Trwa ładowanie...
Paww
|
aktualizacja

Największe KONFLIKTY w show biznesie: Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek, Maffashion i Jessica Mercedes. Niektóre spory finał miały w sądzie (ZDJĘCIA)

141
141
Podziel się

Maffashion i Jessica Mercedes pokłóciły się o zbyt podobne fryzury, a Blac Chyna zarzuciła rodzinie Kardashian zrujnowanie kariery. Skłócona Basia Kurdej-Szatan i Aleksandra Domańska postanowiły na własną rękę dojść do porozumienia. Kto jeszcze ma za sobą przepychanki?

1
 / 18
Największe KONFLIKTY w show biznesie: Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek, Maffashion i Jessica Mercedes. Niektóre spory finał miały w sądzie (ZDJĘCIA)
Największe KONFLIKTY w show biznesie: Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek, Maffashion i Jessica Mercedes. Niektóre spory finał miały w sądzie (ZDJĘCIA)
Największe KONFLIKTY w show biznesie: Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek, Maffashion i Jessica Mercedes. Niektóre spory finał miały w sądzie (ZDJĘCIA) (Licencjodawca)
0
0

Celebryci, mimo że zazwyczaj różnią się od przeciętnego Kowalskiego rozpoznawalnością i znacznie większą ilością zer na koncie, to mają jednak cechy wspólne ze "zwykłymi śmiertelnikami". Gwiazdy, tak jak każdy z nas, popadają w konflikty, które zazwyczaj odbijają się medialnym echem.

Coraz częściej celebryci zamiast stanąć oko w oko, by rozwiązać konflikty, wolą wymieniać złośliwości się w komentarzach i urządzać "bitwy" na oświadczenia. Tak było w przypadku fit gwiazd - Qczaja i Ewy Chodakowskiej. Trener wściekł się na trenerkę wszystkich Polek za to, że ta uważa się za prekursorkę w tworzeniu tanecznych treningów. Przypomnijmy, że najpierw zarówno Ewa, jak i jej fani zarzucili Annie Lewandowskiej kopiowanie pomysłu Chodakowskiej, co nie spodobało się Qczajowi. Trenerowi puściły nerwy i na InstaStory obwieścił, że tak naprawdę to on wymyślił taneczne ćwiczenia.

W świecie show biznesu celebryckie konflikty są więc na porządku dziennym. Do jednej z bardziej konfliktowych gwiazd należy Kinga Rusin, która ma na pieńku między innymi z Małgorzatą Rozenek, Magdaleną Ogórek czy Hanną Lis. Często kłótnie znanych i lubianych swój finał znajdują w sądzie. Z pomocy prawników skorzystała między innymi Joanna Krupa, Grażyna Szapołowska czy Blac Chyna. Skłócona Basia Kurdej-Szatan i Aleksandra Domańska postanowiły na własną rękę dojść do porozumienia.

2
 / 18
Barbara Kurdej-Szatan i Aleksandra Domańska

Na TikToku swego czasu popularny był trend "Cuc Challenge", który miał zwrócić uwagę na problem przemocy domowej. Nie przypadł on jednak do gustu Aleksandrze Domańskiej. Aktorka nie ukrywała swojego zażenowania filmikiem celebrytów.

Zamiast się tłumaczyć, powinniście to usunąć i przeprosić. Po prostu - napisała Domańska na profilu Kurdej-Szatan.

Aktorka doradziła koleżance, by ta odcięła się od social mediów i zrobiła sobie detoks. Napięta atmosfera szybko opadła, a panie w niedługim czasie podzieliły się z fanami zdjęciem ze swojego pojednania przy kawce.

3
 / 18
Kuba Wojewódzki i Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek i Kuba Wojewódzki przez wiele lat mieli napiętą relację. Ich konflikt zaostrzył się po udziale celebrycki w "Azji Express", gdzie "Perfekcyjną" wyjątkowo irytowała Renata Kaczoruk, wówczas dziewczyna dziennikarza. Wojewódzki stwierdził, że Rozenek "weszła do show biznesu jak do agencji towarzyskiej". Po wielu latach przepychanek celebryci spotkali się w podcaście dziennikarza i oficjalnie pogodzili się ze sobą.

