Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Barbara Kurdej-Szatan wspomina moment, w którym dowiedziała się, że już nie zagra w TVP: "Otwieram telefon, a tam informacja, że pan Kurski WYRZUCA MNIE z serialu"

304
Podziel się:

Barbara Kurdej-Szatan odniosła się także do wykorzystania jej wizerunku przez białoruską propagandę. "Byłam przerażona. Wzięli moje zdjęcie, zrobili materiał sami" - ubolewa w najnowszym wywiadzie.

Barbara Kurdej-Szatan wspomina moment, w którym dowiedziała się, że już nie zagra w TVP: "Otwieram telefon, a tam informacja, że pan Kurski WYRZUCA MNIE z serialu"
Barbara Kurdej-Szatan o zwolnieniu z "M jak miłość" (AKPA)

Nie da się nie zauważyć, że w związku ze swoim słynnym wpisem Barbara Kurdej-Szatan ma niemałe kłopoty. Choć celebrytka robi wszystko, co w jej mocy, by ratować wizerunek, skutki jej emocjonalnej natury mogą być nieodwracalne...

Celem podreperowania sytuacji, w jakiej się znalazła, Basia udzieliła obszernego wywiadu, który ukazał się w "Dużym Formacie" Gazety Wyborczej. W rozmowie z dziennikarzem stwierdziła co prawda, że gdyby mogła cofnąć czas, postąpiłaby tak samo, ale przyznała też, iż "użyła jednego słowa za dużo". Dodała, że w związku z tym, iż jej dziadek był wojskowym, nigdy nie miała na celu obrażania służb mundurowych...

Zobacz także: Czy Barbarze Kurdej-Szatan uda się odzyskać sympatię widzów? "Trochę jest już jej za dużo w telewizji"

Choć bliscy odradzają celebrytce drążenie tematu, ta najwyraźniej czuje nieodpartą potrzebę wytłumaczenia się.

(...) Znajomi powtarzają, że rozdmuchiwanie tej sprawy tylko mi zaszkodzi. Dlatego początkowo nie chciałam się z panem spotkać. Tym bardziej że sytuacja graniczna mocno się zaogniła. To nie jest już wypychanie kobiet z małymi dziećmi przez płot. Tam się pojawili jacyś agresorzy, prowokatorzy, może białoruscy… Rozumiem przecież, że trzeba się bronić. I za to akurat wojsku i Straży Granicznej trzeba podziękować. Dlatego jeszcze przed największym kryzysem na granicy usunęłam stary wpis i wstawiłam nowy - tłumaczy.

Przy okazji Kurdej-Szatan nawiązała do kwestii zawodowych i kariery, którą rozpoczęła na dobre występami w reklamach popularnej telefonii komórkowej.

(...) Stałam w wiśniowej czapce przed apteką i grałam przeziębioną. Zauważył mnie szef agencji reklamowej Grandes Kochonos i zaprosił na kolejny casting. Powiedział, że skoro jestem w stanie przekonać widza do pastylek na gardło, to przekonam do wszystkiego innego. Wygrałam ten casting w 2013 roku - wspomina z dumą początki, następnie zachwalając samą siebie:

Jestem pracowita - przyznaje "skromnie".

Basia nie omieszkała odnieść się także do zakończonej niedawno przygody z "M jak Miłość", ubolewając nad tym, że nie zdążyła udostępnić nowego oświadczenia przed tym, jak pojawiła się informacja o wyrzuceniu jej z serialu.

Przed publikacją wysłałam to koleżance, specjalistce od komunikacji PR. Żeby zerknęła, czy nie ma tam czegoś takiego, czym znów mogliby manipulować. Odesłała mi tekst wieczorem z drobnymi poprawkami. Akurat występowałam w spektaklu "Zagraj to jeszcze raz, Sam". Zeszłam ze sceny około 22:00 i planowałam od razu wrzucić oświadczenie. Po wejściu do garderoby otwieram telefon, a tam informacja, że pan Kurski wyrzuca mnie z serialu - wraca wspomnieniami do feralnego dnia, zdradzając, jakie emocje wówczas jej towarzyszyły:

Smutek, ale też żal, że nie opublikowałam swoich przeprosin wcześniej. Bo teraz wyszło na to, że przepraszam w efekcie decyzji Kurskiego - żali się, zwracając się z prośbą do dziennikarza: Niech pan napisze, proszę, że było odwrotnie.

A co do wyrzucenia mnie z "M jak miłość" po rozdmuchanej aferze niestety, spodziewałam się tego... - kontynuuje. Ja lubię swoje życie, kocham męża i dzieci, nie mam ochoty się z nikim siłować. Lecz nie chcę, aby robili ze mnie kogoś nieuczciwego, nieszczerego. Całe życie starałam się postępować dobrze. A teraz mnie mielą. I jeszcze ci Białorusini... - przechodzi płynnie do użycia jej wizerunku w białoruskich mediach.

Kiedy przeczytałam w necie, że białoruska propaganda zrobiła ze mnie swą twarz, wpadłam w przerażenie - mówi oburzona, zaznaczając, że nie ma na to jej zgody: Wzięli moje zdjęcie, zrobili materiał sami. Nigdy bym tam nie wystąpiła przecież z własnej woli. To ich reżim wciąga uchodźców w pułapkę. Zabiera im pieniądze, nie pozwala się cofnąć spod płotu... - mówi niezrozumiana "ekspertka" w kwestiach społeczno-politycznych.

Myślicie, że Jacek Kurski już czytał nowe wypowiedzi Basi?

Czy kryzys w związku Deynn i Majewskiego to tylko medialna ustawka?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(304)
Gość
10 miesięcy temu
Niech ona się już lepiej nie odzywa
Gość666
10 miesięcy temu
Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie
Frantz
10 miesięcy temu
Biedna zła pani bo Łukaszenka sam wykorzystał wizerunek i nic nie zapłacił!!! Toz to są prawa autorskie do wypowiedzi i wizerunku
Ania
10 miesięcy temu
Ona dalej nic nie rozumie …. Nie dlatego zostałaś wywalona, że za późno opublikowałaś swoje nieszczere i zachowawcze oświadczenie - konsultowane z prawnikami. Zostałaś wywalona za wulgarny i spontaniczny wpis, w którym nazywasz naszych żołnierzy mordercami bez rozumu i serca. Takiego czegoś nie załatwisz jednym przepraszam. Pokazałaś co masz w sobie po prostu. Potem te brednie o Konopnickiej, że kochała kobietę - szczucie na nia i mieszanie LGBT w swoją aferę, porównywanie agresorów i przemocowców na granicy, których się boimy do polskich emigrantów, których NIKT się nie bał to pokazuje, że masz wodę zamiast mózgu. Ale Cię pocieszę, Stuhrowi i tej jego „reporterce” TVN, która karierę na niesieniu pseudo pomocy dla tych którzy atakują i ranią naszych żołnierzy, którzy strzegą - Twój wpis się podobał. Janda Cię popiera. O i Łukaszenka jest zachwycony. Nam już daj spokój - nie przekonasz nas do siebie więcej. Nie chcemy Cię.
Mój nick
10 miesięcy temu
Tej pani już podziękujemy.
Najnowsze komentarze (304)
moralność+
10 miesięcy temu
Została wyrzucona przez "kryształowego" moralnie człowieka, który wyrzekł się swoich dzieci, unieważnił małżeństwo, został kawalerem i ożenił się z panną z odzysku z dwójką dzieci ( też po unieważnieniu małżeństwa). I to wszystko zgodnie z prawem kościelnym, a ślub w katedrze na Wawelu. Jego była żona ma obecnie status panny z trojgiem bękartów. Smutne..
Magda
10 miesięcy temu
Pani Basiu ten hejt to od ludzi z PiS
Sorry Play
10 miesięcy temu
Wszyscy moi znajomi rezygnują z Play 😂, super reklamę im zrobiła 😂😂😂😂😂
ngfdhh
10 miesięcy temu
Piszmy do rady etyki mediow, zeby media przestały przypiminac ten wulgarny wpis. Dajmy juz spokoj tej sprawie. Zadbajmy zeby w przestrzeni publicznej nie było wulgaryzmow
ABC
10 miesięcy temu
Jesteśmy tylko ludźmi i czasem popełniamy błędy. Ciekawe ilu z was jest takich idealnych?. Nie rozumiem ile można się nad nią pastwić. Czasu nie wrócimy. Na pewno ona żałuje swojego wpisu.
Gosc
10 miesięcy temu
Proszę pani, było fajnie, było miło, ale wszystko na szczęście się skończyło.Zapamietaj sobie że na swoich się nie szczeka, nawet pies o tym wie.
Monika
10 miesięcy temu
Kontrakciki znikają, to gęba zamknięta na kłódkę. Dobrze Ci tak pseudo gwiazdko. Przynosisz wstyd Polsce. Przeprosiny to sobie wsadź głęboko. Mam nadzieję, że mądre i normalne firmy pożegnają się z tobą (celowo z małej, bo na dużą literę nie zasługujesz). Mam nadzieję, że poniesiesz jeszcze konsekwencje prawne dotyczące znieważenia funkcjonariuszów publicznych, obrońców granic. Murem za mundurem!
Forotka
10 miesięcy temu
Piękna Basia na własne życzenie spadła z piedestału świadomej lub nieświadomej ,,władzy" - popalała za dużo, teraz cierp ciało jakieś chciało. Czekam na werdykt prokuratora.
