Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Paulina Młynarska ostro o prywatnych mediach: "OGŁUPIACIE LUDZI!"

532
Podziel się:

Paulina Młynarska uważa, że media niepubliczne "oduczają ludzi myślenia" i promują miernoty. "Dla oglądalności i taniej jatki latami dawałyście pole faszystowskim kreaturom" - pisze dziennikarka i feministka.

Paulina Młynarska ostro o prywatnych mediach: "OGŁUPIACIE LUDZI!"
Paulina Młynarska ostro o prywatnych mediach (AKPA)
bETSTFBx

Paulina Młynarska to dziennikarka i feministka słynąca z odważnych poglądów i kontrowersyjnych wypowiedzi na tematy społeczne czy polityczne.

W jednym z ostatnich wpisów Młynarska odniosła się do protestu mediów, które w środę zbuntowały się przeciwko planowanemu przez rząd wprowadzeniu nowego podatku od reklam.

bETSTFBz
Zobacz także: Paulina Młynarska dołącza do apelu Macieja Stuhra

Paulina co prawda poparła strajk, ale ma żal do prywatnych mediów i nie zawahała się go wyrazić.

bETSTFBF

Dwa lata temu, po latach publikacji, wywalono mnie z pracy wielkim portalu w mediach głównego nurtu. Była to kara za osobisty, dotykający przeżytej krzywdy, feministyczny tekst. Wcześniej, inne medium głównego nurtu pozbyło się mojego zaangażowanego jednoznacznie po stronie praw kobiet i mniejszości seksualnych programu w TV. (...) Zanim go zdjęto, próbowano na różne sposoby go zidiocić. Ale wraz z drugą jego gospodynią, która jest wybitną osobowością telewizyjną uwielbianą przez kobiety, stawiałyśmy opór. No i nie ma programu - pisze.

Nietrudno zgadnąć, że Paulina ma na myśli TVN Style i program Miasto Kobiet, który prowadziła razem z Dorotą Wellman. Dziennikarka uważa, że media niepubliczne "ogłupiają ludzi" i promują miernoty.

Przez ostatnich kilkanaście lat, to wy - wolne, prywatne telewizje przyczyniałyście się walnie do ogłupiania ludzi, do oduczania ich myślenia, poprawnego mówienia po polsku (...). Treści dotyczące kobiet, które emitujecie, często zwyczajnie urągają naszej inteligencji (...). Ścigacie się na to, co by tu jeszcze głupszego zakupić na licencji i jakiego by tu głupola uczynić wielką gwiazdą. (...) Dla oglądalności i taniej jatki latami dawałyście pole faszystowskim kreaturom, które dziś cieszą się, bo w zasadzie rządzą. W ogromnej mierze same ściągnęłyście na siebie to, co się dzieje - stwierdza Młynarska.

Zgadzacie się z tymi zarzutami?

bETSTFBG
bETSTFBH
bETSTFCa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(532)
Zgadzam się
10 miesięcy temu
I tu ma racje!
Bolo
10 miesięcy temu
Co jak co ale tym razem Pani Paulina ma rację... Czyżby przebłysk myślenia?
polka
10 miesięcy temu
bardzo ładnie to Pani określiła, serdecznie pozdrawiam
bETSTFCb
Hmmm
10 miesięcy temu
Tvp też ogłupia ludzi
Ariamis
10 miesięcy temu
Telewizji nie oglądam, ale z ciekawości obejrzałem wczoraj na Player wydanie Faktów z 11 lutego, a potem z 12 lutego. To była wprost piękna krytyka, a raczej ośmieszanie TVP. 11 lutego zakpili sobie na całego z programów TVP i tej ich propagandy, jak również z tego że są w 100 procentach telewizją rządową czyli PiSowską. Kpili sobie zarówno z tego jak TVP relacjonowała kampanię Dudy (główna dziennikarka TVP do Dudy podczas kampanii "co zrobić żeby Pan jednak wygrał?"), z Kaczyńskiego (jego wypowiedzi w sejmie o znaczku błyskawicy i w kościele o atakującym złu), jak i z ich programów atakujących wszelkich ludzi, którzy nie popierają zakazu aborcji lub innych pisowskich bzdur. Natomiast wczoraj 12 lutego zrobili reportaż o Kurskim, co również było zrównaniem z ziemią tego polityka, a zarazem prezesa TVP, czyli telewizji rządowej.
Najnowsze komentarze (532)
to ja
10 miesięcy temu
Dobrze powiedział a! Jak za nią nie przepadam - tak tutaj muszę przyznać, ze znakomicie zdiagnozowala problem!
Ivo
10 miesięcy temu
Ile jadu jest w Pani,za pieniądze sprzeda duszę!!!!!!
Anka
10 miesięcy temu
Bravo!!! Jak zawsze w punkt!!!
George
10 miesięcy temu
Wyłączyć telewizje na wieczność
Zibi
10 miesięcy temu
Ot, co robi kasa z ludzi! Aborcję to właśnie faszyści preferowali.
Słonecznik
10 miesięcy temu
Ma rację to super kobieta nie boi się wyrażać swoje opinie
www
10 miesięcy temu
Smutno mi bo okazuje się że p. Paulina została ogłupione na własne życzenie.
Swojaki
10 miesięcy temu
Widać że można zmądzeć i powiedzieć dosyć tej zakłamanej telewizji prywatnej pochwalam ten czyn pani Pauliny.
bETSTFBT
Obserwator
10 miesięcy temu
Medja prywatne boją się że zabraknie kasy na glupkowaty marsz rownosci , na protesty wscieklych macic finansowanie Hołowni ko itd dlatego protestujo
Krk
10 miesięcy temu
A państwowe nie oglupiają???
Młody
10 miesięcy temu
Podatki będą płacić, ale straco jeszcze więcej bo pożyczki nie będą brać rządzący, bo zastapio podatki o to się boją pasorzyty
Pio
10 miesięcy temu
To prawda !!!
Gość...
10 miesięcy temu
Czy, ta Pani przypadkiem nie pracowała w tej że telewizji? I czy nie dołożyła swoich 5 groszy do tego "ogłupiania"? Dobrze było jak brała kasę, a jak jej podziękowano za pracę to jest oburzona jej poziomem. Ciekawe podejście do sprawy.
Pitter
10 miesięcy temu
Pani chyba powinna zmienić lekarza
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETSTFCM
bETSTFCN
bETSTFCO
bETSTFCP
bETSTFCQ
bETSTFCv