Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Qczaj prawi o planach powiększenia rodziny: "Chciałbym dać dziecku miłość i lepszy start"

170
Podziel się

"Bałbym się mieć dzisiaj dziecko, bo musiałoby ono żyć wśród ludzi, którzy mieliby z tym problem" - przyznaje jednak ze smutkiem trener.

Qczaj prawi o planach powiększenia rodziny: "Chciałbym dać dziecku miłość i lepszy start"
Qczaj szczerze o planach adopcji (ONS)
bCHwzmYB

Pod koniec lutego Qczaj podzielił się ze światem poruszającym instagramowym wpisem, który zszokował świat show biznesu. Trener wyznał, że jako dziecko padł ofiarą molestowania i gwałtu ze strony "przyjaciela rodziny". Celebryta zdobył się również na szczerość i przyznał, że jest gejem.

Od chwili swojego coming outu Qczaj coraz częściej wypowiada się w mediach na temat praw osób LGBTQ. Niedawno pod jednym z postów Anny Lewandowskiej trener wdał się w dyskusję na temat możliwości adopcji przez pary homoseksualne. Daniel Kuczaj otwarcie przyznał, że sam chciałby stworzyć kochający dom osieroconemu dziecku, jednak aktualnie nie ma takiej możliwości. Zapewnił jednak, że nie zrezygnuje z marzeń o ojcostwie.

bCHwzmYD

Niedawno Daniel Kuczaj wystąpił w programie Plejady Kwarantanna Live. Podczas rozmowy trener po raz kolejny poruszył temat upragnionego rodzicielstwa.

bCHwzmYJ

Moim marzeniem jest zostać tatą, ale jak już się życiowo ustawię. Na razie mam ósemkę dzieciaków moich sióstr, bo tak się rozpłodziły, więc jestem "wujek Daniel" - przyznał.

Qczaj zdradził, że poważnie rozważa adopcję. Chciałby również zapewnić potomkowi lepsze dzieciństwo niż jego własne.

Tyle jest dzieci na świecie, które potrzebują miłości, tyle dzieciaczków narodzonych i niechcianych, które są w domu dziecka...(...) Nie patrzyłbym na to, że muszę zostawić moje geny, bardziej chciałbym dać dziecku miłość i lepszy start. Fajnie byłoby móc zapewnić takiemu człowieczkowi start, którego sam nie miałem - mówił.

Trener postanowił wykorzystać okazję i podkreślić, że orientacja seksualna w żaden sposób nie determinuje zdolności rodzicielskich.

bCHwzmYK

Chcę mówić głośno, że to nie orientacja sprawia, że możesz drugiego człowieka kochać. Jesteś albo człowiekiem dobrym, albo poturbowanym, złym, który nie radzi sobie z wszystkim i krzywdzi innych. Orientacja nie ma nic do tego, jak będziesz kochać dziecko - zapewnił.

Celebryta przyznał, że zdarza mu się rozmawiać z partnerem o powiększeniu rodziny. Wiedząc, w jaki sposób spora część polskiego społeczeństwa postrzega homoseksualistów, jest jednak pełen obaw.

Czasami sobie rozmawiamy o tym, ale to sprawa nie na tę chwilę. Powiem szczerze, że nie byłbym takim egoistą, by zaserwować dziecku takie życie. Mimo tego, że chciałbym dać mu wszystko, co najlepsze, to bałbym się o to dziecko. Patrząc na to, co dzieje się na około, ile na mnie hejtu wylewa się w wiadomościach. Bałbym się mieć dzisiaj dziecko, bo musiałoby ono żyć wśród ludzi, którzy mieliby z tym problem - przyznał.

Zgadzacie się z Qczajem?

bCHwzmYL
bCHwzmYM
bCHwzmZe
KOMENTARZE
(170)
Dziki
miesiąc temu
To niech próbuje z partnerem!Poza tym podjęli decyzje w dorosłym życiu o związku homoseksualnym a co za tym idzie braku możliwości potomstwa!Jako ojciec uważam ze dziecku potrzebna jest mama i tata ! I nie da się zastąpić instynktu matki do dziecka!! Wiem są różne przypadki zwyrodnień matek i ojców wobec dzieci ale trzeba żyć w zgodzie z naturą!
Dewe
miesiąc temu
Qczaj, Ty mozesz miec ojcowskie intencje, ale swoim egoizmem otwierasz furtke na legalna adopcje dzieci rowniez przez pedofilow. W adopcji liczy sie kasa, a kasy duzo maja zwykle Ci zepsuci. Zainteresuj sie tematem pedofilii wsrod par pseudohomoseksuaonych. Pogadaj choc z jednym skrzywdzony przez ojca pseudo homoseksualiste dzieckiem.
Gos
miesiąc temu
Mężczyzna chce mieć dziecko, ale nie z kobietą i to inni maja problem nie on?!!
bCHwzmZf
...
miesiąc temu
Czy homoseksualiści mogą w końcu zaakceptować, ze nie wszyscy muszą ich lubić i popierać. Z brakiem akceptacji spotyka się każdy bez względu na orientację, każdy tego doświadcza, nie wszyscy będą Cie lubić i się z Tobą zgadzać. Ofiary losu, które chcą być w centrum uwagi.
Sprawiedliwy
miesiąc temu
Pieska już adoptowali „z partnerem”, wystarczy
Najnowsze komentarze (170)
Www
miesiąc temu
Spie..dalaj pedale
VKt
miesiąc temu
Dziecko się rodzi z miłości kobiety i mężczyzny. Nie jest "kotem do kupienia". Swoje dobra możesz przekazać kotu, a nawet wybranemu sierocińcowi. Jak lubię Qczaja motywatora tak w życiu domowym nie życzę mu dziecka, bo będzie na starcie sfiksowane. Mamusia w sukience nie przyjdzie do szkoły na Dzień Matki. Mogę Qczajowi poradzić przeprowadzkę np. do kraju Rickiego Martina.
Marysia
miesiąc temu
Wiecie co...dziecko to owoc miłości, nie skutek kopulacji. Miłość ma różne oblicza. Nie popieram W OGÓLE adopcji dziecka przez pary homoseksualne ale rozumiem jego pragnienie. Rozumiem tez jego rozterki, rozumiem krytykę społeczną. Tak jak mężczyzna i kobieta chcą mieć dziecko, patrzeć jak dorasta, tak samo oni. Gej czy nie gej, każdy chce mieć rodzinę. Jestem pewna ze nie zaadoptują dziecka bo żaden sąd w Polsce na to nie pozwoli. I współczuje im ze będąc „sobą” nie mogą żyć normalnie, muszą zadowolić się kitem, psem lub po prostu sobą nawzajem. Życzę szczęścia, nie hejtuje.
CCCCC
miesiąc temu
STERYDY STERYD
gość
miesiąc temu
Czy dać "człowieczkowi " miłość homoseksualną to dobre dla jego rozwoju ?
Martynka
miesiąc temu
To już w TVP na szczęście nie zobaczymy tego czlowieka
Adam
miesiąc temu
Lepszy dobry ojcie gej, niż zły hetero lub dziecinstwo w bidulu. Bo dla dziecka liczy się przede wszystkim poczucie bezpieczenstwa, opieka, miłość, ciepły dom, obiad na stole. To matryca na całe życie. Więc z dwojga złego, lepiej mieć dwóch kochających opiekunów tej samej płci niż patologię lub samotne dzieciństwo.
biba
miesiąc temu
Tu nie chodzi o to że ludzie mają z tym problem, tylko o to że dziecko miałoby problem...
bCHwzmYX
bbbbb
miesiąc temu
Dziecko powinno mieć matkę i ojca, jeżeli jest inaczej, to pojawiają się problemy....
Xxx
miesiąc temu
Dzień Matki...
Max
miesiąc temu
Ale mu się zachciało dzidziusia. Śmiało niech próbują może się uda. Ale od cudzych dzieci wara.
Mechanik
miesiąc temu
Tłok powinien chodzić w panewce, a nie w rurze wydechowej
Maryna
miesiąc temu
Nie wiem dlaczego, ale lubię tego faceta. Spełnienia marzeń.
alicja
miesiąc temu
ale posiadania matki nikt ci nie odmówił??
...
Następna strona
bCHwzmZz