Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Trzaskowscy wspominają początki znajomości i zdradzają, jak dzielą się obowiązkami: "Rafał najczęściej robi zakupy, a ja gotuję"

675
Podziel się

Małgorzata Trzaskowska wyznała także, czym chciałaby się zająć, gdyby przyszło jej pełnić rolę pierwszej damy.

Trzaskowscy wspominają początki znajomości i zdradzają, jak dzielą się obowiązkami: "Rafał najczęściej robi zakupy, a ja gotuję"
Rafał i Małgorzata Trzaskowska szczerze o wspólnym życiu (Facebook)
bDSEHOSt

Wybory prezydenckie to dla kandydatów niezwykle intensywny czas. Przekonał się o tym sam Rafał Trzaskowski, który po zmianie terminu zaplanowanych na maj wyborów w ostatniej chwili dołączył do wyścigu o fotel prezydenta. Polityk musiał nie tylko zebrać w błyskawicznym tempie wymagane 100 tysięcy podpisów, ale i umiejętnie omijać czyhające na każdym kroku i mające go skompromitować "pułapki".

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Rafał Trzaskowski "doradza" Andrzejowi Dudzie. "Czy to zachowanie odpowiedzialne?"
bDSEHOSv

Przed zaplanowaną na 12 lipca drugą turą głosowania, prezydent stolicy robi zatem, co może, by przekonać do siebie elektorat, który dotychczas nie zdecydował się oddać na niego głosu. Rafał i jego żona zdecydowali się zatem nie tylko pokazać Polakom, jak mieszkają, ale i opowiedzieć nieco o swoim wspólnym życiu. Na oficjalnym profilu Trzaskowskiego pojawiło się opatrzone podpisem "My. Od kuchni" nagranie, w którym między innymi możemy usłyszeć, jak małżonkowie opowiadają o początkach swojej znajomości.

Zobaczyłam Rafała na samym końcu trawnika i wpadła mi taka zabawna myśl do głowy: "O, to będzie mój mąż" - zaczyna Małgorzata. Jeszcze wtedy w ogóle się nie spotkaliśmy i nie znaliśmy, więc to była pierwsza myśl, która pojawiła mi się w głowie, którą sama tak naprawdę wyśmiałam, bo pomyślałam sobie: "O co chodzi, skąd mi to przyszło do głowy?". No i potem bieg wypadków, bardzo szybki… - wspomina.

Rafał zaś na pytanie, kiedy zrozumiał, że Małgosia to kobieta jego życia, odparł krótko:

bDSEHOSB

W kościele, gdy ksiądz celebrował.

Przed ołtarzem?! - zareagowała zaskoczona Trzaskowska.

No, a gdzie? Pomyślałem sobie, że już nie ma wyjścia - kontynuował rozbawiony kandydat na prezydenta.

A kto? A kto do mnie przychodził i prosił? - wróciła wspomnieniami do początków znajomości Małgorzata.

bDSEHOSC

Trzaskowscy przybliżyli także, jak wygląda podział ról w ich domu:

Gośka jest zły policjant, a ja jestem dobry policjant - zdradził Rafał.

Myślę, że w wielu domach tak to wygląda - dodała jego żona, która w niedawno udzielonym Super Expressowi wywiadzie zdradziła, kto odpowiada w ich domu za posiłki:

Dzielimy się obowiązkami w miarę naszych możliwości. Rafał najczęściej robi zakupy, a ja gotuję - wyznała tabloidowi.

bDSEHOSD

Podział mamy taki, że Gośka gotuje częściej - częściowo potwierdził w zamieszczonym na Facebooku wideo słowa małżonki kandydat na prezydenta. I nasz syn nie wyobraża sobie innej kuchni, tylko musi być schabowy albo rolady i dużo ziemniaków. A ja lubię eksperymentować i moja córka zawsze się pyta, kiedy ojciec gotuje, bo to znaczy, że wtedy będzie dobrze - stwierdził "skromnie".

Okazuje się, że pociechami Rafał i Małgorzata także starają się zajmować po równo:

Razem siedzimy po nocach z dzieciakami nad książkami. Ja odpowiadam za historię i za języki. Gośka odpowiada za ścisłe przedmioty - zdradza Trzaskowski.

Na koniec żona ubiegającego się o fotel prezydenta 48-latka zapowiedziała, czym chciałaby się zająć, gdyby przyszło jej pełnić rolę pierwszej damy.

bDSEHOSE

Chciałabym zająć się tematami ochrony środowiska, walki z ociepleniem klimatu - zapowiedziała. Mieszkałam całe dzieciństwo na Śląsku i wiem, z czym wiąże się smog. Jaki ma to wpływ na życie i na zdrowie. Moim zdaniem stanowisko zobowiązuje. Jeżeli może być ono narzędziem do tego, żeby realizować słuszne sprawy, no to powinno się to robić. W innym wypadku jest to marnotrawstwo - podkreśla Małgorzata.

Miło się na nich patrzy?

bDSEHOSW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(675)
Nikt
9 miesięcy temu
Wszystko to jedna wielka ściema
Czajka
9 miesięcy temu
Ja tu wchodzę po płoty a nie żeby czytać cały czas o polityce 🤷
Jagna
9 miesięcy temu
W tym filmie niestety widać że coś tam u nich nie gra w małżeństwie. Nie ma tam uczuć, ona ciągle milutka i na siłę wmawia mu że jeździł, prosił. A on dystans, nawet jej nie dotknął ani razu, i ta uwaga o ślubie. Dramat. Krążą plotki że on ją zdradzał, na takie rewelacje czekamy na portalu plotkarskim a nie ciągle polityka.
bDSEHOSX
Positive
9 miesięcy temu
Gośka to by mogła pisać scenariusze do "Ukrytej prawdy" - pierwszy raz ujrzała Rafaella i od razu pomyślała, że to będzie jej mąż hahahahahaha hahahahahahaha 😂😂😂😂😂😂
No tak
9 miesięcy temu
Nie ufam temu facetowi to chodzące zło
Najnowsze komentarze (675)
retyg
9 miesięcy temu
"Rafał robi zakupy a ja gotuję" i niech tak zostanie!!!!!
eww
9 miesięcy temu
Gosia wciąż zakochana w Rafałku, a on ma ją ewidentnie gdzieś. Widać to dobrze na tym filmie. Zresztą sama przez coś podobnego przeszłam - ja zakochana i zapatrzona jak sroka w gnat w mojego teraz już byłego, a on zimny i głupie (przykre) żarciki, tak że nawet naszym znajomym szczeny opadały i było dla nich oczywiste, że koleś mną gardzi. Komuś kto czegoś takiego nie doświadczył może to wyglądać na niewinne żarciki Rafałka, ale w rzeczywistości widać dobrze i po treści i po mowie ciała, że typ nie kocha swojej żony.
:):):)
9 miesięcy temu
Nie pozwól mówić do siebie mężowi Gośka ! To brak szacunku .
Aha
9 miesięcy temu
Aha. Czyli ,że żonę wziął poniekąd,bo nie wypadało już inaczej,skoro wszyscy w kościele patrzyli a w ogóle to ona raczej kluchy i schabowe umie gotować ,zaś on kiedy gotuje,to prawie gwiazdka Michelin. Fajno. Mnie jakby mąż chociaż w żartach powiedział , żeśmy małżeństwo,bo nie było już wyjścia,to by w łebek dostał albo i rozwód. Możecie gadać,że nie mam poczucia humoru. Wolę nie mieć,niż mieć prymitywne żarty jak co niektórzy panowie ;)
Qwrry
9 miesięcy temu
Obstawiam, że wygra Trzaskowski. Oby! Potrzebujemy zmiany i odsunięcia od koryta jednej jedynej władzy, bo to nie komunizm. Ludzie chcą normalności, jesteśmy zmęczeni tymi kłótniami i przepychankami. Szkoda, ze nie wygra ktoś inny, niż z PiS, czy PO.
Zaangażowana
9 miesięcy temu
Tylko Rafał z żoną. Ich poczucie humoru i dystans sprawiają, że ci, którzy nie zrozumieli, nie zrozumieją.
Obserwująca
9 miesięcy temu
Trzaskowski wie co mówi, ma zdanie na wiele tematów. Obecny mówi ciągle to samo, populistyczne kawałki, a przez 5 lat tylko "wyglądał", nie zrobił nic
mod
9 miesięcy temu
mądra, urocza. oby tak sie stało .
bDSEHOSP
xxx
9 miesięcy temu
Rafał Rafał
Ojej
9 miesięcy temu
Blady strach padł w pewnym środowisku. Kto będzie w ciemno podpisywał przepychane kolanem ustawy?
Gość
9 miesięcy temu
Duda niczym nie przekonuje. Wykonywał karnie, to co mu sugerowano i niczemu się nie sprzeciwiał. Miałkość, brak decyzyjności.
Wybieram
9 miesięcy temu
Będę głosować na Trzaskowskiego, podobnie jak moja rodzina i znajomi. To jedyny wybór
Prawda
9 miesięcy temu
Wybieram normalność, nie chcę podziałów i różnicowania ludzi na gorszych i lepszych.
Tak jest
9 miesięcy temu
Debaty i konfrontacji bał się Duda. Populistyczne hasła, manipulacje słowne, podgrzewanie sporów, to "zasługi"
...
Następna strona
bDSEHOTr