Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Sara Boruc uspokaja na Instagramie: "Jesteśmy razem. Artur czuje się lepiej"

91
Podziel się

Celebrytka ujawniła, że pomimo podejrzeń o zakażenie koronawirusem, ani jej, ani mężowi nie wykonano żadnych testów.

Sara Boruc uspokaja na Instagramie: "Jesteśmy razem. Artur czuje się lepiej"
bDHRjYad

W ostatnich tygodniach na świecie wybuchła pandemia koronawirusa. Każdego dnia przybywa nowych chorych oraz niestety ofiar śmiertelnych. Na szczęście jest też wielu ozdrowieńców.

W obliczu zagrożenia koronawirusem wszyscy są równi. Wśród zakażonych są tysiące "zwykłych" obywateli, a także osoby z pierwszych stron gazet. Przypadki zakażeń odnotowano m.in. wśród znanych sportowców.

Aktualnie cala drużyna Juventusu Turyn przechodzi kwarantannę, zawieszono też rozgrywki NBA z powodu wykrycia koronawirusa u jednego z zawodników, który wcześniej kpił z zagrożenia.

bDHRjYaf
Zobacz także: Koronawirus zbiera żniwo. Ekspert tłumaczy, co o nim wiemy

Koronawirusa podejrzewano też u Artura Boruca. Piłkarz został poddany kwarantannie wraz z czterema innymi osobami związanymi z klubem Bournemouth. Media podały, że bramkarz miał objawy typowe dla CoVid-19.

bDHRjYal

Żona Artura, Sara Boruc, która także podejrzewała u siebie koronawirusa, od siedmiu dni nie wychodzi z domu, a ze światem kontaktuje się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Bardzo dziękujemy za wsparcie i troskę. Siedzimy sobie w domku i z dnia na dzień czujemy się troszkę lepiej. Odpoczynek w gronie najbliższych to najlepsze lekarstwo. Szczerze polecamy - napisała w najnowszym poście.

Fani zaczęli dopytywać o stan Artura.

bDHRjYam

Jesteśmy razem. Również czuje się lepiej - uspokoiła.

Niektórzy dziwią się, że rodzina tak szybko wyzdrowiała. Sara sprostowała.

Nigdy nie powiedziałam, że mamy korona. Opowiedziałam tylko o samopoczuciu i objawach. Nie powiedziałam też, że to już za nami. Nie wiemy do dziś, nie zrobiono nam dotąd testów - ujawniła Borucowa.

bDHRjYan
bDHRjYaG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(91)
Sprzataczka
11 miesięcy temu
A co ona nie wie ze Artur zaplodnil inna? Pudel, jestescie troche do tylu
Ubierz kapcie
12 miesięcy temu
Niech ubiora kapcie to nie beda chorować, na insta relacje tylko na boso!!!!
Bela
12 miesięcy temu
A ktoś się o nią niepokoi?
bDHRjYaH
Ada
12 miesięcy temu
Widać,że się kochają, nie to co Marina. Wojtek w Nią wpatrzony a Ona w ciuchy i torebki.
modlitwa
12 miesięcy temu
MODLITWA O URATOWANIE PRZED KORONAWIRUSEM Wszechmocny Panie Wszechświata! Wylecz mnie i cały Świat z koronawirusa, ponieważ odkupienie jest bliskie. I przez swą łaskę odsłoń przed nami 50. bramę świętości, tajemnicę ibur, a od tego dnia niechaj będziemy mocni w przestrzeganiu przykazań wewnątrz swoich serc (tj. życzliwość dla innych). Z tej mocy pozwól nam doznać cudów, jakich nie było od czasu stworzenia Świata. I niech cały Świat, cała ludzkość, mężczyźni, kobiety i dzieci doznają dobra Twoich sądów. Boże, proszę! Błagam, wylecz koronawirusa na całym Świecie, tak jak to było w przypadku Prorokini Miriam: „Panie, proszę, ulecz ją, błagam”. Błagam Cię, Boże! Ciebie, któryś Wszechmocny! Ześlij całkowite uzdrowienie na cały Świat! Na wszystkich mężczyzn, kobiety, dzieci, chłopców i dziewczęta, na wszystkich ludzi, gdziekolwiek się znajdują, i na wszystkie zwierzęta, ptaki oraz stworzenia. Niechaj wszyscy doznają wyleczenia z tej choroby w mgnieniu oka i niech nie pozostanie żaden ślad po niej. A wszyscy dostąpią bojaźni przed Niebem i Bogiem, Ojcze Miłosierny i Współczujący. Boże, proszę, obdarz nas cudami tak, jak to uczyniłeś naszym przodkom przy wyjściu z Egiptu. A teraz wyzwól nas i cały Świat z tej choroby, uwolnij nas i ocal nas przed koronawirusem, który chce wyeliminować wszystkich śmiertelników. Teraz żałujemy za wszystkie popełnione przez nas grzechy i szczerze prosimy o wybaczenie. Dzięki zasługom naszej skruchy ta przeklęta choroba, która nie omija mężczyzn, kobiet, chłopców, dziewcząt i zwierząt, zostanie wyeliminowana. Boże, proszę, tak szybko jak ta choroba nadeszła, tak szybko zniknie, w mgnieniu oka, a dzięki temu dusza Mesjasza ben Dawida zostanie objawiona. Boże, proszę, obdarz nas możliwością włączenia się w zastępy Świętych i Czystych oraz pobłogosław wszelki nowy owoc i roślinność, aby wszyscy zostali uzdrowieni w mgnieniu oka, a na własne oczy ujrzymy oblicze Mesjasza ben Dawida. Boże, proszę, Ty, który działasz z wielkością nie do pojęcia i czynisz nieskończone cuda. Błagam, niechaj i my dostąpimy teraz Twych niepojętych cudów, i nie zostaw żadnego śladu po tej przeklętej chorobie. I niech cały Świat zostanie uleczony w mgnieniu oka. Ponieważ HaSzem uczynił to wszystko, abyśmy mogli żałować, wszystko po to, abyśmy kierowali swoje serca do swojego Ojca w Niebie, a przez to On ześle błogosławieństwo i powodzenie wszystkim naszym dziełom.
Ola
12 miesięcy temu
Bede jak angielski lekarz Artek wez paracetamol😀
Obserwator
12 miesięcy temu
Ciekawe co by było, gdyby tam znalazł się Krystian Wieczorek, który rozdzierał szaty z powodu niedoskonałości polskiego wymiaru sprawiedliwości i którego na badanie wepchnęła TVP.
gosc
12 miesięcy temu
Brytyjski polityk powiedzial ze zachoruje 60% brytyjczykow i o to im chodzi!!! msja zachorowac wiec super dobrze byc Polakiem ale powinnismy szybciej zamknac granics a reraz jak czech kwarantanna calego narodu na co czekamy???!!!
ccddd
12 miesięcy temu
A taka ta Polska była zła...
Yyyy
12 miesięcy temu
Pijaczyna
Rrrr
12 miesięcy temu
Nie zrobiono nam... Ludzie myślcie a nie brednie w eter wrzucacie. Skoro nie ma zagrożenia i czujecie się coraz lepiej to nie zakwalifikowaliście się do testów. A nie wam "nie zrobiono". Tania sensacja bo za długo cisza w mediach o Saruni była. Tfu.
Sara manei
12 miesięcy temu
Jesteśmy razem i kocham go bo ma tyle forsy która trzeba wydac
Ema
12 miesięcy temu
Śliczne dziecko. Przepiękny.
bDHRjYaz
Aga
12 miesięcy temu
Ona jest taka glupiaaaaaaa.
...
Następna strona
bDHRjYbb