Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Natalia Siwiec rzetelnie ocenia poczynania Ministra Edukacji: "TEN PAN JEST MEGA FRAJEREM"

361
Podziel się:

Natalia Siwiec, której córka sama już niedługo pójdzie do szkoły, gwałtownie zareagowała na wieści, że decyzją ministra Przemysława Czarnka telefon zaufania dla dzieci i młodzieży prowadzony będzie przez księdza egzorcystę. Zgadzacie się z nią?

Natalia Siwiec rzetelnie ocenia poczynania Ministra Edukacji: "TEN PAN JEST MEGA FRAJEREM"
Natalia Siwiec uderza w ministra Czarnka (fot. Instagram, fot. East News)

O tym, że Przemysław Czarnek jest najmniej odpowiednią osobą do pełnienia funkcji Ministra Edukacji, przekonany jest chyba każdy, kto w ostatnich miesiącach śledzi jego poczynania. Polityk konsekwentnie dąży do przejęcia całkowitej kontroli nad szkolnictwem, co skutkuje znacznym uszczupleniem autonomii dyrektorów poszczególnych placówek. Ewidentnie brak mu też niestety bardzo istotnego przy sprawowaniu takiej pozycji obiektywizmu. Za rządów Czarnka w szkołach zaczęto propagować dzieła duchowych przywódców, dziewczęta natomiast, i tu cytat, próbuje się "ugruntować do cnót niewieścich".

Najnowszym pomysłem ministra Czarnka, który najprawdopodobniej przyniesie opłakane skutki, jest powierzenie zarządzania telefonem zaufania dla dzieci i młodzieży fundacji prowadzonej przez osobę duchowną. Mowa tu o księdzu egzorcyście. Sama fundacja nie ma natomiast żadnego doświadczenia w udzielaniu pomocy psychologicznej, a nowe obowiązki przydzielono jej bez rozpisania jakiegokolwiek konkursu.

Zobacz także: Zamęt po słowach Przemysława Czarnka. Komentarz z PiS

Do ministra dotarły, rzecz jasna, głosy oburzenia. W odpowiedzi Czarnek wystąpił w emitowanym przez TVP programie "Gość Wiadomości", gdzie na wizji stwierdził, że "jeśli komuś przeszkadza" to, przez kogo zarządzany jest telefon zaufania, to "niech na niego nie dzwoni".

Wieści o wybrykach Czarnka dotarły najwyraźniej nawet na Ibizę, a dokładniej do Natalii Siwiec, której kilkuletnia córka Mia już niedługo rozpocznie naukę. Zaniepokojona celebrytka zdecydowała się udostępnić na swoim profilu post grupy "Wolna szkoła", który punktuje zachowania ministra. Opis poczynań polityka Natalia opatrzyła dość bezpośrednim komentarzem.

Przepraszam, ale ten pan jest mega frajerem, który nie ogarnia, albo ma wyje**** - czytamy.

Zgadzacie się z Natalią?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(361)
elo
8 miesięcy temu
No bo co tutaj się wynosić na wyżyny intelektu, jak sprawa jest prosta. O Sebie trzeba mówić Seby słowami. Oczywiście że ma rację i już nie ma się co czepiać formy, w jaką to ubrała. To jest skandal i farsa że ten człowiek zajmuje takie stanowisko.
Jbggg
8 miesięcy temu
Jeśli wybierzecie PiS na kolejne 4 lata to już się nie cofną przed niczym . Teraz rozegra się nasza przyszłość ! I przyszłość naszych dzieci !
Marek
8 miesięcy temu
Telefon zaufania prowadzony przez księdza i jeszcze egzorcystę... świetny pomysł, dzieci i młodzież nie chcą chodzić na religię, siedzą w tym czasie na świetlicy więc raczej to nie przejdzie
Anka
8 miesięcy temu
Ja też go tak oceniam
...
8 miesięcy temu
Ma rację.
Najnowsze komentarze (361)
von Troba
5 miesięcy temu
To Natalia Siwiec powinna zostać ministrą edukacji, nie ma w PL drugiej osoby o takich możliwościach intelektualnych. Kurdej-Szatan ministrą obrony i wtedy wszystkim będzie żyło się lepiej.
aaa
8 miesięcy temu
ludzie ale wy sie boicie tego PiS-u ale ktoś kto nie ma wartości to może się bać i dobrze
expertka
8 miesięcy temu
Spoko, przecież zawsze małolaty mogą zadzwonić do Zatoki Sztuki. Tam otrzymają odpowiednią pomoc, i duuuużo magnezu do wciągania.
wik
8 miesięcy temu
Jeśli miałbym wychowanie mojego dziecka powierzyć innej osobie to byłby to raczej pan Czarnek niż pani Siwiec
ryho
8 miesięcy temu
na natalkę można patrzeć ale nie cytować, proszę
ryho
8 miesięcy temu
na natalkę można patrzeć ale nie cytować, proszę
Ubawiony do ł...
8 miesięcy temu
No to sobie znaleźliście autorytet moralny ….. buuuuhhhhaaaaa
Eva
8 miesięcy temu
Słownictwo, godne osoby, i środowiska w którym się obraca.
AGA
8 miesięcy temu
Przecież ona nie umiałaby rozwiązać zadania domowego 1-klasisty
Bunia
8 miesięcy temu
Kiedyś takie osoby miały świadomość własnych ograniczeń. Jednak dzisiejsza głupota jest gorsza niż ta z czasów przedinternetowych
taka prawda
8 miesięcy temu
Mentalny troglodyta, który mówi do nas słowami wykutymi ze słownika wyrazów obcych, troglodyta być nie przestaje.
Nick
8 miesięcy temu
Kogo obchodzą opinie osoby, która bez GPS-u nie trafiłaby nawet do swojej skrzynki na listy?
nnn
8 miesięcy temu
i tu się zgadzam
lol
8 miesięcy temu
wąglik raczej
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie