Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Szczera Dagmara Kaźmierska wspomina pobyt w więzieniu: "SIEDZIAŁAM NA PŁACZU. Bardzo tęskniłam za Conankiem"

153
Podziel się

"Byłam właścicielką agencji towarzyskiej. Nigdy nie handlowałam ludźmi" - wspominała przeszłość celebrytka w ostatnim wywiadzie.

Szczera Dagmara Kaźmierska wspomina pobyt w więzieniu: "SIEDZIAŁAM NA PŁACZU. Bardzo tęskniłam za Conankiem"
Dagmara Kaźmierska wspomina kryminalną przeszłość (ONS, Instagram)
bErlqQDF

Nie da się ukryć, że dzięki programowi Królowe Życia polski show biznes wzbogacił się o całą plejadę "barwnych" osobistości. Zdecydowanie największą popularnością wśród zarówno obecnych, jak i byłych uczestników reality show może pochwalić się Dagmara Kaźmierska.

Mimo swojej kryminalnej przeszłości dziś Dagmara Kaźmierska cieszy się już statusem pełnoprawnej celebrytki. Skazana za sutenerstwo 45-latka coraz chętniej bryluje na salonach, ma już nawet na koncie występy w filmowych "dziełach" najbardziej płodnego polskiego reżysera, Patryka Vegi. Jednocześnie Dagmara wciąż z dumą prezentuje luksusowe życie na łamach show, które zapewniło jej sławę oraz w mediach społecznościowych. Chętnie promuje także swoich bliskich, a zwłaszcza ukochanego syna Conanka.

bErlqQDH

We wtorek Kaźmierska wystąpiła w programie Kuby Wojewódzkiego. Podczas rozmowy nie zabrakło pytań o kryminalną przeszłość "Królowej życia". Nie jest bowiem tajemnicą, że w przeszłości Dagmara trudniła się sutenerstwem.

Byłam właścicielką agencji towarzyskiej, nigdy współwłaścicielką. Niedobre są spółki mawiały jaskółki - zapewniła podczas wywiadu.

bErlqQDN

Początkowo aspirująca celebrytka do pomysłu opowiadania o szczegółach swoich działań sprzed lat podchodziła raczej niechętnie - jak sama przyznała, nie chciała bowiem promować na łamach telewizji "kryminalnych interesów". Ostatecznie uchyliła jednak rąbka tajemnicy.

Nie umarłam z głodu jak widzisz - powiedziała w odpowiedzi na pytanie, czy działalność w agencji towarzyskiej jest na dłuższą metę opłacalnym zajęciem. Kiedy jednak prowadzący postanowił dowiedzieć się "Jak się handluje ludźmi", Kaźmierska stała się znacznie bardziej wylewna.

Nigdy nie handlowałam ludźmi - zapewniła - Za mało przeczytałeś, z zarzutu "handel żywym towarem", zostałam uniewinniona. To jest naturalne, jest to zagrożone bardzo wysoką karą, wtedy było od 3 do 15, teraz od pięciu, więc nie siedziałabym w areszcie 14 miesięcy, tylko o wiele dłużej - tłumaczyła.

Celebrytka opowiedziała również, jak radziła sobie podczas pobytu w zakładzie karnym. Dagmara nie ukrywała, że odsiadka była dla niej bardzo emocjonalnym przeżyciem i dziś nie pozwoliłaby już sobie na wybryki mogące ponownie zaprowadzić ją do celi.

bErlqQDO

Ja siedziałam na płaczu. Była bardzo duża tęsknota za Conanem. Teraz jest tak, że nawet gdybym mogła zarobić miliony dolarów, to nie kiwnęłabym palcem, jeśli miałabym trafić znowu do kryminału. Ja nikomu nie muszę nic obiecywać, ja po prostu sama wiem - stwierdziła.

Jeśli chodzi o ogół, program resocjalizacyjny w naszym kraju kompletnie kuleje, to są puste słowa. Dla mnie resocjalizacją była rozłąka z bliskimi. Jeżeli masz fajne życie na wolności, masz kochającą rodzinę i nagle cię tego wszystkiego pozbawiają, to jest najgorsze, co może być. A jak se żyjesz tak o, to przynajmniej masz lekarza, jedzenie podadzą, pościel zmienią - dodała.

W rozmowie pojawiło się także osobliwe pytanie o to, jak "Królowa" poradziła sobie bez miłosnych uniesień.

Ja teraz jestem na wolności i dłużej sobie radzę bez seksu. Długo. Nie idę do zakonu, tylko nie mam z kim - odparła Kaźmierska.

bErlqQDP

Doceniacie jej szczerość?

bErlqQDQ
bErlqQEi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(153)
GOŚĆ
10 miesięcy temu
Jeśli chodzi o resocjalizację w naszym kraju to prawdę powiedziała
Nick
10 miesięcy temu
Takich osób do tv nie powinno się zapraszać. Kiedyś mówiono o ludziach wielkich, dziś o byle jakich
Xoxo
10 miesięcy temu
Kazimierski (mąż Dagmary) słynął z niezwykłej brutalności. Jestem przeciwko by promować tego typu osoby jak Dagmara.
bErlqQEj
X
10 miesięcy temu
Mężczyzna który w zorganizowanej grupie przestępczej sprzedał w latach 98-2004 kilkaset kobiet głownie do Niemiec i Holandii które potem były zmuszane do prostytucji dostał uwaga 9 ! lat więzienia .Nie wiem ile odsiedział ,ale na 9 lat została wyceniona krzywda tylu kobiet i ich rodzin więc co tu się dziwić że Dagmara chodzi na wolności i się śmieje .
maga
10 miesięcy temu
Świat zszedł na psy. Ja nie widzę już dla nas ratunku. Takie osoby powinny zniknąć z przestrzeni publicznej, a robi sie z nich gwiazdy!!!! Ludzie ogarnijcie się!
Najnowsze komentarze (153)
Lol
10 miesięcy temu
To w końcu i. Gierszewska czy K.sliwa ?!? Zdecydujcie się drodzy komentujący
Emma
10 miesięcy temu
Dagmara ... uroda , osobowość nie tuzinkowa. I tylko dla niej oglądam \ j e s z c z e \ ten program, bo z tygodnia na tydzień coraz bardziej mdły i nijaki.
Gosc
10 miesięcy temu
Conanek Conanek...a o tych dziewczynach, ktore wieziłaś nie pomyślałaś? Poza tym, kto robi cos niezgodne z prawem chyba wie, że wiezienie=brak kontaktu z dzieckiem...
.....
10 miesięcy temu
To całe grono jej znajomych z programu wygląda jak byłe panie na usługi a faceci to pewnie byli ochroniarze i "opiekunowie" . Telewizja już nie ma z czego czerpać.
.....
10 miesięcy temu
Niech powie gdzie jest ojciec jej syna i za co siedzi ? Bo ona to pewnie tylko drobne nieporozumienie i za niewinność...
....
10 miesięcy temu
Najważniejsze że synek jest dumny z mamusi bo mama łatwą kasę potrafiła skombinować a teraz synek będzie prowadził uczciwe życie bo mama mu to załatwi
Maja
10 miesięcy temu
Kto sprzedaje dziewczyny ? Ktos , kto nigdy nie byl w burdelu i nie zna kobiet tak pracujacych niech milczy! Zawsze , ta zla jest Szefowa ( a jak kase dziewczyna pozycza , pomaga , czasami opiera i gotuje , to jest dobra ? ?? Ile dziewczyn dzieki tym burdela maja Mehle i rodziny ? Swoje mieszkanie , domy, studia ? To wszystko dzieki szefowej , ktora Te dziewczyny sprzedaje , zle traktuje Itp 😂😂😂😂
paniusia
10 miesięcy temu
Pani Dagmara świetnie sobie poradziła w programie. Jest kontrowersyjna, ale nie udaje !
bErlqQEb
Stefka
10 miesięcy temu
Pracowalam w restauracji obok tej agencj . Panie do towarzystwa przychodzily do nas na jedzenie . Wyrafinowane i hamskie ! Nie wygladaly jak by byly tam na sile ... Kazda z nich puszczala kit typu ze zbiera na komunie dla dziecka a maz mysli ze jest w delegacji ... Burdel tam byl na kulkach i strzelanina nie jedna ... Zwal sie ,,Heidi “
Ola
10 miesięcy temu
Bar przy Racławickiej w Bytowie (woj. pomorskie) cieszył się wielkim powodzeniem u mężczyzn. Można było nie tylko się napić, ale też porozmawiać z przesiadującymi tu paniami. Potem część panów szła z nimi na piętro. Tam dochodziło do upojnych chwil, za które trzeba było płacić.
Rafał
10 miesięcy temu
Prowadziła wraz z mężem sklep. Ze sklepu zrobił się jednak bar, a z baru dom publiczny! Teraz kobieta jest poszukiwana przez policję za stręczycielstwo...
Krzysiek
10 miesięcy temu
Bytowie mówili o niej "Różowa Irenka". Zawsze zadbana, z ostrym makijażem, lubiła ekstrawaganckie ciuszki...
Barbarzyńca
10 miesięcy temu
Jakby mi matka dała na imię conanek to bym wolał, żeby wołali do mnie 'ej ty' niż po imieniu
Anna
10 miesięcy temu
44-letnia Irena Gierszewska-Mikietyńska, wraz z mężem - również poszukiwanym przez policję, utworzyła w latach dziewięćdziesiątych pub. Lokal funkcjonował w jej rodzinnym domu przy ulicy Racławickiej. Przez długi czas interes bardzo dobrze prosperował. Bywalcami byli głównie mężczyźni. Skazana za sutenerstwo Irena zatrudniła kobiety, w tym nieletnie, które świadczyły usługi seksualne za pieniądze.
...
Następna strona
bErlqQED