Trwa ładowanie...
Przejdź na
Merlot
|

Brat księżnej Diany staje w obronie księcia Harry'ego podczas sądowej batalii. Opublikował wymowne wpisy

48
Podziel się:

Książę Harry prowadzi obecnie batalię sądową przeciwko "Daily Mirror". Niedawno publicznego wsparcia udzielił mu brat księżnej Diany, Charles Spencer.

Brat księżnej Diany staje w obronie księcia Harry'ego podczas sądowej batalii. Opublikował wymowne wpisy
Brat księżnej Diany popiera księcia Harry'ego podczas rozprawy sądowej (GETTY)

Książę Harry niedawno zeznawał w brytyjskim Sądzie Najwyższym w ramach procesu przeciwko wydawcy "Daily Mirror". Syn króla Karola III oskarża tabloid o wielokrotne naruszenie jego prywatności, do którego miało dojść za pośrednictwem hakowania telefonu i zakładania podsłuchów. Do inwigilacji miało dochodzić w latach 1996-2009.

Brat księżnej Diany udzielił siostrzeńcowi publicznego wsparcia. Charles Spencer opublikował na Twitterze serię wpisów byłego doradcy ds. Pracy Alistaira Campbella. Posty dotyczyły aprobaty względem działań męża Meghan Markle.

Brat księżnej Diany wspiera księcia Harry'ego w batalii sądowej

Książę Harry bardzo dobrze wskazuje na szkody wyrządzone zaufaniu we własnym kręgu, gdy pojawiają się historie i nie masz pojęcia, skąd pochodzą - czytamy w jednym z postów.

W kilku najgorszych przypadkach wiem teraz, że informacje nie pochodziły z wewnętrznych źródeł, ale z hackingu telefonicznego lub nielegalnego blagowania. Harry może nie być w stanie udowodnić, że wszystkie historie, o których mowa w sądzie, pochodzą z nielegalnej działalności. Ale ta nielegalna działalność była prowadzona - przekazuje Alistair Campbell.

Wierzę w wolną prasę. Ale wierzę też w praworządność. Oba są niezbędne dla zdrowej demokracji. Jeśli zarówno prasa, jak i politycy bronią łamania praworządności, nie mamy zdrowej demokracji — podsumował polityk, którego tweety udostępnił Charles Spencer.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(48)
Humanisto
4 miesiące temu
Każdy ma prawo do prywatności i decydowania co chce pokazać ze swego życia innym. Jeśli uważacie inaczej, to macie podwójne standardy.
Hsh
4 miesiące temu
Niech mu się wiedzie 👍
kes
4 miesiące temu
Wcale nie dziwne, ze ten Harry po takich przezyciach jest taki osobliwy.
Gość
4 miesiące temu
Dziwna ta Anglia jeśli najważniejsze osoby w państwie są bezkarnie szpiegowane, mają podsłuch w telefonach i policja czy służby specjalne tego nie śledzą, nie ujawniają tylko książe musi wytaczać prywatną sprawę sądową, nie mając nic w ręku poza przypuszczeniami i nadzieją, że przestępcy sami przyznadzą się do tego co robili?! Jak by ktoś podsłuchiwał Kingę Dudę to chyba pół państwa by było zaangażowane, policja, prokuratura, ABW, CBA, rząd, sejm i wywiad! A tam w Anglii król kuli uszy?
Prawda
4 miesiące temu
Swoje chlopak przeszedł w życiu.
Najnowsze komentarze (48)
zzzz
4 miesiące temu
Faktycznie ten Pan powinien być przykładem dla Harrego !!!! kupa dzieci z kilkoma kobietami i kilka rozwodów za sobą (może Harremu służyć jako doradca rozwodowy) skłócony z własnymi dziećmi, córki nawet nie zaprosiły go na własne śluby - jest z czego brać przykład, Harry widocznie charakter odziedziczył o matce i jej rodzinie
Tak patrzę...
4 miesiące temu
Harry? Im starszy tym bardziej przypomina Filipa.....dziadka.
Henryk
4 miesiące temu
A kogo to obchodzi
Rom
4 miesiące temu
A Tusk donosi na Polske do niemiec wkiedy on za to odpowie
gosc
4 miesiące temu
I bardzo fajnie że wujek go wspiera, skoro nie może liczyć na ojca i brata.
evi
4 miesiące temu
Super
Tadeysz
4 miesiące temu
Ale mały George jest podobny do brata diany
Bonie
4 miesiące temu
U nas w Polsce też srednio z demokracją: Sowa i przyjaciele, Pegasusy a Kaczyński z połową policji chodzi na groby akurat jak covid szaleje, bo jednak ma się za lepszego od pospulstwa
Kaśka
4 miesiące temu
Harry pielęgnuje w sobie i na zewnątrz wszystkie żale , rzeczywiste lub wymyślone krzywdy.Z przyjemnością rozdrapuje rany, posypuje solą okrasza to wszystko kultem Diany i ... doskonale na tym zarabia. Jestem pewna ,że na tym procesie również zarobi.Oczywiście,że granice naszej wolności osobistej wielokrotnie ktoś narusza,że trzeba reagować, wyznaczać swoje granice itp.Tylko,że książę Harry dramatyzuje jak jego Mama i brat jego Mamy i jeśli u młodej ładnej kobiety jest to w jakiś sposób jeszcze do przyjęcia, to w wykonaniu obu tych panów niespecjalnie.Harry odziedziczył po Matce skłonność do robienia ustawek z mediami, robienia dziwnych i niedostosowanych do okoliczności min.Jestem celebrytą "pełną gębą", bo bez mediów i bez rodziny jest znany z robienia szumu koło siebie.
cudowny facet
4 miesiące temu
Brawo Harry jedziesz z nimi rowno. !!!
Jolka
4 miesiące temu
Harry trzymamy kciuki za Ciebie 👍👍👍👍jeśli ktoś traci najbliższa osobę ❤️to co można powiedzieć jesteśmy z Tobą🥰🥰🥰
prosso
4 miesiące temu
Ci arystokraci - mało urodziwi...
Lily
4 miesiące temu
Czy to ten sam brat który namówił Dianę na wywiad?
Ewa
4 miesiące temu
Tylko dlaczego Harry notorycznie odslania szczegoly z zycia wlasnej rodziny i nawet dziewczyny z ktora stracil dziewictwo, kto ma podwojne standardy?