Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Daniel Olbrychski NAKRZYCZAŁ na Monikę Olejnik! Jego żona: "NIE MA JUŻ WOLNYCH MEDIÓW"

176
Podziel się:

Daniela Olbrychskiego miało rozwścieczyć to, że odcinka "Kropki nad i" z jego udziałem ostatecznie nie wyemitowano. Choć według relacji Krystyny Demskiej-Olbrychskiej, aktor zamierzał nawet przeprosić Monikę Olejnik za swój wybuch złości, to zezłościł się jeszcze raz, gdy zobaczył wywiad z Radosławem Sikorskim. Ogarniacie to?

Daniel Olbrychski NAKRZYCZAŁ na Monikę Olejnik! Jego żona: "NIE MA JUŻ WOLNYCH MEDIÓW"
Żona Daniela Olbrychskiego ujawnia kulisy sporu aktora z Moniką Olejnik (akpa)
bEJOAWdN

Krystyna Demska-Olbrychska nie tylko lubi opowiadać publicznie o życiu u boku Daniela Olbrychskiego, ale i zabierać głos w sprawach, które nie do końca jej dotyczą. Jakiś czas temu o żonie Daniela Olbrychskiego zrobiło się głośno, gdy ni stąd, ni zowąd postanowiła napisać list otwarty do Weroniki Rosati, w którym, stając po stronie Roberta Śmigielskiego, zarzuciła celebrytce między innymi podłość i manipulację faktami.

bEJOAWdP

W środę o kobiecie ponownie zrobiło się głośno. Tym razem dostało się Monice Olejnik, o której Krystyna obszernie wypowiedziała się za pośrednictwem Facebooka. A wszystko przez wywiad, którego udzielił dziennikarce Olbrychskiwywiad ostatecznie się nie ukazał.

(...) Kilka dni temu telewizja TVN24, czyli jak nazywa tę stację jej czołowa dziennikarka Monika Olejnik, "wolne media", zwróciła się do Daniela Olbrychskiego z prośbą o udział w "Kropce nad i". Oczywiście zgodził się, bo program zwykle świetny, rzeczowy, obiektywny - opisuje Demska-Olbrychska po obszernym wywodzie, w którym staje w obronie Krystyny Jandy w kontekście afery szczepionkowej, na której temat zresztą, jak można wywnioskować z jej wpisu, miał opowiadać w Kropce nad i Daniel.

Wyjątkowo program miał być nagrany i wyemitowany we czwartek 7 stycznia. No i został nagrany. Ale 7 stycznia przyniósł nam wydarzenia szczególne na amerykańskim Capitolu, więc trzeba było datę emisji zmienić. Dostaliśmy informację, że emisja w sobotę o 21:00. Niestety w sobotę rano przyszła kolejna informacja: Program nie będzie w ogóle wyemitowany. Powody - mętne, niezrozumiałe, nieprawdziwe - kontynuuje.

Olbrychski, delikatnie mówiąc, zdenerwował się i postanowił wyjaśnić sytuację u samej Moniki Olejnik. Tego Krystyna już litościwie w szczegółach nie pisze, ale z jej słów można wywnioskować, że Daniel miły raczej nie był.

bEJOAWdV

Daniel się wściekł, bo to sytuacja pokazująca absolutne lekceważenie jego czasu, wysiłku, skupienia - opisuje. Wreszcie, tak samo jak uczestnicy "afery szczepionkowej", on przecież nie proponował TVN24 swojego udziału w "Kropce". To jego zaproszono. Pozwolił sobie wyrazić opinię o zachowaniu stacji w rozmowie telefonicznej z Moniką Olejnik. Był w tej rozmowie ostry, ale epitetami obdarzał stację i jej decydentów, nie dziennikarkę. No i znów rezultat zdumiewający. Monika Olejnik obrażona, oczekuje przeprosin, co wyartykułował w kolejnej telefonicznej rozmowie jej partner - opisuje kulisy kłótni męża z dziennikarką Krystyna.

Żona Olbrychskiego trochę się dziwi, że dziennikarka, która wysłuchała obelg przez telefon, domagała się przeprosin. W końcu kazała mężowi się pokajać, bo "co mu zależy". Niestety, do przeprosin nie doszło.

Lubię jasne sytuacje, nie znoszę konfliktów, zawsze uważam, że lepiej przeprosić i zakopać wojenny toporek, niż kruszyć kopie. Monikę i Tomka lubimy towarzysko, cenimy zawodowo, szanujemy zwyczajnie po ludzku. Oboje zawsze na to zasługiwali. Zaczęliśmy się zastanawiać oboje, Daniel i ja, co zrobić z tym fantem, jak wyczyścić paskudną i zagmatwaną sytuację. Mówiłam do męża: "Co ci zależy, przeproś, nie byłeś miły w tej rozmowie, wreszcie rzuciłeś słuchawkę. Tak nie wolno. Może niepotrzebnie emocję wzięły górę". Czekaliśmy na wieczór, żeby zadzwonić i powiedzieć parę słów łagodzących powstały konflikt. Wtedy zdarzyło się coś, co zburzyło cały nasz, wydawało się logiczny tok myślenia - czytamy.

Okazuje się, że Olbrychscy o tym, by nie przepraszać dziennikarki, zadecydowali po obejrzeniu jej najświeższego wywiadu z... Radosławem Sikorskim.

bEJOAWdW

Monika Olejnik zaprosiła do kolejnej "Kropki" Radosława Sikorskiego. Ze zdumieniem słuchaliśmy każdego kolejnego pytania, każdej reakcji. Ze zdumieniem i z niedowierzaniem. Radosław Sikorski został potraktowany przez jedną z najważniejszych dziennikarek tzw. "wolnych mediów" jak chłopczyk, który zasługuje na skarcenie, a na pewno nie na szacunek, zainteresowanie czy uwagę. Był w tej rozmowie traktowany z wyższością, bezczelnością i lekceważeniem - relacjonuje oburzona żona aktora, sugerując, że skłócona z Danielem Monika najzwyczajniej w świecie... wyżyła się na polityku. Ostatecznie stwierdziła, że nie ma nikogo za co przepraszać, bo... "nie ma wolnych mediów".

(...) Oczywiście mam nadzieję, że nie będzie telefonu od Daniela z przeprosinami, bo nie ma za co. Może być tylko smutna refleksja, że pojęcie "wolne media" jest już u nas pojęciem pustym, że grupka rzetelnych uczciwych i niezależnych dziennikarzy kurczy się każdego dnia - ubolewa. Wpis kończy oczywiście refleksja nad "aferą szczepionkową", która, zdaniem żony Olbrychskiego, została wywołana specjalnie, by skompromitować elity.

(...) Cała ta "szczepionkowa afera" została bardzo precyzyjnie przygotowana, żeby po raz kolejny uderzyć w ludzi ważnych, szanowanych, cenionych i lubianych. Zasłużonych. Atak na wartości, na ważne zasady życia społecznego, na szanowaną hierarchię, zwykle zaczyna się od uderzenia w kulturę. Tego jesteśmy świadkami. Pamiętamy, tak było w Chinach. Uderzyć w kulturę to zachwiać najtrwalszym porządkiem rzeczy. I to się naszym cwanym decydentom udało. W punkt. Przykre jest bardzo, że dali się zaangażować w ten chytry plan nawet najzdolniejsi dziennikarze (...) - czytamy.

Też uważacie, że Olbrychski "nie ma za co" przepraszać?

bEJOAWdX
bEJOAWdY
bEJOAWeq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(176)
Mądra.
9 miesięcy temu
Komusza elita siania nienawiści. Siebie warci. Poza tym, to wzruszające, że myślał o TVN jako o wolnych mediach hahaha. Wolne dopóki głaszczą po główce, jak tylko głos sprzeciwu, to już kwik i wycie. Żałość.
gkmhv
9 miesięcy temu
Olejnik rzeczowa i obiektywna. Swietny żart.
Leżęikwiczę
9 miesięcy temu
Elyty... 🤣🤣🤣😉😉🤣🤣🤣
bEJOAWer
Ania
9 miesięcy temu
Od lat oglądam Monikę Olejnik i ,, Kropkę nad i” i niestety muszę stwierdzić że p.Olejnik jest bardzo nieprofesjonalna .... nie chodzi mi o jej poglądy ( które mam takie same ) ale o sposób prowadzenia programu .... jąka się , myli , zacina , w kółko powtarza, wprowadza chaos i zadaje czasami straszni głupie i infantylne pytania. Daje się bardzo często ponieść emocjom co jest wyraźnie zauważalne .... szkoda
Ja1
9 miesięcy temu
TVN-wolne media:} Dowcip stulecia?Tysiąclecia?
Najnowsze komentarze (176)
Teresa
9 miesięcy temu
Pitbul i pieniacz,czas się wycofać, włączył mu się agresor, nie wiele już może to pokrzyczy choć trochę, ośmiesza się tylko
Pablo
9 miesięcy temu
Jakie wolne media??? Ani tvn,ani Polsat ani TVPis takimi już nie są...zostało tylko kilka stacji internetowych,które pokazują prawdę,reszta to ohydna propaganda rodem z PRL-u.
Wolnemedia
9 miesięcy temu
TVN nigdy nie była objektywną. telewizją .Reprezentuje poglądy pokomunistyczej lewicy,Promuje grupy LGBT i rewolucję obyczajową .Typowe hasła Marksistowskie i ideologię śmierci ,aborcja na życzenieieTelewizja opozycyjna kreująca interesy kapitału zagranicznego ,narzędzie do przejęcia władzy w Polsce.
Karolina
9 miesięcy temu
Tenkraj nazywa się Polska przypominam. Kiedyś błazny i rozśmieszacze teraz chcą zastąpić inteligencję.
Mimi
9 miesięcy temu
Za kogo oni sie uwazaja? Co za pycha!
hvbc
9 miesięcy temu
Pani Dembska niestety pokazuje ten sam poziom co Pani Martyniuk. Niestety i lewica i prawica maja po swojej stronie osoby za ktore trzeba sie tylko wstydzic...
JONY
9 miesięcy temu
Oj dinozaury, dinozaury, najwyższy czas zaprzestać ocieplać naszą planetę.
Aleksandra
9 miesięcy temu
Nie no, nie rzuca się słuchawką ludziom. To jest bardzo niegrzeczne.
bEJOAWej
Teresa
9 miesięcy temu
Starość nie radość,wina nasza bo całe życie rozpieszczamy idoli i myślą że tak już do końca ich dni pozostanie,że będą guru, czymś ponad każdego, a tu psikus w prezencie wiadro pomyj na głowę,bo okazuje się że to guru to ktoś bez honoru,ambicji i pokory,czyli większą część dawnej elity aktorskiej,grają do końca tylko że coraz gorzej zostawiając niesmak po sobie
ROMANUS
9 miesięcy temu
Te miny prowadzacej z otwartymi ustami i ciagle co pan powie to juz jest memy albo slaby kabaret obrzydlistwo.
alf
9 miesięcy temu
TVN nigdy nie był wolnymi mediami . Tam rządzą ludzie bardzo powiązani z PRL , a obecnie z zagranicą. Tylko i wyłącznie lewackie + LGBT poglądy.
Bodeski
9 miesięcy temu
Panie Olbrychski miałem Pana za poważnego człowieka a wac pan naiwnie wierzysz w obiektywizm stacji TVN ha ha ha dobre sobie
Laaa
9 miesięcy temu
Nigdy nie zrozumiem dlaczego w polskich programach o polityce pojawiają się aktorzy. Nawet tzw rzetelni dziennikarze jakoś nie widzą tego absurdu. Rozumiem zaproszenia do programów o kulturze, ale bez kitu, co ma Olbrychski do sytuacji politycznej w kraju?
OOOOO
9 miesięcy temu
Oj ma, ma, ma!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEJOAWfc
bEJOAWfd
bEJOAWfe
bEJOAWff
bEJOAWfg
bEJOAWeL