Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Tomasz Kammel ŻĄDA PRZEPROSIN za twierdzenia, że nazwał Jacka Kurskiego "cudem życia"...

162
Podziel się

Tomasz Kammel zażądał odpowiedniej ramki, rozmiaru, czcionki czy interlinii przeprosin za "przeinaczenie" słów podczas wielkanocnego koncertu TVP. Myślicie, że bezkompromisowy dziennikarz dopnie swego?

Tomasz Kammel ŻĄDA PRZEPROSIN za twierdzenia, że nazwał Jacka Kurskiego "cudem życia"...
Tomasz Kammel żąda przeprosin (AKPA)
bEhRKZVh

Tomasz Kammel stał się ostatnio bohaterem małej afery, którą później szeroko komentowano w rodzimych mediach. Dziennikarz naraził się na krytykę internautów, gdy podczas emitowanego w TVP wielkanocnego koncertu Andrei Bocellego zaczął wychwalać "cud życia", zwracając się do siedzących w pierwszym rzędzie JackaJoanny Kurskiej.

Bocelli zatytułował swój koncert "cud życia". I to bardzo pięknie wpisuje się w ducha świąt Wielkiej Nocy, ale nie tylko. Wpisuje się również w to, co widzę na sali, bo cud życia jest choćby w pierwszym rzędzie. A wraz z cudem jego rodzice - Joanna i Jacek Kurscy - rozpływał się Kammel.

bEhRKZVj

Celebrycie, który w ostatnim czasie i tak narażony jest na krytykę za współpracę z TVP, zarzucono wyjątkowe lizusostwo. Pochwalne wystąpienie Kammela nie umknęło także Piotrowi Gąsowskiemu - który postanowił wyśmiać kolegę po fachu, wykorzystując kultową scenę z Misia Stanisława Barei.

Zobacz także: Tomasz Kammel straszy napisaniem czwartej książki

Teraz wzburzony prowadzący Pytania na Śniadanie uznał, że miarka się przebrała i pora zawalczyć o swoje dobre imię. W piątek 49-latek zamieścił na Facebooku wezwanie oraz wniosek o zamieszczenie sprostowania do redakcji, punktując bardzo konkretne kryteria, które będzie musiało to dementi spełniać. Całe oświadczenie brzmi dość absurdalnie.

bEhRKZVp

Działając w imieniu mojego Mocodawcy, Pana Tomasza Kammela, w związku z opublikowanym na łamach papierowej wersji "Super Express (dalej "Dziennik) oraz na portalu "se.pl" (dalej "Portal") 22 kwietnia 2021 roku w artykule pt. "Tomasz Kammel stworzył własną markę skarpet! Nie uwierzycie, ile kosztuje para" nieprawdziwych informacji, że mój Mocodawca nazwał Pana Jacka Kurskiego "cudem życia", niniejszym wzywam Państwa do:

opublikowania w terminie 3 dni od momentu doręczenia niniejszego pisma na portalu, na jego stronie głównej, w górnej części strony, bezpośrednio pod menu nawigacyjnym i główną ramką zawierającą nazwę Portalu, w czarnej ramce o rozmiarze nie mniejszym niż 750 pikseli x 350 pikseli, (...) na białym tle, czarną czcionką Times New Roman 12 i z co najmniej pojedynczą interlinią (zgodnie z formatowaniem programu Microsoft Word), bez zastosowania jakichkolwiek zabiegów umniejszających znaczenie, rangę, powagę tekstu lub ograniczających zapoznania się z nim, oraz do utrzymywania w miejscu publikacji nieprzerwanie przez okres 14 dni od dnia opublikowania oświadczenia o następującej treści... (tu pada treść żądanych przeprosin, w których wspomniana redakcja ma przyznać się do popełnionego błędu i wyrazić "głębokie ubolewanie").

Trzymacie za Tomka kciuki?

bEhRKZVq
bEhRKZVr
bEhRKZVK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(162)
Poli
2 miesiące temu
Dla pudła kolejny wyrok za powielanie bzdur . Który to już raz przegralibyście ?
abcde
2 miesiące temu
Nasz rację ,tych co tu się wymarzają też można namierzyć . Nikt nie jest anonimowy. Te wszystkie bluzgi , bzdury ,powinny się skończyć ,ciekawe czy jeden z drugim powiedziałby prosto w twarz .I tu niby bohaterstwo skończyłoby się.
Xyz
2 miesiące temu
Najlepsze na pudlu jest haslo: stop hejtowi , ono sie ukazuje przy pisaniu komentarzy dlatego "redaktorzy" piszący artykuły nigdy go nie widzieli na oczy hahaha
bEhRKZVL
Gosc
2 miesiące temu
Ma rację bo z zawiści go atakują.
han
2 miesiące temu
Tak go lubiłem ale przez to lizusostwo straciłam całą sympatię do niego.
Najnowsze komentarze (162)
heren
2 miesiące temu
to nie jest gazeta a szmatławiec skoro się do takich prostackich kroków posuwają. Kammela nie lubię ale niech facet walczy, jakieś granice niech te gazetki, portale mają.
majka
2 miesiące temu
No ale on przecież nie nazwał Kurskiego w ten sposób, to było do dziecka w brzuchu jego żony. Także słusznie chce przeprosin
loka
2 miesiące temu
Przestańcie już tak hejtowac kammela, on muchy nie skrzywdzi, a tak na niego najeżdżacie.
zajką
2 miesiące temu
ah co zrobią te portale by mieć tylko kliki.. nawet słowa Kammela przekręcą, ah Ci ludzie.
nikola
2 miesiące temu
Chciał żeby miło wszystko wyszło, a jak zwykle ludzie się do niego doczepili nie wiadomo o co i po co. Ja tam jestem za nim tutaj w tej kwestii
darek
2 miesiące temu
co to sie dzieje na tym swiecie, ze kulturalnego faceta za komplement się gnoi w sieci... szkoda slow
jaka
2 miesiące temu
Nie bardzo rozumien za co te przeprosiny maja byc???? To LIZUS KAMMEL powinien nas widzow przeprosic, ze bierze kase za robienie z siebie samego BLAZNA NA WIZJI na ktora wszyscy placimy!!! ODDAJ ZA ABONAMENT bo tego co w tv wyprawiasz NIE DA SIE ANI SLUCHAC ANI OGLADAC!!!
Hmmm
2 miesiące temu
Czy można być bardziej żenujacym?
bEhRKZVD
Luzik
2 miesiące temu
Nie wiem o co kruszycie kopie, jeśli tak powiedział i ktoś to zacytował, to za co te przeprosiny? Gąsowski zacytował z klasą, poczuciem humoru, a nawet z dozą sympatii do Pana Tomka Kamila. Pośmiać się doceniając pomysł i przejść nad tym do porządku dziennego.
Asiaa
2 miesiące temu
Nie dziwie się te przeprosiny mu się należą niektórzy za dużo sobie pozwalają.
what
2 miesiące temu
i tak w mediach kończy człowiek co zwyczajnie był miły. zgnoją i dopiszą jakieś dziwne podteksty a inne hieny będą jeszcze to wykorzystywać. wstyd. Panie Kammel niech pan robi swoje
pawelo
2 miesiące temu
Kammel to jest spoko facet, jak ktoś przeinacza jego słowa to ma udawać że nie widzi? no ludzie on za długo w show biznesie żeby sobie na takie dziecinady pozwalać.
wiktoria
2 miesiące temu
Ale to o jakiś inny artykuł chodzi, no to jak tam padło że nazwał Kurskiego cudem życia no to przecież to nie jest prawda. To nie ma się co dziwić że chce sprostowania! Facet nic takiego złego nie powiedział a będzie się teraz za nim to ciągnęło, masakra
Mag
2 miesiące temu
Kammel się tylko bardziej pogrąża, bo wszystkim, którzy już zapomnieli, przypomniał o tym swoim żałosnym występie i wchodzeniu w ty... kurskiemu i jego żonie
...
Następna strona
bEhRKZWf