4
 / 18
Grzegorz Skawiński i Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska przez dziewięć lat była wokalistką zespołu O.N.A. Członkowie zespołu zarzucali artystce, że popularność uderzyła jej do głowy. Później piosenkarka miała żal o reaktywację zespołu Kombii, co przełożyło się na niezbyt dobre relacje z Grzegorzem Skawińskim.

W pewnym momencie napięcie między nami było naprawdę silne. Na początku ona bardzo krytycznie się na nasz temat wypowiadała - że daliśmy d*py, wracając do Kombii - żalił się Grzegorz Skawiński

Do publicznego pojednania Agnieszki Chylińskiej i Grzegorza Skawińskiego doszło w 2014 roku podczas koncertu Top Trendy.

5
 / 18
Maffashion i Jessica Mercedes

Maffashion i Jessica Mercedes pokłóciły się o... fryzurę. Wcześniej nierozłączne początkujące modowe influencerki zakładały na siebie nawet te same kreacje na znak bliskiej relacji. Poróżniła je jednak wizyta u fryzjera. Dziś wymieniają się jedynie zaczepnymi komentarzami.

6
 / 18
Grażyna Szapołowska i Jan Englert

W 2011 roku Grażyna Szapołowska pożegnała się z pracą w Teatrze Narodowym. Aktorka zamiast pojawić się na spektaklu, w którym grała główną rolę, wybrała nagranie programu "Bitwa na głosy". Jan Englert zwolnił dyscyplinarnie Szapołowską, tłumacząc, że jej zachowanie było niezgodne z teatralną etyką. Aktorka skierowała sprawę do sądu, jednak musiała pogodzić się z przegraną.

Nie ma takich momentów, których bym żałowała. Za wyjątkiem może, kiedy pokłóciłam się z Jankiem Englertem i zostałam usunięta z teatru. To było niepotrzebne w mojej karierze. Nasze relacje nie zostały naprawione, nie mamy kontaktu. Udaje, że mnie nie zna cały czas. Mija mnie bokiem - powiedziała po latach Szapołowska w jednym z wywiadów.

7
 / 18
Cardi B i Nicki Minaj

Konflikty wśród raperek nie są czymś nadzwyczajnym. Jeden z nich skończył się jednak awanturą na czerwonym dywanie i rzucaniem butów. Nicki Minaj miała poddać w wątpliwości sukcesy młodszej koleżanki, Cardi B. Raperka wyśmiewała publicznie również przygotowanie piosenkarki do roli matki. Cardi B postanowiła skonfrontować się z Minaj na gali Harper's Bazaar Icons. Celebrytka wykrzyczała w stronę Minaj kilka gorzkich słów i rzuciła butem w kierunku Nicki.

8
 / 18
Will Smith i Chris Rock

Will Smith i Chris Rock na zawsze przejdą do historii rozdania Oscarów. Kąśliwe żarty prowadzącego w kierunku żony Willa Smitha nie spodobały się aktorowi. Kiedy komik zażartował ze sceny na temat łysiny Jady Pinkett Smith, Will w odwecie wszedł na scenę i spoliczkował Rocka. Aktor za swoje zachowanie został ukarany zakazem pojawiania się na gali Oscarów przez najbliższą dekadę.

9
 / 18
Anna Guzik i Katarzyna Bosacka

Anna Guzik podpadła Katarzynie Bosackiej formatem swojego autorskiego programu. Prezenterka oskarżyła aktorkę o plagiat, sugerując, że program jest kopią jej formatu, w którym opowiada o zdrowej żywności. Bosacka domagała się przeprosin i groziła sądem.

10
 / 18
Taylor Swift i Kanye West

Konflikt Taylor Swift i Kanye Westa zaczął się od rozdania nagród MTV Video Music Awards. West przerwał przemówienie odbierającej nagrodę Swift, stwierdzając, że to Beyonce bardziej zasłużyła na wyrożnienie za najlepszy teledysk. W 2016 roku raper wydał singiel "Famous", w którym sugerował, że piosenkarka zdobyła sławę dzięki niemu. Taylor szybko odpowiedziała na piosenkę Westa, przekonując, że to bzdury.

Gdyby Bóg nie chciał, żebym wbiegł na scenę i powiedział, że Beyoncé miała najlepsze wideo, to nie sprawiłby, że posadzono mnie w pierwszym rzędzie. Wtedy siedziałbym gdzieś z tyłu - tłumaczył Kanye.

11
 / 18
Edyta Górniak i Justyna Steczkowska

Edyta Górniak i Justyna Steczkowska pokłóciły się o niefortunny wybór daty premiery ich nowych albumów. Obie artystki zdecydowały, że ich krążki pojawią się na sklepowych półkach w Walentynki. Zbieżność dat poróżniła piosenkarki, które przez wiele lat unikały swojego towarzystwa. Oliwy do ognia dolało zamieszanie wokół wynagrodzenia gwiazd, które wzięły udział w koncercie "Solidarni z Ukrainą".

Steczkowska postanowiła po całym zamieszaniu wyciągnąć do Górniak rękę na zgodę.

Ja bym bardzo chciała, żeby Edyta pamiętała, że ja nie jestem jej wrogiem. Zawsze byłam orędownikiem jej talentu, jej urody i wszystkiego. Mam nadzieję, że kiedyś przyjmie to do serca i zaśpiewamy coś razem. Chciałabym bardzo.

12
 / 18
Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek i Kinga Rusin jeszcze kilka lat temu były widywane razem na kawce. Często towarzyszyła im również Karolina Ferenstein-Kraśko. Niestety celebryckie trio szybko się rozpadło. Spekulowano, że powodem konfliktu były bliskie relacje Rozenek z Piotrem Kraśko. Panie unikały się, jak tylko mogły. Jednak kiedy Rozenek została twarzą znanej marki kosmetycznej, Rusin zaatakowała, mówiąc, że Gonia promuje kosmetyki testowane na zwierzętach. Rozenek zarzuciła Kindze, że jej ekologiczne podejście jest tylko chwytem marketingowym. Rusin odparła wówczas, że "Perfekcyjna" jest "wypindrzoną lalą polującą na cudzych mężów".

13
 / 18
Joanna Krupa i Małgorzata Leitner

Joanna Krupa po ośmioletniej współpracy z Małgorzatą Leitner zdecydowała się rozwiązać kontrakt. Modelka domagała się od menadżerki wypłacenia zaległego wynagrodzenia. Dawne przyjaciółki ostatecznie swój konflikt zakończyły w sądzie.

14
 / 18
Black Chyna i Kardashianki

Blac Chyna długo nie zagrzała miejsca w rodzinie Kardashian. Choć na świat przyszło jej dziecko z Robem Kardashian, to celebrytka bardzo szybko postarała się o uzyskanie zakazu zbliżania się do niej.

Blac Chyna oskarżyła byłego partnera o przemoc, posądzając także jego rodzinę o bycie "medialnymi drapieżnikami", publiczne oczernianie jej i "zabicie jej hitowego telewizyjnego show". Sprawa ostatecznie trafiła do sądu.

15
 / 18
Magdalena Ogórek i Kinga Rusin

Magdalena Ogórek i Kinga Rusin od jakiegoś czasu regularnie przerzucają się w social mediach wzajemnymi atakami. Dziennikarka chętnie uderza w byłą kandydatkę na prezydenta. Ogórek często odpowiada na zaczepki, twierdząc, że Rusin brakuje klasy.

16
 / 18
Anna Mucha i Joanna Krupa

Anna Mucha na premierze filmu "Och Karol 2" pojawiła się w naturalnym futrze. Aktorkę zaatakowała Joanna Krupa, która była wstrząśnięta wyborem stylizacji, nazywając takie zachowanie barbarzyństwem. Modelka postanowiła zaprotestować i opuściła bankiet.

Słyszałam, że Asia wyszła. Cóż... jeśli będzie chciała zobaczyć film, będzie musiała kupić bilet. Nie znam Asi, ale może dzięki temu incydentowi zaistnieje kolejny raz w mediach. Co prawda monotematycznie, ale zaistnieje - odpowiedziała Anna.

17
 / 18
Maja Sablewska i Kuba Wojewódzki

Maja Sablewska i Kuba Wojewódzki pracowali razem przy programie "X Factor". Ich współpraca nie układała się najlepiej, a celebrytka często na antenie musiała wysłuchiwać uszczypliwych komentarzy Kuby.

