Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

TYLKO NA PUDELKU: Wokalistka Pięknych i Młodych komentuje AGRESJĘ swojego partnera: "Podejmuję kroki prawne, licząc na zwycięstwo prawdy"

258
Podziel się:

Magdalena Narożna w przesłanym do Pudelka oświadczeniu zadeklarowała, że jest gotowa walczyć o prawdę przed sądem.

TYLKO NA PUDELKU: Wokalistka Pięknych i Młodych komentuje AGRESJĘ swojego partnera: "Podejmuję kroki prawne, licząc na zwycięstwo prawdy"
(fot. East News)
bECbdmoR

Zatrważająca popularność artystów nurtu disco polo nad Wisłą nie dziwi już chyba nawet najbardziej wybrednych melomanów. Nikt chyba jednak nie spodziewał się, że muzycy będą w stanie dorównać gwiazdom rocka nie tylko pod względem popularności, ale i zakulisowych ekscesów. O zespole Piękni i Młodzi zrobiło się głośno na samym początku roku, a to za sprawą opublikowanej w mediach społecznościowej szarpaniny.

Partnerka Dawida Narożnego, niejaka Joanna, twierdzi, że została zaatakowana przez Krzysztofa, partnera Magdaleny Narożnej, po tym, jak Dawid próbował dowiedzieć się od Magdy, pod czyją opieką znajduje się ich córka, Gabrysia. Po krótkiej wymianie zdań rzekomo znajdująca się pod wpływem alkoholu Magdalena miała wpaść szał i rzucić się na Joannę z rękami, czemu zawtórował ponoć jej obecny partner. Joanna miała zareagować na to użyciem gazu pieprzowego, który nie uchronił jej jednak przed wizytą na SORze. Zdaniem poszkodowanej, to nie pierwszy przypadek, kiedy Krzysztof dopuścił się przemocy na drugiej osobie.

bECbdmoT

Nieco innego zdania jest najwyraźniej wokalistka zespołu - Magdalena Narożna, która w niedzielny poranek podesłała do naszej redakcji swoje oficjalne oświadczenie w sprawie.

"Szanowni państwo, w ostatnich dniach w mediach opublikowano niepokojące, sensacyjne bardzo informacje pośrednio dotykające mojego życia prywatnego. Niestety wiele z tych relacji mija się zupełnie z prawdą, stanowiąc tym samym bezprawne, godzące w dobre imię moje, a także innych podmiotów wiązanych z tą sytuacją, rozpowszechnianie informacji. Wbrew temu, co sugerują niektóre media, sytuacja ta miała miejsce 2.01.2020 roku. Do incydentu, którego wyjaśnieniem z pewnością zajmie się sąd, doszło w trakcie prywatnego spotkania - dwa dni po sylwestrze, zatem wiązanie tego z organizowanym przez TVP "Sylwestrem Marzeń” jest rozpowszechnianiem nieprawdy - przed czym przestrzegam. Skutkować to będzie kierowaniem spraw na drogę sądową" - ostrzega performerka disco polo.

Co więcej, Magdalena Narożna uważa, że jej status osoby prywatnej wcale nie daje pozwolenia osobom trzecim na zaglądanie do jej życia prywatnego.

bECbdmoZ

"Przebieg tego incydentu jest związany z prywatnymi relacjami dwojga rozstających się osób, co nie zawsze odbywa się tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Emocje towarzyszące takim sytuacjom są olbrzymie. Często zwyciężają z racjonalnością. Niestety dotykają także osób nam bliskich, które angażują się - bądź też są całkiem niepotrzebnie angażowane w to wszystko. Z pewnością bardzo wiele osób w naszym kraju przeżywało, bądź przeżywa to samo i wie doskonale, o czym pisze. Wszystko to są jednak sprawy prywatne, w które nie powinno się angażować osób z zewnątrz, a tym bardziej opinii publicznej. Dlatego też proszę wybaczcie, ale nie chcę komentować czy podawać bolesnych dla mnie szczegółów tej sytuacji. Nawet wtedy, kiedy próbuje się mnie wciągnąć w to wszystko, chcąc realizować swoje partykularne cele. Dziś przychodzi mi się z tym zmierzyć. Podejmuję kroki prawne w tej kwestii, licząc na zwycięstwo prawdy. Pokazując sprawy takimi, jakie w rzeczywistości są. Od początku do końca. Nie zaś wykorzystując z premedytacją przycięty, specjalnie zaaranżowany wcześniej materiał. Nie chce dać się zastraszyć, czy szantażować" - czytamy.

Na koniec wokalistka pozdrowiła swoich fanów, deklarując, że pragnie jedynie skupić się na działalności artystycznej, a przerzucanie się oskarżeniami zostawić prawnikom.

"Kocham Was i chce nadal tworzyć i śpiewać dla Was. A ta cała reszta chciałabym, by zajęli się prawnicy".

bECbdmpa

Zaledwie kilkadziesiąt godzin temu Piękni i Młodzi deklarowali, że nie zamierzają zawieszać działalności. Myślicie, że będą w stanie kontynuować współpracę w obliczu sądowej batalii?

bECbdmpb
bECbdmpu
KOMENTARZE
(258)
Ardo
2 lata temu
Ani piękni, ani już młodzi
Abc
2 lata temu
Artyści z PGR
Anonim
2 lata temu
Kasa uderzyła do głowy....masakra
bECbdmpv
gosh
2 lata temu
Ci celebryci jak narozrabiają to, żeby się wybielić albo "wydają oświadczenia", albo "podejmują kroki prawne", a to wszystko o kant d*** potłuc
Ania
2 lata temu
Ona wyjątkowo szpetna i ta fryzura na kasjerkę z Biedronki.....teraz jeszcze okazuje się, że nie za mądra. Ogólnie to przez tą aferę zniszczą swój dorobek, mimo że bardzo pazerni, bo jak teraz będą koncertować razem. Będzie wiadomo, że na scenie nienawiść. Okropni....w szczególności ona z tym agresywnym kurduplem.
Najnowsze komentarze (258)
Bla
2 lata temu
O co by nie poszło to ten nowy partner zyciowy to damski bokser niech sobie zrobi tatuaż w spodniach bo nie będzie co podać są święta wielkanocne chociasz będzie imitacja
Alana
2 lata temu
Tak niszczycie słowami Magde i jej wyglad! Łatwo wam rzucać obelgi słowne w jej stronę! Przeczytajcie sobie na fejsie u Dawida Narożnego, ktoś wstawił w komentarzach wiadomości z jej byłą teściową jak ostrzega Dawida, żeby uciekał od niej gdzie pieprz rośnie
Jaromir
2 lata temu
Piękni i młodzi. Czyli zespół o nazwie biegunowo odległej od rzeczywistości.
Goll2005
2 lata temu
Nigdy jej nie lubiłem, miała w sobie coś takiego co odpycha. Wulgarna, a tymi fotami w bikini odpycha.
słuchaczz
2 lata temu
i tak zawsze spiewacie z playbacku
słuchaczz
2 lata temu
Pani Magdo nie musi Pani śpiewać wystarczy playback jak to zazwyczaj wygląda czy z Panią czy bez to nie ma żadnego znaczenia.
Aaa
2 lata temu
Informacje o przestępstwach w patologicznych środowiskach powinny być publikowane w kronice kryminalnej.
Melogi
2 lata temu
Rozwiedziona para sięgnęła dna! To wg mnie upadek zespołu bo ja tych dennych wykonane juz sluchac nie będę bo to wykonawcy juz nic nie warci!
bECbdmpn
Irena
2 lata temu
To siekiera okropna baba
Matka i żona
2 lata temu
Przesympatyczna z niej dziewczyna! Szkoda że faceci tylko lubią kobiety w wieku 18 do 20 lat. Moim zdaniem to zboczone. I nawet kobiety 25 letnie nie widzą tego, że stare dziady wolą 18 ki. Obrzydliwe to jest moim zdaniem. A waszym nie?
Fan
2 lata temu
Cosik mi się wydaje ze podzieli losy celebryty z czerwoną czupryną.
drew
2 lata temu
ani piękni ani młodzi tylko zwykła patologia..
pikus
2 lata temu
na cukier się nie nadają, hhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaahhhhhhhhhha
pikus
2 lata temu
na cukier się nie nadają, hhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaahhhhhhhhhha
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECbdmqg
bECbdmqh
bECbdmqi
bECbdmqj
bECbdmqk
bECbdmpP