Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Prezydent Ciechanowa tłumaczy się z koncertu Kasi Kowalskiej: "Artystka wpadła na pomysł, by ZAPROSIĆ WSZYSTKICH POD SCENĘ"

156
Podziel się:

"Osobom odpowiadającym za organizację trudno było to przewidzieć" - wyjaśnił Krzysztof Kosiński.

Prezydent Ciechanowa tłumaczy się z koncertu Kasi Kowalskiej: "Artystka wpadła na pomysł, by ZAPROSIĆ WSZYSTKICH POD SCENĘ"
(ONS)
bESDwrLp

Ostatnie tygodnie w życiu Kasi Kowalskiej z pewnością nie należały do najprzyjemniejszych. Pod koniec marca wokalistka wyznała, że jej córka w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Choć wypowiedzi 46-latki sugerowały, że przebywająca w Wielkiej Brytanii Aleksandra zmaga się z koronawirusem, w poniedziałek okazało się, że wykonane 23-latce kilkukrotnie badania, za każdym razem dawały wynik negatywny. W efekcie zdezorientowani fani za pośrednictwem mediów społecznościowych licznie dopytują o przyczynę jej wizyty w szpitalu.

Dodatkowo wciąż nie milkną echa sobotniego koncertu artystki. Kowalska była gwiazdą cyklu Koncertowanie pod blokami w Ciechanowie. Zgodnie z założeniem organizatorów, fani muzyki piosenkarki mieli oglądać jej występ z okien i balkonów swoich mieszkań. Niestety, nieoczekiwanie zgromadzili się pod sceną, na której śpiewała Kasia. Na wokalistkę błyskawicznie wylała się fala krytyki, a jej profile w mediach społecznościowych zostały zasypane komentarzami zawiedzionymi jej postawą fanów. Menadżer gwiazdy w rozmowie z Pudelkiem wyznał, że nie widzi "nic dziwnego w tym, że koncert popularnego artysty wyciągnął ludzi z domów".

bESDwrLr
Zobacz także: Prezydent Ciechanowa tłumaczy: "Artystka wpadła na pomysł, by zaprosić wszystkich pod scenę"

Głos w sprawie postanowił zabrać sam prezydent Ciechanowa. Krzysztof Kosiński zapewnił, że zasady występów zostały jasno określone i podkreślił, że wcześniej nie dochodziło do tego typu sytuacji:

bESDwrLx

Od początku we wszystkich komunikatach informowaliśmy o tym, żeby nie gromadzić się i oglądać z to wydarzenie z balkonów. Tych wydarzeń było łącznie sześć i na pięciu poprzednich nie było takich problemów - mówił prezydent w rozmowie z Wirtualną Polską, dając do zrozumienia, kto odpowiada za to, że słuchacze złamali obostrzenia:

Tu niestety mieliśmy do czynienia z nieodpowiedzialnym zachowaniem. Osobom odpowiadającym za organizację trudno było przewidzieć, że artystka wpadnie na pomysł, by zaprosić wszystkich pod scenę. Tego się nie spodziewaliśmy.

Domyślacie się, dlaczego publicznie nawołująca do pozostania w domach Kowalska, zdecydowała się zaprosić fanów pod scenę?

bESDwrLy
bESDwrLS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(156)
Olka
2 lata temu
Wstyd Kaska, wstyd, nawołuje, ludzi żeby zostali w domu a potem daje koncert,co na chleb już nie masz czy co?
l.p
2 lata temu
Wyszło trochę obciachowo
zob
2 lata temu
ważne że się kasa zgadza nie ?
bESDwrLT
Ola
2 lata temu
Dramat na całej lini, najpierw płacze że córka ma wirusa i nawołuje do zostania w domu a potem odwala koncert 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Jak dla mnie żenada roku, dno nie artysta. Ręce opadają.
Fatamorgana
2 lata temu
Nie to żebym była jej fanką czy jej broniła, bo jest wręcz przeciwnie, ale odczepcie się od niej. Wszyscy się uczymy żyć w nowej rzeczywistości a ona poszła na pierwszy ogień
Najnowsze komentarze (156)
żyd
2 lata temu
ci co wydali pozwolenie to pod SĄD I ZAŻĄDAĆ OGROMNYCH ODSZKODOWAŃ ZA EWENTUALNE ZARAŻENIA,,KORONKĄ,,
żyd
2 lata temu
ŻENADA roku I CHAMSTWO , ale tak spaść na dno ,,moralne,,??????
wstyd
2 lata temu
powinna zapłacić taką karę, żeby jej ten koncert w gardle stanął...narażać naiwnych ludzi na utratę zdrowia...to my dwa miesiące tyłki w domu ściskamy, żeby taka paniusia koncerty sobie organizowała w takiej sytuacji. Ja już nigdy słuchać jej nie będę, ani pół jej piosenki...dno.
hańba
2 lata temu
zostańcie w domu - kto jeszcze niedawno ze łzami w oczach mówił o tak ważnej postawie, wstyd, obrzydzenie...zresztą jaka mamusia taka córka, żenujące.
qws
2 lata temu
Jeśli się okaże, że córunia przedawkowała a mamusia żeby ukryć hańbę próbowała brać na litość "na koronawirusa", to mam nadzieję, że kariera tej pani będzie skończona. Bo to jest robienie sobie jaj z pogrzebu i to dosłownie. Nikt nie testuje panienki "wielokrotnie", tym bardziej w GB. A zdrowa jak ryba dziewucha bez koronawirusa nie ląduje w śpiączce jeśli nie miała wypadku. Coś mi się zdaje, że ta rehabilitacja która jej będzie potrzebna nazywa się po prostu odwyk. A matce wstyd, więc wolała nas wszystkich nabrać.
maria
2 lata temu
to nie powinno się zdarzyć zwłaszcza jak ma się samemu świadomość jak może się skończyć zachorowanie , więc wniosek nasuwa się sam że innych ma się .....
Nick
2 lata temu
Kaska straciłas twarz I zaufanie ludzi teraz to bedziesz dopiero na dnie wstydddddddd
Marylka
2 lata temu
Ona jest już spalona za te kłamstwo wstyd I porażka z jej strony
bESDwrLL
Sylwester
2 lata temu
Proszę, jak z narkomanki można zrobić ofiarę koronowirusa. Takie rzeczy tylko wśród celebrytow
J34
2 lata temu
Wg takich patocelebrytek każdy chwyt dozwolony, aby zarobić. Pokazały to już hieny, które chciały zarobić na maseczkach (jemioł, SLOTALA)
Lki
2 lata temu
Panie Kosiński nie masz na co tracić publicznych pieniędzy?
Aleks6662920
2 lata temu
Naprawdę jak głupim trzeba być to przechodzi ludzkie pojęcie. Prokuratura powinna wlepić koleżance najwyższy mandat i uziemić na 3 miesiące w domu, w formie terapii oczywiście ;)
Mika
2 lata temu
Najpierw nawołuje żeby zostać w domach a potem żeby wyjść z domu pod scenę? Manipulatorka. Tak samo nas oszukała z chorobą corki
MK.
2 lata temu
Ukarać wszystkich. Panią prezydent za to że dała zezwolenie. panią niby artystkę i jej muzykantów. Uczestników tej pokazówki. Za spacer na bukwarach jedna osoba dostała karę 30 tysięcy a tu wolność i swoboda.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESDwrME
bESDwrMF
bESDwrMG
bESDwrMH
bESDwrMI
bESDwrMn