Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Anja Rubik odpowiada Kai Godek na nurtujące ją pytanie: "Jestem ZANIEPOKOJONĄ OBYWATELKĄ"

258
Podziel się

Niestety, część internautów nie była w stanie dowiedzieć się, czy Godek zrozumiała już, kim jest Rubik, bo działaczka postanowiła zablokować wielu dociekliwych użytkowników.

Anja Rubik odpowiada Kai Godek na nurtujące ją pytanie: "Jestem ZANIEPOKOJONĄ OBYWATELKĄ"
Anja Rubik odpowiada Kai Godek (ONS.pl, East News)
bDgbrkaJ

Anja Rubik i Kaja Godek od wtorku toczą medialną "wojnę". Dzieje się tak w związku z debatą na temat projektu "Zatrzymaj aborcję", który "firmuje" swoją twarzą działaczka pro-life. Modelka dobitnie pokazała, że jest przeciwna zmianom forsowanym przez Godek i ostro skrytykowała próbę zaostrzenia dotychczasowych przepisów.


Zobacz: Zaangażowana Anja Rubik wspiera strajk przeciw ustawie antyaborcyjnej: "Pani Godek chce, abym UMARŁA PODCZAS PORODU"


Wpis Anji Rubik zrobił w sieci prawdziwą furorę, a w jej ślady szybko poszło wiele osób publicznych w Polsce. Co ciekawe, przemyślenia Anji spotkały się już z odpowiedzią samej zainteresowanej, która raczej nie była pod wrażeniem. Kaja Godek ogłosiła bowiem na Facebooku, że chce pozwać modelkę o zniesławienie. Potencjalne odszkodowanie chce oczywiście przeznaczyć na "obronę życia".


Przypomnijmy: Wzburzona Kaja Godek grozi Anji Rubik SĄDEM: "Będzie żądanie wysokiego odszkodowania"


Zgodnie z oczekiwaniami, Anja postanowiła kolejny raz odnieść się do ich medialnej wymiany zdań. Modelka co prawda nie odniosła się do posta, w którym Godek snuje plany przekazania jej pozwu, jednak odpowiedziała na inne, wyraźnie nurtujące działaczkę pytanie.


Wszystko przez to, że zanim na koncie Godek na Facebooku pojawiła się informacja o pozwie, udostępniła ona inny status, który już zdążył zniknąć z jej profilu. Działaczka pro-life stwierdziła w nim, że (celowo lub nie) po prostu jej... nie zna.


Kim jest Anja Rubik? - dopytywała ciekawska Kaja Godek swoich obserwujących.


Modelka postanowiła wykorzystać tę okazję i odpowiedziała na to niezwykle ważne pytanie. Na jej koncie na Instagramie pojawił się nowy post, w którym stara się rozwiać wszelkie wątpliwości Kai.


Zaniepokojoną obywatelką. Nic dodać, nic ująć. Pozdrawiam w tych trudnych czasach, kiedy ludzie tracą swoich bliskich i pracę - odpowiedziała Anja Rubik na Instagramie.


Niestety internauci nie byli w stanie dowiedzieć się, czy Kaja Godek już wie, kim jest Anja Rubik, bo działaczka postanowiła usunąć większość nieprzychylnych komentarzy pod swoim adresem i zablokowała wielu dociekliwych użytkowników. Zakładamy jednak, że planując pozew, zgłębiła już tę tajemną wiedzę.

"Czy pani nie widzi statystyk reakcji pod postami? Jak to możliwe, że występuje w nich taki negatywny odzew przy jednoczesnym, praktycznym braku jakichkolwiek negatywnych komentarzy?", "Boli panią prawda? Jest pani kobietą, a robi pani takie okropieństwa. Wstyd mi za panią!" - to niektóre ze wpisów, które dało się zauważyć pod postem Kai.

Doceniacie życzliwy gest Anji?

bDgbrkaL
bDgbrkaR
bDgbrkaS
bDgbrkbm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(258)
chris
6 miesięcy temu
Na zachodzie Europy jest WOLNOŚĆ wyboru w sprawie aborcji. Do tego WOLNOŚĆ wyboru gdy chodzi o noszenie maseczek i jeszcze WOLNOŚĆ wyboru odnośnie szczepień (oprócz niektórych krajów). Natomiast w Polsce jest BRAK wolności odnośnie aborcji. BRAK wolności odnośnie noszenia maseczek i BRAK wolności odnośnie szczepień. W tym kraju jest wszystko nakazane z góry, a ludzie głosują na tą partię, która rozdaje pieniądze.
mna
6 miesięcy temu
Ta Gadek to kon trojanski ze stajni psychicznego Korwina.Taka sama poye bana i nawiedzona jak jej guru.A idz tlusta purchawo zaopiekuj sie osobiscie wlasnymi dziecmi,a nie hulasz jak inkwizycja po calej Polsce! Skad to czupiradlo wyskoczylo? Z lasu??
Hahaha
6 miesięcy temu
Godek to się chyba chce odegrać na innych za błędy swojego żywota
bDgbrkbn
Nie fanatykom
6 miesięcy temu
Takie indywidua jak Godek kiedyś paliły na stosie inaczej myślących. Strasznie ograniczona kobieta: zapomina, że Polska nie jest krajem gdzie zasady religijne są obowiązującym prawem.
precz
6 miesięcy temu
Godek wygląda na kobietę ciężko doświadczoną w dzieciństwie. Ojciec tłukł? Dzieci wyśmiewały?Twarz pełna nienawiści. Boję się ludzi nawiedzonych. Jakie ona ma prawo do proponowania nakazów i zakazów. Kim ona jest?????
Najnowsze komentarze (258)
Gość
6 miesięcy temu
Broni aborcji, bo przecież sama parzy się jak zwierzę z kim popadnie, a dzieci dziwnym trafem nie ma.
Gość
6 miesięcy temu
Jeśli dziecko ma urodzić się upośledzone w jakikolwiek sposób i cierpieć przez całe życie, jeśli ciąża może zaszkodzić zdrowiu matki, jeśli jest wynikiem gwałtu, wtedy aborcję popieram. Nigdy natomiast nie poprę jej jako własnego widzimisię, bo "ojej wpadłam i co teraz". W takich wypadkach to trzeba było myśleć głową, a nie cìpskiem. Antykoncepcja jest szeroko dostępna i tyle.
Ndi
6 miesięcy temu
Sepleniąca chuda lewaczka
wm spike
6 miesięcy temu
Piękna błyskawica z dłoni Rubik. Historia podpowiada, że jeszcze drugą trzeba dołożyć dla lepszej jasności.
Jajo
6 miesięcy temu
Kaja i Kama to dwa podobne imiona. Kama, to kapłanka fenicka w powieści "Faraon". Kaja, to jej podróba w okularach.
wm spike
6 miesięcy temu
Zadam takie proste pytanie z założeniem, że każdy sobie szczerze na nie odpowie: czy na starość wolelibyśmy być w domu opieki gdzie szefową jest pani Godek czy może pani Rubik? Zakładamy, że utrzymywanie przy życiu naszej osoby nie wiązałoby się z zyskami.
matka, polka
6 miesięcy temu
tą panią G...dek rodzie powinni wyskrobać gdy dowiedzieli się o ciąży
Anna
6 miesięcy temu
Godek zazdrosci kobietom.Mozna odniesc wrazenie, ze ich nienawidzi.Jestem pelna uznania dla Pani Rubik.
bDgbrkbf
wm spike
6 miesięcy temu
Osoby popierające aborcję powinny się jej poddać, tzn. popełnić samobójstwo.
wm spike
6 miesięcy temu
Jedna pani optuje za ratowaniem życia, a druga za zabijaniem. I jak się okazuje media i pospólstwo wybrało opcję zabijania.
pro-livik
6 miesięcy temu
haha!! tu niektórzy piszą ,że rubik jest piękna !! chyba ci to są w zasięgu działania czarnej dziury. Niestety rubik jest koszmarkiem ,która sama ma kompleksy na tym punkcie,więc nie dziwię ,się że jest za zabijaniem dzieci w łonie matki ,ot taki przypadek przypadkowego zlepka białka . Nie mam nic przeciwko przypadkowemu zlepkowi białka ,ale jak ono zaczyna rządzić przyszłością i życiem naszego pokolenia ,to łapy wstrętne precz! rubik !
xxxxx
6 miesięcy temu
Godek to stan umysłu !
Tango77
6 miesięcy temu
GODEK? a co to za nędzna postać? Mały GŁODEK tego to znają wzzyscy
Sokrates
6 miesięcy temu
W sprawie aborcji został wypracowany pewien kompromis lepszy lub gorszy ,ale jednak! Nawet w chwili obecnej usunięcie ciąży w dopuszczonych przez prawo przypadkach przez kobietę jest niewątpliwie bardzo traumatyczną decyzją z którą będzie musiała żyć. Wracanie w sytuacji szalejącego koronawirusa do tematu zaostrzenia ustawy jest ............. szkoda gadać.
...
Następna strona
bDgbrkbH