Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Paulina Młynarska o szczepieniach dla znanych osób: "Bardzo udana PODPUCHA"

808
Podziel się

Zdaniem Pauliny Młynarskiej artyści, którzy zdecydowali się skorzystać ze szczepień w ramach "akcji promocyjnej", powinni byli wnikliwiej przyjrzeć się propozycji. "To są, cholera, poważne sprawy. Tego się nie załatwia na gębę" - zauważa.

Paulina Młynarska o szczepieniach dla znanych osób: "Bardzo udana PODPUCHA"
Paulina Młynarska broni bohaterów afery ze szczepionkami (akpa)
bDzxnuqJ

Od paru dni nie milkną echa afery związanej ze szczepieniami przeciwko COVID-19. Wyszło na jaw, że oprócz szczególnie narażonym pracownikom sektora zdrowia, poza kolejnością udało się zaszczepić także grupie znanych osób. Wśród "szczęśliwców" znaleźli się między innymi Krystyna Janda, Maria Seweryn, Wiktor Zborowski czy Edward Miszczak.

Po tym jak w mediach zawrzało, zaszczepieni zaczęli tłumaczyć, że sądzili, iż biorą udział w "akcji promującej szczepienia" organizowanej przez Warszawski Uniwersytet Medyczny. Sam WUM twierdzi zaś, że dostał dodatkową pulę dawek od Agencji Rezerw Materiałowych wraz z sugestią, by zaszczepić znane twarze ze świata kultury.

Inne zdanie w tej kwestii ma Narodowy Fundusz Zdrowia, który zapewnił, że "NFZ nigdy nie prowadził tego typu rozmów".

bDzxnuqL

Jakby tego było mało, do sieci trafił mail z Fundacji Krystyny Jandy, który wysłała do pracowników jej dyrektorka. Czytamy w nim, jak kobieta prosi aktorów o ich dane, które miałyby być potrzebne w przypadku szczepień. W rozmowie z Wprost Alicja Przerazińska zaprzeczyła jednak, że miała na myśli szczepienia poza kolejnością.

Jak można się domyślać, w sieci nie brakuje krytycznych uwag kierowanych w stronę zaszczepionych. O komentarz pokusiła się również Paulina Młynarska. W niedzielę wieczorem prezenterka udostępniła wpis, w którym sprawę nazywa "podpuchą".

bDzxnuqR

Szczepionka gate. Moim zdaniem podpucha, bardzo udana, z punktu widzenia ciała ją inicjującego - zaczyna pod zdjęciem rysunku gestu namaste. Każdy tzw. celebryta/celebrytka (a tu mamy wielkie gwiazdy!) biorący/biorąca udział w jakiejkolwiek zakrojonej na dużą skalę akcji społecznej, czy reklamowej - nie ważne pro bono czy za hajs, posiada zapis wymiany mailowej z agencją PR, czy też fundacją, albo z inną instytucją, która temat inicjuje. A tam opis, cele, media, hasztagi, czasem także referencje wizualne (np. podobne akcje z innych krajów), warunki, oraz zgodę na wykorzystanie wizerunku, a w przypadku działań angażujących własne ciało i zdrowie, zgodę na wykonanie danej procedury w ramach akcji. To są, cholera, poważne sprawy. To są wielkie, bardzo zasłużone dla kultury nazwiska, a nie jakaś grupka influencerska z Instagrama. Tego się nie załatwia na gębę - kontynuuje, dając do zrozumienia, że wierzy, iż zaszczepione znane twarze padły ofiarą zamierzonych działań i apeluje:

Chciałabym, żeby artyści i inne ważne osoby, które są w to niefajne zdarzenie zaangażowane, upubliczniły dokumenty i maile, jeśli je mają. I żeby pokazały te zdjęcia, hasztagi - całą akcję. Tak bym chciała, żeby Polska wyleczyła się z tego mentalu cielęcinki spod lady. Ech - czytamy.

Pod swoim wpisem Paulina mogła liczyć na szereg komentarzy od podzielających jej odczucia fanów. Między słowami i oni uważają, że "afera szczepionkowa" została wywołana celowo, by ośmieszyć członków środowiska, którym raczej nie po drodze z polityką partii rządzącej.

Dziwnym trafem wszyscy zaszczepieni z tzw. "gorszego sortu" otwarcie krytykujący rząd. Czemu nie zaszczepili Martyniuka, Ogórek, czy Jakimowicza? Jedną szczepionką skłócili cały "gorszy sort". Wściekły tłum z widłami i pochodniami idzie po Jandę i już nie pamięta o przerżniętej kasie na maseczki bez atestu, nieistniejące respiratory od handlarza bronią, korespondencyjne wybory i przejmowanie banku. Proste, a "genialne" jak i wypuszczenie opozycji z podwyżkami dla posłów - pisze jeden z internautów.

bDzxnuqS

No właśnie o to chodzi, kampanii społecznych nie robi się z łapanki - nie szczepi się kogoś tylko dlatego, że przywiózł ojca na szczepienie jak pani Maria. To jest komunikacyjnie i organizacyjnie bardzo źle rozegrane. Nawet jeśli ktoś chciał dobrze, to wyszedł syf, hejt straszny i podziały (...) - dodaje inny.

Gdyby były maile/umowy, to by zostały pokazane. Niestety aktorzy dali się podpuścić. Szkoda. To mądrzy ludzi, a dali się podejść jak dzieci - twierdzi jeszcze inna osoba komentująca pod postem Młynarskiej.

Mają rację?

bDzxnuqT
bDzxnuqU
bDzxnurm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(808)
ylp
2 tyg. temu
Mam Pani poglądy, zgadzam się z Panią. Ale nie w tej sprawie. Jest grupa, która miała być jako pierwsza, potem następna itd. Zasłużona to jest też moja chora mama, która nas sama wychowywała i jeszcze pracowała. I pewnie nie tylko ona
Hshsh
2 tyg. temu
Kólko wzajemnej adoracji. A szkoda, spodziewałam sie po paulinie czegoś wiecej
Polka
2 tyg. temu
Ona tak na serio????
bDzxnurn
Xys
2 tyg. temu
Ona nigdy mądra nie była. Zawsze zadufana w sobie. Zawsze
Polka
2 tyg. temu
Ona tak na serio?
Najnowsze komentarze (808)
ewa
1 tyg. temu
W czym pani Janda jest lepsza od kasjerki wykonującej rzetelnie swoją pracę? W kwestii szczepionek nie ma ludzi lepszych i gorszych. Wszyscy jesteśmy równi i każdy chętny do zaszczepienia powinien czekać na swoją kolej. Póki co szczepionek jest mniej niż ludzi chcących się zaszczepić, a więc "akcja promocyjna" pani Jandy i innych zaszczepionych poza kolejnością była zwykłym cwaniactwem.
Doprawdy
2 tyg. temu
Pani Paulina- zaszczepienie flamy mi/szcz/aka jest ok????
Nie
2 tyg. temu
Z panią Młynarską zgadzam się w jednej kwestii: takich spraw nie załatwia się na gębę. Jeśli mieli propozycję akcji promującej szczepienia to powinni okazać korespondencję. Jeśli jej nie okazują, to znaczy, że albo naiwnie ulegli prowokacji bo chcieli na tym ugrać swoje bezpieczeństwo, albo świadomie za łapówki wepchnęli się bez kolejki. Oznaka albo małego cwaniactwa, albo wielkie arogancji. Osobiście skłaniam się ku pierwszej wersji.
Teolog
2 tyg. temu
Ludzie czy wy takie coś jak ROZUM POSIADACIE??? TOŻ TO ZWYKŁA PROWOKACJA ZNOWU DZIELENIE,, NA NASZYCH,,,, I WROGOW TOTALNYCH UBEKOW A CO NAJŚMIESZNIEJSZE TO WALCZYŁEM STRAJKOWALEM O WOLNY KRAJ Z KOMUNA,,, ITDITD,,,, PAZURA CZYTAŁ ESA DOSTALI ZAPROSZENIE DO AKCJI PROMOCYJNEJ WIĘC POSZLI I NIKT NIKT Z NICH SIĘ TAM NIEWPRASZAL,,, NIKT,,,, TA BANDA PISOWSKA DOPROWADZI DO TEGO ŻE ZA CHWILE BĘDZIEMY SIĘ MORDOWAĆ,,, LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ DOKĄD ZMIERZAMY DO WOJNY DOMOWEJ,,,, Z POWODU KRYCIA NIEUDOLNOŚĆI TEJ GARSTKI BANDY PISU KTÓRZY MANIPULUJA ZA POŚREDNICTWEM TVPPIS LUDŹMI JAK PACYNKAMI,,,,, DOJDZIE DO TEGO JAK W BYŁEJ JUGOSŁAWII ŻE SĄSIAD SĄSIADA BĘDZIE ZARZYNAL BYLEM I W HORWACJI ZRESZTĄ I NIE JEDEN Z WAS I WIECIE CO GADALI SZOK DO TEGO DOPROWADZI PIS KACZYŃSKIEGO TO CHORZY PSYCHPACI,,,,, PIS TO TYLKO SZCZUCIE NA DRUGIEGO I ŻEBY NIE BYLO,,,, DALEKO MI DO POLITYKI ALE TO CO WYPRAWIA TA SEKTA OGLUPIAJACA LUDZI TO HITLER PIKUŚ,,,, JAK NAS SKLUCILI RODZINY PRZYJACIOL I WMIESZALI W TO KOŚCIÓŁ I GO ZNISZCZYLI AŻ CIĘŻKO MI PISAĆ PATRZĄC NA TO ŚWIŃSTWO CO ROBI Z TYM KRAJEM TA GARSTKA A WŁAŚCIWIE SAM KACZYŃSKI KTÓRY KIERUJE POCZYNANIAMI NAWET SAMEGO PREZYDENTA RP PRZYJDZIE CZAS BO PRZYJDZIE,, ŻE TEN PSYCHOPATA KACZYŃSKI ZA TO ODPOWIE TO TAK JAK JARUZELSKI ITDITD POZDRAWIAM WSZYSTKICH SERDECZNIE I OBUDŹCIE MYŚLENIE INTELEKT NIE FANATYZM BY NIE BYŁO JAK PISAŁEM WYŻEJ,,,, POLSKO MOJA KOCHAM CIĘ KTÓRA JUŻ TAK WIELE DOŚWIADCZYŁAS,,, I JESZCZE JEDNO NIE MA LUDZI PRAWYCH UCZCIWYCH ALE OD KARANIA WINYCH SĄ WOLNE NIEZAWISLE SĄDY A NIE SĄDY PROKURATURA ZIOBRY ,,, CZY ZIOBRO TO KISZCZAK SZCZUCIE NA NIEWINNEGO I NISZCZENIE GO RODZINY I JAKO CZLOWIEKA KTÓRY ZASŁUŻYŁ SOBIE NIEJEDNOKROTNIE NA SZACUNEK,,, JESTEM KATOLIKIEM ALE CZY KATOLIK JEST AŻ TAK ŚLEPY NA KRZYWDĘ DRUGIEGO ,,,, POWIEM,,, TAK,,, MAM SĄSIADA DO KOŚCIOŁA CHODZI RĘCE ZŁOŻONE I POMOCNY TAM,ŻE HEJ,,, A W STOSUNKACH SASIEDZKICH CHODZĄCY DIABEŁ ZLOSLIWIEC ,,, NO CÓŻ ALE KSIĄDZ NIESTETY WIDZI TYLKO JEGO JEDNO OBLICZE,,, I TAK WŁAŚNIE WYGLĄDAJA RZĄDY PISU W TVPPIS ROBIĄ SOBIE PIĘKNA TWARZ A Z DRUGIEJ STRONY SZCZUJA NA DRUGIEGO BY UKRYC POTKNIĘCIA,,, CZYŻ NIE JEDEEEEEEN Z WAS W SWOIM ŻYCIU NIE DOŚWIADCZYŁ OBŁUDY KŁAMSTWA ZA PLECAMI ,,,,,, A SAM TO CHAMSTWO KŁAMSTWA POMÓWIENIA PROWOKACJE TERAZ POCHWAŁA W TVPPIS,,,, DZIEKUJE ŻE TO PRZECZYTAŁEŚ,,,,,, CZY TAK SIĘ ZACHOWUJE KATOLIK JAKIM NIE JEDEN SIĘ UWAŻA,,, KOŚCIÓŁ W OBECNYM WYDANIU TO JUŻ NIE KOŚCIÓŁ,,, TO SEKTA,,, A TO ZA SPRAWĄ TYCH ZWIERZCHNIKOW KTÓRZY ŻYJĄ W LUUUUKSSSUUUSSACCHHH,,,, I NISZCZĄ WIZERUNEK TYM NAPRAWDĘ POSLUSZNYM BOGU I JEGO NAUCE I PRZYKAZANIOM
Jan
2 tyg. temu
A porucznik Borewicz z 07 zgłoś się też dostał szczepionke po znajomosci od bratanicy i zięcia Miszczaka
Pompon
2 tyg. temu
No tak, oczywiscie, wszyscy winni, tylko nie aktorzyny i postkomuchy. Szczepionka podpucha- co za stek bzdur. Ale czego sie mozna innego po pani (celowo napisane mala litera) spodziewac... zenada. Ci ludzie dali ogromne lapowki, zeby zostac zaszczepieni poza kolejnoscia. Chyba nikt ze zdrowo myslacych nie nabierze sie na niby akcje promocyjne itp. bzdury.
Fff
2 tyg. temu
Każdy człowiek ma swój rozum aktorzy i politycy nie są dla mnie żadnym autorytetem a tym bardziej w decyzji szczepioek nie schlebiajcie sobie ze chcemy z was brać przykład to żenujące
Dddd
2 tyg. temu
Oczywiście że było to celowe działanie PiS
bDzxnurf
???????
2 tyg. temu
Janda chce być Ministrem Zdrowia ???
manipulacja
2 tyg. temu
oczywiste, że to manipulacja polityczna...
ala
2 tyg. temu
Zasłużeni? Może i tak, ale jednym pociągnięciem zniszczyli sobie to, na co pracowali latami. Ja także pracuję, moi znajomi także pracują, także są potrzebni społeczeństwu. Zabieranie "kolejki do życia" lekarzom, nauczycielom, ekspedientkom, emerytom i wszystkim, wszystkim obywatelom to dno moralne. Nie jesteście nikim lepszym. Pani Krystyno, palma z Cannes nie jest palmą pierwszeństwa i ma się nijak do mojego medalu im. Komisji Edukacji Narodowej. Mrówcza, ciężka praca z młodzieżą nie daje mi palmy pierwszeństwa w żadnym razie.... ja, jak i miliony moich rodaków, czekamy cierpliwie na swoją kolej. Czerwony dywan jest dziś dla służb medycznych, nie dla was.
WKURZONA 😷😠
2 tyg. temu
To co mówi P. Paulina ,która nie jest dla mnie żadnym autorytetem ŻENADA !!!Jak zwykle SWÓJ SWOJEGO BRONI !!! UWAŻAM, ŻE WSZYSCY JESTEŚMY ZASLUŻENI I WAŻNI 😳 Mimo ,że często chodziłam do teatru, kina i na koncerty ,to nie uważam , że jestem MNIEJ ZASŁUŻONA NIŻ Tzw. GWIAZDY 😤 WSTYD !!! WCALE NIE JESTEŚCIE WAŻNIEJSI ANI LEPSI OD RESZTY SPOŁECZENSTWA !!! 😬😬😬😤😤😤👎👎👎
Pat
2 tyg. temu
Tak tak to jest wina PIS...hahahaha. Dali się podpuścić tak jak cały czas cała opozycja. PIS z tą elitą robi co chce
Nie tłumacz
2 tyg. temu
Nie podpucha tylko chciwość cwaniactwo i poczucie wyższości nawet przed grupą 0.Po cichu,po znajomości,jak dygnitarze w PRL-u
...
Następna strona
bDzxnurH