Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kraśko ma pomysł na nową pracę. Chce zostać... korespondentem w Watykanie!

376
Podziel się:

Zabezpiecza się na wypadek zwolnienia. Ostatnio często odwiedza kardynała Dziwisza. "Takie wsparcie byłoby mu bardzo pomocne".

Kraśko ma pomysł na nową pracę. Chce zostać... korespondentem w Watykanie!
bEKNdHDp

Piotr Kraśko, jak zresztą większość dziennikarzy pracujących w TVP, czuje się ostatnio niepewnie. Zwłaszcza odkąd prawicowy tygodnik wSieci opublikował na okładce jego zdjęcie w mundurze generała Jaruzelskiego, a posłanka PiS Krystyna Pawłowicz w swoim wpisie na Facebooku "zwolniła go" z pracy. Później wprawdzie zapewniała, że wyraziła tylko swoją "prywatną opinię", a nie linię programową partii, ale Kraśko poczuł, że grunt pali mu się pod nogami.

Trudno mu się dziwić. Po ostatnich wyborach opinie i pełne nienawiści wpisy Krystyny Pawłowicz przestały być śmieszne i stały się straszne.

bEKNdHDr

Przeczuwa, że nie utrzyma kierowniczej funkcji w telewizji - potwierdza w katolickim tabloidzie Dobry Tydzień pracownik TVP.

Na szczęście Piotr ma pomysł na dalszą karierę. Podjął już odpowiednie kroki w celu jego realizacji. Jak donosi tygodnik, ostatnio często odwiedza... metropolitę krakowskiego, kardynała Stanisława Dziwisza, zaufanego sekretarza zmarłego 10 lat temu papieża Jana Pawła II.

Piotr Kraśko chce zostać wysłannikiem w Rzymie - ujawnia informator tabloidu. Wsparcie byłego sekretarza Jana Pawła II byłoby mu pomocne.

To, że w Watykanie czuje się jak u siebie, Kraśko udowodnił, gdy pochwalił się kilka lat temu w TVP Info, że... papież Jan Paweł II, umierając, oglądał go w telewizji. Być może wtedy, prowadząc relację z Watykanu, zaprzyjaźnił się z Dziwiszem.

bEKNdHDx

Teraz pewnie już nie żałuje, że dwa lata temu zrezygnował ze ślubu z Małgorzatą Rozenek. Porzucenie żony z dwójką małych dzieci dla "przyjaciółki domu" mogłoby nie poprawić jego notowań u biskupów.

bEKNdHDy
bEKNdHDS
KOMENTARZE
(376)
Gość
6 lat temu
Jak trwoga to do Boga. A żonę się zdradzało
gość
6 lat temu
Panika dzika w tv.
Gość
6 lat temu
L*****p systemy
bEKNdHDT
gość
6 lat temu
Kraśko chce być ogłoszonym świetym za życia?:D
gość
6 lat temu
już dawno powinien zostać zwolniony. I mam nadzieję, że w Watykanie go nie będą chcieli.
Najnowsze komentarze (376)
gość
6 lat temu
Nawiedzony?!
duna
6 lat temu
Kraśko narabował już kasy tyle że wystarczy mu do końca życia pod palmami. W Polsce jest bezrobocie i dlatego trzeba dać szansę innym.
gość
6 lat temu
panie boże daj panu, jarosławowi kaczyńskiemu siłę wytrwania w tym zamieszaniu, dużo wiary w zwycięstwo we wszystkich sprawach dotyczących naprawy najjaśniejszej rzeczypospolitej!!! polacy życzą panu dużo zdrowia na długie lata i dużo cierpliwości i s i ł!!! w panu nadzieja na lepsze jutro i lepszą normalną polskę!!! polacy dają panu wielką moc sprawczą, wiarę, upoważnienie i siłę, iż wszystkich obecnie szczekających należy zdelegalizować, a senat i trybunał rozwiązać zlikwidować, byłoby więcej pieniędzy w kasie państwowej. życzę panu i wszystkim pana wiernym przyjaciołom zwycięstwa!!!, odwagi we wszystkich przedsięwzięciach i decyzjach, które będzie pan podejmował od razu szybko i bez żadnych kompromisów!!!. ma pan wiarę, nadzieję i ogromne poparcie większości prawdziwych polaków, którzy właśnie po to pana wybrali!!! i tego bardzo!!! bardzo!!! bardzo!!! chcą!!! jeszce raz życzę panu z całego serca wiary odwagi i zdecydowanych działań!!! dla dobra polski narodu prawdziwych polaków!
Pan
6 lat temu
Krasko dziennikarz w watykanie ? . cuda sa mozliwe . I bedzie znowu komus d****o lizał I to jest krasko . Cud na Wisłą
trwoga
6 lat temu
krasko ty dzikusie co mahomeda bedziesz promowal
gość
6 lat temu
W jakim Watykanie? Chyba w Tel Awiw.
styropianowie...
6 lat temu
..a to go Sucha zaprosiła do współpracy ? to będzie "para"? weżcie jeszcze bolka .
gość
6 lat temu
czerwony w watykanie????..ja piernicze.!!!!....a moze chodzi o moskwe.?..
bEKNdHDL
gość
6 lat temu
Porzucenie żony z dwójką małych dzieci biskupów ani grzeje ani ziębi. Bójcie cię Boga , a nie biskupów . Oczywiście , dla lewizny życie z żoną to blamaż . Z partnerem - to jest to.
gość
6 lat temu
Jeszcze lepiej
gość
6 lat temu
... do Ułan-Bator go wyślijcie, szerokie pole do popisu tam będzie miał i to w sensie dosłownym :)
zippa
6 lat temu
Trzeba było być uczciwym i bezstronnym dziennikarzem i nie łaczyć się z paryjniakami
stan zolwiki
6 lat temu
I chór z nim. zolwiki.blog.pl/2015/11/18/chor-z-nimi/
gość
6 lat temu
korespondentem w Watykanie ? no nie ,tak nisko t chyba nie upadł
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKNdHEE
bEKNdHEF
bEKNdHEG
bEKNdHEH
bEKNdHEI
bEKNdHEn