Wierzę, że te programy zmieniają czyjeś życie, a przez to krajobraz polskiej sceny muzycznej. Owszem, zdarzają się też i błędy, jak choćby obsadzenie w jury Mai Sablewskiej, moim zdaniem dość wszechstronnej ignorantki - powiedział w wywiadzie dla miesięcznika "Bluszcz".

18
 / 18
Kinga Rusin i Hania Lis

Hanna Lis (wówczas Smoktunowicz) i Kinga Rusin poznały się jeszcze na studiach. Przez wiele lat łączyła je serdeczna przyjaźń, a Hania została nawet świadkową na ślubie Rusin i Tomasza Lisa. W 2005 roku małżeństwo rozpadło, a dwa lata później Lis wziął ślub z Hanną.

Myślę, że jak się na mnie spojrzy, to jest to najlepszy dowód, że można to przepracować. Po prostu, trzeba to przepracować w swojej głowie. Nie można odcinać się od przyjaciół, wręcz przeciwnie, ja się otoczyłam przyjaciółmi wtedy. I myślę, że te moje przyjaźnie, które się w tamtym czasie sprawdziły, to są te najtrwalsze przyjaźnie, najcenniejsze, które właśnie pokazały mi, że ludzie nie dzielą się na przyjaciół i wrogów, tylko na dobrych i złych - powiedziała po latach Kinga Rusin.

KOMENTARZE
(141)
Eliza
2 miesiące temu
W zasadzie to Rusin jest najmniej konfliktowa ze wszystkich wymienionych.
Dawid
2 miesiące temu
No nie, znowu Baśka. Idę stąd. Nie można na nią patrzeć.
Ers
2 miesiące temu
Niektóre konflikty są bez sensu. U mnie wujkowie nie odzywają się od 15 lat do siebie, bo jeden drugiemu zabrał jakieś narzędzie bez pytania w pracy... No po prostu dla mnie życie jest za krótkie żeby się kłócić o takie pierdoły.
Cede
2 miesiące temu
...i jeszcze konflikt Doda i Pundel
Aaaaaaa
2 miesiące temu
Gdzie Kingaaaa
Najnowsze komentarze (141)
Omenah
2 miesiące temu
Pewnie znalazłoby się drugie tyle z innymi nazwiskami ale widać te zapewniają klikalność :/
Anka
2 miesiące temu
Już nie macie o czym pisać, po co przywoływać konflikty?
Jolka
2 miesiące temu
Na każdym podwórku są waśnie i zwady, przestańcie wyolbrzymiać.
Widzowie TVN
2 miesiące temu
Rozenek i Rusin nieciekawe istoty i nawet szkoda słów żeby o nich cokolwiek pisać.
Tu i teraz
2 miesiące temu
a niech się żrą ...byle by tylko się nie pożarły...
Znajoma
2 miesiące temu
Że wszystkimi chyba ma konflikt Rusin.Zresztą pozbawiona przyjaciół.Nikt nie może zdzierżyć jej jadu, wściekłości,fałszu.Dobrze,że jej nie ma.
orzech
2 miesiące temu
O konfliktach Rusin, to możnaby kilka tomów napisać.
Baśka
2 miesiące temu
Najgorsza w tym całym gronie to Rusin.Dobrze , że nie ma jej między nami.
Roska
2 miesiące temu
O większości z tych konfliktów nawet nie wiedziałam a teraz się czuję jakbym wygrała życie,dzięki pudel xd
Kami
2 miesiące temu
Przecież celebryci to są ludzie jak wszyscy,więc nic dziwnego że popadają w konflikty, nie da się lubić z każdym.
Ola
2 miesiące temu
Jest i Baśka chociaż przyznam że myślałam że już dawno zniknęła
Bum
2 miesiące temu
Ach te wojenki nawet się trochę uśmiałam
i co z tego
2 miesiące temu
czy to Polska, czy Francja czy USA na każdym lokalnym są zwady. Wielkie mi halooooo
pinezka
2 miesiące temu
Anna Mucha uwielbiam jej szpileczki;)))
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Kulisy urodzinowej gali Polsatu: Edward Miszczak z Anną Cieślak, Izabela Janachowska z mężem i bentleyem, zmarznięta Joanna Przetakiewicz (ZDJĘCIA)

Wydarzenia zza kulis wtorkowej imprezy Polsatu okazały się równie ciekawe, co wydarzenia rozgrywające się na scenie Teatru Wielkiego. Która para wyglądała najlepiej?
9.

Nowe twarze Khloe Kardashian i Shanii Twain oraz Heidi Klum w białych kozaczkach brylują na People's Choice Awards (ZDJĘCIA)

We wtorek w Santa Monica odbyła się uroczysta gala People's Choice Awards. Która z gwiazd wypadła najlepiej na ściance, a która z nich zaliczyła modową wpadkę? Co poniektóre zafundowały sobie nie tylko nowe kreacje, ale również twarze.
8.

AMORY Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego na gali Polsatu: śmiechy, całusy, przytulenia... Zapomnieli już, że się rozstali? (ZDJĘCIA)

Mimo ogłoszenia rozstania przed paroma tygodniami Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki znakomicie bawili się w swoim towarzystwie na wtorkowej gali. Niegdysiejsi zakochani darzyli się czułością jak gdyby nigdy nic. Nadążacie jeszcze?
7.

Gwiazdy tłumnie ściągają na Wielką Galę Jubileuszową Polsatu: Krzysztof Ibisz, Karolina Gilon, Marcelina Zawadzka, Aleksandra Szwed... (DUŻO ZDJĘĆ)

Największe nazwiska związane z rodziną Polsatu zjechały się we wtorkowy wieczór do Teatru Wielkiego w Warszawie, by świętować 30-lecie stacji. Kto zaprezentował się najlepiej? Karolina Gilon, Paulina Sykut-Jeżyna czy może Joanna Horodyńska?
6.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski posyłają sobie rozmarzone spojrzenia przed studiem "Pytania na Śniadanie" (ZDJĘCIA)

Nawet po kilku godzinach wspólnej pracy od samego rana Katarzyna Cichopek wciąż nie mogła oderwać wzroku od swojego narzeczonego, Macieja Kurzajewskiego. Taka miłość się nie zdarza?
5.

Tak urządziła swój dom Anna Czartoryska: ogromny ogród, sporych rozmiarów garderoba i drewniane schody w stylu amerykańskim (ZDJĘCIA)

Anna Czartoryska razem z mężem od kilku miesięcy cieszą się domowym ciepłem w nowej willi. Nie znajdziemy w niej jednak przepychu i wyszukanych dodatków. Aktorka postanowiła na prostotę i klasykę.
4.

Tłum gwiazd na British Fashion Awards 2022: Błyszcząca Naomi Campbell, roznegliżowana Rita Ora i Lila Moss w przezroczystej kreacji (ZDJĘCIA)

W poniedziałkowy wieczór tłum gwiazd przybył do Royal Albert Hall w Londynie, by zaprezentować swoje wymyślne kreacje na czerwonym dywanie. Nie zabrakło między innymi Naomi Campbell, Rity Ory czy córki Kate Moss, która najwyraźniej podąża śladami sławnej matki. Kto prezentował się najlepiej?
3.

Gwiazdy wdzięczą się do zdjęć na evencie marki suplementów: Maja Sablewska, Katarzyna Warnke, Marietta Żukowska (ZDJĘCIA)

Celebrytki skorzystały z zaproszenia jednej z marek i ochoczo pognały na salony. Kreacje zaprezentowały m.in. Maja Sablewska, Katarzyna Warnke i Marietta Żukowska.
2.

Paszporty, gorące krzesła i lista przebojów disco polo. Stacja Polsat kończy 30 lat! (DUŻO ZDJĘĆ)

Zebraliśmy dla was najważniejsze momenty w trzydziestoletniej historii stacji. "Bar" czy "Idź na całość" rozpalały emocje Polaków do czerwoności. Były też programy, o których widzowie woleliby zapomnieć.
1.

Tak polskie WAGs kibicowały biało-czerwonym w starciu z Francją: Anna Lewandowska, Marina, Marta Glik... (ZDJĘCIA)

Polska reprezentacja zakończyła zmagania na Mundialu 2022, przegrywając z Francją 1:3. W ostatnim meczu biało-czerwonych ochoczo dopingowały polskie WAGs.