Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

TYLKO NA PUDELKU: Losy książki o Barbarze Kurdej-Szatan wiszą na włosku? "Nie może jej promować. JEST ZAŁAMANA"

2403
Podziel się:

Książka o Barbarze Kurdej-Szatan o tajemniczym tytule "Jak do tego doszło?" miała trafić do sprzedaży jeszcze przed świętami. W obliczu ostatniego medialnego zamieszania lepiej byłoby premierę przesunąć...

TYLKO NA PUDELKU: Losy książki o Barbarze Kurdej-Szatan wiszą na włosku? "Nie może jej promować. JEST ZAŁAMANA"
Co dalej z książką o Barbarze Kurdej-Szatan? (East News, TRICOLORS)
bETLngdN

Barbara Kurdej-Szatan nie ma ostatnio najlepszej passy. Po publikacji głośnego wpisu, w którym celebrytka nazwała Straż Graniczną "mordercami", nad jej karierą zebrały się ciemne chmury. Aktorka straciła już posadę w "M jak Miłość", a inne stacje ponoć wcale nie ustawiają się w kolejce z ofertami współpracy. Sprawą instagramowego posta Basi zajmuje się już prokuratura. Na domiar złego, ostatnio jej słowa zostały wykorzystane przez białoruską propagandę...

Okazuje się, że na włosku wiszą również losy książki o Barbarze Kurdej-Szatan, która miała trafić do sprzedaży jeszcze przed świętami. Celebrytka już kilka miesięcy temu zainwestowała w specjalną stronę internetową, na której można zamówić publikację (w tym również wersję z autografem Basi) oraz zobaczyć kilka jej fragmentów. Niestety w związku z ostatnim kryzysem wizerunkowym aktualnie Kurdej-Szatan nie może swobodnie promować swojego "dzieła" w sieci. Każda wypowiedź celebrytki spotyka się bowiem z ogromem krytyki i zmuszona była ona nawet zablokować możliwość dodawania komentarzy na instagramowym profilu.

bETLngdP

Baśka jest załamana, bo teraz nie może promować książki nawet na Instagramie. Bo co napisze, to jest hejt - zdradza Pudelkowi specjalista od wizerunku gwiazd.

Zobacz także: Czy Barbarze Kurdej-Szatan uda się odzyskać sympatię widzów? "Trochę jest już jej za dużo w telewizji"
bETLngdV

Jak twierdzi nasz informator, książka Basi w formie wywiadu o tajemniczym tytule "Jak to się stało?" trafiła do druku na początku listopada. Zarówno Kurdej-Szatan, jak i autorka publikacji są obecnie pełne obaw, jest już bowiem za późno na wprowadzenie większych zmian w treści. Panie poważnie myślą o chwilowym wstrzymaniu się z publikacją do czasu, gdy emocje wokół celebrytki nieco opadną.

Nie wiadomo, czy cała książka jest już wydrukowana, ale prawdopodobnie tak. Baśka i autorka wywiadu są załamane, że zbiegło się to z aferą. Najchętniej wstrzymałyby się z tą książką, dopisały jakiś rozdział o tej aferze i hejcie za jakiś czas, jak sytuacja się uspokoi. Zarówno wokół niej, jak i na granicy - dodaje nasze źródło.

Według naszego informatora w książce Basi powinien pojawić się wątek afery ze wpisem o Straży Granicznej. Kurdej-Szatan i autorka wywiadu Magdalena Bober powinny więc dopisać do książki kolejny rozdział i dopiero wówczas rozpocząć promocję.

Jeśli książka ukaże się bez odniesienia do afery, to będzie nieautentyczna i ludzie będą się z aktorki śmiać. Najlepiej w tej sytuacji poczekać, dopisać dodatkowy rozdział i ruszyć z promocją w nowym roku, jak ludzie zapomną. A jeśli już na to za późno, to aktorka i autorka mają problem - uważa specjalista od wizerunku gwiazd.

bETLngdW

Też nie możecie się doczekać premiery książki Basi?

Czy kryzys w związku Deynn i Majewskiego to tylko medialna ustawka?

bETLngdX
bETLngdY
bETLngeq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(2403)
omg
2 tyg. temu
Ksiazka o Barbarze Kurdej? Nie mam więcej pytań
Kas
2 tyg. temu
Czy ktokolwiek nawet przed afera z granicą miał to zamiar przeczytać???:D
wit
2 tyg. temu
Samozaoranie
bETLnger
Czytelniczka
2 tyg. temu
Co za strata dla ludzkości !!!
Madzia
2 tyg. temu
Przełóż, a najlepiej wycofaj 👍
Najnowsze komentarze (2403)
Łukaszenka wy...
1 tyg. temu
Pani Basia nie martwi się losem swojej książki.
Ghjio
1 tyg. temu
Ona książkę? To żart?
Laura
1 tyg. temu
Na własne życzenie ma to na co zapracowała !-------sama , Czy to dziecko resortowe bo zachowuje się jak Rusin czy inne potomstwo.
Wolna Polska
1 tyg. temu
Dopóki takie kłamliwe osoby jak Szatanica są potrzebne systemowi to funkcjonują a gdy są niepotrzebni to system ich wypluwa.Nie jest mi jej żal, a to dopiero początek.
lol
1 tyg. temu
ona już od wielu dni próbuje to sprzedawać więc jakie losy wiszą na włosku???
abigail
1 tyg. temu
To o takich głupiutkich kobietkach pisze się książki???? Naprawdę ktoś jest skłonny to kupić?
xcvbnm,
1 tyg. temu
Babka miała kontrakty bo wystarczyło, że media były jej przychylne, a że taka fajna, taka przaśna, taka nasza blondyneczka. Dostała szansę z tv publicznej, filmy, seriale, programy...ale wystarczyło, że poleciała już na Zanzibar z drogim wózkiem podczas kiedy to jest Afryka i żenujace paradowanie jak słup reklamowy jest zwyczajnie kiepskim pomysłem, a teraz babka miała kontrakty bo wystarczyło, że media były jej przychylne, a że taka fajna, taka przaśna, taka nasza i blondyneczka, dostała szansę z tv publicznej, filmy, seriale, programy...ale wystarczyło, że poleciała już na Zanzibar z drogim wózkiem podczas kiedy to jest Afryka i żenujace paradowanie jak słup reklamowy jest zwyczajnie kiepskim pomysłem, a teraz wystarczyło jak się odezwała bez scenariusza czyli powiedziała coś od siebie.....i wyszło chamstwo a wiec zgadzam się z tym , że traci konkrakty
Jaco
1 tyg. temu
A co takiego po za byciem w TV (reklama i kilka niszowych seriali) zrobiła ta pani że książka o niej powstała ?
bETLngej
OONNY
1 tyg. temu
Chyba padnę ze śmiechu, a kim że ona jest aby pisać o zdrajczyni książki!
Kaszanka
1 tyg. temu
Teraz będzie grać w białoruskich serialach o zbrodniach Polaków.
Grześ
1 tyg. temu
Brawo Adam
Adam
1 tyg. temu
Trzeba brać się Baśka do uczciwej roboty!!! A tylko ciężka praca jest uczciwa,!!!!!!! Nie na naiwności ludzkiej i krzywdzie!!!!
PatObywatele
1 tyg. temu
Jasne...Baśka 'tylko' emocjonalnie wybuchła na żołnierzy, natomiast ona mierzy się z hejtem. Biedactwo.
xxx
1 tyg. temu
Książka w sam raz dla naszej samozwańczej elity - dużo obrazków (zdjęć)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETLngfc
bETLngfd
bETLngfe
bETLngff
bETLngfg
bETLngeL