Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Natalia Kukulska komentuje rewelacje o przyjaźni z synem Krzysztofa Krawczyka: "NAWET GO NIE ZNAM"

99
Podziel się:

Jeden z tabloidów podał, że Natalia Kukulska ma "dług" wobec zmarłego Krzysztofa Krawczyka i dotyczy on Krzysztofa Juniora. Sama wokalistka twierdzi, że artykuł został wyssany z palca. "Oto ja, naczelna cierpiętnica RP" - ironizuje.

Natalia Kukulska komentuje rewelacje o przyjaźni z synem Krzysztofa Krawczyka: "NAWET GO NIE ZNAM"
Natalia Kukulska komentuje rewelacje z tabloidu (Instagram)
bESjVJTV

Prawie dwa tygodnie temu zmarł Krzysztof Krawczyk. Emocje po śmierci legendy polskiej sceny muzycznej wciąż jeszcze nie opadły, a nazwisko "polskiego Elvisa Presleya" wciąż regularnie zdobi medialne nagłówki.

Interesującą historią podzieliła się ostatnio w sieci Natalia Kukulska. Podczas wizyty na stacji benzynowej oczom wokalistki ukazał się najnowszy numer tygodnika Na żywo, z jej podobizną na okładce. W magazynie Kukulska znalazła artykuł, w którym podkreślano jej bliskie relacje ze zmarłym Krzysztofem Krawczykiem. Pojawiła się także informacja, że syn muzyka Krzysztof Junior planował nagrać duet z ojcem, jednak nie zdążył spełnić swych zamiarów. Według tygodnika Natalia miała zaoferować mu pomoc. Sama zainteresowana twierdzi jednak, że cała opowieść została kompletnie wyssana z palca.

bESjVJTX

"Spłaci mu swój dług", taki tytuł zobaczyłam na stacji benzynowej, ze swoim zdjęciem. Mówię, Boże, kupię jakiś długo, o którym nie wiem? To, co przeczytałam, nie wiem, czy mnie rozśmieszyło czy załamało. To jest niewiarygodne, że w dzisiejszych czasach można napisać wszystko, ze szczegółami, ktoś po prostu zaprojektował sobie historię. Otóż okazuje się, że ona dotyczy mojej przyjaźni z Krzysztofem Juniorem, którego ja nawet nie znam.

Podobno mam cale plany w stosunku do niego, chcę z nim zaśpiewać duet, jestem zachwycona jego talentem. Z całym szacunkiem, gdyż może taki posiada, nie znamy się. Jeżeli Krzysio krawczyk kiedyś gdzieś powiedział, że bawiliśmy się jako dzieci, być może tak było, ja tego nawet nie pamiętam - zapewniła w swojej instagramowej relacji.

bESjVJUd

Kukulska przytoczyła także szczegółowy opis wspólnych zabaw z synem Krzysztofa Krawczyka, który pojawił się w artykule.

Posłuchajcie mam taki cytat, to jest cytat ze mnie. "Nie widzieli się wiele lat, ale czas nie zatarł wspomnień. Natalia i Krzysztof Junior podczas wspólnych spotkań organizowali dla rodziców występy, mikrofonami były dezodoranty, a oni śpiewali wszystko, co znali, byli oklaskiwani, bo tworzyli uroczy duet. Poznaliśmy się na wakacjach, byliśmy dziećmi marzącymi o występach na scenie". Naprawdę? Tak można? Żeby sobie w czyjeś usta wsadzić, to, co ma się ochotę, napisać jakąś historię. Zachęcam do pisania bollywoodzkich seriali, mnie w to nie wciągajcie. I tak już jestem cierpiętnicą, gdzie moje wspomnienia są nadinterpretowywane, aż się boję kogoś wspominać - przyznała Kukulska.

Rodzina Krawczyka na pewno teraz przechodzi bardzo trudne chwile, więc w ogóle te wszystkie historie wokół tego, a ja tam na dodatek. Nie chcę, nie życzę sobie - dodała wokalistka.

Natalia skomentowała także całą sprawą w instagramowym poście.

bESjVJUe

Oto ja. Naczelna cierpiętnica RP. Wklejona w martyrologię mojej rodziny i wszelkich osób, które się z nią znały. Bo taką „gębę” próbują mi dorobić brukowce, Ci, którzy te brukowce cytują w portalach plotkarskich aż do komentujących, którzy łykają to gładko. Właśnie jestem po lekturze „Na żywo”, którego okładka ze mną przyciągnęła mój wzrok na stacji benzynowej tytułem - „Spłaci mu swój dług”. Długów nie lubię i o żadnym nie wiem. Kupiłam. Czytam. Sugerowany wierzyciel to „wujo”, jak pisze redakcja. Krzysztof Krawczyk. Opis naszych relacji mocno podkoloryzowany. Nawet tych z przeszłości. Widzieliśmy się kilka razy w życiu. Ale to nic... - czytamy.

Cała historia dotyczy syna - Krzysztofa Jr., z którym podobno się przyjaźnię i teraz chcę nagrać z nim duet, by mu pomóc, to ma być ta spłata długów. Ufff, czyli nie kasa. Syna ś.p. Krzysztofa nie znam. Nawet nie wiedziałam, że śpiewa. Najbardziej niewiarygodne jest to, ze w artykule są moje kwieciste wspomnienia z naszych relacji i zabaw. To są ”cytaty”. Serio? Można aż tak? I mój tata, który ponoć mi rzekł : „Na wujka Krzysia zawsze możesz liczyć”... No, piękna historia. Mam nadzieję, że ten, kto napisał ten artykuł spłaci dług. Musi być pokaźny, skoro chwyta się takiej roboty - zakończyła.

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bESjVJUf
bESjVJUg
bESjVJUy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(99)
Coco
7 miesięcy temu
Syn Krawczyka takze nie zna Natalskiej Kukuli.
Gdoqbdo
7 miesięcy temu
Na żywo to akurat gazeta, której zależy, żeby mówili, nie ważne jak
Polak
7 miesięcy temu
Gdy zmarł Krzysztof Krawczyk, to Natalia pokazała zdjęcie z ostatnich wakacji z mamą i obok stali Kukulski i Krawczyk, chciała trochę sie podlansować, więc niech teraz sie nie dziwi, że brukowiec wysmażył artykuł o synu Krawczyka.
bESjVJUz
GiliGili
7 miesięcy temu
Znany warszawski celebryta przywiózł trypra z Zanzibaru. Pewne info.
Emilka
7 miesięcy temu
Oglądałam, jak Krawczyk mówił, że przyjaźnił się z Kukulskim, z którym wypił hektolitry wódki, a jego córka i Krzyś jego syn razem się bawili.
Najnowsze komentarze (99)
❤️❤️❤️
7 miesięcy temu
Love
Wrrr
7 miesięcy temu
Toksyczna kobieta...a kto się zajmował twoim ojcem, gdy zaczął chorować? Twój brat. I żona ojca Monika. Teraz znow atakujesz ludzi, którzy nie mogą się bronić bo nie są tacy sławni jak ty
Gość
7 miesięcy temu
Wstyd za te miny z gazetą pani Natalio
371
7 miesięcy temu
Pani Natalio, gratuluję i podziwiam hart a przy tym elegancję.
Poeta
7 miesięcy temu
Niech Ryfka odp od Krawczyka, nigdy jej pianie nie będzia jak Krzysia muzyka!
gość
7 miesięcy temu
Jak może mówić, że go nie zna? Widziałam kilka dni temu zdjęcie Krzysztofa Krawczyka z Jarosławem Kukulskim, a obok była Natalka i Krzyś, byli na wspólnych wakacjach... Do Krawczyka mówiła per "wujek", syna, którym on się zajmował nigdy nie poznała, niebywałe... No może faktycznie nie zamierza z nim nagrywać płyty, może się nie przyjaźnią, ale litości....jako dzieci jeździli razem na wakacje!
Poeta
7 miesięcy temu
Ryfka buja, pewnie pokazał jej....
Kukulczyk
7 miesięcy temu
Bardzo mnie to wszystko jedno
bESjVJUr
Janie
7 miesięcy temu
No doprawdy,ale biedna ,tak została upokorzona,shanbiona wręcz,,,,za takie upokorzenie tylko do sądu,,,
Lola
7 miesięcy temu
NO cóż krawczyka chce się słuchać,można słowa piosenek cytować,,,,jej się nie słucha,nic z jej utworów nie znam
Ole
7 miesięcy temu
Co za bzdetne zdjęcia,,,,wygląda na nich jakby miała obstrukcję,,,nie znam żadnego jej hitu,,,
Pion
7 miesięcy temu
Jakoś jej muzyka mnie nie przekonuje... ładna jest ale głosu brak
Kko
7 miesięcy temu
Bo ona w tym poście k Krawczyku powinna napisać że nie znała Krzyśka juniora i składa mu kondolencje bo pozniej wychodzą takie ploty...
Tak tak
7 miesięcy temu
Dziwnym trafem Natalia akurat wydała nową płytę. Chyba sama chciała żeby było o niej głośno😆
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESjVJVk
bESjVJVl
bESjVJVm
bESjVJVn
bESjVJVo
bESjVJUT