Trwa ładowanie...
Przejdź na
Cherry
|

Sinead O'Connor zdradziła OSTATNIĄ WOLĘ zmarłego syna

98
Podziel się:

Kilka dni temu Sinead O'Connor podzieliła się smutną informacją o samobójczej śmierci jej syna. Na Twitterze artystka zdradziła, jakie prośby 17-latek zawarł w swoim liście pożegnalnym.

Sinead O'Connor zdradziła OSTATNIĄ WOLĘ zmarłego syna
Sinead O'Connor zdradziła OSTATNIĄ WOLĘ zmarłego syna (Getty Images, Facebook)

8 stycznia w sieci pojawiła się wstrząsająca informacja o śmierci 17-letniego syna Sinead O'Connor. Dwa dni przed tragicznym wydarzeniem Shane O'Connor został uznany za zaginionego, a relację z postępów w poszukiwaniach piosenkarka zdawała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Niestety wkrótce okazało się, że nastolatek odebrał sobie życie.

Syn Sinead od dłuższego czasu przebywał w jednym z dublińskich szpitali po wcześniejszych próbach samobójczych. Artystka ostro skrytykowała oddział, z którego uciekł Shane i oznajmiła, że nastolatek dowiedział się o sposobach wiązania pętli, korzystając z dostępnego w placówce sprzętu.

Zobacz także: Dwa dni po wyjściu ze szpitala próbował popełnić samobójstwo. Dzisiaj mówi otwarcie o depresji

Po krótkim czasie od śmierci Shane'a zrozpaczona Sinead udostępniła fragment jego ostatniej woli zawartej w pozostawionym liście pożegnalnym:

Dla waszej informacji, Shane był wyznawcą hinduizmu, więc na pogrzebie obecni będą jedynie jego matka i ojciec. Taka prośba znalazła się również w jego liście pożegnalnym. Jeśli zechcecie coś przesłać do szpitalnej kostnicy, prześlijcie kwiaty lub przedmioty związane z hinduizmem - napisała w mediach społecznościowych.

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 116 123 lub 22 484 88 01. Listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz też TUTAJ.

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(98)
Michał__
1 tyg. temu
Bardzo łatwo oceniać matkę, jednak smierć dziecka dla rodzica to coś niewyobrażalnego. Darujcie sobie osady, by was nie oceniano.
Tru
1 tyg. temu
Szkoda chłopaka. Tak po prostu. Zaraz będą komentarze, że był nienormalny i że to przez matkę, ale mi go zwyczajnie szkoda
11minut
1 tyg. temu
Bardzo smutne dla matki gdy dziecko odbiera sobie zycie...
Gosc
1 tyg. temu
Ona tez miała takie jazdy ze chciała się zabić. Przykro ze nie udalo jej sie uchronić przed tym syna. Natomiast karygodne jest zwalanie całej winy na szpital. Przecierz to był jej syn i jej odpowiedzialność.
Kobieta
1 tyg. temu
Niestety jako matka w tym życiu zaliczyła mega failure. Jak się ma problemy psychicznie to się dzieci na yen świat nie sprowadza.
Najnowsze komentarze (98)
Schatz
6 dni temu
Strasznie ludzie są pogubieni w obecnych czasach.Samotni w tłumie
Sis
1 tyg. temu
Skoro był. Góry to nie ważne ile by go pilnowała to znalazł by sposób aby odebrać sobie życie. Straszna choroba. Nie można osadzać rodziców tylko. Nie wiadomo w jakiej rodzinie się wychowywał. Dzieci ze strasznych patologii wyrastają na normalnych ludzi, a czasem dzieci z kochających rodzin gdzie mieli dużo miłości i wsparcia i piękne dzieciństwo popełniają głupoty.
Babcia
1 tyg. temu
Szczerze współczuję,depresja to ciężka choroba,człowiek który chce odebrać sobie życie,zrobi to,w chorobie się maskuje,nie mówi głośno o tym,pamietajcie
Ann
1 tyg. temu
Sami specjaliści od depresji,wychowania, religijności i postaw moralnych! Jeśli nie pomogli mu lekarze to matka mogła leżeć z nim pod kołdrą i tak nic by mie zrobiła. Człowiek zdrowy,bez względu na to jakie błędy popełnili jego rodzice nie odbiera sobie życia! Ilu ludzi po ogromnych traumach żyje i ilu z kochających domów zmarło!
Ana
1 tyg. temu
Szkoda ze zapłacił życiem za grzechy matki. Tej się przestawiło w głowie zmieniła się na gorsze i młody oszalał. Tak tak na pewno ten komentarz będzie usunięty !
elsa
1 tyg. temu
Szkoda dzieciaka i matki ale mialam znajomego ktory planowal popoelnic samobojstwo.Ciagle byl pilnowany a i tak to zrobil.
Elle
1 tyg. temu
Biedna mama :(
Sly
1 tyg. temu
Co to za wyrażenie "oznajmiła, że nastolatek dowiedział się o sposobach wiązania pętli, korzystając z dostępnego w placówce sprzętu." Ani sensu logicznejo ani stylistycznego. Do szkoły z powrotem ośle.
Lila
1 tyg. temu
Uważam ,że to wina matki. Przez lata walczyła z uzależniania i depresją,zamiast zająć się dzieckiem. A teraz zdziwiona ,że dzieciakowi nie chciało się żyć.
Rfgy
1 tyg. temu
Boże mój,hinduizm… Wszystko przez rodziców,to wina tylko i wyłącznie rodziców
Anka
1 tyg. temu
Niestety ale za błędy rodziców płacą dzieci. Ona popełniła wiele i nie potrafiła uchronić dziecka przed samobójstwem. Jakby miał wsparcie w rodzinie to by tego nie zrobił.
JD,,A
1 tyg. temu
Bardzo mi s,koda tego chłopca , niestety tak płaci matka która leży Boga i wychowała syna w tym klimacie potrzebował miłości nie dostał od rodziców nie szukał relacji z Bogiem brak nadziei i tragedia gotowa . Niech Bóg w swym miłosierdziu wybawi go od wiecznego potępienia a matce da łaskę nawrócenia .
Ortodox
1 tyg. temu
Matka wyznaje islam on wyznawał hinduizm Pomieszanie z poplątaniem Pomieszała chłopakowi w głowie za młodu i niestety taki jest skutek
OLO
1 tyg. temu
Wystarczyły egzorcyzmy a nie hinduizmy.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie