Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Sara Boruc uspokaja na Instagramie: "Jesteśmy razem. Artur czuje się lepiej"

91
Podziel się

Celebrytka ujawniła, że pomimo podejrzeń o zakażenie koronawirusem, ani jej, ani mężowi nie wykonano żadnych testów.

Sara Boruc uspokaja na Instagramie: "Jesteśmy razem. Artur czuje się lepiej"
bCPEqNfV

W ostatnich tygodniach na świecie wybuchła pandemia koronawirusa. Każdego dnia przybywa nowych chorych oraz niestety ofiar śmiertelnych. Na szczęście jest też wielu ozdrowieńców.

W obliczu zagrożenia koronawirusem wszyscy są równi. Wśród zakażonych są tysiące "zwykłych" obywateli, a także osoby z pierwszych stron gazet. Przypadki zakażeń odnotowano m.in. wśród znanych sportowców.

Aktualnie cala drużyna Juventusu Turyn przechodzi kwarantannę, zawieszono też rozgrywki NBA z powodu wykrycia koronawirusa u jednego z zawodników, który wcześniej kpił z zagrożenia.

bCPEqNfX

Koronawirus zbiera żniwo. Ekspert tłumaczy, co o nim wiemy

Koronawirusa podejrzewano też u Artura Boruca. Piłkarz został poddany kwarantannie wraz z czterema innymi osobami związanymi z klubem Bournemouth. Media podały, że bramkarz miał objawy typowe dla CoVid-19.

bCPEqNgd

Żona Artura, Sara Boruc, która także podejrzewała u siebie koronawirusa, od siedmiu dni nie wychodzi z domu, a ze światem kontaktuje się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Bardzo dziękujemy za wsparcie i troskę. Siedzimy sobie w domku i z dnia na dzień czujemy się troszkę lepiej. Odpoczynek w gronie najbliższych to najlepsze lekarstwo. Szczerze polecamy - napisała w najnowszym poście.

Fani zaczęli dopytywać o stan Artura.

Jesteśmy razem. Również czuje się lepiej - uspokoiła.

bCPEqNge

Niektórzy dziwią się, że rodzina tak szybko wyzdrowiała. Sara sprostowała.

Nigdy nie powiedziałam, że mamy korona. Opowiedziałam tylko o samopoczuciu i objawach. Nie powiedziałam też, że to już za nami. Nie wiemy do dziś, nie zrobiono nam dotąd testów - ujawniła Borucowa.

