Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Owinięta w sztuczne futerko Agnieszka Woźniak-Starak obdarowuje fanów autografami pod studiem TVN (ZDJĘCIA)

202
Podziel się:

Agnieszka Woźniak-Starak po raz kolejny zanurkowała do szafy po swój ulubiony płaszcz z "owieczki". Na mankiecie dało się spostrzec napis informujący, że przy powstawaniu futerka nie ucierpiało żadne zwierzę.

Owinięta w sztuczne futerko Agnieszka Woźniak-Starak obdarowuje fanów autografami pod studiem TVN (ZDJĘCIA)
Agnieszka Woźniak-Starak rozdaje autografy pod "Dzień Dobry TVN" (fot. Pudelek Exclusive)

W ciągu zaledwie roku pracy na planie Dzień Dobry TVN Agnieszka Woźniak-Starak bez większego wysiłku zdołała wywalczyć sobie miano najlepiej ubranej gospodyni programów śniadaniowych. Każde wyjście dziennikarki ze studia przy ulicy Marszałkowskiej jest dla fotoreporterów znakomitą okazją do odpalenia aparatów. W przeciwieństwie jednak do sporej części show biznesu Agnieszka nie pozbywa się ciuchów po jednym założeniu. Gwiazda promuje proekologiczne nawyki, które w dobie branży "fast fashion" są jeszcze bardziej istotne.

Zdecydowanym ulubieńcem Woźniak-Starak w mijającym sezonie zimowym był "misiowy" płaszcz, który był bohaterem zdjęć już więcej niż kilka razy. Charakterystyczne kremowe kędziorki zdobiły dziennikarkę również w ostatnią sobotę. Tym razem dobrano je do luźnych dżinsów z zawiniętymi nogawkami i czarnych botków z ostrym czubem. Całość dopełniała czarna torebka na długim pasku wysadzana ćwiekami misternie ułożonymi w ludowy wzór.

Zobacz także: Przyjaciółka zdradziła ksywkę Agnieszki Woźniak-Starak w "DDTVN"

Podczas przechadzki na parking Agnieszka raz jeszcze została zaskoczona przez fanów zgromadzonych pod studiem TVN. Bez słowa sprzeciwu gwiazda rozdała autografy, po czym wznowiła spacer w kierunku wyraziście niebieskiego jeepa.

Jak oceniacie weekendową stylówkę AWS? Jest szał?

Zobacz także: Dietetycy niszczą rady celebrytek, a Lidia Kopania swoją karierę
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(202)
Yyy
rok temu
I tak chodzi w tą i z powrotem pokazując ciuchy, ale ciekawe...Nie czaje też tych ludzi co biorą autografy, co za porażka.
.....
rok temu
Dziwne życie polegające na parodowaniu w ciuchach machając do paparazzi z ustawki
Sandi
rok temu
Nie trawie tej prezenterki. Na dodatek wyglada jak russka bogaczka. A już zupełnie nie rozumiem ludzi, którzy biorą od niej autografy. Kim ona jest?
8uru
rok temu
"Twoja na zawsze" hahahahhah no piękny byl ten nekrolog, a gdzie pani Starak ma obrączkę? Pamięć o mężu jeszcze jest jakaś?
Aga
rok temu
Moim zdaniem gdyby plnowala męża a nie pieski to wszystko by potoczyło by się inaczej. JAK MOŻNA POZOSTAWIC MĘŻA W berze i tak sobie zostawić go samwgo
Najnowsze komentarze (202)
kobieta
2 miesiące temu
Wygląda super, jak zawsze. Zdrowia.
Heli
rok temu
Ha ha ale ma fanów)))Jakiś przyjezdny zawieruszul się i przy okazji dostał autograf))))
Ewa
rok temu
Ale dno !!! Głupie czasy, że takie coś jest dla kogoś tam „autorytetem”
Nikt ważny
rok temu
Pudelek nie jest owinięta, ma zwyczajnie założony płaszczyk, Owinąć to się można szalem albo kocem
ja!
rok temu
twarz maska
gosc
rok temu
no gwiazda nie z tej ziemi ...autograf to sprawa życia i śmierci ....ludzie opamiętajcie się
Gaga
rok temu
Jak wsparła nowobogacka Aga Ukraińców bo nie słyszałam aby pomagała potrzebującym.
Ewa
rok temu
Zastanawiam się, po co ludziom jej autografy? Co ona sobą ciekawego prezentuje?
Coaaa
rok temu
Twarz już nie te sama broda jakas dziwna
kama
rok temu
Ciekawe, ile kosztowały te wszystkie operacje plastyczne, jakim się poddała?
Patty003
rok temu
Całkiem do teściowej podobna się robi
Sabina
rok temu
Pani cala sztuczna futro, kiepskie sztuczne włosy, sztuczne zęby, sztuczne poliki, sztuczne usta, biust wszystko jak faceci się jej nie boją.
iza
rok temu
to Agnieszka ?? myslalam ze Trojanowska? kwas i botoks sie wylewaja... masakra
realista
rok temu
Pani Agnieszka -Woźniak-Starak powinna iść do logopedy i poprawić swoją dykcję bo ja nic nie rozumiem co ona mówi a nie jest to problem mojego słuchu bo nie mam tego problemy z odbiorem pani Ewy Drzyzgi . Szkoda, bo chociaż lubię DDTVN (średnio) omijam oglądanie kiedy prowadzi ta para (szkoda czasu)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie