Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Simon Cowell zostanie NOWYM MENADŻEREM Maneskin?!

29
Podziel się

Odkąd zwycięzcy tegorocznej Eurowizji zakończyli współpracę z dotychczasową przedstawicielką, media rozpisują się w temacie tego, kto przejmie piecze nad idącym jak burza zespołem. Znany z "X Factora" Simon Cowell to dobry wybór?

Simon Cowell zostanie NOWYM MENADŻEREM Maneskin?!
Simon Cowell zostanie nowym menedżerem Maneskin? (East News)
bEpSHPJx

Tegorocznym zwycięzcą Konkursu Piosenki Eurowizji wbrew oczekiwaniom Telewizji Polskiej okazał się nie Rafał Brzozowski, a zespół Maneskin. Włoska grupa oczarowała Europę energicznym, rockandrollowym utworem "Zitti e buoni", znacznie różniącym się od "The Ride" reprezentanta Polski...

Jak można się domyślać, w związku z wygraną członkowie zespołu cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony nie tylko rodzimych mediów. Szczególną uwagę poświęca się frontmanowi Maneskin. Przystojny brunet Damiano David w krótkim czasie zdobył rzeszę wielbicielek i wielbicieli z całego świata. Niestety, wszystko wskazuje na to, że mężczyzna jest już zajęty.

bEpSHPJz
Zobacz także: Sukcesy Polski na Eurowizji

Jak okazało się jakiś czas temu, w związku z rozwijającą się karierą grupa zdecydowała się zakończyć współpracę z dotychczasową menadżerką.

bEpSHPJF

Spędziliśmy razem cztery niezapomniane lata, pełne marzeń i zrealizowanych projektów. Doprowadziłam Was tak daleko. Zdecydowaliście się kontynuować beze mnie. Moje serce jest złamane, ale życzę Wam wszystkiego, co najlepsze - napisała na początku czerwca związana od kilku lat z zespołem wyraźnie przybita Marta Dona.

Media więc prześcigają się w domysłach na temat tego, kto będzie miał szansę pokierować idącą jak burza grupą muzyczną. Wśród doniesień pojawia się między innymi nazwisko brytyjskiego łowcy talentów i jurora "X Factora". Chodzi oczywiście o Simona Cowella. Jako pierwszy o Brytyjczyku w roli nowego menadżera zwycięzców tegorocznej Eurowizji napisał... New York Times.

Niektóre gazety zastanawiają się nad tym, że możliwości włoskiej menedżerki zaczęły być dla międzynarodowych aspiracji Maneskin niewystarczające. (...) Choć Simon Cowell pojawia się jako jej możliwy następca, grupa nie ogłosiła, kto zastąpi Martę - pisze w jednym z artykułów amerykański dziennik.

Włoskie portale sugerują zaś, że nowym przedstawicielem Maneskin zostanie niejaki Fabrizio Ferraguzzo. Mężczyzna pracuje dla Sony Music Italy i "X Factora". Jest też producentem muzycznym, który współpracuje z wieloma włoskimi artystami.

bEpSHPJG

Jesteście ciekawi, kto przejmie piecze nad objawieniem tegorocznej Eurowizji? Czy artyści zdecydują się oddać w ręce rodaka, czy może bardziej rozpoznawalnego Cowella?

bEpSHPJH
bEpSHPKa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(29)
Tom
miesiąc temu
Strasznie slabo,ze kopneli w dupe osobe,dzieki ktorej sa tu gdzie sa...zeby to sie nie zwrocilo przeciw nim!
Nickal
miesiąc temu
Po tym jak Cowell traktował chlopakow z zespołu One Direction I dziewczyny z Little Mix, naprawdę dziwię się że jakikolwiek wokalista chce go zatrudnić. Oba zespoły mówiły że kazał im pracować ponad siły, nie mieć własnego zdania, izolacja od znajomych i rodziny, traktowanie jak bezmózgiego manekina. Kiedy dziewczyny z little mix odeszły z jego wytwórni w 2018, sabotował ich karierę i blokował ich piosenki w amerykańskich stacjach muzycznych. Chłopaki z One Direction również nie wypowiadali się o nim pozytywnie.
X XX
miesiąc temu
On już dawno powinien siedzieć
bEpSHPKb
fff
miesiąc temu
Ich przejmie to nagle całkowicie zmienia styl.Simon nie pozwala podopiecznym wzbudzać jakiejkolwiek wątpliwości co do ich orientacji ...
Kupka
miesiąc temu
Moja wymarzona waga? Ja i Damiano na mnie 💦💦
Najnowsze komentarze (29)
tak czy owak
miesiąc temu
Damiano jest przepiękny
Do Was wszyst...
miesiąc temu
Jak w tym kraju ma być dobrze, jak ludzie o takie pierdoły się wykłócają. Ile ludzi, tyle opinii i każdy ma inny gust. Ale nie, znawcy od wszystkiego, koleś wymyślił emo-rozdarciuchy i będzie brylował popisem wszędzie.. Ogarnijcie się, więcej czytajcie a przede wszystkim doskonale znajcie szczegóły tematu, który decydujecie się komentować. Nas Polaków chyba podnieca to mędrkowanie, ekspertów pełno na każdy temat.
Ehon
miesiąc temu
Wczoraj postanowiłam zagłębić się w muzykę tego zespołu i jeśli chodzi o stronę artystyczna i jakość tej twórczości to jest nawet nie średnia.
Nie
miesiąc temu
I tak nie będę fanem, czegoś takiego.......
Nat
miesiąc temu
Oby tylko pozostali sobą i tacy jacy są bo jeśli nie albo co gorsza jak się rozdziela to będzie kicha i szkodaby było
Ggg
miesiąc temu
2 Tym 3:1 A wiedz o tym, że w dniach ostatnich nastaną chwile trudne. 2 1 Ludzie bowiem będą samolubni, chciwi, wyniośli, pyszni, bluźniący, nieposłuszni rodzicom, niewdzięczni, niegodziwi, 3 bez serca, bezlitośni, miotający oszczerstwa, niepohamowani, bez uczuć ludzkich, nieprzychylni, 4 zdrajcy, zuchwali, nadęci, miłujący bardziej rozkosz niż Boga. 5 Będą okazywać pozór pobożności, ale wyrzekną się jej mocy. I od takich stroń.
Z żoną
miesiąc temu
Jacek kurski
Kurski
miesiąc temu
Brzozowski rafal
bEpSHPJT
gosc
miesiąc temu
skonczcie promowac tych przebierancow
Xyz
miesiąc temu
Kilka lat temu pani Dona doprowadziła do Eurowizji innego muzyka
Vjikn
miesiąc temu
Jedyny wybor zrobi z nich next one direction......
.....
miesiąc temu
"Na temat", a nie "w temacie"!
Na temat
miesiąc temu
"Na temat" a nie "w temacie"
fff
miesiąc temu
Ich przejmie to nagle całkowicie zmienia styl.Simon nie pozwala podopiecznym wzbudzać jakiejkolwiek wątpliwości co do ich orientacji ...
bEpSHPKv