Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|
aktualizacja

TYLKO NA PUDELKU: Joanna Krupa z mężem chcą ADOPTOWAĆ dziecko z Ukrainy! "Miłość i serce powinny być dla każdego" (WIDEO)

Podziel się:

Joanna Krupa i Douglas Nunes zaangażowali się w pomoc dzieciom, które uciekają przed wojną do Polski. W rozmowie z Pudelkiem Joanna Krupa opowiedziała również o pomyśle swoim i męża na powiększenie rodziny.

TYLKO NA PUDELKU: Joanna Krupa z mężem chcą ADOPTOWAĆ dziecko z Ukrainy! "Miłość i serce powinny być dla każdego" (WIDEO)
Joanna Krupa chce z mężem zaadoptować dziecko z Ukrainy! "Miłość i serce powinno być dla każdego" (WIDEO) (Pudelek Exclusive)

Joanna Krupa oraz jej mąż od początku ataku Rosji na Ukrainę zaangażowali się w pomoc uchodźcom. W połowie marca informowaliśmy o tym, że do Przemyśla, gdzie zatrzymuje się najwięcej uciekających przed wojną mieszkańców Ukrainy, przyleciał aż ze Stanów Zjednoczonych mąż Joanny Krupy.

Douglas Nunes za pośrednictwem social mediów żony relacjonował wizytę w Polsce. Poruszeni losem Ukraińców małżonkowie zainicjowali akcję MIŚYOU. Dzięki niej przybywające do Polski ukraińskie dzieci dostają pluszaki oraz niezbędne środki higieniczne.

W miniony weekend Joanna Krupa oraz jej siostra Marta pojawiły się w Przemyślu. Choć na co dzień mieszkają w Stanach Zjednoczonych, przyleciały do Polski, by osobiście wesprzeć najmłodszych uchodźców z Ukrainy. Następnego dnia celebrytki udzieliły nam wywiadu, w którym opowiedziały o pomocy oraz spotkaniu z ukraińskimi dziećmi.

Zobacz także: Joanna Krupa chce z mężem zaadoptować dziecko z Ukrainy

Sytuacja dzieci za wschodnią granicą szczególnie porusza Joannę Krupę, która sama jest mamą. Celebrytka od zawsze opowiadała w mediach, że chce założyć dużą rodzinę. Nie jest tajemnicą, że razem z mężem myślą o kolejnym dziecku. Wojna w Ukrainie stała się wstępem do rozmów małżeństwa o adopcji. W rozmowie z Pudelkiem modelka opowiedziała, że od pewnego czasu ten temat wraca w ich rozmowach. Małżeństwo rozważa adopcję dziecka z Ukrainy lub Polski. Joanna dodała, że jej mąż zawsze chciał zostać rodzicem adopcyjnym, a ona sama pozostaje bardzo otwarta na to rozwiązanie.

Z mężem myślimy coraz bardziej, że może w przyszłości zdecydujemy się na adopcję. To jest bardzo mocny temat i wymaga dłuższej rozmowy. Myślimy, żeby adoptować dziecko z Ukrainy albo z Polski. Douglas zawsze chciał adoptować dziecko, jestem na to otwarta. Zobaczymy, co Bóg ma w planach. Coraz częściej rozmawiamy na ten temat.

Joanna Krupa zapewnia, że jej mąż planuje wkrótce rozeznać się w procedurze adopcyjnej i już podjął współpracę z fundacją związaną z jednym z domów dziecka.

Douglas pracuje teraz z fundacją domu dziecka i zacznie powolutku dowiadywać się, jak ten proces działa i ile czasu trwają niezbędne formalności. Miłość i serce powinny być dla każdego dziecka. Moja córeczka uwielbia inne dzieci i chętnie się z nimi bawi. Nawet jakbyśmy zaadoptowali trochę starsze dziecko, to na pewno bez trudu by się z nią lub nim pogodziła - zapewnia Krupa.

Posłuchajcie całej rozmowy.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
Oferty dla Ciebie