Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

TYLKO NA PUDELKU: Rafał Maserak dostał rolę w serialu Polsatu! "Zagra sławnego AKTORA"

78
Podziel się:

Rafał Maserak ma zostać jedną z nowych twarzy stacji. Okazuje się, że dzięki sympatii Niny Terentiew będzie mógł wykazać się w całkiem nowej roli.

TYLKO NA PUDELKU: Rafał Maserak dostał rolę w serialu Polsatu! "Zagra sławnego AKTORA"
Rafał Maserak zostanie aktorem (AKPA)
bEUYqvwB

Kilka dni temu informowaliśmy Was o poważnych zmianach kadrowych w Polsacie. Dyrektor programowa stacji Nina Terentiew postanowiła nieco odświeżyć jej wizerunek i odsunąć część tzw. "starej gwardii", by zrobić miejsce młodemu pokoleniu gwiazd. Nie zrezygnowała jednak z kilku swoich ulubieńców.

W gronie szczęśliwców, których Terentiew wybrała na nowe twarze Polsatu, znaleźli się m.in. Karolina Gilon oraz Rafał Maserak. Nie da się ukryć, że kariera weterana Tańca z gwiazdami nabrała ostatnio tempa. Niedawno Rafałowi przypadł zaszczyt prowadzenia sylwestrowej imprezy Polsatu, która jest dla prezenterów szczególnym wyróżnieniem. Okazuje się, że już wkrótce tancerz będzie miał okazję odnaleźć się w kolejnej nowej roli. Jak udało się nam, ustalić tym razem Maserak spróbuje swoich sił jako... aktor.

bEUYqvwD

Rafał dołączył do obsady serialu "Pierwsza miłość". Przeszedł casting, na którym odpadli profesjonalni aktorzy, choć w trakcie odgrywania scenek przed kamerą był bardzo zdenerwowany i spięty. Ekipa daje mu czas na wdrożenie się. Zagra sławnego aktora, gwiazdora - zdradza w rozmowie z Pudelkiem osoba z produkcji serialu.

Jak twierdzi nasz informator, w dobie pandemii koronawirusa Maserak jest szczególnie szczęśliwy z nowego angażu. Rola w serialu przy braku większego aktorskiego doświadczenia może jednak nie zostać entuzjastycznie przyjęta przez zawodowych aktorów.

bEUYqvwJ

Rafał bardzo się cieszy z tej roli, bo w tym roku wiosną nie będzie "Tańca z Gwiazdami", a i pokazy taneczne też się nie odbywają. Jego koledzy nie mają pracy, więc to duża sprawa, że jemu się wiedzie. Oczywiście profesjonalni aktorzy nie są zachwyceni, że w serialach zatrudnia się celebrytów, gdy oni nie mają pracy. Ale o obsadzie decydują producenci i szefostwo stacji - twierdzi nasze źródło.

Nie możecie doczekać się aktorskich popisów Rafała Maseraka?

bEUYqvwK
bEUYqvwL
bEUYqvxe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(78)
UprzejmyGej
11 miesięcy temu
Nowy tatuaż Miejskiego drwala świadczy o tym, że jest mocno zaburzony i potrzebna mu pilna pomoc specjalisty (psychoterapeuta ,psychiatra)
123
11 miesięcy temu
Dobrze tańczy, ale słuchać go nie mogę, ma wadę wymowy
Megan
11 miesięcy temu
On jest spoko dopóki się nie odezwie
bEUYqvxf
Sylko
11 miesięcy temu
Jest sympatyczny fachowiec w kwestii tańca.. Ale czy naprawdę nie ma u nas młodych, zdolnych aktorów z prawdziwego zdarzenia??? Albo to łapani z ulicy, występujący w parafokumentach albo z celebrytów próbuję się robić "aktorów". Ja naprawdę czekam na filmy i seriale z prawdziwymi aktorami i nie ciągle z tymi samymi...
Paweł
11 miesięcy temu
W takim razie proszę przywrócić Mandarynę do „Pierwszej miłości”. Jak to mówił klasyk: jej się to po prostu należy.
Najnowsze komentarze (78)
Wuj.
11 miesięcy temu
Brawo babciu Nino !!!!!! Nie zapomnisz !!
Żur.
11 miesięcy temu
Brawo babciu Nino !!!!! Nie zapomnisz !!!!!
aaa
11 miesięcy temu
masakra jak maserak
Kran
11 miesięcy temu
Super będziemy oglądać serial z masrakiem
Raczek
11 miesięcy temu
Czekamy na film o ,,chistorii" jego życia na taki jak o Zenku
Eryk
11 miesięcy temu
I dobrze! Niech się kręci. Powodzenia Rafał
Anka
11 miesięcy temu
Fajny facet, energetyczny i wesoły! Tego Polacy nie lubią a ja życzę mu powodzenia! A wy tylko narzekacie i hej! Super Rafał
kacha
11 miesięcy temu
Nie cierpię go.Facet chyba ma ADHD ,do tego lepiej jak się nie odzywa.
bEUYqvwX
Sona
11 miesięcy temu
To pan aktor ? Jaki zdolny.
utf
11 miesięcy temu
zagra slawnego aktoa - Maseraka
Asik
11 miesięcy temu
A kto zagra Maseraka - to mało - trzeba również się dowiedzieć, kto zagra aktora, który zagra Maseraka i warto również wiedzieć kto zagra aktora, który zagra aktora, który zagra Maseraka. Taka piramida "sami swoi" i finansowa pewnie również.
madam
11 miesięcy temu
Trzeba mu przyznać , że jest przystojny .Na tych fotkach wypadł bardzo ładnie.Rzeczywiście trochę ma wadę wymowy ale ilu aktorów sepleni.
ooo
11 miesięcy temu
Tylu jest zdolnych młodych aktorów
Hilo
11 miesięcy temu
Kto to ten Pasternak ?W jakim teatrze gra?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUYqvxQ
bEUYqvxR
bEUYqvxS
bEUYqvxT
bEUYqvxU
bEUYqvxz