Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Sukces Małgorzaty Rozenek: złowiła pierwszą w życiu rybę! "Wow, ale numer! TO JEST OKOŃ?"

471
Podziel się:

Po krótkim kryzysie Małgorzata Rozenek na nowo pokochała "swojskie" wakacje w kamperze. Celebrytka zapoczątkowała właśnie nową rodzinną tradycję?

Sukces Małgorzaty Rozenek: złowiła pierwszą w życiu rybę! "Wow, ale numer! TO JEST OKOŃ?"
Małgorzata Rozenek złowiła pierwszą w życiu rybę (Instagram)

Gdy pod koniec kwietnia jako pierwsi donieśliśmy Wam, że Małgorzata Rozenek nosi się z zamiarem rodzinnej podróży do Szwecji na pokładzie kampera, chyba mało kto wierzył w to, że plany "Perfekcyjnej" ostatecznie dojdą do skutku. Tymczasem Gonia dopięła swego i wyruszyła na północ, oprócz męża i trójki synów zabierając ze sobą cztery psy.

Szybko okazało się jednak, że realia znacznie odbiegają od wyobrażeń celebrytki. Nie dość, że Gosia ma teraz na głowie nieustanne sprzątanie, gotowanie i opiekę nad rocznym synkiem, to jeszcze musiała zmierzyć się z kapryśną, szwedzką pogodą, co wyjątkowo dało jej w kość. Po kilku dniach podróży musiał nastąpić kryzys...

Przez moment Rozenek gotowa była dać za wygraną i wrócić do domu, albo chociaż do "ukochanego hotelu w Sztokholmie". Na szczęście dzień później wczasowiczów zaskoczyła słoneczna pogoda, co tchnęło w Małgosię trochę życia.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek: "Nie mogłabym bez przerwy wypoczywać"

Kolejnego dnia dobry humor nie opuszczał celebrytki i jej towarzyszy. Wesoła ferajna wybrała się nad jezioro, gdzie znów mogli korzystać z sielskich wakacji, łowiąc ryby i kąpiąc się w akwenie (oczywiście oprócz Gosi, która "nie potrafiłaby zanurzyć się w brudnej wodzie"). Znany z wysokiego libido Majdan miał jednak lepszy pomysł na spędzanie czasu.

Słuchajcie, ja chciałbym 30 minut z moją żoną w kamperze sam na sam - powiedział z filuternym uśmieszkiem do chłopców.

Wtedy zakłopotana Gosia zapragnęła szybko zmienić temat i poprosiła łowiącego Stanisława o wędkę. Po dłuższej chwili 43-latka nieoczekiwanie złapała pierwszą w życiu rybę, na co zareagowała ogromnym entuzjazmem.

Dawaj ją! Szybko zdejmij ją z haczyka, nie chcę, żeby cierpiała. Złapałam rybę! Wow, ale numer! Moja ryba, to jest okoń? Złowiłam pierwszą rybę w życiu. - emocjonowała się Gosia.

Pudelek gratuluje! No i czeka na relację z tych 30 minut sam na sam w kamperze...

