Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Zapłakany Qczaj uderza w Andrzeja Dudę: "Dziś obudziłem się w kraju, w którym lepiej być PIJANYM PEDOFILEM niż GEJEM"

1729
Podziel się

Znany trener fitness, który sam w wieku siedmiu lat padł ofiarą pedofila, skomentował decyzję prezydenta o ułaskawieniu mężczyzny, który wielokrotnie dopuścił się gwałtów na własnej córce.

Zapłakany Qczaj uderza w Andrzeja Dudę: "Dziś obudziłem się w kraju, w którym lepiej być PIJANYM PEDOFILEM niż GEJEM"
Poruszony Qczaj komentuje wygraną Andrzeja Dudy (Instagram)
bDXWnaPV

Tak jak przypuszczano, po żmudnej i obfitującej w liczne skandale kampanii wyborczej, większość Polaków zdecydowała, że Andrzej Duda będzie kontynuował sprawowanie rządów na stanowisku prezydenta. Wiadomość o wygranej kandydata PiS w wyborach podzieliła naród, a zaniepokojeni elektorzy Rafała Trzaskowskiego już zaczęli obawiać się, do czego w przyszłości doprowadzić może radykalna polityka Dudy.

Zwycięstwo Andrzeja rzuciło blady strach na znanego trenera fitness, Daniela Kuczaja, który pod koniec lutego publicznie przyznał się do swojej homoseksualnej orientacji, wracając przy tym do wstrząsającego wspomnienia z dzieciństwa, kiedy to padł ofiarą pedofila.

bDXWnaPX

Roztrzęsiony 33-latek opublikował na Instagramie wideo nagrane dla matki, w którym podzielił się swoimi uczuciami odnośnie triumfu Dudy. W poruszającym nagraniu Qczaj odniósł się do skandalicznej decyzji prezydenta sprzed kilku miesięcy, kiedy to Andrzej ułaskawił byłego więźnia, znosząc zakaz zbliżania się do żony oraz córki, którą w przeszłości miał wielokrotnie wykorzystywać seksualnie i bić pod wpływem alkoholu.

Zobacz także: Wstrząsające wyznanie Qczaja o ułaskawieniu pedofila przez Andrzeja Dudę

Cześć mamusiu - zaczął Daniel. Mamo, nie bój się o mnie, bo ja sobie poradzę, wiesz, że sobie zawsze radziłem, niezależnie od tego, jaka była władza, poradzę sobie i tym razem. Nie to jest dla mnie najbardziej przerażające. Najbardziej przerażające jest dla mnie to, że dziś obudziłem się w kraju, w którym lepiej być pijanym pedofilem (bo dostaniesz ułaskawienie od prezydenta) niż gejem, niż kimś, kto kocha. To jest najstraszniejsze, mamo.

bDXWnaQd

Trener opowiedział też o przypadku, kiedy wdał się w dyskusję z jedną z internautek, która (sama będąc matką) próbowała bronić mężczyzny skazanego za molestowanie własnej córki.

Na moje oburzenie, że Duda jest moim prezydentem i ułaskawił pedofila, dostaję odpowiedź od matki: "Jakiego pedofila ułaskawił, po co powielać takie głupoty, facet odbył karę i jego rodzina poprosiła o zniesienie zakazu zbliżania się, bo im pomaga finansowo. Chcą normalnie się kontaktować". Rozumiesz to? To jest przerażające, bo baba ma dwójkę dzieci. I kazałem jej sobie wyobrazić, jak jakiś facet, albo ich ojciec, wkłada im ręce w gacie, gwałci je i bije po twarzy, czy sobie wyobraża wybaczyć takiemu chłopu.

Na koniec Daniel cały we łzach przyznał, że jako ofiara pedofila sam musi wciąż mierzyć się z demonami przeszłości i korzystać z pomocy specjalisty. Zdaniem Qczaja, jeżeli prezydent tak łagodnie traktuje gwałt na dzieciach, przy okazji otwarcie nawołując do bojkotu "ideologii LGBT", podobny los może czekać wielu innych Polaków.

Nie da się wybaczyć komuś, kto zrobił krzywdę dziecku. To, co one czują, to jest nienawiść do siebie na całe życie. A ktoś pisze o tym, że to jest spoko? Postanowiłem udostępnić to nagranie, żeby pokazać, jak czują się niektóre osoby, jak czuje się w tym kraju człowiek, który był zgwałcony przez pedofila, i który k**wa idzie na terapię, żeby każdego dnia radzić sobie z życiem. To jest przegrana - zakończył.

bDXWnaQe

Ma rację?

bDXWnaQf
bDXWnaQy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1729)
Patriot
10 miesięcy temu
Zadam tylko jedno pytanie: dlaczego przez lata rządów lewicy-p. Kwaśniewskiego i p. Komorowskiego nie ustanowiono tych wszystkich wolności,tj. związków partnerskich, adopcji dzieci i zawierania małżeństw przez osoby homoseksualne? Czemu za panowania PO nie poruszało się tych tematów? Była świetna okazja ku temu.
Casper
10 miesięcy temu
Jestem gejem. Głosowałem na Dudę w dwóch turach. Uważam, że najsłabszą robotę w kraju dla nas gejów robią organizacje LGBT. Nie chcę ich pomocy, bo zamiast pomocy antagonizują społeczeństwo przeciwko mnie. Społeczeństwo, które nie jest homofobiczne. Konserwatyzm to nie homofobia. Będąc gejem uważam, że obecnie na świecie nie istnieje żaden etyczny sposób, który mógłby uczynić ze mnie ojca. Boli mnie to, ale jednocześnie zdaję sobie sprawę z pewnych ograniczeń. Być może adopcja nastolatków wchodziłaby w grę, bo wtedy przynajmniej taki nastolatek, w pełni świadomy sytuacji mógłby sam zdecydować czy chce trafić pod opiekę partenrów jednopłciowych. W takiej sytuacji nie widzę problemu. Tyle, że ludzie bardzo rzadko decydują się na adopcję niemal pełnoletnich osób. Ale może to jest ta opcja, na którą można poatrzeć optymistycznie. Nie wiem. Takie jest moje zdanie.
Ola
10 miesięcy temu
Nie histeryzuj,nikt nikogo nie zabija,możesz żyć jak chcesz i nikt niczego ci nie zabrania,a sprawy kraju nie kręcą się tylko wokół homoseksualistów.
bDXWnaQz
GO Polska
10 miesięcy temu
Żenada. Qczaj czego ty chcesz . Masz wszystko . Jesteś znany , lubiany. Możesz czuć się bezpiecznie. Masz kraj . Polskę. Nie UE. Dbaj o to. Za jakiś czas muzułmanie przejmą władze w Europie i wtedy nie będzie ci lekko. Dopiero będziesz płakał ! ..... A najwięcej pedofili jest w środowisku homeseksualistów. I to jest fakt.
Ddddd
10 miesięcy temu
Ja widzę zmianę. Naprawdę sporo osób jest tolerancyjnych, nigdy nie spotkało mnie nic złego ani mnie ani mojego partnera. Ani w pracy, ani na ulicy, ani w sklepie. Nigdzie. A to że, ktoś napisze coś, powie obrazliwego... Tak naprawdę to każdy z nas jest jakoś obrazany, bo ktoś taki a ktoś siaki... Szanujmy się wszyscy i będzie dobrze.
Najnowsze komentarze (1729)
janko
10 miesięcy temu
Ojejku XD
gsc
10 miesięcy temu
nie promujcie jakis zaburzonych hejterow, niech wyjezdza skoro mu tak zle
partner ;)
10 miesięcy temu
Hłe, hłe, hłe....
gość
10 miesięcy temu
Jemu potrzebna jest szybka pomoc psychiatry, tyle.
Ona
10 miesięcy temu
Żenada 🤦🏻‍♀️
Kata
10 miesięcy temu
Lubię Kuczaja, ale na tych filmikach to się zachował, jakby po wygranej Dudy mieli tych gejów rozstrzeliwać albo zsyłać do Berezy. Bez przesady...
gość
10 miesięcy temu
Nie pasuje dobrobyt to wyjeżdżaj-nie rób zamieszania-nikt w tym kraju cię nie prześladuje.
Poco
10 miesięcy temu
Znam kilkoro ludzi o innej orientacji, kazdy z nich jest szczesliwy, nikt nigdy im nie dokuczał, na nic nie narzekaja ale co niektórzy robią tylko naciąganą aferę bo wybory wygrał ktos nie po ich myśli...
bDXWnaQr
Tak
10 miesięcy temu
Zapoznałam się z jego historią i jedno co mogę powiedzieć niech sam najpierw zrobi sobie porządek na swoim podwórku, a nie poucza innych jak mają żyć... Dlaczego nie zajmie się swoją przeszłością ludźmi którzy go skrzywdzili, począwszy... a inne rodziny chce rozwalać. Straszne! Stanowcze nie dla osób które chcą mówić innym jak mają żyć...
Tak
10 miesięcy temu
Zapoznałam się z jego historią i jedno co mogę powiedzieć niech sam najpierw zrobi sobie porządek na swoim podwórku, a nie poucza innych jak mają żyć... Dlaczego nie zajmie się swoją przeszłością ludźmi którzy go skrzywdzili, począwszy... a inne rodziny chce rozwalać. Straszne! Stanowcze nie dla osób które chcą mówić innym jak mają żyć...
Pryk pyk
10 miesięcy temu
Przestań grac
Jowita
10 miesięcy temu
Dobrze go koledzy napapowali😀
Pit
10 miesięcy temu
Prawdziwy mężczyzna nie płacze!!!! Ale trzeba nim być!
Mysz-ka
10 miesięcy temu
I to jest facet, chłop, góral - moja córka ma więcej testosteronu - żenada
...
Następna strona
bDXWnaQT