Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Trzaskowscy wspominają początki znajomości i zdradzają, jak dzielą się obowiązkami: "Rafał najczęściej robi zakupy, a ja gotuję"

675
Podziel się:

Małgorzata Trzaskowska wyznała także, czym chciałaby się zająć, gdyby przyszło jej pełnić rolę pierwszej damy.

Trzaskowscy wspominają początki znajomości i zdradzają, jak dzielą się obowiązkami: "Rafał najczęściej robi zakupy, a ja gotuję"
Rafał i Małgorzata Trzaskowska szczerze o wspólnym życiu (Facebook)
bEKlyeid

Wybory prezydenckie to dla kandydatów niezwykle intensywny czas. Przekonał się o tym sam Rafał Trzaskowski, który po zmianie terminu zaplanowanych na maj wyborów w ostatniej chwili dołączył do wyścigu o fotel prezydenta. Polityk musiał nie tylko zebrać w błyskawicznym tempie wymagane 100 tysięcy podpisów, ale i umiejętnie omijać czyhające na każdym kroku i mające go skompromitować "pułapki".

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Rafał Trzaskowski "doradza" Andrzejowi Dudzie. "Czy to zachowanie odpowiedzialne?"
bEKlyeif

Przed zaplanowaną na 12 lipca drugą turą głosowania, prezydent stolicy robi zatem, co może, by przekonać do siebie elektorat, który dotychczas nie zdecydował się oddać na niego głosu. Rafał i jego żona zdecydowali się zatem nie tylko pokazać Polakom, jak mieszkają, ale i opowiedzieć nieco o swoim wspólnym życiu. Na oficjalnym profilu Trzaskowskiego pojawiło się opatrzone podpisem "My. Od kuchni" nagranie, w którym między innymi możemy usłyszeć, jak małżonkowie opowiadają o początkach swojej znajomości.

Zobaczyłam Rafała na samym końcu trawnika i wpadła mi taka zabawna myśl do głowy: "O, to będzie mój mąż" - zaczyna Małgorzata. Jeszcze wtedy w ogóle się nie spotkaliśmy i nie znaliśmy, więc to była pierwsza myśl, która pojawiła mi się w głowie, którą sama tak naprawdę wyśmiałam, bo pomyślałam sobie: "O co chodzi, skąd mi to przyszło do głowy?". No i potem bieg wypadków, bardzo szybki… - wspomina.

Rafał zaś na pytanie, kiedy zrozumiał, że Małgosia to kobieta jego życia, odparł krótko:

bEKlyeil

W kościele, gdy ksiądz celebrował.

Przed ołtarzem?! - zareagowała zaskoczona Trzaskowska.

No, a gdzie? Pomyślałem sobie, że już nie ma wyjścia - kontynuował rozbawiony kandydat na prezydenta.

A kto? A kto do mnie przychodził i prosił? - wróciła wspomnieniami do początków znajomości Małgorzata.

bEKlyeim

Trzaskowscy przybliżyli także, jak wygląda podział ról w ich domu:

Gośka jest zły policjant, a ja jestem dobry policjant - zdradził Rafał.

Myślę, że w wielu domach tak to wygląda - dodała jego żona, która w niedawno udzielonym Super Expressowi wywiadzie zdradziła, kto odpowiada w ich domu za posiłki:

Dzielimy się obowiązkami w miarę naszych możliwości. Rafał najczęściej robi zakupy, a ja gotuję - wyznała tabloidowi.

bEKlyein

Podział mamy taki, że Gośka gotuje częściej - częściowo potwierdził w zamieszczonym na Facebooku wideo słowa małżonki kandydat na prezydenta. I nasz syn nie wyobraża sobie innej kuchni, tylko musi być schabowy albo rolady i dużo ziemniaków. A ja lubię eksperymentować i moja córka zawsze się pyta, kiedy ojciec gotuje, bo to znaczy, że wtedy będzie dobrze - stwierdził "skromnie".

Okazuje się, że pociechami Rafał i Małgorzata także starają się zajmować po równo:

Razem siedzimy po nocach z dzieciakami nad książkami. Ja odpowiadam za historię i za języki. Gośka odpowiada za ścisłe przedmioty - zdradza Trzaskowski.

Na koniec żona ubiegającego się o fotel prezydenta 48-latka zapowiedziała, czym chciałaby się zająć, gdyby przyszło jej pełnić rolę pierwszej damy.

bEKlyeio

Chciałabym zająć się tematami ochrony środowiska, walki z ociepleniem klimatu - zapowiedziała. Mieszkałam całe dzieciństwo na Śląsku i wiem, z czym wiąże się smog. Jaki ma to wpływ na życie i na zdrowie. Moim zdaniem stanowisko zobowiązuje. Jeżeli może być ono narzędziem do tego, żeby realizować słuszne sprawy, no to powinno się to robić. W innym wypadku jest to marnotrawstwo - podkreśla Małgorzata.

Miło się na nich patrzy?

bEKlyeiG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(675)
Nikt
rok temu
Wszystko to jedna wielka ściema
Czajka
rok temu
Ja tu wchodzę po płoty a nie żeby czytać cały czas o polityce 🤷
Jagna
rok temu
W tym filmie niestety widać że coś tam u nich nie gra w małżeństwie. Nie ma tam uczuć, ona ciągle milutka i na siłę wmawia mu że jeździł, prosił. A on dystans, nawet jej nie dotknął ani razu, i ta uwaga o ślubie. Dramat. Krążą plotki że on ją zdradzał, na takie rewelacje czekamy na portalu plotkarskim a nie ciągle polityka.
bEKlyeiH
No tak
rok temu
Nie ufam temu facetowi to chodzące zło
Positive
rok temu
Gośka to by mogła pisać scenariusze do "Ukrytej prawdy" - pierwszy raz ujrzała Rafaella i od razu pomyślała, że to będzie jej mąż hahahahahaha hahahahahahaha 😂😂😂😂😂😂
Najnowsze komentarze (675)
retyg
rok temu
"Rafał robi zakupy a ja gotuję" i niech tak zostanie!!!!!
eww
rok temu
Gosia wciąż zakochana w Rafałku, a on ma ją ewidentnie gdzieś. Widać to dobrze na tym filmie. Zresztą sama przez coś podobnego przeszłam - ja zakochana i zapatrzona jak sroka w gnat w mojego teraz już byłego, a on zimny i głupie (przykre) żarciki, tak że nawet naszym znajomym szczeny opadały i było dla nich oczywiste, że koleś mną gardzi. Komuś kto czegoś takiego nie doświadczył może to wyglądać na niewinne żarciki Rafałka, ale w rzeczywistości widać dobrze i po treści i po mowie ciała, że typ nie kocha swojej żony.
:):):)
rok temu
Nie pozwól mówić do siebie mężowi Gośka ! To brak szacunku .
Aha
rok temu
Aha. Czyli ,że żonę wziął poniekąd,bo nie wypadało już inaczej,skoro wszyscy w kościele patrzyli a w ogóle to ona raczej kluchy i schabowe umie gotować ,zaś on kiedy gotuje,to prawie gwiazdka Michelin. Fajno. Mnie jakby mąż chociaż w żartach powiedział , żeśmy małżeństwo,bo nie było już wyjścia,to by w łebek dostał albo i rozwód. Możecie gadać,że nie mam poczucia humoru. Wolę nie mieć,niż mieć prymitywne żarty jak co niektórzy panowie ;)
Qwrry
rok temu
Obstawiam, że wygra Trzaskowski. Oby! Potrzebujemy zmiany i odsunięcia od koryta jednej jedynej władzy, bo to nie komunizm. Ludzie chcą normalności, jesteśmy zmęczeni tymi kłótniami i przepychankami. Szkoda, ze nie wygra ktoś inny, niż z PiS, czy PO.
Zaangażowana
rok temu
Tylko Rafał z żoną. Ich poczucie humoru i dystans sprawiają, że ci, którzy nie zrozumieli, nie zrozumieją.
Obserwująca
rok temu
Trzaskowski wie co mówi, ma zdanie na wiele tematów. Obecny mówi ciągle to samo, populistyczne kawałki, a przez 5 lat tylko "wyglądał", nie zrobił nic
mod
rok temu
mądra, urocza. oby tak sie stało .
bEKlyeiz
xxx
rok temu
Rafał Rafał
Ojej
rok temu
Blady strach padł w pewnym środowisku. Kto będzie w ciemno podpisywał przepychane kolanem ustawy?
Gość
rok temu
Duda niczym nie przekonuje. Wykonywał karnie, to co mu sugerowano i niczemu się nie sprzeciwiał. Miałkość, brak decyzyjności.
Wybieram
rok temu
Będę głosować na Trzaskowskiego, podobnie jak moja rodzina i znajomi. To jedyny wybór
Prawda
rok temu
Wybieram normalność, nie chcę podziałów i różnicowania ludzi na gorszych i lepszych.
Tak jest
rok temu
Debaty i konfrontacji bał się Duda. Populistyczne hasła, manipulacje słowne, podgrzewanie sporów, to "zasługi"
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKlyejs
bEKlyejt
bEKlyeju
bEKlyejv
bEKlyejw
bEKlyejb