Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

TYLKO NA PUDELKU: Rafał Maserak dostał rolę w serialu Polsatu! "Zagra sławnego AKTORA"

78
Podziel się

Rafał Maserak ma zostać jedną z nowych twarzy stacji. Okazuje się, że dzięki sympatii Niny Terentiew będzie mógł wykazać się w całkiem nowej roli.

TYLKO NA PUDELKU: Rafał Maserak dostał rolę w serialu Polsatu! "Zagra sławnego AKTORA"
Rafał Maserak zostanie aktorem (AKPA)
bDIUfgcB

Kilka dni temu informowaliśmy Was o poważnych zmianach kadrowych w Polsacie. Dyrektor programowa stacji Nina Terentiew postanowiła nieco odświeżyć jej wizerunek i odsunąć część tzw. "starej gwardii", by zrobić miejsce młodemu pokoleniu gwiazd. Nie zrezygnowała jednak z kilku swoich ulubieńców.

W gronie szczęśliwców, których Terentiew wybrała na nowe twarze Polsatu, znaleźli się m.in. Karolina Gilon oraz Rafał Maserak. Nie da się ukryć, że kariera weterana Tańca z gwiazdami nabrała ostatnio tempa. Niedawno Rafałowi przypadł zaszczyt prowadzenia sylwestrowej imprezy Polsatu, która jest dla prezenterów szczególnym wyróżnieniem. Okazuje się, że już wkrótce tancerz będzie miał okazję odnaleźć się w kolejnej nowej roli. Jak udało się nam, ustalić tym razem Maserak spróbuje swoich sił jako... aktor.

bDIUfgcD

Rafał dołączył do obsady serialu "Pierwsza miłość". Przeszedł casting, na którym odpadli profesjonalni aktorzy, choć w trakcie odgrywania scenek przed kamerą był bardzo zdenerwowany i spięty. Ekipa daje mu czas na wdrożenie się. Zagra sławnego aktora, gwiazdora - zdradza w rozmowie z Pudelkiem osoba z produkcji serialu.

Jak twierdzi nasz informator, w dobie pandemii koronawirusa Maserak jest szczególnie szczęśliwy z nowego angażu. Rola w serialu przy braku większego aktorskiego doświadczenia może jednak nie zostać entuzjastycznie przyjęta przez zawodowych aktorów.

bDIUfgcJ

Rafał bardzo się cieszy z tej roli, bo w tym roku wiosną nie będzie "Tańca z Gwiazdami", a i pokazy taneczne też się nie odbywają. Jego koledzy nie mają pracy, więc to duża sprawa, że jemu się wiedzie. Oczywiście profesjonalni aktorzy nie są zachwyceni, że w serialach zatrudnia się celebrytów, gdy oni nie mają pracy. Ale o obsadzie decydują producenci i szefostwo stacji - twierdzi nasze źródło.

Nie możecie doczekać się aktorskich popisów Rafała Maseraka?

bDIUfgcK
bDIUfgcL
bDIUfgde
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(78)
Wuj.
miesiąc temu
Brawo babciu Nino !!!!!! Nie zapomnisz !!
Żur.
miesiąc temu
Brawo babciu Nino !!!!! Nie zapomnisz !!!!!
aaa
miesiąc temu
masakra jak maserak
bDIUfgdf
Kran
miesiąc temu
Super będziemy oglądać serial z masrakiem
Raczek
miesiąc temu
Czekamy na film o ,,chistorii" jego życia na taki jak o Zenku
Eryk
miesiąc temu
I dobrze! Niech się kręci. Powodzenia Rafał
Anka
miesiąc temu
Fajny facet, energetyczny i wesoły! Tego Polacy nie lubią a ja życzę mu powodzenia! A wy tylko narzekacie i hej! Super Rafał
kacha
miesiąc temu
Nie cierpię go.Facet chyba ma ADHD ,do tego lepiej jak się nie odzywa.
Sona
miesiąc temu
To pan aktor ? Jaki zdolny.
utf
miesiąc temu
zagra slawnego aktoa - Maseraka
Asik
miesiąc temu
A kto zagra Maseraka - to mało - trzeba również się dowiedzieć, kto zagra aktora, który zagra Maseraka i warto również wiedzieć kto zagra aktora, który zagra aktora, który zagra Maseraka. Taka piramida "sami swoi" i finansowa pewnie również.
madam
miesiąc temu
Trzeba mu przyznać , że jest przystojny .Na tych fotkach wypadł bardzo ładnie.Rzeczywiście trochę ma wadę wymowy ale ilu aktorów sepleni.
ooo
miesiąc temu
Tylu jest zdolnych młodych aktorów
bDIUfgcX
Hilo
miesiąc temu
Kto to ten Pasternak ?W jakim teatrze gra?
...
Następna strona
bDIUfgdz