszawskim butikiem. Co na to Edyta Górniak? (ZDJĘCIA)

Allan Krupa odwiedził ostatnio warszawski butik należący do ojca jego ukochanej. 19-letni syn Edyty Górniak wykorzystał chwilę samotności, by zaspokoić głód nikotynowy. Mama będzie zadowolona?