Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Azealia Banks WYKOPAŁA szczątki swojego kota, po czym UGOTOWAŁA je w garnku. Wszystko zrelacjonowała na Instagramie

131
Podziel się

Raperka borykająca się z poważnymi problemami natury psychicznej próbowała w ten sposób... przywrócić zmarłego pupila do życia.

Azealia Banks WYKOPAŁA szczątki swojego kota, po czym UGOTOWAŁA je w garnku. Wszystko zrelacjonowała na Instagramie
Azealia Banks ugotowała szczątki swojego kota (Instagram)
bDSXEbbF

Były czasy, gdy Azealia Banks zaliczała się do ścisłej czołówki najlepszych raperek na świecie, a największe gwiazdy muzyki biły się między sobą o możliwość współpracy z utalentowaną piosenkarką. Niestety, z czasem o artystce zaczęło się pisać raczej w kontekście kolejnych skandali, aniżeli sukcesów w sferze zawodowej.

Pochodząca z Bronksu wokalistka ponad wszystko uwielbia wywoływać skandale, najlepiej wdając się w publiczne konflikty z innymi gwiazdami. W ciągu ostatnich kilku lat Banks zdążyła wszcząć awantury między innymi z Laną del Rey, RihannąKim Kardashian, wytykając każdej z nich tuszę i "zaprzedanie duszy szatanowi".

W sierpniu wyjątkowo aktywna na Instagramie raperka opublikowała na swoim profilu serię wpisów, które zostały odczytane przez jej fanów jako "krzyk o pomoc". Jej posty sugerowały bowiem, że 29-latka chciała popełnić samobójstwo.

bDSXEbbH

Tak, myślę, że skończyłam. (...) Myślę, że wkrótce zakończę swoją kadencję na ziemi. Dołożę wszelkich starań, aby uprzednio zakończyć moje obiecane projekty. Z jakąkolwiek siłą, która mi pozostała - mogliśmy przeczytać na instagramowym profilu Banks.

Zobacz także: "Opowiem ci o zbrodni": koszmarne morderstwo nastolatków

Chociaż na przestrzeni lat Azealia Banks zdążyła już przyzwyczaić fanów do swoich wybryków, jej ostatnie poczynania dla wielu okazały się szczególnie niepokojące. Słynąca z zainteresowania praktykami uznawanymi powszechnie za czarną magię i okultyzm 29-latka zapragnęła raz jeszcze zwrócić na siebie uwagę w "niekonwencjonalny" sposób, tym razem uciekając się do próby... przywrócenia do życia swojego zmarłego kota (!). Najpierw Azealia wykopała szczątki pupila, które później włożyła do garnka i ugotowała. Wszystko zarejestrowała za pomocą telefonu i upubliczniła w sieci. Czaszka zwierzęcia posłużyła jej potem za element dekoracji, którą także pochwaliła się na swoim profilu.

bDSXEbbN

Lucyfer. 2009-2020. Mój drogi kotku. Dziękuję Ci za wszystko. Legendo. Ikono. Będziesz mi zawsze służył - napisała Banks.

Jak można się było spodziewać, na raperkę posypały się gromy. Internauci zarzucili celebrytce bestialstwo i poradzili jej, żeby natychmiast zgłosiła się do szpitala psychiatrycznego, gdzie w końcu dostałaby pomoc, której potrzebuje.

Myślicie, że po tej relacji ktoś w końcu podejmie się interwencji i pomoże Azealii Banks?

bDSXEbbO
bDSXEbbP
bDSXEbci
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(131)
Ola
3 miesiące temu
Gdzie jest jej rodzina? W trybie natychmiastowym do szpitala z nią zanim zrobi komuś albo sobie krzywdę.
Xxx
3 miesiące temu
Powinna być zamknięta
Abc
3 miesiące temu
To Britney Spears od tylu lat jest ubezwlasnowolniona i sama nic nie moze zrobic mimo ze nikomu nic zlego nie zrobila a taka wariatka chodzi na wolnosci. Chory swiat.
bDSXEbcj
Ile
3 miesiące temu
Jejku biedna, mam nadzieje, ze ktoś jej udzieli odpowiedniej pomocy...
asia
3 miesiące temu
co :o
Najnowsze komentarze (131)
Olka
3 miesiące temu
Zawsze się zaczyna od zwierząt, a potem... Do lekarza z nią.
Grazyna
3 miesiące temu
Chora dziewczyna
eee?
3 miesiące temu
Nie mam pojęcia kto to jest. Ale musi być bardzo biedna skoro martwe koty zjada. Pewnie cienko przędzie przez covid19. Może niech ktoś jej powie, że są różne organizacje dla biednych co wydają posiłki.
Piotr
3 miesiące temu
Jak najszybciej do Choroszczy!
Piotr
3 miesiące temu
Jak najszybciej do Choroszczy!!
kucharz
3 miesiące temu
no dobra, ale po co?
ollo
3 miesiące temu
rap to nie muzyka
Mia
3 miesiące temu
O czym jest ten portal Pudelku????? Bo przestaje mi się chcieć tu wchodzić..... Po choinkę takie artykuły wrzucacie???
bDSXEbcb
kaska
3 miesiące temu
niektore osoby nie powinny miec dostepu do internetu :<
Jesuz
3 miesiące temu
Akurat niektórzy ludzie wypychaja swoje zmarle zwierzęta albo oddają do profesjonalnego oczyszczenia szkieletu z miesa
Aaa
3 miesiące temu
Joe Biden powołał na stanowisko amerykańskiego Rzecznika Praw Obywatelskich Kristen Clarke. Przy niej „nasz” Bodnar to „skrajny konserwatysta”… Pani Clarke to rasistka o antynaukowych urojeniach. Na podstawie zawartości melaniny przekonywała o genetycznej przewadze czarnych, którzy w jej mniemaniu są lepsi „umysłowo, fizycznie i duchowo”.
...psych
3 miesiące temu
Straszne.
kuku
3 miesiące temu
Ona już dawno odelciała na inną planetę. Skończy pewnie zastrzelona przez policję jak aktorka z Ostrego dyżuru, do której została wezwana policja.
Cda
3 miesiące temu
Takie rzeczy sie teraz sprzedaje takie tam rozenki lewandowskie i kurdejeszatany
...
Następna strona
bDSXEbcD