Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

Danuta Martyniuk pozuje w NATURALNYM FUTRZE od byłego "króla życia": "STARANNIE WYSELEKCJONOWANE LISY"

643
Podziel się

"Macie krew niewinnych zwierząt na rękach" - podsumowują krótko wzburzeni internauci.

Danuta Martyniuk pozuje w NATURALNYM FUTRZE od byłego "króla życia": "STARANNIE WYSELEKCJONOWANE LISY"
Danuta Martyniuk pozuje w naturalnym futrze od Gabriela Seweryna z "Królowych życia" (Pudelek Exclusive, Instagram)
bDzaTvZx

Danuta Martyniuk w ostatnich miesiącach niczym lwica broniła kolejnych wybryków swojego krnąbrnego syna Daniela. Najpierw kazała wszystkim "pozamykać mordy", a potem w czasie pamiętnej rozprawy rozwodowej młodego Martyniuka dzielnie oczekiwała na syna pod białostockim sądem, atakując przy każdej możliwej okazji Ewelinę z Russocic.

Zobacz także: Danuta Martyniuk pod sądem
bDzaTvZz

Ostatnio jednak Daniel nieco się uspokoił, co też sprawiło, że Danusia nie musiała interweniować. W końcu mogła powrócić na Facebooka i okazuje się też, że w wolnej chwili odświeżyła garderobę. Co ciekawe, pomógł jej w tym Gabriel Seweryn, znany też jako "Versace z Głogowa". Projektant futer niedawno gościł w swoim atelier Daniela Martyniuka, a w piątek tę "przyjemność" miała fashionistka Danuta.

Danuta złożyła wizytę u byłego "króla życia", by odebrać zaprojektowane przez niego... naturalne futro.

bDzaTvZF

Dwa tygodnie ciężkiej pracy. Starannie wyselekcjonowane lisy, ponad 5 tys. ćwieków. Wszystkie ręcznie nabijane. Najpiękniejsze podziękowanie za prace to błysk w oku osoby, której dedykowane jest to dzieło. Danusia, cieszę się razem Tobą. PS. spodziewam się burzynapisał "Versace z Głogowa", prezentując przy okazji zdjęcie z Danutą odzianą w naturalne futro z lisów.

Gabriel przyznał, że "spodziewa się burzy" i taka też po chwili nastąpiła. Trudno bowiem, żeby promowanie zabijania zwierząt na futra spotkało się z uznaniem.

Macie krew niewinnych zwierząt na rękach.

Biedne lisy. Dla jakiegoś beznadziejnego futra...

bDzaTvZG

Można szyć super wzory ze sztucznych futer, a Pani Danusi ładnie się poprzestawiało w główce.

Klasy za kasę nie kupi.

Na rękach piesek, pewnie "ukochany", a obok inne zwierzęta umęczone i zabite, żeby ktoś się w nie ubrał. Strasznie smutne. Jedno zwierzę do przytulania, drugie do torturowania - punktują w licznych komentarzach wyraźnie zszokowani internauci.

Wygląda więc niestety na to, że ginące w męczarniach zwierzęta nie robią żadnego wrażenia na Danucie Martyniuk. Przykre.

bDzaTvZH
bDzaTvZI
bDzaTwaa
KOMENTARZE
(643)
Aga
2 miesiące temu
Pomijając fakt, że noszenie futer naturalnych jest obrzydliwe, to futro jest zwyczajnie brzydkie.
Anka
2 miesiące temu
Szczerze to szkoda zwierząt na tego typu projekt!!!
Merci
2 miesiące temu
Danuta myśli ze, jak mam kasę to jest lepsza od szarych Polaków ziemniaków cebulakow... ale trzeba mieć jeszcze serce anie kamień
bDzaTwab
Loona
2 miesiące temu
Miss piggy spod Białegostoku
Moi
2 miesiące temu
Wygląda w niej jak w beczce. Baryła taka. Swoją drogą, tym głupim babom, które dorwały się do dużych mężowskich pieniędzy, wydaje się, że jeśli kupią modny, drogi ciuch, to przybędzie im klasy i atrakcyjności, a nie widzą, że główną przeszkodą w osiągnięciu dobrego wyglądu są ich wiszące brzuszyska, rozlane ramiona, nabite udziska i indycze podgardla. Najpier, drogie panie, figura, a potem się ubieramy w sposób zwracający uwagę otoczenia. I najlepiej nie w zwłoki.
Najnowsze komentarze (643)
Qwerty
3 tyg. temu
Bardzo brzydkie futro
boluś
3 tyg. temu
Gabryiel i Danka siebie warci Zero litosci dla zwierzat
Anka
3 tyg. temu
Jej wyraz twarzy mówi wszystko... Od zera do milionera. Pieniadze tej Pani przyslonily rzeczywistosc. Kultury jednak pieniedzmy kupic sie nie da.
Dorota
3 tyg. temu
Nie mogę zrozumieć takiego zachowania, żywy piesek na rękach a na sobie przynajmniej kilka martwych zwierząt. Mogłoby być sztuczne futro, ale na Boga, nie ten fason do tej Kobiety. Zrobiliście jej krzywdę. Nie dość, że szeroka w górnej partii ciała, to pasy w poprzek. Przepraszam, ale zero gustu. Nikomu nie zazdroszczę niczego, ale zasada mniej i bardziej gustownie, zawsze się obroni.
Agnes
miesiąc temu
Na starość wychodzi z cienia Zenka🤣zabłysnęła po raz kolejny🙈🙈oj Zenek żal cie chlopie
Batr
miesiąc temu
Piękne futra z pięknych zwirząt
Edyta
miesiąc temu
Rzeczywiście ,bez gustu
Qqqq
miesiąc temu
No coz w tym przypadku nawet futro nie pomoze, bo do slomy niepasuje
bDzaTvZT
miliana
miesiąc temu
ciekawe co sie stanie jak zamkna fermy futerkowe całkowicie, bo mogliby to zrobić, chociażby ze względu na rozrastająca się pandemię.
zertu
miesiąc temu
bardzo niefajnie, ma krew na rekach i przyczynia sie do zniszczenia naszej planety, troche mi żal takich ludzi bo mysli sobie ze kupi drogie futro i bedzie wzbudzała podziw, niestety wiedzy nie kupi
hiacynta
miesiąc temu
no cóż, Pan gabriel nienadaremno ma wyłączone komentowanie na swoim profilu. Ci ludzie powinni płacic dodatkowo za to, że szkodzą naszej planecie! !!!!
majka
miesiąc temu
Wiecie co... to już nawet nie chodzi o cierpienie zwierzaków, ale również o to, ze niszczymy planete, wiecie chociązby ile marnuje się wody przy produkcji takiego futra? Zdajecie sobie z tego sprawe?
zertu
miesiąc temu
Obrzydliwe, ta kobieta przyczynia się do degradacji naszej planety.
Yulenka
2 miesiące temu
Ludzik Michelin w wydaniu glamour)
...
Następna strona
bDzaTwav