Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Urlopująca się Margaret prezentuje nienaturalnie długie kończyny i zapowiada: "Pracujemy nad WŁASNYM JĘZYKIEM"

211
Podziel się

Margaret wraz z KaCeZetem udali się na egzotyczne wakacje, gdzie ponoć w pocie czoła pracują nad własną mową... Już niebawem wokalistka zarapuje coś "po swojemu"?

Urlopująca się Margaret prezentuje nienaturalnie długie kończyny i zapowiada: "Pracujemy nad WŁASNYM JĘZYKIEM"
Margaret relacjonuje urlop (Instagram)
bEqYrYCZ

Od jakiegoś czasu możemy obserwować wyraźną przemianę w wizerunku Margaret. Wokalistka, którą przez lata kojarzono z występami pokroju Opola i udziałem w reklamach, postanowiła zostać raperką.

W efekcie Małgorzata serwuje nam obecnie swoją zdecydowanie bardziej "łobuzerską" stronę charakteru, pokazując się w teledyskach ze skrętem w ręce czy śpiewając o substancjach psychoaktywnych.

bEqYrYDb

Przemiana ewidentnie korzystnie wpływa na wenę twórczą Jamroży, która idzie jak burza, regularnie serwując słuchaczom kolejne numery wraz z oryginalnymi klipami.

Zobacz także: Margaret tłumaczy porażkę w Szwecji: "Nie mówię po szwedzku"

Jak się okazuje, 29-latka postanowiła udać się na zasłużony odpoczynek. Sądząc po ostatnim wpisie, który pojawił się na instagramowym profilu artystki, wybrała się z ukochanym na wakacje do bliżej nieokreślonego egzotycznego miejsca.

bEqYrYDh

Oł piter. Ta wieża jest łałenson - napisała zagadkowo pod serią zdjęć i nagrań z urlopu.

Margaret pochwaliła się między innymi tym, jak gra na ukulele, zwiedza ruiny antycznych budowli czy leży na pomoście, prezentując nienaturalnie długie nogi i stopy.

W jednym z nagrań zdradziła też, że razem z KaCeZetem pracują nad "swoim własnym autorskim językiem", co wyjaśniałoby trudny do rozszyfrowania podpis pod wakacyjnym wpisem...

Myślicie, że nim się obejrzymy, Margaret będzie rapowała w wymyślonym przez siebie języku? Może pora na duet z Lechem Rochem Pawlakiem?

bEqYrYDi

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEqYrYDj
bEqYrYDk
bEqYrYDC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(211)
Naj
5 miesięcy temu
Nieodparcie kojarzy mi się z Amy Winehouse i jej narkotycznym małżeństwem. Jak to się skończyło wiemy
321
5 miesięcy temu
od dłuższego czasu informacje o niej są dziwne, a zdjęcia jeszcze dziwniejsze. Wcale nie widać, że jest szczęśliwa tylko naćpana...
Kobieta
5 miesięcy temu
Ten facet ją niszczy , uciekaj dziewczyno....
bEqYrYDD
Zenek
5 miesięcy temu
Wygląda jakby bez przerwy była na haju chyba się nie mylę gdy powiem że ćpa
loop
5 miesięcy temu
Była już taka znana artystka .Piękna, cudowny głos, miała wszystko. Ale związała się z "raperem". I całe jej życie legło w gruzach. Zaczęła ćpać, pić i w końcu poszła na dno. Już jej nie ma. Oby w tym przypadku to się nie powtórzyło. Ale jak widać wszystko ku temu zmierza.
Najnowsze komentarze (211)
sowa
5 miesięcy temu
To się chyba źle skończy..
Frugo
5 miesięcy temu
876 zapamietajcie te cyfry 10988776655443
Frugo
5 miesięcy temu
Sandra pochwal no się
Frugo
5 miesięcy temu
o 15 dzwonila Edzia do Sandry P
Frugo
5 miesięcy temu
markus p dzwonił do 14 do Sandry i sie niepokoił
Frugo
5 miesięcy temu
jakie ma dlugie nogi
Maria
5 miesięcy temu
Te nogi to bardzo dobrze ,że pokazała w ten sposób. To zgrabne nogi dla Kozidrak ,Rozenek ,nawet Rodowicz. Wszystkie te grubasy udają zgrabne i młode ,a gdy zrobią im foto niespodziewanie ,bez przeróbek to dopiero lament,bo noki krótkie ,a skóra na szyi wisi. Artystki od 7.boleści.
riskybussines
5 miesięcy temu
Ten sztuczny twor nadal sie utrzymuje na rosnącej od poczatku do konca wymyslona przez mafie branze do zarabiania forsy ale cwana ciagle zmiany niby stylów wie jak sie zakrecić gimba łyknie wszystko a ona i ferajna tłuczą gruby szmal
bEqYrYDv
Janek
5 miesięcy temu
Nie rozumiem, po co Ci ludzie wrzucają wszystko na Intagrama. Później jeszcze pretensje do świata za złą narrację.
Clun
5 miesięcy temu
Oni ewidentnie bawią się w dzieci kwiaty. Kokaina, heroina itp. Długa ta zabawa nie potrwa, pewnie jak zwykle chłop przeżyje baba kopnie w kalendarz. Biologii nie oszukacie.
Anastazja
5 miesięcy temu
Ahahahahahah tłumaczy porażkę w Szwecji, nie mówię po szwedzku, to po co tam się pchała do eliminacji eurowizyjnych, mówiąc przeciągniętym angielskim, że jaki to ma akcent
Leo
5 miesięcy temu
Sama coś pisze. To wytwórnia już nie da całkiem przyzwoitych piosenek, które miała Margaret, i może byłby z nich większy pożytek gdyby zaśpiewała je inna piosenkarka. Ona jest za sztuczna do tego,taka pretensjonalno-plastikowa w wizerunku scenicznym. A do takiej muzyki najlepiej nadaje się ,, dziewczyna z sąsiedztwa''.
🤔🤔🤔
5 miesięcy temu
Oni mają dilerów na miejscu?czy jak oni te narotyki w samolocie bezkarnie przemycaja?
Maniura
5 miesięcy temu
🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
...
Następna strona
bEqYrYDX