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(471)
Gość
7 miesięcy temu
Słabo wygląda w tych gaciach
Aaa
7 miesięcy temu
Ja na miejscu tych chłopców byłabym zakłopotana takim tekstami względem ich matki w dodatku to jest wszystko puszczane dalej w internet...ich koledzy mają niezłą bekę
Aaaaaaa
7 miesięcy temu
Ile można pisać o Rozenek ?
Kik
7 miesięcy temu
Już się sypie
!!!!!
7 miesięcy temu
Codziennie oni
Najnowsze komentarze (471)
:D:D:D
6 miesięcy temu
aua babcia Doda ze wzgledu na słabą psychikę i wiek jest w grupie podwyższonego ryzyka zejścia, tak wiec nie hejtujcie jej, bo jak przeczyta te komy to jej pikawa siądzie. podobno już ledwo dycha :D
Nata
6 miesięcy temu
Natychmiast daruj sobie starszawa Dodziu Ustępień „socjologiczny” bełkot, swoje idiotyczne „filozoficzne” majaczenia. Hejt, nienawiść - żalisz się, że to podobno ciebie spotyka... Nie zasługujesz na to, zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Zapewniam cię (świadomie małą literą), że wzbudzasz w miażdżącej większości MĘŻCZYZN – młodych i starszych – jedynie zażenowanie, politowanie, pomieszane z pogardą i obrzydzeniem. Również we mnie. O chłopcach poniżej 18-ego roku życia nie wspominam, gdyż dla nich jesteś zaledwie koszmarnym eksponatem z muzeum figur woskowych. Kojarzenie ciebie z symbolem sex appealu, elegancji i wdzięku jest tak samo słuszne jak uznanie bidasedesu dadaistów za piękną rzeźbę. Jedyne dobre, co mogłabyś zrobić, to zniknąć wraz ze swoim łutrzymankiem i resztą rodzinki z przestrzeni publicznej. NA ZAWSZE!
emo
6 miesięcy temu
Małgonia ma piękny biust, to może robić z nim co chce. Brawo! A flaczki babci Dodzi smutno zwisają z rozpaczy.
Ksawery
6 miesięcy temu
Spójrzcie na setki „komentarzy” poniżej i często wyżej (w żółtym polu), które jak zwykle wkleja Dorota Robaczewska! Czy możecie wyobrazić sobie naszą poczciwą Kingę Rusin placącą za ukazywanie się codziennie artykułów o Hannie Lis i wstawiającą pod każdym takim artykułem dziesiątki obłąkanych, wulgarnych, chamskich, kłamliwych, prostackich (również językowo) komentarzy, obrażających Hannę Lis i jej męża Tomasza? Czy możecie wyobrazić sobie, że tak mogłyby postępować A. Justa, M. Hyży i wiele innych znanych kobiet ze świata polskiego szołbiznesu, nieustannie wylewając swoje żale na aktualne żony swoich byłych mężów? Otóż NIE MOŻNA SOBIE TEGO WYOBRAZIĆ, a tak właśnie postępuje Dorota Robaczewska, która non stop ratlerkowato atakuje Małgorzatę Rozenek - Majdan – jednocześnie obnażając swoje dole i niedole. NIE MA GRANICY upodlenia siebie, której nie może przekroczyć Dorota Robaczewska…
Enty
6 miesięcy temu
Do Zoo - Masz rację Docha do pięt nie dorasta Małgoni, która jest piękną zgrabną młodą kobietą, a Docha to niestety pan w mocno średnim wieku, i w dodatku to sztuczny twór,z kiełbasą.
Kinia Ruw
6 miesięcy temu
A babcia Doda ostatnio przejechała się na skórce od banana, ta poczciwa starowina opisuje to traumatyczne wydarzenie na swoim instakilogramie.
Jest!
6 miesięcy temu
Nawet jeśli nasza piękna 40-letnia Małgorzata nie jest w czwartej ciąży (jest, jest), bo dba o swą idealną figurę, to reklamodawcy latają za nią jak za gwiazdą najwyższego formatu, gdyż ma największą klikalność w polskim szoł -biznesie i budzi największe emocje, więc zadziera śliczny nosek spryciulka i uśmiecha się z wyższością. Taka supergwiazda to ja rozumiem, za0rała transa Dodyzmę jednym gwizdnięciem. Pozderki dla Pysiuli i jego wielkiego ''sztukasa''.
łach...udra
6 miesięcy temu
Wizja 'lady' Małgorzaty nieustannie towarzyszy otumanionej środkami uśmierzającymi ból du...szy Dorocie, byłej żonie (chociaż zdjęć ze ślubu nikt nie widział) 'lorda' Radosława. Poprzednia żona tego nadal ekscytującego mężczyzny, zwana Dosią, jest też dziennym i nocnym upiorem obecnego męża Małgorzaty, ciągle nie może o nim zapomnieć i gdyby mogła, weszłaby mu w każdy kadr, psując szczęśliwy, rodzinny obrazek. Radek, jak wiadomo, ignoruje takie upiory, bo do ich prania ma najnowszej generacji pralkę. To tylko wzmaga ból du...szy Doroty. Schizofrenia jej postępowania polega na tym, że z jednej strony biernie zazdrości urody i wykształcenia prawniczce Małgorzacie (sama ma tylko wykształcenie podstawowe, a urody wieczny deficyt), z drugiej strony stara się dostosować do obecnych w jej mniemaniu preferencji seksownego i eleganckiego Radka i zaczyna zachowywać się jak 'lady' Małgorzata, która świadomie robi z tego bycia perfekcyjną lady parodię, ale uboga intelektualnie Dorota tego nie pojmuje. Stąd te patetyczne śpiewy z orkiestrą, 'honorowe' śmieszne deklaracje itp., co razem ze zgrywaniem nastolatki (byczys pliis) w przypadku starawej nie tylko wizualnie Doroty daje tragikomiczny efekt. Ostatnio pociechą dla jej umęczonej du...szy stało się wmawianie sobie, że Małgosia ją wyśmiewa, bo ją kocha, a nie zlewa i że Radek też Dosi nie zlewa, bo gdy myśli o Dosi zanim zaśnie, to znudzony głośno ziewa, co brzmi jak łaaach... Właśnie tak... łaaach... tak właśnie!
sese
6 miesięcy temu
Małgonia wygląda cudnie, sama natura. Natomiast wyretuszowana Dodzia to flaki z olejem w połączeniu z odgrzewanym bigosem. Do tego tak juz sie słownie i fizycznie nam Dodzia obnażyła ze nie ma co liczyć ze zobaczymy jeszcze cos czego nie widzieliśmy 🤣🤣
wiąż
6 miesięcy temu
Gosia wygląda super na każdym zdjęciu. Natomiast bardziej smutnej i upokorzonej osoby niż Doda w życiu nie widziałam. To jest tragedia tej oddanej wszystkim kobicinki. A Radek jej nie chce nawet znać. Bardzo przykre to dla Dody, bardzo.
ZOO
6 miesięcy temu
Już niedługo Doda Tella Rozstępień będzie wyglądała jak siostrzyczka bliźniaczka 65-letniej Donatelli Versace! W końcu 60-letnia „Dosia” urodziła mysz– teraz „dositorba” doprowadzi do końca dzieło przekształcania jej w klona Donatelli Versace, jego miłości. Wystarczy postępująca akromegalia Dody i amfetyczne dalsze odchudzanie a Rozstępieńkowa zrówna się wyglądem z Donatellą, chociaż „dositorba” i tak nadal będzie widział w niej gorryla.
Sukces
6 miesięcy temu
Program Małgorzaty Rozenek o cudnym chudnięciu oglądało średnio ponad 2 mln. kobiet w przedziale wiekowym 18-65 lat i podobna liczba mężczyzn, chociaż w przypadku obu tych grup inne były motywy wyboru tej atrakcyjnej propozycji programowej spośród innych. Kobiety prezentowały podejście teoretyczne i estetyczne, mężczyźni praktyczne i sensualne. Obie grupy wyraziły chęć obejrzenia kolejnego sezonu dietetycznych /i nie tylko/ przygód pięknej Małgorzaty. To całkowity medialny i finansowy SUKCES!
Prawda
6 miesięcy temu
'Rozenek cudnie chudnie' to całkowity medialny i finansowy SUKCES! W tym konkretnym przypadku reklamodawcy są naprawdę usatysfakcjonowani, tym bardziej, że wiedzieli wcześniej, iż lokowanie pieniędzy w programy z Majdanami to zamienianie tychże pieniędzy w złoto. To zdecydowanie lepiej niż reklama w Gazecie Wyborczej lub w dwutygodniku VIVA, bo chociaż wzięliby oni zapewne relatywnie mniej kasy za reklamę, to odbiorców mają w granicach 60.000 osób! Wspaniały wynik programu z Małgorzatą Rozenek i jej mężem to następny powód do pozostawienia Edwarda Miszczaka na kluczowym stanowisku w stacji TVN, a utalentowanej rodzinki Majdanów wśród medialnej śmietanki towarzyskiej…
Luis
6 miesięcy temu
Ten portal istnieje tylko dzięki Rozenkowej. Ponad 5 tys. artykułów o niej, reszta ludu daleko, daleko w tyle. Licząc za jeden artykuł 5 tys. zł, to ona wydała na promocję siebie na pudelku 25 mln. zł? Niesamowite, ale ona musi mieć kasy. Zazdroszczę tak szczerze tej kasy. Podobno rodzice Radka są bardzo bogaci, ale że aż tak? No, no, no. I to jej wysokie miejsce na liście Forbesa.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie