Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

"Wiadomości" TVP wyciągnęły KOMENTARZ UŻYTKOWNIKA Pudelka jako "ŹRÓDŁO" w materiale wymierzonym w Donalda Tuska!

376
Podziel się:

Propagandowa machina TVP od dawna kręci się jak dobrze rozpędzona karuzela, ale tym razem chyba ktoś "wypadł z siodełka". Widzieliście to?

"Wiadomości" TVP wyciągnęły KOMENTARZ UŻYTKOWNIKA Pudelka jako "ŹRÓDŁO" w materiale wymierzonym w Donalda Tuska!
"Wiadomości" TVP wyciągnęły komentarz użytkownika Pudelka na poparcie swoich tez (East News, Twitter)

Po przejęciu władzy w Polsce przez Prawo i Sprawiedliwość media publiczne przyjęły groteskowy kształt. Oglądając "Wiadomości" w TVP i jakikolwiek serwis informacyjny w niezależnych mediach, można odnieść wrażenie, że żyjemy w dwóch rzeczywistościach.

Jedna to ta, w której rząd kłóci się z Unią Europejską, wydaje 70 milionów na wybory, które się nie odbyły, kupuje respiratory od handlarza bronią czy skazuje kobiety na rodzenie zdeformowanych dzieci.

W tej drugiej, kreowanej przez Telewizję Polską, nasza ojczyzna jest krajem dobrobytu, w którym rządzą prawi i sprawiedliwi politycy troszczący się o nasze zdrowie, edukację, bezpieczeństwo i moralność.

Nie sposób wymienić wszystkich przykładów fałszowania rzeczywistości przez TVP - od zamazywania serduszek WOŚP na kurtkach, przez manipulowanie tożsamością rozmówców, po podawanie nieprawdziwych danych.

Zobacz także: "Kradną, ale się dzielą". Zgorzelski ostro o PiS

Normą w Telewizji Polskiej za rządów PiS jest też atakowanie przedstawicieli opozycji.

W niedzielę w Warszawie i innych polskich miastach odbył się gigantyczny protest przeciwko wyjściu z Unii Europejskiej. Do przybycia na Plac Zamkowy zachęcał Donald Tusk i to właśnie w niego po raz kolejny wycelowany był jeden z materiałów w poniedziałkowym wydaniu "Wiadomości".

W materiał wmontowano kultowe już dla widzów TVP wypowiedzi Tuska w języku niemieckim oraz fragmenty jego spotkania z Władimirem Putinem. W to wszystko wpleciono... komentarz jednego z użytkowników Pudelka wyciągnięty spod naszego artykułu o niedzielnych protestach.

"Ich wszystkich chyba popier... Jak słyszałem Millera mówiącego o demokracji czy Tuska o uczciwości wyłączyłem TV. Ja osobiście pamięć mam bardzo dobrą" - miał brzmieć komentarz anonimowego internauty, który TVP podała jako "źródło", dodając nazwę naszego portalu.

Domyślamy się, że pracownicy "Wiadomości" TVP mają się za niezwykle rzetelnych, zatem skoro już pokazali komentarz z jednej strony "barykady", rzetelność dziennikarska nakazywałaby pokazać też inne. Niestety autor materiału "zapomniał" to zrobić, więc służymy i przytaczamy kilka z nich:

PiS chce wyprowadzić nasz kraj z Unii. To my, zwykli obywatele tym przypłacimy, a nie politycy, którzy nas rozkradają. Koniec z tym, PiS wynocha!

Unia Europejska to najlepsza rzecz, która przytrafiła się Polsce od 300 lat. Nawet Jan Paweł II był za wejściem Polski do UE. Ludzie, PiS działa przeciwko Polsce! Trzeba zakończyć ich rządy.

Polacy, głosujcie na partie, które chcą zostania w Unii, a nie na PiS. PiS chce wyjścia z Unii, ale udaje, że nie. Nie ufajcie PiS-owi, bo oni chcą, żebyście najpierw znienawidzili Unię i sami poprosili ich o wyprowadzenie, dlatego od długiego czasu produkują propagandę przeciwko Unii. Otwórzcie oczy, trzeba pogonić PiS! - piszecie.

I jeszcze słowo do autorów materiału - nie gniewamy się na Was, mimo że próbujecie sobie nami wycierać gębę. W odróżnieniu od Was dajemy na naszych stronach przestrzeń do wypowiedzi osobom o różnych poglądach, dlatego też możecie znaleźć u nas tak różnorodne komentarze.

Sugerujemy czytać je wszystkie. Takie wyjście ze strefy komfortu może zaboleć, ale też potrafi być rozwijające.

Chcecie wiedzieć, dlaczego jesteśmy jednocześnie najlepszym i najgorszym portalem plotkarskim w Polsce oraz gdzie podziały się Grycanki? Posłuchajcie najnowszego odcinka Pudelek Podcast!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(376)
Ala
rok temu
Doczekaliśmy czasów, kiedy to Pudełek jest bardziej opiniotwórczym i rzetelnym źródłem informacji niż TVP XD
Gość
rok temu
Patrząc na to, że większość Waszej publiki jest skrajnie prawicowa, szacun za odwagę w stworzeniu artykułu i próbie dotarcia do wszystkich. Brawo Pudel!
Lol
rok temu
Hehe i jeszcze ta pani ktora tlumaczyla to jezykiem migowym gluchoniemym, zeby i do nich dotarl komentarz pudelkowicza xD
Pola
rok temu
A ten komentarz i tak kupiony 🤣
Ihaihaiha
rok temu
HAHAHAHA
Najnowsze komentarze (376)
patriota
rok temu
a to da się jeszcze coś wyciągnąć na Tuska ?, od lat zapisany na kartach historii jako zdrajca Polski, nic nigdy w interesie Polski i Polaków nie zrobił, męczył się bardzo w barwach czerwono-białych...
PPP
rok temu
Zgadnijcie kto to powiedział-To, co w tej chwili jest rozwijane przez rząd, pod pretekstem tego funduszu covidowego, to przecież nie jest wcale walka z COVID-19. Oraz-to jest wykres pokazujący wzrost zadłużenia poza kontrolą parlamentarną. Pokazuje to finansowe instrumenty, które stworzył premier Morawiecki, które powodują, że od roku ‘19 gwałtownie rośnie, w przyszłym roku będzie to około 350 miliardów złotych poza kontrolą parlamentu, dodatkowego, rosnącego zadłużenia, prognoza na rok ‘25 to aż 400 miliardów złotych.
nonono
rok temu
brawo Pudel, dobrze dobrałeś treści.
WASZA TVN
rok temu
Gwiazdy TVN: ojciec Andrzeja Morozowskiego z TVN24, Mieczysław Mordechaj Mozes Morozowski (wcześniej nazywał się Jodek Mordka) był działaczem młodzieżówki Komunistycznej Partii Polski. Kiedy wybuchła IIWŚ tchórzliwie uciekł z Polski i przebywał w ZSRR – po jej zakończeniu trafił do Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego (UB), następnie do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Ojciec Tomasza Lisa był prominentnym działaczem PZPR oraz dyrektorem Stacji Hodowli Zwierząt. Obecny redaktor naczelny "Newsweeka" w latach 80-ych odbywał praktyki studenckie w komunistycznej NRD, na Uniwersytecie im. Karola Marksa w Lipsku. Tadeusz Olejnik, ojciec Moniki Olejnik, był majorem SB. Działał w Biurze "B" MSW PRL. Co ciekawe, w tym samym biurze pracowała matka sędziego Tulei (był Tuleja - obecnie Tuleya, ładniej!), który jest teraz wynoszony pod niebiosa przez nietykalną Kastę. Tomasz Sianecki to syn Bolesława Sianeckiego, oficera w komórce Służby Bezpieczeństwa, która prześladowała duchowieństwo i wierzących. Zgłosił się do pracy w SB w Mińsku Mazowieckim w roku 1964, a po czasie za osiągnięcia i zaangażowanie został przeniesiony do pracy w Warszawie. Pomijając kilkuletnią przerwę, służył w bezpiece do 1990 r. Ojciec Kingi Rusin to współpracownik służb PRL, aktywista ORMO i PZPR, ważny pracownik Radiokomitetu. Piotr Kraśko – wnuk największego w PRL antysemity Wincentego Kraśko, sekretarza KC PZPR, odpowiedzialnego za hańbę Marca’68. Ojciec pana Piotrusia to Tadeusz Kraśko, który najbardziej lubił kobiety i wódkę. Drugą żoną pana Tadzia, kapusia SB, była Nina Terentiew, która Piotrusia wylansowała. I tak dalej… i tak dalej. Witamy w TVN!
Ica
rok temu
Mój też usunięty... wstyd i propaganda pudlu. POPiS razem sprzedawał Polaków przy okrągłym stole, pamiętajcie o tym Polacy! Zasada "dziel i rządź" zakotwiczyła się w Polsce i innych krajach na dobre. Otwórzcie oczy i nie dajcie sobie narzucać wyborów.
Ależ
rok temu
Przecież nikt nie wychodzi z UE! Nikt nie głosował za Polexitem! Po co ten Tusk kłamie?
pamiętam
rok temu
chcecie pracować do 67 roku życia? Za miskę ryżu? Po 12 godzin? No to glosujcie na Tuska
,,,,,
rok temu
Ale fejk newsy! Kto pisał ten żenujący artykuł?
Tak
rok temu
TVP już bardziej nie mogło się kompromitować,TVN też przegina w drugą stronę. Oni są siebie warci,z tą różnicą,że PiS nas okrada już na żywca i bardziej niż PO. Ludzie zamiast się kłócić może oglądajmy Polsat :)
SenioRita
rok temu
Ludzie to pozoranty, w tym ja ! Jutro obudzę się, jak zwykle, w świecie pozorantów, liczących na lepsze jutro.
Żaaal
rok temu
Już się nawet nie kryją, że wykupują komentarze na pudlu XD
Heniek
rok temu
Na pudlu ludzie otwarcie piszą o tym co myślą chyba że pudel zablokuje część komentarzy więc jeśli w tv o tym mówią to w sensie takim co ludzie myślą. TVN to jest dopiero propagandową maszyna. Telewizja dawnej esbecji
Ulaaala
rok temu
Ludzie, za tego rządu żyje się w Polsce lepiej. Dawno tak nie było.
Masakra
rok temu
🤣🤣🤣 pisze sobie człowiek spokojnie komentarz na Pudełku, a tu cyk i jest we Wiadomościach 😉😂😂😂
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie