Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Rozbawiona Viola Kołakowska reaguje na OSTRE SŁOWA Marceliny Zawadzkiej! Odwraca kota ogonem?

170
Podziel się

W rozmowie z Pudelkiem prowadząca "Pytania na Śniadanie" jasno stwierdziła, że jej zdaniem partnerka Tomasza Karolaka rozprzestrzenia w sieci "pseudonaukowe bzdury" w celu wywołania "taniej sensacji". Będzie wojna?

Rozbawiona Viola Kołakowska reaguje na OSTRE SŁOWA Marceliny Zawadzkiej! Odwraca kota ogonem?
Viola Kołakowska odpowiada Marcelinie Zawadzkiej (fot. ONS)
bEhQcQCt

Na przestrzeni ostatnich tygodni Viola Kołakowska (de domo Kołek), znana przede wszystkim jako matka dwójki dzieci Tomasza Karolaka, która czasem jest, a czasem nie jest z nim w związku, dała się poznać jako naczelna polska "koronasceptyczka". Celebrytka jest absolutnie przekonana, że "pandemii tak naprawdę nie ma", a za obecną sytuację na świecie odpowiada Bill Gates, który szczepionkami chce rzekomo doprowadzić do "depopulacji kuli ziemskiej".

Ofiarą wydumanych teorii Violi padła ostatnio Marcelina Zawadzka. Prowadząca Pytania na Śniadanie została zaatakowana w sobotę przez Kołakowską i nazwana "owieczką na smyczy przyklaskującą propagandzie", gdy próbowała opanować na wizji demagogiczne zapędy Wojciecha Brzozowskiego. Sportowiec próbował przekonać widzów, że biorący udział w dyskusji doktor Michał Sutkowski jest opłacany za straszenie ludzi koronawirusem, czym jedynie się ośmieszył.

bEhQcQCv

Zawadzka zdecydowała się ostatecznie odpowiedzieć na żałosną zaczepkę Kołakowskiej w rozmowie z Pudelkiem. Była Miss Polski zaznaczyła, że moderowanie dyskusji w programie jest jej pracą. Jasno zasugerowała też, co sądzi o krzykaczach dających się ponieść bezpodstawnym teoriom spiskowym.

Być może Viola uwierzyła, że jako znana osoba jest ekspertką także w dziedzinie nauk medycznych. Ja uważam jednak, że w sprawach dotyczących ludzkiego zdrowia i życia lepiej być słuchającą ekspertów "owieczką" niż głoszącym pseudonauki baranem. Generalnie, niezależnie od tematu, polecam branie pod uwagę głosów rzetelnych ekspertów. Na słuchanie tych, którym brakuje nie tylko elementarnej wiedzy, ale jak widać i klasy, szkoda życia - mówiła w rozmowie z Pudelkiem.

bEhQcQCB

Viola, rzecz jasna, nie byłaby sobą, gdyby pozostawiła wypowiedź Marceliny bez odpowiedzi. Tym razem wyjątkowo nie oskarżała nikogo o alkoholizm ani nie odgrażała się sądem. Zamiast tego pozwoliła, aby czarną robotę zrobiły za nią emotikony.

Kołakowska zamieściła na swoim Instastory zrzut ekranu artykułu Pudelka poświęconego rozmowie z Zawadzką. Ozdobiła go emotikoną "puszczającą oko" i płaczącą ze śmiechu. Skorzystała również z okazji, aby pogratulować Wojciechowi Brzozowskiemu, którego bezpodstawną butę i nieokrzesanie najwyraźniej doceniła.

Wojciechu Brzozowski, jeszcze raz bravo! - napisała zdawkowo. Zgadujemy, że polskie "brawo" jest dla pani Kołakowskiej (dawniej Kołek) za mało światowe.

bEhQcQCC

Do głośnej dyskusji w Pytaniu na Śniadanie postanowił odnieść się również sam bohater odcinka - doktor Michał Sutkowski. W rozmowie z Onetem lekarz wyraził nadzieję, że cała debata oraz forma, w jakiej była przeprowadzona, da widzom wiele do myślenia na temat środowisk próbujących zachwiać naszą wiarą w polskich lekarzy i pielęgniarki.

Później niech każdy się głęboko zastanowi, kto w tej rozmowie miał rację i jak kto się zachował. Myślę, że wszyscy będziemy potrafili sobie odpowiedzieć na to pytanie - powiedział doktor Sutkowski.

Myślicie, że odpowiedź Zawadzkiej poszła Kołakowskiej w pięty i stąd ta małomówność?

bEhQcQCD
bEhQcQCE
bEhQcQCW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(170)
Lola
rok temu
Wiolka braVo, dzięki swojemu braku wiedzy, frustracji i zawziętości przeżywasz renesans "kariery". Chyba nigdy bardziej znana nie byłaś.
Gość
rok temu
Sportowiec i patocelebrytka... też mi autorytety medyczne🤣🙂😂
olooo
rok temu
pani Kołek skonczyla chyba zaledwie podstawowke z wielkim trudem wiec jednak jest autorytetem
bEhQcQCX
gosc
rok temu
Z kolka jednak nie zrobi kolakowskiej; zadne ciosanie nie pomoze.
1234
rok temu
Ja się zastanawiam, dzięki komu ta Kołek zarabia. Kto jej daje możliwość zarobkową, kto ja klika i daje możliwość przeżycia..
Najnowsze komentarze (170)
maja
rok temu
Obie maja jednakowa wiedze,po co robic afere,
PRowiec
rok temu
Zdjęcia Kołakowskiej dobrane tendencyjnie....
uuu
rok temu
do dzieci kobieto
Ja.
rok temu
Następna wariatka co ośmiesza i oczernia. Kołakowska ty jesteś przepłaca a za robienie szumu... Tak to wyglada
Onon
rok temu
A mnie zastanawia, to że ten wirus tak skutecznie eliminuje osoby będące obciążeniem finansowym dla systemu.
Dystans
rok temu
Wczoraj po raz drugi obejrzałem film Fotograf i w filmie tym pokazywali rosyjski szpital psychiatryczny, a w nim więźniów politycznych z rozpoznaniem "Schizofrenia BEZOBJAWOWA".
po trupach
rok temu
Panie Sutkowski, czy zaprzecza pan, że w USA. stawka kapitacyjna przy stwierdzeniu COVID-19 jest trzykrotnie wyższa niż w przypadku choroby np. onkologicznej?
yaa
rok temu
Poznać głupiego po śmiechu jego...
bEhQcQCP
:((
rok temu
Pani K....nikt za bardzo nie ma ochoty zajmowac sie jej osoba..wiec prowokuje i szczuje...no coz...widac to ja kreci
załamana
rok temu
"Celebryci" są niebezpieczni. Wygłaszając głupoty narażają wszystkich na niebezpieczeństwo. Świat oszalał
Stivi666
rok temu
Kołek. Naprawdę, nazwisko zobowiązuje,
Zagłoba
rok temu
Ludzie co to za straszydło wygląda nicym córka FRANKENSZTAJNA=
Stella
rok temu
Mam wrazenie, ze wiekszosc z was- komentujacych nawet nie widziala- tego programu. Hdybyscie ogladali, to wiedzielibyscie, ze ten doktor Sam sie Po prostu zaoral lol A Tak poza tym, to matematyka jest nadal krolowa nauk, polecam wiec sledzic na numerki 😉
aria
rok temu
Marcelina, jesteś wspaniała w roli, którą wykonujesz. Powodzenia!
...
Następna strona
bEhQcQDr