Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Rozbawiona Izabela Janachowska w bentleyu chwali się powrotem do pracy z mężem milionerem u boku (FOTO)

243
Podziel się

Ślubna ekspertka wróciła już z Majorki i, jak sama zwykła prawić na swoim instagramowym profilu, zabrała się za "napełnianie kieszeni pieniędzmi". Uda jej się na nowo rozhulać branżę weselną?

Rozbawiona Izabela Janachowska  w bentleyu chwali się powrotem do pracy  z mężem milionerem u boku (FOTO)
(fot. Instagram)
bDffkwQB

Jeszcze kilka dni temu Izabela Janachowska raczyła nas na Instagramie widokami ze swojego niespełna trzytygodniowego pobytu z rodziną na Majorce. W ostatnią sobotę podzieliła się złotą myślą z wizyty na Cap de Formentor, według której "praca napełnia twoje kieszenie, natomiast przygody napełniają twoją duszę". Zgodnie z tą maksymą założyć można, że dusza Janachowskiej została już w pełni podładowana i pora zająć się napełnianiem kieszeni, bowiem w poniedziałek celebrytka zaliczyła spektakularny powrót do swojej firmy.

Podczas gdy większość urlopowiczów wraca do swojej pracy z dojmującym rozżaleniem wymalowanym na twarzy, Izabela Janachowska wprost nie mogła powstrzymać się od ekscytacji. Postanowiła więc, że relacją z podróży do firmy podzieli się ze swoimi fankami. Na szczęście mogła liczyć na pomoc męża - milionera Krzysztofa Jabłońskiego, który zawiózł ją do pracy luksusowym bentleyem, aby żona mogła skupić się na nagrywaniu na Instastory wnętrza samochodu i swego perlistego uśmiechu.

bDffkwQD

Już po przybyciu na miejsce Iza poprosiła jedną z obecnych tam osób, aby ustawiły się w recepcji w celu uwiecznienia na nagraniu jej spektakularnego wejścia do budynku. Widzimy, jak była trenerka Tańca z Gwiazdami wmaszerowuje zadowolona przez drzwi, machając do kamery jedną ręką, w drugiej niosąc karton jedzenia od pewnej popularnej polskiej "fitnesiary".

Czy wasze powroty do pracy wyglądają podobnie?

bDffkwQJ
bDffkwQK
bDffkwRe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(243)
Popopopopo
3 miesiące temu
Można mieć pieniądze bo dlaczego nie. Najgorsze jest jeśli to jedyna rzecz którą można się pochwalić. Nie rozumiem przekazu takich zdjęć. Wkładam to do tej samej szafy w której siedzi Vega odwieszony metkami.
KLM
3 miesiące temu
Niby dorośli ale zachowanie nastolatków i słoma z gumowców!!! ty wyjdziesz z wioski ale wioska już pozostanie w tobie do końca życia :D
Michu
3 miesiące temu
Do zabawy, a nie pracy.
bDffkwRf
Gość
3 miesiące temu
Ja to stwierdzam, ze swoje życie zepsułam nieudanymi związkami, decyzjami. Jestem już po trzydziestce i zaczynam od nowa, od zera, bez kasy, bez własnego mieszkania, z chorobami, z beznadziejna praca.
LouisXV
3 miesiące temu
Bogaty to jest Bill Gates i kilka innych osób, których twarzy nikt nie widział nawet, bo pieniądze lubią ciszę... Ci tutaj to dorobkiewicze spod Pcimia Dolnego.
Najnowsze komentarze (243)
Niki
3 miesiące temu
A gdzie ona pracuje?
roko
3 miesiące temu
ale ja muszą usta boleć po tym urlopie... da radę coś w tej "pracy" powiedzieć :D
Mechanik
3 miesiące temu
Trzecia wojna wisi w powietrzu, będziesz jeździć taczką
stof
3 miesiące temu
taaak... mój powrót do pracy wygląda identycznie....
Bibi
3 miesiące temu
I tak bardzo kocha tego pana, przed świeczkami ani by na niego nie splunela , a tak no kocha i kocha 🤪
NIC
3 miesiące temu
CO TO ZA JEDNA?
NEWS !
3 miesiące temu
ZENADA!
uff
3 miesiące temu
Nawet zeby kogos obrazic trzeba miec na to ochote -ja jej w tym wypadku nie mam-krotko ZENADA.
bDffkwQX
Kriss
3 miesiące temu
Kto prowadzi Bentleya? Kierownica jest po prawej czy lewej stronie? Z jednego zdjęcia wynika że kierownica jest po lewej a z drugiego że to ten facet prowadzi co siedzi po prawej.
Naj
3 miesiące temu
Zazdroszczę tego życia w luksusie, nawet na starość nie będzie musiała przy nim nic robić, wynajmie opiekunkę do zmiany pampersów i dalej wakacje...
korekta
3 miesiące temu
poprawka to nie ona ma - tylko miliarder ma ją, i jak to zwykle bywa na czas określony. ale nadzieję można mieć.
hhh
3 miesiące temu
Zazdrosć, zazdrość, zazdrość pupę ściska... Weżcie się za robotę, zadbajcie o swoją przyszłoć to zarobicie....
DOROTA
3 miesiące temu
Pan Jezus mówił do św. s. Faustyny, że Polskę szczególnie umiłował. Że jeżeli będziemy posłuszni JEGO woli wywyższy nasz kraj! Pan Bóg nadal kocha Polskę i każdego z nas! Chcę Wam powiedzieć jak bardzo właśnie nas kocha. Przeczytajcie świadectwo objawienia jakiego doświadczyłam na: pojednanie . eu . Przede wszystkim mamy być posłuszni Panu Bogu i warunkom Przymierza z Nim, czyli Dekalogowi. CHOROBĄ TOCZĄCĄ TERAZ CAŁY ŚWIAT JEST UBÓSTWIENIE CZŁOWIEKA I POGARDA WOBEC PANA BOGA. MÓDLMY SIĘ WIĘC PRZEDE WSZYSTKIM O NAWRÓCENIE LUDZKOŚCI DO PANA BOGA. Jezus mówi: „Nie troszczcie się zbytnio o swoje życie, o to, co macie jeść i co macie pić; ani o swoje ciało, czym macie je przyodziewać... Przypatrzcie się ptakom w powietrzu; nie sieją ani żną i nie zbierają do spichrzów; a Ojciec wasz niebieski żywi je. Czyż wy nie jesteście ważniejsi niż one?” (Mt 6, 25-26); „A o odzienie, czemu się zbytnio troszczycie? Przypatrzcie się liliom na polu, jak rosną; nie pracują ani przędą. A powiadam wam: Nawet Salomon w całym swym przepychu nie był tak ubrany, jak którakolwiek z nich” (Mt 6, 28-29); „Nie troszczcie się zbytnio i nie pytajcie: Co będziemy jeść? Co będziemy pić? Czym będziemy się przyodziewać?... Przecież Ojciec wasz niebieski wie, że tego wszystkiego potrzebujecie. Starajcie się naprzód o królestwo Boga i o Jego sprawiedliwość, a to wszystko będzie wam dodane” (Mt 6, 31-33). ON JEST PRAWDĄ I ZAWSZE MÓWI PRAWDĘ. SPOWIEDŹ ŚWIĘTA, EUCHARYSTIA, POKUTA!!!, RÓŻANIEC ŚWIĘTY, ADORACJA PANA JEZUSA, NABOŻEŃSTWO PIERWSZYCH SOBÓT MIESIĄCA! MODLITWA - LEKARSTWO NA CHOROBY NASZYCH CZASÓW. UWIERZMY PANU BOGU, KTÓRY NIESAMOWICIE NAS KOCHA! Kiedyś w to nie wierzyłam, teraz już to wiem. Jedna sekunda mojego życia ukazała mi tę prawdę. Doświadczyłam niesamowitego cudu. On naprawdę nas słucha! Jeżeli chcecie zastosować moją metodę poczytajcie świadectwo na stronie: pojednanie . eu . "Chodźcie zobaczyć kogoś, kto, wyjawił mi wszystko, co uczyniłam. Czyż nie jest On Chrystusem?" (Jan 4,29) „Zanim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia”. Słowa Pana Jezusa do św. s. Faustyny (Dz.83). Boże MIŁOSIERDZIE jest ostatnią nadzieją ludzi! Ja Go już doświadczyłam! Przeczytajcie świadectwo. To jest świadectwo o naszym prawdziwym pochodzeniu i naszym prawdziwym przeznaczeniu! NAPRAWDĘ JESTEŚMY UMIŁOWANYMI DZIEĆMI STWÓRCY WSZECHŚWIATA!
Kas
3 miesiące temu
Szczękę ma okropna
...
Następna strona
bDffkwRz