Trwa ładowanie...
Przejdź na

Daniel M. przeprasza białostocką policję: "Byłem zdenerwowany i nie powinienem tak mówić"

45
Podziel się:

Myślicie, że mu wybaczą?

Daniel M. przeprasza białostocką policję: "Byłem zdenerwowany i nie powinienem tak mówić"

Kiedy Zenon Martyniuk przygotowywał się do sylwestrowego koncertu z pewnością przez myśl mu nie przeszło, że stary rok zakończy się rodzinną awanturą i policyjną interwencją. Jego syn, Daniel M., miał nie wpuścić ciężarnej żony do mieszkania i był tak pobudzony, że jego matka poczuła się w obowiązku wezwać policję. Funkcjonariusze mieli znaleźć przy mężczyźnie3,4 grama środków odurzających w postaci ziela konopi. Powodem agresywnego zachowania syna Martyniuka była napięta relacja z żoną Eweliną, dziedziczką kaczej fortuny. Daniel M. był przekonany, że kobieta jest nimfomanką i zaszła w ciążę tylko po to, by go przy sobie zatrzymać. Jak twierdzą sąsiedzi, przedsylwestrowy incydent nie był pierwszym, a w domu syna króla disco polo awantury były codziennością.

Po narodzinach córki Laury w synu piosenkarza najwyraźniej obudził się instynkt rodzicielski, ponieważ już na sali porodowejczęściowo wybaczył swojej żonie. Nie zmienia to faktu, że przez rodzinne niesnaski nie czuł się dobrze na Podlasiu i postanowił przenieść się do stolicy. Ostatnio nawet wystawił swoje luksusowe mieszkanie na sprzedaż.

Po przedsylwestrowym incydencie Daniel M. był zaskoczony medialnym rozgłosem. Nie przewidział, żelansowanie się na kanapie Pytania na Śniadanie po ślubie z Eweliną sprawi, że ktokolwiek zainteresuje się także jego rodzinnym dramatem. Rozczarowanie biegiem zdarzeń wzmacniał fakt, że policję do mieszkania wezwała jego *matka, Danuta Maryniuk, któraza cel obrała sobie pogodzić skłóconą rodzinę*. Wściekły na całe Podlasie zarzekał się na Instastory:

A palić to tak i tak będę, pozdrawiam policję z Białegostoku, to nie jest policja, to są milicjanci, to jest taka wioska, że sobie ludzie nie wyobrażacie, omijajcie Białystok szerokim łukiem. Nikt nie będzie mi mówił, co mam robić, tym bardziej milicja z Białegostoku, ja im nie mówię, co mają robić. Co zobaczyć na Podlasiu fajnego? Nic. Drogę powrotną do domu, nie jedź tam. A po co wracać do Wasilkowa? - ostrzegał potencjalnych turystów.

Syn gwiazdy disco polo najwyraźniej zrozumiał, że powiedział o kilka słów za dużo. Dopiero po kilkunastu tygodniach od zamieszczenia na Instagramie antyreklamy Białegostoku, pokusił się na małe sprostowanie. Być może przez przeprowadzkę do stolicy nie znalazł czasu na natychmiastową skruchę:

Chciałbym powiedzieć coś, co powiedziałem jakieś trzy miesiące temu i z tym zwlekałem. Miałem to zrobić już dawno, ale ciągle coś mi w tym przeszkadzało - zaczął przeprosiny.

Swoją porywczość tłumaczył nerwami i przekonywał, że Podlasie jednak nie jest takie straszne:

Chciałbym powiedzieć, że przepraszam wszystkich białostockich policjantów czy też, jak ich nazwałem, milicjantów. Byłem zdenerwowany i nie powinienem tak mówić. Tak że Białystok nie jest tak złym miastem. Po prostu żyje swoim życiem i jest inny.

Myślicie, że już nie będzie się denerwował?

_

_

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(45)
Gość
4 lata temu
Infantylny dzieciuch, stworzyli kalekę życiową.
gość
4 lata temu
Przeprosiny dla Renulki po 2 latach, ale jaja :D
Gość
4 lata temu
On ma poważne zaburzenia osobowości
gość
4 lata temu
ogarnij się chłopie! choćby dla dziecka.... jeszcze masz szansę
Gość
4 lata temu
Facet Porażka.
Najnowsze komentarze (45)
Gośćdwein
4 lata temu
jeszcze wpie....ol i wakacje przeprosić to sobie może tatę Zenona że na takiego cwaniaka go wychowali
Gość
4 lata temu
Ale to jest Łeb !! Buahahaha
Gość
4 lata temu
Boże co on ma z oczami.
gość
4 lata temu
Co za wsiok
gość
4 lata temu
Ale przeprosił całkowicie czy częściowo jak swoją żonę? :)
Gość
4 lata temu
Przecież to jest rozpuszczony dzieciuch który miał i ma wszystko. Jak tatuś by kranik zakręcił to by się może opamiętał
Gość
4 lata temu
Jak do tego doszło? Nie wiem.
gość
4 lata temu
a odezwal. A co, masz jakas lepsza rade dla ofiary przemocy, ze negujesz?
Gość
4 lata temu
Kogo ten Zenek zrobił???
n
4 lata temu
nie p.....* stary! powiedziales tak bo chciales!
Gość
4 lata temu
Białystok jest super!!!
gość
4 lata temu
Jemu to już nikt i nic nie jest w stanie pomóc. Beznadziejny przypadek.
gość
4 lata temu
Jemu to już nikt i nic nie jest w stanie pomóc. Beznadziejny przypadek.
Gość
4 lata temu
Przez czytanie Pudła śniło mi się ostatnio, że mam brać ślub z synem Zenka Martyniuka i wcale się nie cieszyłam, byłam zła bo przecież ten Daniel takie rzeczy odwala... Na serio. No nie polecam takich snów. Teraz myślę, że czas Pudła ograniczyć trochę
Oferty dla Ciebie