Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

Uradowany Antek Królikowski rozpływa się nad Bartłomiejem Misiewiczem: "TO FAJNY GOŚĆ"

84
Podziel się

Słodko?

Uradowany Antek Królikowski rozpływa się nad Bartłomiejem Misiewiczem: "TO FAJNY GOŚĆ"
Antek Królikowski rozpływa się nad Bartłomiejem Misiewiczem (East News)
bDKtJhoB

W ostatnich miesiącach o Antku Królikowskim więcej mówi się w kontekście jego życia prywatnego niż zawodowych poczynań, choć trzeba przyznać, że nawet ich nie brakuje, bowiem 31-latka regularnie można oglądać w kolejnych produkcjach filmowych. Mimo wszystko to wyjątkowo burzliwe życie uczuciowe aktora zdaje się bardziej interesować jego fanów.

Oprócz filmowych zobowiązań Antek musi też pamiętać, aby wywiązywać się ze swych celebryckich obowiązków. Wnioskujemy więc, że właśnie w tym celu w miniony wtorek Królikowski pojawił się na pokazie mody. Być może jego obecność tam przeszłaby w mediach plotkarskich bez większego echa, ale tak się wcale nie stało. A wszystko to za sprawą spotkania aktora z... Bartłomiejem Misiewiczem.

bDKtJhoD

Sytuacja była o tyle "zabawne", że Królikowski w ubiegłym roku wcielił się w postać inspirowaną byłym rzecznikiem MON-u w filmie Patryka Vegi.

Pudelek był świadkiem tego spotkania, a więc korzystając z okazji, postanowiliśmy nieco podpytać Antka o to, czy w zasadzie nie było to dla niego dość niezręczne spotkanie, biorąc pod uwagę kontrowersyjne sceny inspirowane postacią Misiewicza, jakie musiał odegrać w filmie Vegi.

W ogóle nie było to niezręczne. Zastanawiałem się, jak to będzie, kiedy spotkamy się z Bartłomiejem na żywo. Dzisiaj do tego spotkania doszło. Było bardzo miło. Facet ma dystans do tego filmu, w którym zagrałem postać, która może niektórym kojarzyć się z jego osobą. Pogadaliśmy, fajny gość. Cieszę się, że nie ma do mnie żalu o to, jak zagrałem tę postać. (...) Zawsze chciałem spotkać Bartka. (...) Facet przeżył traumatyczne chwile w swoim życiu i dzisiaj jest bogatszy o wiele doświadczeń. Fajnie było z nim pogadać, uścisnąć dłonie - rozpływa się Antek.

bDKtJhoJ

Wzruszające? Zobaczcie wideo:

Zobacz także: Antek Królikowski o spotkaniu z Bartłomiejem Misiewiczem: "Fajny gość"
bDKtJhoK
bDKtJhpe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(84)
Ola
5 miesięcy temu
Krolik robi wszystko, aby zaistniec, wstyd
...
5 miesięcy temu
Wyglądają jak bliźniacy. Jeden ratuje drugiego. Jakieś to nie ten tego. Słabo w obie strony. Z całym szacunkiem do prawdziwych bliźniąt. Ale oni? Żenua.
Lala
5 miesięcy temu
Jak mozna powiedziec ze to fajny gosc😒 czy Antoni chociaż przez chwilę zastanawia sie co mowi, czy parcie na szklo calkiem zaslonilo mu rzeczywistosc😔 Byc moze imie go zobowiazuje do podziwiania pana Misialkiewicza? Wiem to byla zlosliwosc ale niedobrze sie robi jak czyta sie wypowiedzi miernych aktorow.
bDKtJhpf
Klara
5 miesięcy temu
Taki fajny jak Pan?
Maja
5 miesięcy temu
Jeden fajniejszy od drugiego!!! He he he
Eliza
5 miesięcy temu
Antek dba o posadkę w TVP 🤣🤣
Mila
5 miesięcy temu
Szli tą samą ścieżką kariery
Mark
5 miesięcy temu
Jaki aktor takie i znajomości?! 😂
Gość
5 miesięcy temu
Nie no, fajnie, nie ma to jak ocieplać wizerunek kryminalisty! Panie Antku, zastanów się czasem, co wygadujesz publicznie, bo pochwała Misiewicza budzi wyłącznie niesmak i zażenowanie. Ktoś, kto upokarzał zasłużonych oficerów WP nie zasługuje na żadną atencję!👎👎👎
piekosz
5 miesięcy temu
swój ciągnie do swojego. żenada
fvcd
5 miesięcy temu
Znam Misiewicza z czasów liceum. Nie był, nie jest i nie będzie fajny :/
Katarzyna
5 miesięcy temu
Dzieki tym 2 postaciom tylko i wylacznie przetrwalam seans kinowy "polityki"
Greta
5 miesięcy temu
To miłe, że tak na ziomku chłopaki, symaptycznie.
bDKtJhoX
Marcin
5 miesięcy temu
Taki Miśkiewicz to symbol pisu a właściwie tego co zrobili z naszym panstwem
...
Następna strona
bDKtJhpz