Trwa ładowanie...
Przejdź na
KAS
|

Zbigniew Zamachowski ciepło o Monice Richardson: "Zawdzięczam jej bardzo dużo"

77
Podziel się:

Już niedługo odbędzie się premiera książki Zbigniewa Zamachowskiego, w której aktor wspomina m.in. w jakich okolicznościach poznał Monikę Richardson. "Czasem sam chciałbym sobie zapiąć kurtkę" - ubolewał nad nadopiekuńczością dziennikarki.

Zbigniew Zamachowski ciepło o Monice Richardson: "Zawdzięczam jej bardzo dużo"
Zbigniew Zamachowski opowiedział, jak poznał Monike Richarson (AKPA)
bEKWYDUB

Pod koniec marca wyszło na jaw, że związek Zbigniewa ZamachowskiegoMoniki Richardson należy już do przeszłości. Wiadomość o ich rozstaniu wstrząsnęła polskim show biznesem, gdyż małżonkowie przez dłuższy czas sprawiali wrażenie dobranej i kochającej się par. Aktor ostatecznie wyprowadził się z ich "klitki" na warszawskim Żoliborzu, a dziennikarka rzuciła się w wir różnych aktywności i po kilku tygodniach znalazła nawet nową miłość.

Już w najbliższy piątek ukaże się książka Zamachowskiego "Zbyszek przez przypadki", której fragment opublikowano w Onecie. W rozmowie z Beatą Nowicką aktor zdradził kilka szczegółów dotyczących swojego życia uczuciowego. Opowiedział m.in, w jaki sposób poznał Monikę Richardson.

W momencie, kiedy nasz związek z Olą był już bardzo kruchy, spotkałem Monikę. Poznaliśmy się sto lat temu we Wrocławiu, gdzie robiłem słynny film "The Lightmaker", o którym ci opowiadałem. Przedstawił nas sobie wspólny znajomy i raz poszliśmy na spacer do parku Szczytnickiego. To była urocza rozmowa bon vivanta i cudownej, przemądrzałej szesnastolatki w dużych okularach. Tyle. Po raz drugi spotkaliśmy się w programie Moniki "Europa da się lubić", w odcinku, którego tematem była zresztą zdrada - zdradził.

bEKWYDUD

Minęły lata, telewizja TVN zgłosiła się do mnie z zaproszeniem do udziału w programie WWF, w roli ambasadora walki o środowisko naturalne. Była to atrakcyjna propozycja, ponieważ bohaterowie jechali z misją w różne dziwne zakątki świata. Zaproponowano mi podróż razem z Moniką Richardson do Indii, konkretnie na gigantyczne złomowisko, które powstało po utylizacji przeróżnych urządzeń elektronicznych zwożonych do Indii z całego świata. Okazało się, że proponowany termin nie odpowiada ani mnie, ani Monice. (...). Po 2 miesiącach zaproponowano mi, żebym poleciał do Belize w Ameryce Środkowej, tym razem z Natalią Kukulską. Okazało się, że Natalka nie może, ale może Monika - wspomina aktor.

Zobacz także: Zbigniew Zamachowski: "Im dalej żyję, tym coraz mniej wiem o tym świecie"

Były partner dziennikarki zdradził również, jak wspólny wyjazd wpłynął na ich relacje.

bEKWYDUJ

Podczas tego pobytu okazało się, że oboje jesteśmy na życiowym zakręcie, w związkach, którym kończyła się data przydatności. Byliśmy w takiej samej sytuacji, łatwiej nam było się zrozumieć, zakończyć poprzednie związki i zacząć wspólne życie - wyjawił Zamachowski.

Monice zawdzięczam bardzo dużo. Jest ważną kobietą w moim życiu. Zawsze miałem i mam pewien problem z ogarnianiem rzeczywistości. Coraz bardziej staję się analfabetą, jeśli chodzi o wirtualny świat internetu. Nie lubię tego, nie akceptuję, nie podoba mi się, że ludzie żyją w telefonach komórkowych, że kreują swoje nieprawdziwe życie w mediach społecznościowych. Nie ma we mnie żadnej chęci ani ciekawości, żeby wdrożyć się w ten nowy świat, w związku z czym on mnie faktycznie wypluwa. Monika to ogarnia i uwalnia mnie od tego problemu. Kłopot pojawia się wtedy, gdy ktoś za bardzo chce się tobą opiekować. Monika jest osobą nadopiekuńczą w tym sensie, że tak strasznie chce pomóc, że aż przeszkadza. Walczymy ze sobą o zakres tej opieki, bo czasem sam chciałbym zapiąć sobie kurtkę - podsumował.

bEKWYDUK
bEKWYDVe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(77)
Jaaa
2 miesiące temu
Monika może już nosić buty na wysokich obcasach. A Mumin niech dalej szuka swojej muzy...
Agula
2 miesiące temu
Ladnie sie o niej wypowiedzial
kluska
2 miesiące temu
No i rzeczywiscie wszedzie kurtka niezapięta, nie ogarnia jednak facet no i nie zapina. Monike szlag trafiał że mu ciągle po plecach wieje, nerki chore, te sprawy, potem bierz i płać za leki, a ona ich utrzymywała no i poszło, rozwód, dramat a wystarczyło kurtke zapinać, Zbyniu.
bEKWYDVf
ccc
2 miesiące temu
"Związki, którym kończyła się data przydatności"... I to jest ta elita?
Pravda
2 miesiące temu
Gdyby natalka poleciała nie dowiedzielibyśmy się o klitce na Żoliborzu
Najnowsze komentarze (77)
Siiii
2 miesiące temu
Ciekawe czy 1 żona też uważała że ich związek jest na zakręcie?
Borek
2 miesiące temu
Ma rację- Monika '' Sporo" Forsy na Jego Dzieci Wydała- Trudno o drugą Taką Bogatą i Chętną.
Ivo
2 miesiące temu
Można szukać miłości gdy nie układa się w poprzednim związku. Jednak kluczowe tutaj jest rozumienia "miłości'. Jeżeli ktoś całe życie szuka motyli w żołądku to nie szuka miłości. W każdym związku "motyle w żołądku" się kończą a zostaje przyjaźń, szacunek, dbanie o drugą osobę, przyjemność w spędzaniu razem czasu, to, że możesz na kogoś liczyć w trudnych chwilach, że nie jesteś sam. Kto tego nie rozumie jest wiecznym dzieckiem. Nasi dziadkowie, pradziadkowie wiedzieli o tym z pewnością więcej.
Yyyy
2 miesiące temu
Dlaczego nie opowiedział że między Olka a Monika była pewna pani reżyser???? Wstydzi się tych wszystkich zdrad? To nie Richardson owa rozwaliła zwiazek, a reżyserka pewnego teatrzyku, dość długo ze sobą byli!!!
trytytka
2 miesiące temu
Po co wszyscy w pewnym momencie piszą autobiografie? To jest przejaw takiego samouwielbienia, że aż mdli. Już 20-stoparolatki "piszą" historie swojego życia. Piszcie sobie pamiętniki, dla siebie jako forma terapii, albo dla rodziny, aby zostawić po sobie wspomnienia. Trochę to niesmaczne.
Oleole
2 miesiące temu
Choć ciężko w to uwierzyć, ale Zbyszek to narcyz. Najpierw robi świństwa z premedytacją, a potem opowiada jakie to cudowne były jego zwiazki. Dla niego owszem. Jego partnerki myślę że mają inne zdanie na ten temat. Opowiada część prawdy i część historii, żeby się wybielić. Nie wspomina o pierwszej żonie, którą zdradzał z Justa. Nie wspomina o pierwszym dziecku, które mu umarło. Z dumą chwali się swoją niewiedzą w zakresie social mediów, chociaż to w dzisiejszych czasach narzędzie jego pracy... Bardzo mocno zaburzony facet, nie artysta.
Ojjj
2 miesiące temu
Ojjj Zbyszek zapomniał podziękować swojej pierwszej żonie, którą zdradzał z Justa, jak umarło im dziecko :) Zbyszek jest kobietą tak długo jak ma z tego korzyść
1111111222222
2 miesiące temu
Biedny żona nadopiekuńcza zapewne była i dzieci🤣🤣🤣🤣🤣
bEKWYDUX
234
2 miesiące temu
Biedny żona też była nadopiekuńcza🤪🤪🤪
Patiko
2 miesiące temu
Pamietam jak ich widziałam na pokazie filmowym poświęconym Kieślowskiemu. Przed projekcją odbył się panel dyskusyjny i Pan Zbigniew był jednym z gości. Zanim dyskusja się rozpoczęła, pani Monika obskakiwała go jak pięcioletniego synka w przedszkolu. Układała kołnierzyk, zaczesała włoski. Nic dziwnego, że uciekł. Zagłaskała go na śmierć.
księgowa
2 miesiące temu
dopóki Monia miała stałą i dobrze płatną pracę Zybsio cierpiał w milczeniu, kiedy straciła dochody postanowił zrzucić do jarzmo i odszedł ale nie zapomniał zabrac pianinka, które sama kupiła do miezkania w którym razem żyli, niezły gagatek z niego ale liczyć potrafi
zeeee
2 miesiące temu
pamięć selektywna, a gdzie partnerka X pomiędzy justą a moniką? zapomniało się?
zona
2 miesiące temu
oj Zbysiu podziękowałbyś, że kobieta ciebie i twoją gromadkę odchowała, odkarmiła, ciebie ubrała, rachunki zapłaciła i jeszcze musiała patrzeć na twoje ciągłe niezadowolenie i zły humor
Nika
2 miesiące temu
Pan Zamachowski nawet nie czuje jak sam siebie sabotuje. Wystawia się na pośmiewisko tymi wynurzeniami i pokazuj jaki jest płytki i skupiony na sobie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKWYDVQ
bEKWYDVR
bEKWYDVS
bEKWYDVT
bEKWYDVU
bEKWYDVz