Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Natchniona Ewa Farna porównuje koronawirusa do... "Gry o tron". "Królowie się kłócą, ludzie walczą miedzy sobą"

22
Podziel się

Piosenkarka wykorzystuje chyba czas kwarantanny, by nadrobić zaległości w serialach... Weszło za mocno?

Natchniona Ewa Farna porównuje koronawirusa do... "Gry o tron". "Królowie się kłócą, ludzie walczą miedzy sobą"
Ewa Farna i Nocny Król (East News, East News)
bDIbgEkB

W czasie izolacji spowodowanej pandemią osoby publiczne przeniosły swoje medialne i cudowne życia na Instagram. Robiąc transmisje na żywo lub nagrywając InstaStories, gotują, polecają seriale na Netfliksie, ćwiczą jogę, śpiewają, bawią się z psem lub śmieszkują na temat braku papieru toaletowego. Są przy tym święcie przekonane, że resztę internautów to obchodzi. W niektórych (groźniejszych) przypadkach celebryci dzielą się "głębszymi przemyśleniami" dotyczącymi choćby obecnej sytuacji politycznej. Ostatnio o ciekawą diagnozę społeczeństwa pokusiła się Ewa Farna, która przez ostatnie dni przedawkowała chyba HBO GO.

Zobacz także: <h2>Koronawirus a nowe przepisy. Wiceminister mówi, kiedy można wyjść z domu</h2>
bDIbgEkD

W sumie to jak w Game of Thrones. Królowie się kłócą, ludzie walczą miedzy sobą, a za ścianą zbliża się o wiele większe zagrożenie. Wszyscy muszą zostawić swoje ego, zapomnieć o swoich krzywdach, bo teraz czas zabronić kompletnemu zniszczeniu. Tak mi się przypomniało w kontekście całego koronawirusa, ale też naszej odpowiedzialności wobec natury. No po prostu my VS przyroda - wyznała piosenkarka.

Nasze ludzkie kłótnie nie mają teraz prym - w naszym własnym interesie... Jak w Grze o tron - dodała ni po polsku, ni po czesku.

bDIbgEkJ

Zgadzacie się z nią?

bDIbgEle
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(22)
dwc
11 miesięcy temu
Jaka persona takie porównanie. Wolę jednak teksty Seneki. Wiem pisze na pudelku, ale możecie poszukać w internecie. To taki raper z USA.
Korona
11 miesięcy temu
Wirus w koronie siedzi na tronie. .śmieje się z naiwnych ludzi, że tak wielki strach w nich budzi... że aż tak się wystraszyli, że w PANDEMIE uwierzyli. . Strach Panika. .wirus bzyka...Lecz ktoś.za wirusem stoi ktoś kto Boga się nie boi i naiwnych chce wydoić. Blizej mu do Lucyfera...chazarskiego milionera... I chazarska finansjera. .korporacje szczepionkowe szczepionki mają gotowe .... Rząd światowy NWO chcą zniewolić nas...ot..co...Wystraszonych zaczipowac ..kryzys gospodarczy wywołać i .nami niewolnikami dowolnie sterować..
Mhm
11 miesięcy temu
Oho powiedzial pulpet co wiedzial...
bDIbgElf
Mądre
11 miesięcy temu
Bo jest Czeszką to i mądrze myśli Polki celebrytki to puste są aż wstyd😑
Xjr
11 miesięcy temu
Ewa fajna chubby kobietka
Zmęczona
11 miesięcy temu
Jeszcze tydzień lekcji online i będę wyglądała jak Nocny Król
Stokrota
11 miesięcy temu
Ewo, masz racje! Porownanie bardzo dobre... Kosić nas bedzie! W Angli umieraja mlodzi niestety też! Kochani zostancie w domu I niedokladajmy pracy w szpitalu😥
Stokrota
11 miesięcy temu
Ewo, masz racje!!!
Wito
11 miesięcy temu
Nie chciejcie od niej za dużo, w swoim największym hicie napisała: "BUM! BUM! Bumerang Wraca bumerang Więc pamiętaj, że znajdzie cię"
kkk
11 miesięcy temu
Nasi są gorsi. W GoT król i lordowie po prostu na początku nie wierzyli w zagrożenie a politycy doskonale wiedzą i chcą na tym coś ugrać
Violent
11 miesięcy temu
Jak nie przerwiemy tego cyrku to Polska będzie ruina gospodarcza. Ciekawe czy emeryci wam potem dadzą na jedzenie.
Nuno
11 miesięcy temu
Oj tam, jak się dowiedzą jakie są planowane zwolnienia, to dopiero będzie zabawa. Siedzicie dalej w domu ;)
gość
11 miesięcy temu
no coś nie bardzo
bDIbgEkX
Eeee
11 miesięcy temu
Yyyyy
bDIbgElz