Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Znamy szczegóły pogrzebu Kamila Durczoka. W ostatniej drodze rodzinie będzie towarzyszyć orkiestra górnicza

92
Podziel się:

Kamil Durczok zmarł nieoczekiwanie we wtorek nad ranem w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby. W piątek odbędzie się ostatnie pożegnanie dziennikarza, które będzie miało charakter prywatny.

Znamy szczegóły pogrzebu Kamila Durczoka. W ostatniej drodze rodzinie będzie towarzyszyć orkiestra górnicza
Znamy szczegóły uroczystości pogrzebowej Kamila Durczoka (AKPA)
bETLAzcl

We wtorek rano media obiegły smutne wieści o śmierci Kamila Durczoka. Popularny dziennikarz i były szef "Faktów" odszedł w wyniku komplikacji zdrowotnych, które były przyczyną jego nagłej hospitalizacji. Jak potwierdziła w rozmowie z nami Marianna Dufek, Durczok zmarł w szpitalu po długiej walce z chorobą.

Od kilku dni w kierunku rodziny i bliskich Kamila Durczoka spływały kondolencje i słowa pokrzepienia w tym trudnym czasie. W piątek odbędzie się ostatnie pożegnanie byłego szefa redakcji "Faktów" TVN, które będzie miało charakter prywatny. Wezmą w nim udział członkowie rodziny i najbliżsi przyjaciele dziennikarza.

bETLAzcn
Zobacz także: Oni odeszli w 2021

Jak informuje "Super Express", uroczyste pożegnanie Durczoka odbędzie się w kościele Trójcy Przenajświętszej w Katowicach-Kostuchnie. Po śmierci dziennikarz został skremowany, a urna z jego prochami ma spocząć w grobie, w którym przed laty został pochowany jego ojciec, Krystian Durczok.

bETLAzct

Jak donosi tabloid, podczas pogrzebu o odpowiednią oprawę muzyczną ma zadbać orkiestra górnicza, a na organach zagra wybitny polski kompozytor Józef Skrzek. W trakcie uroczystości głos ma zabrać brat Kamila, Dominik, który wcześniej zaapelował też o respektowanie prywatności jego bliskich w tym trudnym czasie.

Przypomnijmy, że Kamil Durczok odszedł we wtorek w szpitalu w Katowicach-Ligocie. Jak informowano, w momencie hospitalizacji jego stan był poważny i niestety nie udało się go uratować. Dziennikarz pozostawił po sobie pogrążonych w żałobie matkę, brata Dominika oraz syna Kamila juniora. Po smutnych doniesieniach wspominała go także Julia Oleś.

bETLAzcu
bETLAzcO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(92)
Kama
2 tyg. temu
Tak jest na uroczystych pogrzebach na Śląsku- orkiestra górnicza często gra na pożegnanie.Skrzek to mistrz- znali się z Kamilem od lat.
Inka
2 tyg. temu
Z orkiestrą czy bez- niech mu ziemia lekką będzie.
nmnm
2 tyg. temu
Szkoda człowieka-przykre gdy ludzie odchodzą
bETLAzcP
danka
2 tyg. temu
Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.
Ella
2 tyg. temu
Bardzo szkoda, wydania faktów z nim to była przyjemnośc ogladania i słuchania
Najnowsze komentarze (92)
Oko
2 tyg. temu
Prosta zasada zniszczenia człowieka mądrego - w myśl zasady dajcie mi człowieka a znajdę paragraf. Tak się 'iszczu ludzi zdolnych 😌
gosc
2 tyg. temu
karma
Kobieta
2 tyg. temu
Na zdjęciu z Julka Oleś wyglada bardzo męsko i sensownie. Im starszy był, tym lepszy.
Kobieta
2 tyg. temu
Na zdjęciu z Julka Oleś wygląda bardzo męsko i seksownie. Im starszy tym fajniejszy.
Jjj
2 tyg. temu
To jest smutne że nawet wieca TVN nie złożyli tylko TVN Katowice
magda7458
2 tyg. temu
Dziwne, że nie kanonizowali go na świętego już za życia.
janpawel
2 tyg. temu
To był dziennikarz. Oni wchodzili i wchodzą wszędzie gdzie maja interesy. Ciekawe że teraz na jego pogrzebie nie wolno wchodzić dziennikarzom. Rodzina sobie nie życzy
dziadek
2 tyg. temu
Miał ładny pogrzeb, tradycyjny, bez udziwnień.
bETLAzcH
B.b.
2 tyg. temu
Nie róbcie z niego bohatera narodowego
Iza
2 tyg. temu
Zawsze był po stronie górników. Wtedy podczas wywiadu z Kopacz w styczniu 2015 roku powiedział nie tylko to, co on sam myślał i czuł, ale również oszukiwani górnicy. powiedział prawdę i ta prawda była jego kamieniem. Dziś już jest wolnym duchem.
janpawel
2 tyg. temu
Co sekunde umiera człowiek z głodu
Ooo
2 tyg. temu
Rodzina prosiła bez mediów czy robienia zdjęć czy to uszanowali spokój jego duszy a co z jego kochanym psem może brat lub z rodziny weźmie
Krolek
2 tyg. temu
Julia Oleś. Czy to to, która po wstawieniu implantów w piersi wrzuciła do sieci zdjęcie nagiego popiersia ze świeżymi bliznami?
polka
2 tyg. temu
po co aż zmieniać nazwisko, czy tak bardzo syn ucierpiał, marny syn
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETLAzdA
bETLAzdB
bETLAzdC
bETLAzdD
bETLAzdE
bETLAzdj