Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Wiemy, kim jest kobieta, która POKAZAŁA BIUST na Strajku Kobiet!

494
Podziel się

Na poniedziałkowym proteście w stolicy jedna z pań zdjęła koszulkę, racząc tłum widokiem nagich piersi. Okazuje się, że to aktorka i piosenkarka - Karolina Micuła.

Wiemy, kim jest kobieta, która POKAZAŁA BIUST na Strajku Kobiet!
Kobieta, która pokazała biust na proteście to Karolina Micuła (Instagram)
bDpmNHxh

Czwartkowe orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego wciąż budzi ogromne emocje i nic nie wskazuje na to, by miało się w tej kwestii cokolwiek zmienić. Swoje niezadowolenie ingerencją rządzących w tak osobistą sferę życia wyraziło zarówno wiele kobiet, jak i solidaryzujących się z nimi mężczyzn.

Od kilku dni w większości polskich miast trwają mniejsze lub większe strajki, które wspierają także gwiazdy i celebryci. Udziałem w protestach przeciwko postanowieniom TK pochwalili się między innymi Maja Ostaszewska, Jessica Mercedes, Julia Wróblewska czy Borys Szyc.

bDpmNHxj

W poniedziałek podczas manifestacji w stolicy doszło do niecodziennej sytuacji. Jedna z protestujących kobiet postanowiła stanąć na dachu samochodu, zdjąć koszulkę i zaprezentować tłumowi zupełnie nagi biust. Media błyskawicznie obiegły zdjęcia odważnej manifestantki i zaczęto zastanawiać się, kim jest.

Jak się okazuje, "gwiazdą" poniedziałkowego Strajku Kobiet jest niejaka Karolina Micuła. 32-latka to uzdolniona wokalistka i aktorka, która w 2017 roku została laureatką 38. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Kobieta ukończyła Wrocławską Szkołę Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, a oprócz tego ma także dyplom Studium Musicalowego Capitol we Wrocławiu. Studiowała również kulturoznawstwo i historię sztuki na Uniwersytecie Wrocławskim. Jeżeli chodzi o jej aktorskie osiągnięcia, niektórzy mogą kojarzyć ją z takich seriali jak Ślad czy Lombard.

bDpmNHxp

Karolina od lat jest aktywistką społeczną, która z zaangażowaniem wspiera też marsze równości. Na ostatni protest wybrała się w towarzystwie artystki kabaretowej Katarzyny Piaseckiej, która jest autorką półnagiego zdjęcia Micuły.

bDpmNHxq
bDpmNHxr
bDpmNHxK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(494)
Gość
miesiąc temu
Brak słów.
Kkk
miesiąc temu
Jestem za protestem, a raczej byłam. Dlaczego niszczyć kościoły? Nie rozumiem...
Alicja
miesiąc temu
Kto na to spojrzy
bDpmNHxL
Jola
miesiąc temu
Jestem za prawem do aborcji, ale przestaję protestować, nie zgadzam się aby poważny protest zamienił się na cyrk. Dziewczyny, nie czujecie, że to wszystko idzie w złą stronę - wandalizm, gołe cycki, cały ten cyrk. To się robi żenada a nie poważny zryw. Czuję się wykorzystana, protestowałam za prawem do aborcji a nie przeciwko kościołowi, nie za darmową antykoncepcją.
Gosc
miesiąc temu
Żenada...te marsze idą w złym kierunku. trochę klasy...ja się pod taką kobiecością nie podpisuje. I jeśli pomyśle że ludzkim życiem (tak! życiem!) mają decydować kobiety które taki obrazek mają pozostawiać to bardziej myślę o sterylizacji dla nich jako wyborze (lub nie-). Smutne.
Najnowsze komentarze (494)
Grzegorz
4 tyg. temu
żenada....
jamci
4 tyg. temu
"odważnej"??? Bez żartów...
ina
miesiąc temu
tragedia z takimi ulicznicami jestem przeciw agresji
Aga1707
miesiąc temu
O kasę jej chodzi A w tym proteście zwyczajnie się lansuje
Aga1707
miesiąc temu
Ale ona pięknościa nie jest
Paweł
miesiąc temu
Piękny moment. Siła. Wolność. Emocje. Tak jak piękny jest zryw Polek przeciwko dyktaturze! Nie rozumiem na co się tu oburzać. Kobiety są wolne i nie pytają nikogo o zdanie i aprobatę. Szkoda, że w naszym kraju musimy się uczyć, że to normalny, naturalny stan rzeczy. Jest moc. I nadzieja!
Nooooo
miesiąc temu
Za kilka sezonów wystąpi w Tańcu z Gwiazdami.
Oscar
miesiąc temu
Teraz zrobi karierę, kto o niej wcześniej słyszał a swoją drogą uroda Weronika Marczuk. Robb
bDpmNHxD
Meszczyzna
miesiąc temu
Przykro patrzeć na taki upadek Kobiet i na to że żeby komuś przekazać swoje poglądy trzeba się rozebrać
Artur
miesiąc temu
Żenada i dużo będzie takich osób co chcą zaistnieć na tym jakże słusznym strajku kobiet Strajk kobiet popieram w stu procentach
GOŚĆ
miesiąc temu
A GDZIE JEST WAŁĘSA I JEGO KONSTYTUCJA ( NA KOSZULKACH) ? POWINIEN JEJ BRONIĆ BO TAM JEST ZAPISANE ZYCIE LUDZKIE OD POCZĘCIA AŻ DO NATURALNEJ ŚMIERCI.
Anika
miesiąc temu
Naprawdę to powinien być temat nr 1 w tym kraju, w tym czasie kiedy gospodarka pada, ludzie tracą firmy, dorobek swojego życia, pracę, ceny rosną na potęgę, służba zdrowia praktycznie nie istnieje? Czy to ludzi nie oburza? Dlaczego nikt z tego powodu nie protestuje?
Tak tak
miesiąc temu
Zastanawiam się gdzie jest Wałęsa?? Dlaczego nie broni konstytucji???
Kazimierz
miesiąc temu
Wspaniały gest, zachęcam inne Panie.
...
Następna strona
bDpmNHyf