Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|

Xavier Wiśniewski o majątku ojca: "Sam bym tych pieniędzy nie wziął. WOLĘ NA SIEBIE ZAROBIĆ"

87
Podziel się:

Syn Michała Wiśniewskiego w rozmowie z Pudelkiem zdradził też, czy ma żal do ojca, że w przeszłości roztrwonił fortunę, nie zabezpieczając finansowo dzieci.

Xavier Wiśniewski o majątku ojca: "Sam bym tych pieniędzy nie wziął. WOLĘ NA SIEBIE ZAROBIĆ"
Xavier Wiśniewski o majątku ojca: "Tata na pewno teraz rozsądniej zarządza pieniędzmi"

Liderowi Ich Troje do 2005 roku udało się zarobił ponad 35 milionów złotych. Niestety okazało się, że Michał Wiśniewski ma bardzo lekką rękę do wydawania pieniędzy. Przez swój wystawny tryb życia oraz fałszywszych przyjaciół wpadł w tarapaty finansowe. Michał Wiśniewski w 2019 roku ogłosił bankructwo.

Zobacz także: Xavier Wiśniewski o majątku ojca: "Tata na pewno teraz rozsądniej zarządza pieniędzmi"

Temat majątku Michała Wiśniewskiego wrócił przy okazji wyznań jego najstarszego syna Xaviera. 19-latek podczas transmisji w social mediach oznajmił, że wyprowadził się już z domu, rzucił dziennikarstwo i zamieszkał ze swoją dziewczyną. Mieszkanie należy do ukochanej Xaviera. Wiśniewski w rozmowie z Pudelkiem zapewnił, że nie widział potrzeby zakupienia swoich dzieciom nieruchomości. Dodał, że woli dać dzieciom wędkę, a nie rybę.

Do słów ojca odniósł się Xavier, który zapewnia, że nie ma żalu do ojca o przetrwonienie majątku. Młody raper woli sam zarobić na rachunki i nauczyć się zarządzania finansami. Dodał, że nie przyjąłby pieniędzy od ojca, ponieważ na swoje potrzeby woli zarobić sam.

Sam z siebie nie wziąłbym tych pieniędzy, dziewczynki mają tak samo. Wolę sobie samemu zarobić. On ma bagaż swoich doświadczeń i przez to jest takim człowiekiem. Jestem z niego dumny. No to jest fatalna sytuacja, jak można przepuścić takie pieniądze. Najwyraźniej można. Tata na pewno teraz rozsądniej zarządza pieniędzmi i swoim życiem.

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(87)
Zoe
3 miesiące temu
Brawo. Ave Mandaryna- Dobra robota!!!
Monia
3 miesiące temu
Wisnia ty szczesciarzu, takiego syna miec!
Jest
3 miesiące temu
Ale Jakby mial wziac Skoro ojciec jest Bankrutem
Wystarczy!!!
3 miesiące temu
Pod Szatan nie można komentować ale muszę to napisać. Ona jest mniej inteligentna niż wszyscy myśleli. Tyle się wydarzyło przez ostatnie miesiące A ona nadal nie zrozumiała ze ci "uchodzcy" na granicy to było preludium Putina do tego co teraz zrobil. To byli ludzie którzy od lat mieszkali w Moskwie i byli ćwiczenia przez miesiące do akcji na polskiej granicy. Sami o tym opowiadali polskim służbom na granicy. Baśka ucisz się bo każde kolejne zdanie cię coraz bardziej pogrąża.
Bardzo proszę
3 miesiące temu
Czy Pudel może nie epatowac nas wypowiedziami Barbary Kurdej-Szatan ktora nawet obecną dramatyczna sytuację wykorzystuje żeby się wybielać ze słów które wypowiedziała o polskich żołnierzach strzegacych granic. To jest po prostu niesmaczne.
Najnowsze komentarze (87)
ANTYMASON
3 miesiące temu
MICHAS MISLALEM ZE TY JESTES MADRZEJSZY A TY SYMPATYZUJESZ Z DIABLEM FEEEEE
gisc
3 miesiące temu
nowy celebryta, kogo to obchodzi
Bejbe
3 miesiące temu
Jak widać każdy pieniądz można wydać na własne zachcianki, nawet 35 milionów. Typowe dla dorobkiewiczów myślących tylko o sobie.
Gsgvs
3 miesiące temu
Fajne te dzieci ma Wiśniewski
👍lila
3 miesiące temu
Xavier widać że młody człowiek ma fajny POGLOND na życie Stary A dużo glupszy jak nie jeden młody człowiek Brawo
Balau
3 miesiące temu
Współczuję dzieciom Wisnieskiego. Co mają powiedzieć że mają ojca dziecioroba. Zmienia żony jak skarpetki Dla takiego dzieci to produkt uboczny heblowania więc nie ma potrzeby dbania o ich przyszlosc
Hahaha
3 miesiące temu
Jedynym majątkiem twojego ojca jesteś ty reszta to długi 🤣🤣
Alicja
3 miesiące temu
Tak bez złośliwości, po takim ojcu strach dziedziczyć. Never knows, what you will get.
DAREK
3 miesiące temu
MANDARYNA NA PEWNO ZAOSZCZĘDZIŁA W TAMTYM CZASIE. MIAŁA ROZSĄDNEGO OJCA.
Egościu
3 miesiące temu
Wiśnia co ty gadasz. Dałeś każdemu z czworga dorosłych dzieci wędkę a rybkę mieli złowić sami. Stać było ciebie jako ojca i głowę rodziny do zakupu każdemu chociaż małego mieszkania które jak się rodziły twoje dzieci były absolutnie w zasięgu twoich możliwości finansowych. I tak powinien postąpić każdy kochający swoje dzieci tata zapewnić im start w dorosłe życie. A ty co zrobiłeś dla swoich dzieci których chciałeś mieć wiele i masz. Za te dzieci skoro się je spłodziło bo bardzo się chciało je mieć przyjmuje się odpowiedzialność za ich życie i wychowanie. A ty Misiu co zrobiłeś pozostawiłeś wychowanie ich Mamą a ty dziećmi swoimi zajmowałeś się od czasu do czasu. Może kochasz je a One ciebie jednak z tego co gdzieś czytałam to ich Mamy nie dostawały od ciebie alimentów tak jakby sobie życzyły tylko od czasu do czasu i w nie w kwotach które miałeś zasądzone. Jak się kocha swoje dzieci to odpowiedzialny ojciec wywiązuje się ze swoich zobowiązań wobec nich solidnie i regularnie a nie jak mu się chce i kiedy chce. Dzieci macie wspaniałe ale to tylko i wyłącznie zasługa ich Mam , że tak dobrze je wychowały i Mamy ich przede wszystkim mogą być dumne z nich. Najstarsze świetnie sobie radzą i są do tego ambitne. Xavier, Fabka, Eti i Vivka fajne nierozpuszczone dzieciaki znanych rodziców. To niewielu się udaje. Na twoim miejscu miałabym do siebie ogromne pretensje , że mogłem moim dzieciom stworzyć godny start w dorosłe życie dysponując odpowiednimi środkami bez problemu i tego nie zrobiłem tylko przepuściłem całą kasę na bzdety.
Aza
3 miesiące temu
Jeden niby bankrut, drugiego w tym wieku już stać kupić mieszkanie.....
Gość
3 miesiące temu
A kogo teraz stać żeby dzieciom kupić mieszkanie, wszystko jest takie drogie. Ważne żeby dać dobre wykształcenie, wspierać i pomagać w miarę możliwości.
Gość
3 miesiące temu
Jasne xD na fajnie ubrania też zarobiliście sami 🤣 tatuś póki kasy nie przepuścił mniemam iż był dojony :p więc mieliście szczęście :D a im później tym gorzej 🙄
sss
3 miesiące temu
ojciec bankrut kredyty niespłacone żyje na cudzy koszt o jakich pieniądzach mowa? wyłudzonych z banku?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie