Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Sąsiedzi UNIKAJĄ Doroty Gardias: "Ja im się nie dziwię"

91
Podziel się

Od momentu, gdy pogodynka przeszła koronawirusa, jej sąsiedzi jakoś nie chcą się z nią widywać. Smutno Wam z tego powodu?

Sąsiedzi UNIKAJĄ Doroty Gardias: "Ja im się nie dziwię"
Sąsiedzi unikają Doroty Gardias (ONS)
bDIRpznV

Dorota Gardias pod koniec września trafiła do szpitala w związku z zakażeniem koronawirusem. Pogodynka złapała wirusa od córki, która z kolei przyniosła go ze szkoły. Dziewczynka przechodziła chorobę dość łagodnie (miała tylko wysoką gorączkę), za to Dorota Gardias wymagała hospitalizacji. Już po wyjściu ze szpitala opowiadała, że bolało ją dosłownie wszystko, a zmęczenie wywoływał nawet zwykły spacer. Po chorobie Dorota Gardias schudła pięć kilogramów.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Prof. Andrzej Horban o bezpieczeństwie na cmentarzach podczas Wszystkich Świętych
bDIRpznX

Okazuje się, że koronawirus wywołał także inny rodzaj spustoszenia niż to fizyczne. Otoczenie Doroty Gardias... unika jej w obawie przed zakażeniem wirusem. Pogodynka pożaliła się na tę przykrą sytuację w programie Gwiazdy bez maski, ale stwierdziła, że właściwie nie jest zaskoczona.

Pozdrawiam moich wszystkich sąsiadów. Omijają mnie szerokim łukiem, ale ja im się nie dziwię, nie gniewam się, nawet nie mam żalu, bo ten wirus jest jeszcze do końca nieznany. Nie obrażam się - czytamy w Super Expressie.

Sąsiadów nie przekonuje podobno fakt, że cała klatka została zdezynfekowana. Wolą utrzymywać dystans społeczny i po prostu nie widywać się z Gardias.

bDIRpzod

Cała klatka została zdezynfekowana. I dobrze! Tak powinno być cały czas. My tego nie znamy, mamy prawo się bać - tłumaczy wyrozumiała celebrytka.

Przypomnijmy, że w ostatnich dniach koronawirusa wśród gwiazd i osób publicznych zdiagnozowano między innymi u Mai Ostaszewskiej, Jurka Owsiaka oraz Radosława Majdana, który trafił do szpitala w związku z zakażeniem.

bDIRpzoe
bDIRpzoy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(91)
Lila
4 miesiące temu
Mi jest trochę trudno zrozumieć ,jak od rana do wieczora robić sobie fotki i nagrywać ze np ;„teraz idę „i te zadaj mi pytanie ;to już wogle nie rozumie ,a te pytania są tak ograniczone ,mianowicie ;czy jadła pani dziś ,albo o której się pani kładzie spać ...żałosne przecież to dorosła kobieta i tak cały czas takie durnoty pokazywać ,nie wiem ...ale trochę się kompromituje ,nawet nie trochce ...
Juzek
4 miesiące temu
Ja mogę do niej podjechać na 2-3 godzinki.
Lilk
4 miesiące temu
Gwiazda i szum wokół jej choroby ! Zenada!
bDIRpzoz
Basia
4 miesiące temu
No przecież większość twierdzi, że tego wirusa w ogóle nie ma ,a teraz się boją ..ludzie są dziwni ..ja też jestem właśnie chora już 2 tygodnie w łóżku, test pozytywny ..ciezko przechodzę tę chorobę ..pozdrawiam wszystkich chorych ..zyczmy sobie zdrowia w tych ciężkich czasach.
Gosc
4 miesiące temu
Zacofani sąsiedzi i tyle.Wspolczuje pani.
Covit
4 miesiące temu
Ta wszyscy celebryci mają wirusa ale chciwości na kasę ile wam zapłacili za te ściemę ,,,,myślcie ludzie to nie boli,,,,
baba
4 miesiące temu
Ona to się będzie pewnie nawet w trumnie lansować (och, patrzcie jaki mam piękny makijaż pośmiertny /_ / )
Iza
4 miesiące temu
Przykre , ale nie dziwę się Ludzie się boja
Iza
4 miesiące temu
Przykre , ale nie dziwę się Ludzie się boja
richo
4 miesiące temu
pani miała kiedykolwiek sąsiadów
KoloPatolo
4 miesiące temu
Nie takie wirusy lataly po remizach pod Tomaszowem...twarda sztuka...
Zal
4 miesiące temu
Jak w sredniowieczu... dramat a nie sasiedzi. Niech tylko sie ktorys tam zarazi to wszyscy beda ja obwiniac, ze to przez nia, nawet jezeli jest juz zdrowa i nie zaraza. Ludzie sa zacofani i tyle!
adolf
4 miesiące temu
a ona juz nie mieszka w domu?
bDIRpzor
Jaro
4 miesiące temu
Dorota jesteś piekna
...
Następna strona
bDIRpzoT