Ivy
|

Zakażony koronawirusem Idris Elba tłumaczy, dlaczego przebywa na kwarantannie z żoną: "Chciała być przy mnie. WKALKULOWALIŚMY RYZYKO"

70
Podziel się

Aktor prawdopodobnie już zaraził ukochaną koronawirusem, ale twierdzi, że "miłość jest najważniejsza".

Zakażony koronawirusem Idris Elba tłumaczy, dlaczego przebywa na kwarantannie z żoną: "Chciała być przy mnie. WKALKULOWALIŚMY RYZYKO"

W ostatnich tygodniach świat opanowała epidemia koronawirusa. Każdego dnia przybywa nowych chorych oraz ofiar śmiertelnych. W obliczu zagrożenia wszyscy są równi. Wśród zakażonych są tysiące "zwykłych" obywateli, a także osoby z pierwszych stron gazet.

Jedną z gwiazd, które zostały zakażone, jest Idris Elba, znany m.in. z filmów Szybcy i Wściekli: Hobbs i Shaw czy Thor. Aktor ujawnił, że poddał się testom i wynik był pozytywny. Uspokoił jednak, że nie ma jeszcze żadnych symptomów i natychmiast po otrzymaniu informacji poddał się kwarantannie.

Kontrowersje wzbudza fakt, że Idris przebywa w izolacji wraz z żoną, Sabriną, co jest niezgodne z wytycznymi rządu Wielkiej Brytanii, który zaleca zakażonym osobom przebywanie z dala od członków rodziny.

W odpowiedzi na krytykę gwiazdor zamieścił na Twitterze film, w którym wytłumaczył, dlaczego postępuje inaczej.

Wczoraj było dobrze i źle. Źle, ponieważ test wykazał obecność na koronawirusa, a dobrze, bo otworzyłem dyskusję na ten temat. Myślę, że dla wielu osób uczyniło to sprawę bardziej realną. Dla mnie i mojej rodziny na pewno. Było wiele pozytywnych i negatywnych odpowiedzi na mój film, ale czuliśmy z żoną, że będzie właściwe, aby się tym z wami podzielić. Sabrina dzisiaj w końcu przeszła testy i generalnie ma się dobrze. Oczywiście jest zdenerwowana i zmartwiona - mówi Elba.

Idris wytłumaczył, że przekonywał żonę, aby z nim nie zostawała, ale ona chciała go wspierać, nawet ryzykując zakażenie.

Sabrina chciała zostać przy mnie i kocham ją za to nawet jeszcze bardziej. Zrobiłbym dla niej to samo. Kiedy na świecie dzieje się coś takiego, miłość jest wszystkim, co masz. Kim jestem, aby odrzucić wsparcie mojej żony? (...) Doszliśmy do wniosku, że jeśli ja to mam, to ona prawdopodobnie też, więc wkalkulowaliśmy ryzyko i postanowiliśmy być w tym razem - powiedział.

Aktor dodał, że nadal czuje się dobrze i nie ma żadnych objawów choroby. Stale mierzy temperaturę.

Bezobjawowy - tak mówi się o kimś, kto tak jak ja przeszedł test pozytywnie, ale nie ma objawów - tłumaczy Brytyjczyk.

Zachowują się odpowiedzialnie?

KOMENTARZE
(70)
Karola
3 tyg. temu
W zaistnialej sytuacji ciesze sie ze mieszkam na wiosce, jak wychodze na spacer czy pobiegać zero ludzi w przeciągu 3 km, jak ide do sklepu tez nie ma praktycznie nikogo a i papier toaletowy pod dostatkiem :D zdrowka zycze wszystkim:)
Ptr
3 tyg. temu
I tak pewnie żona ma wirusa wiec po co ta afera
Paula
3 tyg. temu
Też bym została z ukochanym
Ert
3 tyg. temu
Najprawdopodobniej już wcześniej zaraził żonę, wiec dobrze, ze razem się od otoczenia odseparowali. Nie ma w tym żadnej sensacji, a tym bardziej braku odpowiedzialności. Szczegół, ze nieświadomie mogli zarażać ludzi ze swojego otoczenia, ale kto wiedział..
Ktoś
3 tyg. temu
Ciekawe skąd miał test skoro w Uk robią testy tylko ludziom z objswami i to tymi poważnymi.. najwyraźniej jak się jest znanym mozna miec test nie majac objawów.. szkods że zwykli ludzie nie mogę się przetestować:(
Najnowsze komentarze (70)
pati
2 tyg. temu
Prawdziwa miłość.
mnm
2 tyg. temu
To jak Rouzi i Pysiula PL.
Luiza
2 tyg. temu
Ale on przystojny
Johanna
2 tyg. temu
No i co? A Wy gdzie się odizolujecie jak Wasz mąż, żona lub dziecko zachorują ? Do hotelu ? Nie! Do szpitala? Nie! Wynajmiecie drugi dom/ mieszkanie ???? No nie! Wiec o co chodzi????
ghjjh
2 tyg. temu
Ona albo ma wirusa, albo zdersperowana bo facet lowelas i kobieta chce zrobić wszystko by go zatrzymać. na 99 proc będzie ją kiedyś zdradzał.
kiss
2 tyg. temu
hello to jest Milosc ? chyba odwrotnie powinien postapic. Strzec zeby sie nie zarazila i to jest prawdziwa Milosc. Milosc to odpowiedzialnosc a nie banialuki.
Tosia
2 tyg. temu
Też bym została z moim partnerem. Raz gorzej raz lepiej ale trzeba się wspierać i opiekować sobą nawzajem. Trzymajcie się ciepło w tych trudnych czasach
Lola
2 tyg. temu
Żyją razem, całuje się, sex. A potem niby ona chory a ona nie? Bp błagam... Raczej oboje od razu powinni być w kwarantanne a nie cyrki
GGGGGGGGG
2 tyg. temu
Najprzystojniejszy czarnoskóry aktor, ma to coś :)
Noniewiem
2 tyg. temu
Pewnie racja, ale z drugiej strony jesli nie byla zarazona ,a skutkow tego wirusa poki co nikt nie zna i np okaze się,ze powoduje u kobiet bezpłodność albo wady plodu w przyszłości,to juz romantyzm ulatuje,a glupota triumfuje
Tania
2 tyg. temu
👍👍👍👍
Jaja
2 tyg. temu
Ciekawe czy dalej będzie się tak unosił nad ich miłością jak on przeżyje a ona umrze. Bo będzie w jakimś sensie winny jej śmierci. To jest głupota a nie miłość.
Usia
2 tyg. temu
Wielki szacun dla ich miłości.
Ola
2 tyg. temu
Egoista jak wiekszosc facetow
...
Następna strona