bCPEqNgf
bCPEqNgy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(91)
Ktoś
5 miesięcy temu
Przecież Brytole cały czas się spotykają i chodzą po barach. Tam nikt się wirusem nie przejmuje. A teraz zwiozą nam samolotami zarażonych rodaków
lola
5 miesięcy temu
Ten rząd w Wielkiej Brytanii to porażka ! Jak można nic nie robić i liczyć na to że "społeczeństwo się uodporni". A co z tymi, którzy nie będą mieli tyle szczęścia bo mają chwilowo słabszą odporność i umrą ? Dziękuję Bogu, że u nas sytuacja jest inna i myslenie ludzi jest inne.
Mag
5 miesięcy temu
Ależ ona go zdominowała, sprawia wrażenie gogusia bez własnego zdania.
bCPEqNgz
Eej
5 miesięcy temu
Bodajże wczoraj na wp była informacja, że potwierdzono u Artura koronawirusa. Jeden właściciel, dwa portale i dwie sprzeczne informacje? To jak to w końcu jest? Może Pani Manei sama nie się że żyje!
gosc
5 miesięcy temu
we Włoszech jednej doby zmarło 400 osób, ludzie siedzcie w domu wychodzcie tylko jak musicie dbajmy o siebie nie narażając słabszych !
Najnowsze komentarze (91)
Sprzataczka
5 miesięcy temu
A co ona nie wie ze Artur zaplodnil inna? Pudel, jestescie troche do tylu
Ubierz kapcie
5 miesięcy temu
Niech ubiora kapcie to nie beda chorować, na insta relacje tylko na boso!!!!
Bela
5 miesięcy temu
A ktoś się o nią niepokoi?
Ada
5 miesięcy temu
Widać,że się kochają, nie to co Marina. Wojtek w Nią wpatrzony a Ona w ciuchy i torebki.
modlitwa
5 miesięcy temu
MODLITWA O URATOWANIE PRZED KORONAWIRUSEM Wszechmocny Panie Wszechświata! Wylecz mnie i cały Świat z koronawirusa, ponieważ odkupienie jest bliskie. I przez swą łaskę odsłoń przed nami 50. bramę świętości, tajemnicę ibur, a od tego dnia niechaj będziemy mocni w przestrzeganiu przykazań wewnątrz swoich serc (tj. życzliwość dla innych). Z tej mocy pozwól nam doznać cudów, jakich nie było od czasu stworzenia Świata. I niech cały Świat, cała ludzkość, mężczyźni, kobiety i dzieci doznają dobra Twoich sądów. Boże, proszę! Błagam, wylecz koronawirusa na całym Świecie, tak jak to było w przypadku Prorokini Miriam: „Panie, proszę, ulecz ją, błagam”. Błagam Cię, Boże! Ciebie, któryś Wszechmocny! Ześlij całkowite uzdrowienie na cały Świat! Na wszystkich mężczyzn, kobiety, dzieci, chłopców i dziewczęta, na wszystkich ludzi, gdziekolwiek się znajdują, i na wszystkie zwierzęta, ptaki oraz stworzenia. Niechaj wszyscy doznają wyleczenia z tej choroby w mgnieniu oka i niech nie pozostanie żaden ślad po niej. A wszyscy dostąpią bojaźni przed Niebem i Bogiem, Ojcze Miłosierny i Współczujący. Boże, proszę, obdarz nas cudami tak, jak to uczyniłeś naszym przodkom przy wyjściu z Egiptu. A teraz wyzwól nas i cały Świat z tej choroby, uwolnij nas i ocal nas przed koronawirusem, który chce wyeliminować wszystkich śmiertelników. Teraz żałujemy za wszystkie popełnione przez nas grzechy i szczerze prosimy o wybaczenie. Dzięki zasługom naszej skruchy ta przeklęta choroba, która nie omija mężczyzn, kobiet, chłopców, dziewcząt i zwierząt, zostanie wyeliminowana. Boże, proszę, tak szybko jak ta choroba nadeszła, tak szybko zniknie, w mgnieniu oka, a dzięki temu dusza Mesjasza ben Dawida zostanie objawiona. Boże, proszę, obdarz nas możliwością włączenia się w zastępy Świętych i Czystych oraz pobłogosław wszelki nowy owoc i roślinność, aby wszyscy zostali uzdrowieni w mgnieniu oka, a na własne oczy ujrzymy oblicze Mesjasza ben Dawida. Boże, proszę, Ty, który działasz z wielkością nie do pojęcia i czynisz nieskończone cuda. Błagam, niechaj i my dostąpimy teraz Twych niepojętych cudów, i nie zostaw żadnego śladu po tej przeklętej chorobie. I niech cały Świat zostanie uleczony w mgnieniu oka. Ponieważ HaSzem uczynił to wszystko, abyśmy mogli żałować, wszystko po to, abyśmy kierowali swoje serca do swojego Ojca w Niebie, a przez to On ześle błogosławieństwo i powodzenie wszystkim naszym dziełom.
Ola
5 miesięcy temu
Bede jak angielski lekarz Artek wez paracetamol😀
Obserwator
5 miesięcy temu
Ciekawe co by było, gdyby tam znalazł się Krystian Wieczorek, który rozdzierał szaty z powodu niedoskonałości polskiego wymiaru sprawiedliwości i którego na badanie wepchnęła TVP.
gosc
5 miesięcy temu
Brytyjski polityk powiedzial ze zachoruje 60% brytyjczykow i o to im chodzi!!! msja zachorowac wiec super dobrze byc Polakiem ale powinnismy szybciej zamknac granics a reraz jak czech kwarantanna calego narodu na co czekamy???!!!
bCPEqNgr
ccddd
5 miesięcy temu
A taka ta Polska była zła...
Yyyy
5 miesięcy temu
Pijaczyna
Rrrr
5 miesięcy temu
Nie zrobiono nam... Ludzie myślcie a nie brednie w eter wrzucacie. Skoro nie ma zagrożenia i czujecie się coraz lepiej to nie zakwalifikowaliście się do testów. A nie wam "nie zrobiono". Tania sensacja bo za długo cisza w mediach o Saruni była. Tfu.
Sara manei
5 miesięcy temu
Jesteśmy razem i kocham go bo ma tyle forsy która trzeba wydac
Ema
5 miesięcy temu
Śliczne dziecko. Przepiękny.
Aga
5 miesięcy temu
Ona jest taka glupiaaaaaaa.
...
Następna strona
bCPEqNgT