Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Syn Krzysztofa Krawczyka ostro o Andrzeju Kosmali: "Jest pan PODŁYM CZŁOWIEKIEM I KŁAMCĄ"

217
Podziel się

Krzysztof Krawczyk junior skomentował niedawne wypowiedzi Andrzeja Kosmali, menadżera jego ojca. "Kiedy pan przestanie deptać i obrażać grób mojej mamy i taty?" - oskarża. Zrobiło się nieprzyjemnie...

Syn Krzysztofa Krawczyka ostro o Andrzeju Kosmali: "Jest pan PODŁYM CZŁOWIEKIEM I KŁAMCĄ"
Krzysztof Krawczyk junior uderza w Andrzeja Kosmalę w facebookowym poście (East News)
bEiaYwQB

Spór toczący się wśród bliskich zmarłego w kwietniu Krzysztofa Krawczyka wciąż nie ustaje. Po wymianie ciosów między Ewą Krawczyk i synem artysty do głosu dochodzą też jego menadżer Andrzej Kosmala oraz Marian Lichtman z Trubadurów, którzy od kilku dni obrzucają się inwektywami w internecie. Wydaje się więc, że żadna ze stron nie zamierza odpuścić.

Rodzinna telenowela z udziałem Krzysztofa Krawczyka juniora, Ewy Krawczyk, Andrzeja Kosmali i Mariana Lichtmana trwa już od tygodni. Kilka dni temu członek Trubadurów postanowił posunąć się nawet do sugestii, jakoby nagła śmierć Krzysztofa Krawczyka wynikała z zaniedbań ze strony żony i menadżera. Jak później zaznaczono, "jeszcze wszystkie trupy z szafy nie wypadły", co wskazuje na to, że to prawdopodobnie nadal nie koniec.

bEiaYwQD
Zobacz także: Byliśmy na grobie Krawczyka. Ewa Krawczyk: "Nie radzę sobie"

Teraz do dyskusji po raz kolejny postanowił włączyć się Krzysztof Krawczyk junior, który udostępnił dość ostrą odezwę za pośrednictwem Facebooka. Syn zmarłego artysty już na starcie tytułuje Andrzeja Kosmalę "podłym człowiekiem i kłamcą", a dalej wcale nie było lepiej...

bEiaYwQJ

Panie Kosmala, jest pan podłym człowiekiem i kłamcą!!! Kiedy pan przestanie deptać i obrażać grób mojej mamy i taty? Chce mi pan zabrać moich ukochanych rodziców, wypisując kłamstwa na temat ojcostwa... Obraża i pomawia pan ludzi, którzy obiektywnie stoją w mojej obronie - wytyka mu junior.

W dalszej części publicznego posta wysuwa także oskarżenie, jakoby Kosmala celowo próbował odciąć go od majątku ojca, na którym, jak twierdzi, "zarobił miliony". Nie obyło się też bez kolejnych epitetów.

Próbuje pan mi odciąć wszystkie środki do życia, robiąc to w haniebny sposób. Zarobił pan miliony na moim ojcu. Jest pan ohydnym człowiekiem, pseudo przyjacielem mojego taty. Wiem, że jest pan niezadowolony, że żyje. Nie pozwolę obrażać mojej rodziny - zamknął (zapewne na ten moment) temat.

Też obawiacie się, co jeszcze może się wydarzyć?

bEiaYwQK

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEiaYwQL
bEiaYwRe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(217)
Aaaaa
1 tyg. temu
Wiem, że o zmarłych się źle nie powinnam mówić ale winny jest Krzysztof Krawczyk Bo to on za życia powinien załatwić i pozamykać pewne sprawy Szczególnie że chorował od dawna.....
Anna
1 tyg. temu
Krawczyk zostawił po sobie bałagan. To jego wina. Źle ustawił piorytety
Ola
1 tyg. temu
Okradali Krawczyka latami
bEiaYwRf
Hmm
1 tyg. temu
Jakie to dziwne ze on go ciagle kochal, mimo ze go ojciec porzucił, wiadomo tak dzieje się w 90% przypadków ze dla faceta liczy się już tylko nowa panna, wiem bo niesety mam koleżanki które związały się z żonatymi i to one są na 1 miejscu dzieci tez ojcowie olali. Jakby mieli z nimi zero więzi. I oczywiście wszystkie wyroki na kobiety facet się zmywa i nigdy już nie opiekuje dziećmi a co dopiero swoim dorosłym wegetujacym dzieckiem
Nuda
1 tyg. temu
Czemu majdany znowu na samej górze pudełka, są ciekawsze i bardziek komentowane artykuły.
Najnowsze komentarze (217)
Zarzycka
5 dni temu
To ja halinka od marycha. Ludziska przestańcie tych opowiasek opisywać,jakieś serduszka,kwiatuszki o na koncie posucha. Była zrzutka? To marych prosi tam się udzielać odpowiednimi kwotami. Takie piękne pogody i z czym junior a i cala rodzinka marycha ma startować na tych wypoczynkach? A po co to było zaczynane? Przeciez niewiadomo czy i kiedy te zachowki i spadki będą.
gosc
6 dni temu
Kosmala powinien mieć absolutny zakaz wypowiadania się publicznie na temat Juniora Po 1 sze Podważa decyzję lekarzy, leczących Juniora, ponieważ ON uważa, że Junior w swoim stanie zdrowia powinien pracować (a nie obciążać Ewę - na marginesie, kiedy ją obciążał? Zawsze to Krawczyk zarabiał pieniądze) Po 2-gie ośmiesza zdolności Juniora i wykpiwa jego próby zaistnienia (KTO STARTUJE W TYM WIEKU) itp. Po 3-cie stara się wywołać u Juniora depresję, nie pozwalając mu na wykonywanie piosenek ojca, nawet napisanych dla niego (podobno żąda od niego opłat za prawo do ich wykonywania). Po 4-te kłamie, mówiąc, że syn nie chciał nawet dzwonić do ojca (są świadkowie prób Juniora, proszenia ojca do telefonu). Po 5-te ośmiesza i deprecjonuje działania przyjaciół Juniora i pracujących nad jego talentem i zdrowiem psychicznym. Po 6-te Do tej pory (już 3 lata) nie postarał się o wydanie płyty, na której ojciec śpiewa z synem. Podobno wydawcy nie byli zainteresowani. Znając jednak wagę tych wykonań dla zdrowia psychicznego tego chorego człowieka i jego poczucia własnej wartości, mógł wydać tą płytę nawet sponsorując ją z niemałych w sumie dochodów Krawczyka (przecież wystarczało na utrzymanie 20 osób miesięcznie (nie syna), o czym wokalista mówił sam. W świetle ostatnich wypowiedzi Kosmali ta decyzja powinna być podjęta natychmiast.
Taka natura?
6 dni temu
Kosmala to wstrętny samolub, cięty na kasę. On chętnie by Juniora z tą płytą wykorzystał, ale trafił na przeszkody. Z serca Kosmala nic dla nikogo nie zrobi.Jego syn powiesił się bo wpadł w kłopoty finansowe - ciekawe czemu ojciec nie pomógł mu się z problemów wykaraskać? Tatuś to zwyczajna kutwa?
anita
6 dni temu
Panie Krzysztofie Igorze życzliwi ludzie boją się o pana bezpieczeństwo powinien mieć pan ochronę proszę być ostrożnym i czujnym.
Fani
6 dni temu
Pani Ewo, byliście z KK wspaniałą parą. Niech Pani walczy o dobre imię męża i dorobek artystyczny, do utraty tchu!!!!!!!!
Sławomira
6 dni temu
No to laleczka i kosmala przyczynili się staremu krawczykowi ludzie go nie chcą znać. Młodzi nie chcą jego piosenek na uroczystościach weselnych bo już przyjełła się teoria, że młodej parze przynoszą pecha. Nie chca krawczyka już nigdzie słuchać. W kawiarni pani ściszyła na maksa radio w trakcie jego piosenki jak skończył radio znowu głośniej grało . Paranoja!
Bartek
6 dni temu
Kto produkuje te żenujące obrazki pod tytułem "straszne krawczyki" na mogiłę KK? Okropnie to wygląda. Ewa opanuj się!
maciek
6 dni temu
pani Ewo pewnie pani przelała pieniądze na zagraniczne konta a teraz niech się pani wybierze wraz z wiernym i oddanym menedżerem na wymarzone wakacje .
bEiaYwQX
Dobra rada!
6 dni temu
Pani Ewo, oddaj zachowek Juniorowi, a całą resztę rozdaj tym nigdy nienażartym niby córkom i ich wielodzietnej matce. Niech się udławią. Ciebie udomowiony biskup niech umieści w klauzurowym klasztorze - za grzechy trzeba odpokutować!
Filich m..
6 dni temu
Pani Ewo proszę podarować tę część zachowku z tymi kredytami do spłaty i ten we frankach niech też płaci. Chce bogactwa to nie żałować mu.
Gość
6 dni temu
Pani EWO walcz Pani z tym chamstwem i zostaw długi do podziału.
ErWin
7 dni temu
Ewa krawczyk to postać tragiczna - tyle draństwa w życiu zrobiła, ale wszystko tak zręcznie ukrywała za fałszywa miłością i pobożnością, że już sama zaczęła wierzyć, że jest idealna. A tu po pogrzebie KK sprawa się rypła, trupy z szafy zaczęły wyłazić, szambo się leje i baranku boży co dzień to gorzej! A tu jeszcze Kosmali płacić trzeba, bo jak wspólnik od brudnych interesów jęzor rozpuści, to będzie dramat.
gosc
7 dni temu
Gdzie płyta seniora z synem? Już ją zniszczyliście?
MaxL
7 dni temu
Pudelek prosi żeby nie pisać żle o Juniorze Igorze ,Państwu Lichtmanach i Cwynarach bo i tak skasuje. Proszę się przychylić do prośby.
...
Następna strona
bEiaYwRz