Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Natchniona Ewa Farna porównuje koronawirusa do... "Gry o tron". "Królowie się kłócą, ludzie walczą miedzy sobą"

22
Podziel się:

Piosenkarka wykorzystuje chyba czas kwarantanny, by nadrobić zaległości w serialach... Weszło za mocno?

Natchniona Ewa Farna porównuje koronawirusa do... "Gry o tron". "Królowie się kłócą, ludzie walczą miedzy sobą"
Ewa Farna i Nocny Król (East News, East News)
bEKENkTF

W czasie izolacji spowodowanej pandemią osoby publiczne przeniosły swoje medialne i cudowne życia na Instagram. Robiąc transmisje na żywo lub nagrywając InstaStories, gotują, polecają seriale na Netfliksie, ćwiczą jogę, śpiewają, bawią się z psem lub śmieszkują na temat braku papieru toaletowego. Są przy tym święcie przekonane, że resztę internautów to obchodzi. W niektórych (groźniejszych) przypadkach celebryci dzielą się "głębszymi przemyśleniami" dotyczącymi choćby obecnej sytuacji politycznej. Ostatnio o ciekawą diagnozę społeczeństwa pokusiła się Ewa Farna, która przez ostatnie dni przedawkowała chyba HBO GO.

Zobacz także: <h2>Koronawirus a nowe przepisy. Wiceminister mówi, kiedy można wyjść z domu</h2>
bEKENkTH

W sumie to jak w Game of Thrones. Królowie się kłócą, ludzie walczą miedzy sobą, a za ścianą zbliża się o wiele większe zagrożenie. Wszyscy muszą zostawić swoje ego, zapomnieć o swoich krzywdach, bo teraz czas zabronić kompletnemu zniszczeniu. Tak mi się przypomniało w kontekście całego koronawirusa, ale też naszej odpowiedzialności wobec natury. No po prostu my VS przyroda - wyznała piosenkarka.

Nasze ludzkie kłótnie nie mają teraz prym - w naszym własnym interesie... Jak w Grze o tron - dodała ni po polsku, ni po czesku.

bEKENkTN

Zgadzacie się z nią?

bEKENkUi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(22)
Abc
2 lata temu
A co nie ma racji?
Gościula
2 lata temu
Pudelku, przypominam wam to, co nam przypominacie przed komentowaniem - "stop hejt". Między innymi można pod to wrzucić czepianie się o błędy językowe kogoś, kto nie był wychowywany w Polsce. Zwłaszcza w sytuacji, kiedy sami robicie błąd za błędem, a ewidentnie jedyną korektę robi u was spell-check, który średnio sobie z naszym językiem radzi. A porównanie bardzo trafne, tylko przez wyzłośliwianie się zgubiliście chyba, co miała na myśli. A to był ładny sentyment, bystra dziewczyna. Widzi, co w tym wszystkim jest istotne.
Zuza
2 lata temu
Też mi przyszło do głowy to porównanie zarazy z Innymi i Nocnym Królem... Może i naiwne, ale oddaje odczucie ogromu zalewającego nas zagrożenia (patrz codzienne statystyki zachorowań i śmierci na świecie). Nie śmiejcie się z tego
bEKENkUj
Gosia
2 lata temu
Ja osobiście nie boje się samego wirusa. Nie wiem, może wypieram ta świadomość, że moja rodzina mogłaby zachorować. No ale jesteśmy młodymi zdrowymi rodzicami dwójki dzieci. Bardziej boję się konsekwencji, kryzysu. Że nasze życie się zmieni, że będziemy biedni. Jesteśmy w trakcie generalnego remontu, mąż ma dobrą pracę, na razie pracuje dalej, ale nie wiadomo czy firma nie upadnie.
Nuno
2 lata temu
Oj tam, jak się dowiedzą jakie są planowane zwolnienia, to dopiero będzie zabawa. Siedzicie dalej w domu ;)
Najnowsze komentarze (22)
dwc
2 lata temu
Jaka persona takie porównanie. Wolę jednak teksty Seneki. Wiem pisze na pudelku, ale możecie poszukać w internecie. To taki raper z USA.
Korona
2 lata temu
Wirus w koronie siedzi na tronie. .śmieje się z naiwnych ludzi, że tak wielki strach w nich budzi... że aż tak się wystraszyli, że w PANDEMIE uwierzyli. . Strach Panika. .wirus bzyka...Lecz ktoś.za wirusem stoi ktoś kto Boga się nie boi i naiwnych chce wydoić. Blizej mu do Lucyfera...chazarskiego milionera... I chazarska finansjera. .korporacje szczepionkowe szczepionki mają gotowe .... Rząd światowy NWO chcą zniewolić nas...ot..co...Wystraszonych zaczipowac ..kryzys gospodarczy wywołać i .nami niewolnikami dowolnie sterować..
Mhm
2 lata temu
Oho powiedzial pulpet co wiedzial...
Mądre
2 lata temu
Bo jest Czeszką to i mądrze myśli Polki celebrytki to puste są aż wstyd😑
Xjr
2 lata temu
Ewa fajna chubby kobietka
Zmęczona
2 lata temu
Jeszcze tydzień lekcji online i będę wyglądała jak Nocny Król
Stokrota
2 lata temu
Ewo, masz racje! Porownanie bardzo dobre... Kosić nas bedzie! W Angli umieraja mlodzi niestety też! Kochani zostancie w domu I niedokladajmy pracy w szpitalu😥
Stokrota
2 lata temu
Ewo, masz racje!!!
bEKENkUb
Wito
2 lata temu
Nie chciejcie od niej za dużo, w swoim największym hicie napisała: "BUM! BUM! Bumerang Wraca bumerang Więc pamiętaj, że znajdzie cię"
kkk
2 lata temu
Nasi są gorsi. W GoT król i lordowie po prostu na początku nie wierzyli w zagrożenie a politycy doskonale wiedzą i chcą na tym coś ugrać
Violent
2 lata temu
Jak nie przerwiemy tego cyrku to Polska będzie ruina gospodarcza. Ciekawe czy emeryci wam potem dadzą na jedzenie.
Nuno
2 lata temu
Oj tam, jak się dowiedzą jakie są planowane zwolnienia, to dopiero będzie zabawa. Siedzicie dalej w domu ;)
gość
2 lata temu
no coś nie bardzo
Eeee
2 lata temu
Yyyyy
Oferty dla Ciebie
bEKENkUU
bEKENkUV
bEKENkUW
bEKENkUX
bEKENkUY
bEKENkUD