Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|
aktualizacja

Synowie Małgorzaty Rozenek już zarabiają na sesjach zdjęciowych: "Bardzo bym chciała, żeby byli nauczeni szacunku do pracy" (WIDEO)

395
Podziel się:

Małgorzata Rozenek w rozmowie z Pudelkiem zdradziła, jak buduje w dzieciach świadomość w kwestiach finansów. Opowiedziała też o swoich ostatnich inwestycjach.

Synowie Małgorzaty Rozenek już zarabiają na sesjach zdjęciowych: "Bardzo bym chciała, żeby byli nauczeni szacunku do pracy" (WIDEO)
Synowie Małgorzaty Rozenek już zarabiają na sesjach zdjęciowych: "Bardzo bym chciała, żeby moi synowie byli nauczeni szacunku do pracy (WIDEO) (Licencjodawca)

Celebryci coraz głośniej skarżą się w mediach na skutki rosnącej inflacji. Tak jak u większości Polaków wzrost cen produktów oraz usług odbija się na ich portfelach. Mniej osób decyduje się również na zakup biletu do kina lub teatru, co może odbić się także na wynagrodzeniu, jakie otrzymują artyści. Do niepewnych czasów odniosła się w rozmowie z Pudelkiem Małgorzata Rozenek. Celebrytka wyznała, że w dobie kryzysu intensywnie inwestuje w nieruchomości. Część mieszkań, którymi dysponuje, kupiła z myślą o przyszłości synów.

To jest trudny czas. Mam wrażenie, że musimy zacząć mówić coraz głośniej, że to idzie w złym kierunku. Wzrost inflacji, cen i wszystkiego - żaliła się Rozenek. Ten wzrost jest zauważalny dla wszystkich. Myślę, że trudna zima przed nami. Mam sporo dzieci i co za tym idzie też ich potrzeby dotyczące nieruchomości są duże, więc akurat my od dłuższego czasu inwestujemy w nieruchomości i to jest zawsze dobra lokata kapitału.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Synowie Małgorzaty Rozenek już zarabiają na sesjach zdjęciowych: "Bardzo bym chciała, żeby moi synowie byli nauczeni szanować pracę: (WIDEO)

Rozenek stara się zapewnić pewną przyszłość swoim trzem synom. Nie tylko dba o ich przyszłe lokum, ale także doświadczenie zawodowe. Celebrytka ochoczo zaprasza pociechy na wspólne sesje zdjęciowe dla Zozo Design. W rozmowie z Pudelkiem przyznała, że starsi synowie w ten sposób mogą sobie dorobić. Przy okazji mają możliwość zdobycia zawodowego doświadczenia oraz przekonać się, że praca podczas sesji nie należy do lekkich. Gosia ma nadzieję, że w ten sposób nauczy Tadeusza, Stasia i Henia szacunku do pracy.

Zarabiają na tym i to jest Zuzanny inicjatywa. Chłopcy normalnie traktują to jako możliwość praktyk zawodowych. Wiedzą, że w ten sposób mogą zarobić pieniądze. (...) Mają możliwość, po pierwsze, zobaczyć, jak ja pracuję. Po drugie, zobaczyć, że to wcale nie jest takie lekkie, a przy okazji mają możliwość zarobienia pieniędzy. (...) Bardzo bym chciała, żeby moi synowie byli nauczeni szacunku do pracy.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(395)
Sonia
11 miesięcy temu
Jak mają szanować pracę i pieniądze to niech idą do pracy na budowę, wtedy zobaczą ile wysiłku potrzeba włożyć żeby zarobić parę groszy. Każdy patafian potrafi wrzucić kilka zdjęć do sieci i czekać na lajki.
KLĘSKA
11 miesięcy temu
Ile można zrobić BŁĘDÓW JĘZYKOWYCH w jednej wypowiedzi. Po prostu wstyd. Druga rzecz INFLUENCERKA, SPRZEDAJĄCA SWOJE ŻYCIE PRYWATNE, INTYMNE ORAZ SWOICH DZIECI , a potem przychodzi do DDTVN i UDAJE dziennikarkę. WSTYD.🤦‍♀️ Upadek DDTVN.
Abc😘🌺🌺🌺🌺
11 miesięcy temu
Bym chciała … a nie lepiej chciałabym ????? Ona nie umie mówić !!!!!!!!
Josie
11 miesięcy temu
Jej prostackich tekstów nie mogę słuchać, czy tylko ja tak mam?
POLONISTKA
11 miesięcy temu
PYTAM: ludzie powiedzcie mi , jak można mieć maturę, skończyć studia (wprawdzie zaoczne, ale jednak ) i popełniać takie błędy językowe. Jestem nauczycielem klasy maturalnej LO i nikt z moich uczniów NIE KALECZY języka polskiego na taką skalę, jak Pani Małgorzata Rozenek Majdan. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Czy wydawców DDTVN nie jest wstyd, przecież to muszą słyszeć. 🤔🤔🤔
Najnowsze komentarze (395)
ela
11 miesięcy temu
Sory nie powinnam ale po prostu nie trawię kobiety działa na mnie jak płachta na byka za wszelka cenę w każdej możliwej sytuacji się lansuje, wszędzie jej pełno nie nie nie i jeszcze raz nie i wszystkie rozumy świata ma pozjadane
Ale
11 miesięcy temu
Po prostu kicz i żenada. Czy ona nie ma nikogo kto by jej to powiedział? Ani patrzeć ani słuchać się nie da!
AL69
11 miesięcy temu
WIDZIELIŚCIE MAŚĆ NA HEMOROIDY - ROZMAJDAN ANAL FORTE.:)
ABC
11 miesięcy temu
Od kogo mają się nauczyć szacunku do pracy? Przecież że nie od niej.
olaboga
11 miesięcy temu
Ehhh...pominąwszy, że ciężko na niektórych "obrazkach" ich rozpoznać...to tak strasznie poznają wartość pracy...szukają sami tej pracy, są fizycznie umęczeni, bo ona taka wykańczająca...za skromne grosze. Czy ta kobieta siebie słyszy? Niewiarygodne co ona plecie...
wafel
11 miesięcy temu
Zatrudnię ich do kładzenia masy bitumicznej
Plecy
11 miesięcy temu
Ale kto chciałby oglądać ich na ściankach? Na ulicy widzę przystojnych młodych ludzi , wykształconych tylko nie mają matek patocelebrytek z układami .
Prawda?
11 miesięcy temu
Praca na kasie w biedronce, kopanie rowów, kierowca TIRa, czy sprzątacz - to wspaniałe zawody.
Feeee
11 miesięcy temu
Ona jest zenujaca,
Feeee
11 miesięcy temu
Ona jest zenujaca,
hahahahahahah...
11 miesięcy temu
z daleka widzę podobieństwo do DODY :D
Gosia
11 miesięcy temu
Nie no nie wierzę jaką kto niby oni mają zarabiać modele to jest jakiś żart idą do normalnej pracy
ilona
11 miesięcy temu
A jak ścianki się skończą i trzeba będzie iść do NORMALNEJ pracy, co wtedy ???
ilona
11 miesięcy temu
A jak ścianki się skończą i trzeba będzie iść do NORMALNEJ pracy, co wtedy ???
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie