Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|
aktualizacja

Dariusz Gnatowski nie żyje. Z powodu obostrzeń pożegnają go tylko DWIE OSOBY

69
Podziel się:

Przez szalejącą pandemię koronawirusa na skromnym pogrzebie serialowego Arnolda Boczka będą obecne tylko żona i córka.

Dariusz Gnatowski nie żyje. Z powodu obostrzeń pożegnają go tylko DWIE OSOBY
Na pogrzebie Dariusza Gnatowskiego będą tylko jego żona i córka (ONS.pl)

We wtorek media obiegła informacja o tym, że Dariusz Gnatowski nie żyje. Aktor i serialowy Arnold Boczek ze Światu według Kiepskich miał trafić do jednej z krakowskich placówek w bardzo ciężkim stanie. Lekarzom niestety nie udało się go uratować, a po śmierci wyszło na jaw, że był zakażony koronawirusem.

Śmierć Dariusza Gnatowskiego odbiła się szerokim echem. Od wtorkowego wieczoru aktora pożegnała większość znanych znajomych, którzy wypowiadali się o nim bardzo ciepło. Wśród nich była na przykład Joanna Kurowska, jego serdeczna przyjaciółka, która w Świecie według Kiepskich pojawiała się od 2007 roku. Aktorka pokusiła się o opublikowanie obszernego wspomnienia na Instagramie.

Zobacz także: Dariusz Gnatowski o walce z cukrzycą

W kilka dni po śmierci aktora rozpoczyna się w mediach dyskusja na temat pogrzebu. Stało się niemal tradycją, że na pogrzebach osób publicznych goszczą dziesiątki bliskich znajomych zmarłego, w tym także gwiazdy show biznesu. Niestety w tym przypadku nie będzie to możliwe, bo, jak przypomina Super Express, w myśl obostrzeń z powodu pandemii koronawirusa na pogrzebie będą mogli być obecni jedynie jego najbliżsi.

Jak donosi tabloid, Gnatowskiego pożegnają prawdopodobnie żona Anna i córka Julia. Kraków znajduje się bowiem w czerwonej strefie i nie można nagiąć przepisów. Smutku z powodu braku możliwości pożegnania aktora nie kryje m.in. właśnie Kurowska, która udzieliła gazecie komentarza.

Z powodu obostrzeń nie będę mogła uczestniczyć w pogrzebie. Jest mi przykro, że nie będę mogła pożegnać swojego przyjaciela - powiedziała smutno Kurowska.

Wspomnieniem na temat momentu, w którym wyszło na jaw, że Gnatowski nie żyje, podzielił się z kolei Piotr Cyrwus.

Kolega wysłał SMS po godz. 19.00, żeby się modlić za Darka, bo jest w stanie krytycznym. Kiedy mieliśmy podjąć modlitwę, właśnie dostaliśmy SMS, że Darek nie żyje. Ścięło mnie to z nóg. Tak nam się wydawało, że jesteśmy wszechmocni...

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(69)
Długopis
2 lata temu
A w sklepach tłumy. Już by pogrzebom darowali te obostrzenia.
Ona
2 lata temu
Hehehe w sklepach tłumy, z resztą mszę normalnie się też odbywają, ale broń boże pogrzeb, ślub i jakakolwiek rodzinną uroczystość, oni chcą nas zniszczyć jako ludzi, nasze życie tradycje...
.......
2 lata temu
Trudno w to jeszcze uwierzyć że nie żyje
!!!
2 lata temu
Smutne
ania i paweł
2 lata temu
Żegnamy Pana i dziękujemy za te chwile radości które nam dał Pan dzięki swojemu ogromnemu talentowi który pozwolił Panu stworzyć tak arcygenialnie Boczka Dziękujemy. Odpoczywaj Dariuszu w spokoju. Rozdzinie składamy kondolencje. (*) (*) (*)
Najnowsze komentarze (69)
Renek
2 lata temu
P Darku jako Boczek był pan genialny szkoda że już pana nie zobaczymy w tej roli Spoczywaj w spokoju Darku
lidka12345
2 lata temu
Wyrazy wspólczucia dla rodziny .był skromny , lubiany , nie gonił za sławą . Nie muszą być tłumy na pogrzebie , jest trudna sytuacja obecnie nie tylko u nas ale i na świecie . Myślę ,że wielu będzie wspominać ciepło .
Jaa
2 lata temu
Wyobrażam sobie jaki piękny miałby pogrzeb. Ile ludzi by przyszło. Niestety żona i córka same będą musiały pożegnać męża i ojca. Straszne. Bez żadnego wsparcia... Jestem myślami z rodziną Dariusza. Uwielbiam jego "boczkowe teksty" Ps. Poczekajcie. Jeszcze trochę i będzie u nas komuna...
żal
2 lata temu
Żenada i smutna prawda. Zabijają człowieczeństwo w imię pseudo pandemii. Żeby nie można było pożegnać człowieka? W sklepach ludzi pełno , a przy trumnie nikogo.? Ludzie obudźcie się w końcu bo aż żal że poddajecie się jak owce bez walki.
Zus
2 lata temu
Taaa dzisiaj już wszyscy umierają tylko na corona virusa jakby inne choroby przestały istnieć 🤷‍♀️ Co za paranoja. Niech Pan spoczywa w pokoju 🙏
Iwo
2 lata temu
Naprawdę to podłe żeby zabrania ludziom pożegnać przyjaciela czy sąsiada.W Biedronce i Lidlu tłumy w piątki i soboty,a ludziom ostatniej posługi żałują.To NIELUDZKIE!!?
lopez
2 lata temu
dość tego! niszczą rodziny psychicznie i pamięć o bliskich, ile jeszcze sobie tak damy?
nie rozumiem
2 lata temu
Na pogrzebie żona z córką?? To one nie mają kwarantanny??
Dziadek
2 lata temu
Dam przykład "prawdomówności o co idzie"..otóż w Limanowej gdy miał być odpust 2tygodniowy to Covida wysłali na urlop..bo kościół miał być pełny pielgrzymow..a tym sposobem ksiezulkowie skorzystali bo forsa sama im do portfeli wpadła..A już po odpuście..ogłaszali że covid powrócił..Masakra...Fałsz i obłuda..
Dziadek
2 lata temu
Najszczersze Kondolencje dla Żony i Córki "boczka"..Uwielbialiśmy Go..jesteśmy z Wami
Dziadek
2 lata temu
Żegnaj "boczku".nie anioły zaniosą Cię do nieba za Twoją dobroć wobec wszystkich..Bardzo nam będzie Ciebie brakowało..Również Twoim kolegom .Powinni Pozwolić Grabowskiemu ,Halince i wszystkim jego kolegom być na pogrzebie..Przecież tak samotnie żegnać Go ..tylko żona i córka??? ❤️ serce im pęknie z żalu...Morawiecki i Duda oraz Kaczyński czy macie serce z kamienia???..
Polak
2 lata temu
Jak można nawet na pogrzeb nie pójść..Morawiecki zrobił z nami co planował od dawna..Jak można dać takie zarządzenie że osoby starsze nie będą już ratowane-leczone.Nawet weterynarz ratuje zwierzę..a my osoby starsze ktore w pocie czoła pracowali i doczekali się emerytury to Nasz Rząd Polski daje ich na "odstrzał"?!?...Odlosc i brak szacunku dla seniorów...Morawiecki ???i ty niedługo doczekasz się starości /o ile się doczekasz/bo obecnie już nie masz 40lat i.. co ?za Twoje zle traktowanie osób starszych...i trzymanie ich w niewoli..Bóg ci odpłaci..bo...kij ma dwa konce..Nie okłamuj Polaków...
Gość
2 lata temu
Nie jesteście same. Jesteśmy z Wami. To był super facet, fajny aktor i pamięć o Nim będzie zawsze.
izabela
2 lata temu
Przecież Grabowski powinien tam być.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie