Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

Brigitte Nielsen drży o swoich synów uwięzionych w Mediolanie: "W sklepach nie ma już ŻADNEGO JEDZENIA"

100
Podziel się:

Aktorka zdradziła w wywiadzie, że jej synowie nie mogą opuścić terenu Włoch i z przerażeniem obserwują nasilającą się panikę.

Brigitte Nielsen drży o swoich synów uwięzionych w Mediolanie: "W sklepach nie ma już ŻADNEGO JEDZENIA"
Nielsen (East News, Instagram, East News)
bETltDLV

Panika wywołana przez koronawirusa przybiera na sile z każdym dniem. Pomimo zapewnień, że w przypadku zachowania zasad higieny osobistej, nie ma się czego obawiać, ludzie masowo wykupują środki czystości i jedzenie.

Oprócz polityków i lekarzy, na "gorący temat" wypowiadają się również celebryci. Ostatnio Beata Kozidrak zachęcała do mycia rąk w rytm Białej Armii, Rafał Brzozowski zaproponował, by przepędzić wirusa muzyką, a Elon Musk stwierdził, że cała panika jest zwyczajną głupotą.

bETltDLX
Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Zostaną zamknięte szkoły? Krzysztof Śmiszek komentuje

Również zagraniczni celebryci dają wyraz swojemu zaniepokojeniu związanemu z wirusem. Duńska modelka i aktorka Brigitte Nielsen zdradziła, że jej dzieci są obecnie "uwięzione" w Mediolanie.

Rozmawiam z moimi dziećmi codziennie. Przebywają w Mediolanie - najbardziej niebezpiecznym obszarze. Cały kraj, czyli 16 milionów osób jest poddanych kwarantannie i odciętych od świata - dodaje zaniepokojona Nielsen. Z tego, co mówią moje dzieci, jest w porządku, ale to dla nich bardzo trudna sytuacja, bo po prostu się boją - wyjaśnia.

bETltDMd

Brigitte powiedziała też, że jej synowie mają problem z kupieniem żywności, ponieważ wszystko znika z półek w błyskawicznym tempie.

Mój młodszy syn opowiadał mi, że gdy poszedł do supermarketu, wszystko było wykupione. W sklepach nie ma już nic do jedzenia - powiedziała. W Ameryce ludzie wykupują papier toaletowy, a tam rzucają się na żywność. Panuje panika, nie tylko z powodu wirusa, ale też braku dostępu do jedzenia i czystej wody - opowiada.

Modelka opowiedziała o przykrościach, które sprawia jej utrudniony kontakt z dziećmi i zakaz spotykania się:

Dla mnie, jako matki, to bardzo trudna i przerażająca sytuacja... Byłam po drugiej stronie globu i musiałam powiedzieć swoim dzieciom: "Nie, nie możecie przyjechać na święta". Teraz to oczywiste, bo nawet nie mogliby wyjechać z Włoch - mówi.

bETltDMe

Na koniec wywiadu Nielsen zaznaczyła, że najważniejsze w tym momencie, to nie dać się ponieść emocjom, zachować spokój i wykonywać polecenia władz.

Ma rację?

bETltDMf
bETltDMy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(100)
Sanepid
2 lata temu
Czemu nie piszecie o Horodynskiej czy Jessice Mercedes, które dla swojej przyjemności wybrały się bezmyślnie na fashion week w Mediolanie, stamtąd do Paryża i do Polski, gdy oficjalnie władze włoskie odradzały przyjazd do mediolanu? Dodatkowo wychodziły na ulice Warszawy zamiast siedzieć w domu i poddać się kwarantannie. Ludzie, nie panikujmy ale myślmy tez o innych, nie każdy jest w stanie przeżyć koronawirusa...
ania
2 lata temu
Bzdury Bzdury Bzdury! Mieszkam w Mediolanie i sytuacja opisana zdarzyla sie tylko na poczatku epidemii kiedy nie bylo wiadomo jeszcze co trzeba dokladnie robic. Dostawy do sklepow sa codzienne, wszyscy mamy dostep do zywnosci. A jesli chlopcy umieraja z pragnienia to zwykla kranowka moze ich uratowac od odwodnienia...
jsjdjndnd
2 lata temu
Pudel takimi artykułami śmiejesz panikę, ludzie rzuca się na półki i zamiast siedzieć w domu i ograniczać wyjścia będą stać w kolejkach i rozsiewac wirusa.
bETltDMz
Kaja
2 lata temu
Dlaczego granice nie są zamykane?!!!!!
red zone
2 lata temu
ludzie co za bzdury mieszkam w czerwonej strefie jest wszystko łącznie ze środkami czystości wszystko jest dowożone sprawnie i bez przestojów po co takie glupoty pisac
Najnowsze komentarze (100)
miki
2 lata temu
Matka sie martwi o dzieci , to normalne i nie ma co glupio hejtowac!!!
Atlanta
2 lata temu
W 2012 Mariusz Max Kolonko do sprawdzenia na YT relacjonowal z Wuhan ,ze Zóltki wyhodowali mutanta wirusa ktçry do 2030 roku wywola pandemié na globie . Wiadomosc dostal od pracownika laboratorium ktory zniknál w niewyjasnionych okolicznosciach cyt, Kolonko. Zostal powiadomiony Prezydent Obama ktory nie zrobil nic. Albo wirus wymknál sié z laboratorium albo dzialanie zamierzone.
Przerażająca
2 lata temu
Sytuacja...
Synowie
2 lata temu
Czy te fajne chłopaki, to może dzieci Nielsen i Sylvestra Stallone ?
Anka
2 lata temu
Ten jeden z jej synów jest po jakimś wypadku? Drugi baaardzo przystojny...
glos
2 lata temu
ale mutanty uuu
glos
2 lata temu
ale mutanty uuu
Pola
2 lata temu
Korona wirus pokazał ludziom , że jestesmy nikim waznym na ziemi. Czlowiek mysli , że może wszystko, tu się poleci , tam się kliknie i mam to co chcę. Niestety w XXI wieku nowocześni ludzie zobaczyli puste półki w sklepach, braki wszystkiego masz kasę, a nie możesz nic kupić. I żaden postęp cywilizacji nie pomoże.
bETltDMr
Kto to jest?
2 lata temu
Toja
gosc
2 lata temu
wszystko przez to latanie i przemieszczanie jakby wszyscy siedzieli na tylkach a nie szukali przygód w dżungli to żaden wirus by nie przyszedł
gosc
2 lata temu
wszystko przez to latanie i przemieszczanie jakby wszyscy siedzieli na tylkach a nie szukali przygód w dżungli to żaden wirus by nie przyszedł
Pedros
2 lata temu
Rozsiewaj dalej panikę,głupota w czystej krasie.
Olo
2 lata temu
a po co pisać - im zakazać wjazdu do Polski to wystarczy będziemy bezpieczniejsi,tak zrobił Izrael wobec wszystkich - 14 dni kwarantanny , badania i dopier wjazd.
Iiiii
2 lata temu
To niech wracają do polski tu jeszcze ziemniaków niebrakuje
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETltDNk
bETltDNl
bETltDNm
bETltDNn
bETltDNo
bETltDMT