Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Ambitna Klaudia El Dursi rozprawia o EWENTUALNEJ ofercie poprowadzenia "Dzień Dobry TVN": "Panu Edwardowi się NIE ODMAWIA"

149
Podziel się

Chociaż gospodyni "Hotelu Paradise" uważa występy w porannym show za duże wyzwanie, w rozmowie z Pudelkiem przyznała, że nie byłaby w stanie zlekceważyć telefonu od samego dyrektora programowego stacji. Rozsądnie?

Ambitna Klaudia El Dursi rozprawia o EWENTUALNEJ ofercie poprowadzenia "Dzień Dobry TVN": "Panu Edwardowi się NIE ODMAWIA"
Klaudia El Dursi snuje wizję o propozycji prowadzenia "Dzień Dobry TVN" (ONS)
bCYYMkDF

Zmiany w obsadzie Dzień Dobry TVN to ostatnimi czasy jeden z najbardziej palących tematów w świecie show biznesu. Tuż po tym, jak szeregi programu opuścili kolejno Piotr Kraśko i Kinga Rusin, media rozpoczęły gorączkowe poszukiwania potencjalnych kandydatów na nowych prowadzących.

Sprawa nowego ekranowego duetu w porannym show jak na razie owiana jest tajemnicą. Podczas niedawnej konferencji ramówkowej TVN dyrektor programowy stacji Edward Miszczak zdradził jedynie, że obecnie trwają castingi na nowych prowadzących, a nazwiska poznamy już wkrótce. W pewnym momencie wskazał nawet na obecnych podczas wydarzenia Martynę Wojciechowską i Przemka Kossakowskiego. W mediach już od jakiegoś czasu głośno mówi się za to o kandydaturze Agnieszki Woźniak-Starak.

bCYYMkDH

Pudelek postanowił ostatnio dorzucić własną propozycję do medialnej giełdy nazwisk potencjalnych prowadzących Dzień Dobry TVN. Kilka dni temu odbyła się konferencja kolejnego sezonu Hotelu Paradise, na której gościł również nasz wysłannik, Michał Dziedzic. Korzystając z okazji, reporter Pudelka zapytał prowadzącą show Klaudię El Dursi, czy byłaby zainteresowana posadą w porannym programie.

Nie pcham się (...) Jest to, wydaje mi się, tak ciężka i wymagająca praca. Moje doświadczenie chyba jeszcze na tę chwilę nie pozwala mi, żeby tak ambitne podejść i zaryzykować. Ja myślałam, że dotychczas to były głębokie wody, ale w takim formacie to w ogóle trzeba mieć naprawdę duże doświadczenie w jakimś dziennikarstwie, w takim obyciu, żeby móc śmiało startować do Dzień Dobry TVN - tłumaczyła El Dursi.

bCYYMkDN

Okazuje się jednak, że gdyby Klaudia otrzymała od Edwarda Miszczaka telefon w sprawie wakatu w DDTVN, wówczas z pewnością rozważyłaby jego propozycję.

Gdyby pan Edward zadzwonił... Panu Edwardowi się nie odmawia - zapewniła ze śmiechem.

Widzielibyście ją na kanapie porannego show?

bCYYMkDO
bCYYMkDP
bCYYMkEi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(149)
beka
4 tyg. temu
oho, kiedyś „skromna krawcowa” a teraz „Edwardowi się nie odmawia”? hahah
321
4 tyg. temu
Żałosne
Oooo
4 tyg. temu
To dziewczę jest ładne tylko na pierwszy rzut oka!
bCYYMkEj
Abc
4 tyg. temu
Tylko nie to
Mentalność
4 tyg. temu
Brakuje ci zaplecza kulturowego, moja droga. Tych wszystkich lat bez lektur, pracy, obycia z kulturą już nie nadrobisz.
Najnowsze komentarze (149)
AS1
4 tyg. temu
ŁADNA, SEKSOWNA ALE MDŁA I BEZ ENERGII
Judyta
4 tyg. temu
Miszczaka należy wymienić, wtedy powieje wiosną i nowymi twarzami.
Ja 88
4 tyg. temu
Zdecydowanie za dużo już tej kobiety .jest ladna ma figure to tyle nie jest boginią.
Dramat
4 tyg. temu
Za karierę pociągnie wszystko...
zenek
4 tyg. temu
ja to najbardziej lubię to coś, dorotę wellman
Majóweczka
4 tyg. temu
Niech pokaze co potrafi 👌
Jhuy
4 tyg. temu
Hlam
gość
4 tyg. temu
Tyle było fajnych prowadzących z doświadczeniem szkoda ich ale Miszczak robi rewolucje jak w życiu prywatnym coś mu się z głową stało
bCYYMkEb
Piotr
4 tyg. temu
Jest śliczna, obiektywna opinia, uśmiech dla Niej
Niestety
4 tyg. temu
No ona to chyba niewielu odmawia.
Oj oj
4 tyg. temu
Najpierw prowadziła w tv bum bum a teraz do śniadaniówki no nie ma co
Koszyk
4 tyg. temu
A krytykują TVP że dyktatura no ale TVN przebija ją
Ala
4 tyg. temu
Zazdrosnice jest piękna i piszę to kobieta
Asinda
4 tyg. temu
Hoho ma dziewczyna zapędy, wyrywkowo widziałam jak prowadziła hotel paradise i cóż, zero polotu, naturalności, widac było tylko skrępowanie i recytowanie wyuczonych na pamięć kwestii, jakby ktoś przed kamerę postawił kawałek drewna... ale to nie jej wina ze się do tego nie nadaje tylko tego kto ja obsadził w tej roli.
...
Następna strona
bCYYMkED