Godność Człow...
10 miesięcy temu
W 2016 roku będąc podkreślam na prywatnym leczeniu w szpitalu na oddziale zaburzeń  nerwicowych asp.sztab. Jacek S. z polecenia ówczesnego naczelnika próbował wpływać na tok mojego leczenia w ten sposób że chciał wymoc na lekarzu wystawianie zwolnień lekarskich do przodu. Jak się okazało w mojej rozmowie było  to kłamstwem. Nie chciałem tej wizyty a mimo to aspirant nie uszanowal mojego wyboru. Czułem się upodlony, upokorzony i zaszczuty gdyż od kilku lat bylem niszczony fizycznie i psychicznie przez tego osobnika w tzw. Służbie. Nie mogłem poradzić sobie z emocjami. Lekarz prowadząca po tej wizycie zmieniła mi leczenie farmakologiczne na mocniejsze. Odczuwam  to jako atak, gwałt psychiczny na mojej osobie. W sprawie powiadomiłem  Komendanta Stolecznego ale nawet mnie nie rozpytano w sprawie i nie chciano zapoznać mnie z wnioskami. Z tego co jest mi wiadome Naczelnik pan Piotr N. nie miał podstawy prawnej wydania takiego polecenia BA a Jacek S. nie sporządził z tej czynnośi żadnej dokumentacji. Czyli sprawę zamieciono pod dywan.Na domiar wszystkiego na pod koniec mojej służby zablokowano mi bezpodstawnie moją przepustkę wejściową na teren obiektów KSP abym nie walczył o moje podstawowe prawa. W 2018 roku w sprawie powiadomilem RPO ale do dnia dzisiejszego czekam na odpowiedź. Powiadomiłem również Helsińska FP Czlowieka ale fundacja nie zajmie się sprawą ze względu na ograniczenia środków. Złożyłem również zawiadomienie do Prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez moich tzw. na szczęście byłych przełożonych w którym to Zawiadomieniu opisałem również inne prawdopodobnie zabronione czyny niedozwolone wobec mojej osoby jak np lapanie niby w żartach    za moje krocze przez Pana Jacka. Ale oczywiście Prokuratura nawet w sprawie mnie nie przesłuchała. Odwolawczy Sąd podtrzymał zdanie Prokuratury motywując to między innymi tzw. Dobrem Służby. A ja pytam się gdzie jest Moje Dobro Prawem chronione czyli zdrowie??? GDZIE MOJA GODNOŚĆ CZŁOWIEKA CZY MOJE PRAWA CZŁOWIEKA?? Ponadto jedna pani nadkomisarz Wydziału Konwojowego powiedziała że jeśli nie podoba mi się praca w Policji to powinienem zwolnić się i przyjąć jako protokolant do Sądu a to dlatego że powiedziałem iż szafki służbowe które policjantom są brudne i znajdują się w piwnicy Wydziału w której śmierdzi.  To tylko pokrótce pani Poseł jak działa tzw  Policja w Policji. 
yhy
10 miesięcy temu
A może ktoś da jej rolę w swoim filmie? Np. "Baśka w potrzasku". Na pewno się odnajdzie.
Karla
10 miesięcy temu
Nie powinna się odzywać.. bezwstydna! Myślała ze ujdzie jej to na sucho ! Niech idzie do normalnej roboty ta pani
Amal
10 miesięcy temu
Popełniła błąd, ale przeprosiła Za chwilę siądziemy w ciepełku do wigilijnego stołu z nakryciem dla nieznajomego i co? I jeszcze jedno w TVP będzie Eurowizja Junior i tam nasza reprezentantka śpiewa „Nikt nie będzie czuł się sam w ramionach otuli nas ten dobry świat ponad tym, co budzi strach ja czekam na ciebie i jestem proszę usłysz mój głos ja czekam noc zamieni się z dniem ja czekam na ciebie warto - to wiem poczekam teraz żeglujemy w przyszłość mamy w sobie miłość, którą burzy mur gorzkich słów co będzie, czy to jeszcze ważne prawda nas odnajdzie i poprowadzi tam, gdzie nigdy już” Czego my uczymy młodzież skoro coś innego mówimy a coś innego robimy?
gosc
10 miesięcy temu
i slusznie,takie jak ona powinno wywalac sie z przestrzeni publicznej,dno, tyle mlodych zdolnych aktorow itd
Ola
10 miesięcy temu
Publiczna osoba wypowiada się publicznie w mediach i jest zszokowana, że ktoś to wykorzystał? Moment głupoty i miliony ludzi widzą post
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie